Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłam cukinie wg troszkę zmodyfikowanego przepisu Tyldy,jadłam je z sosem czosnkowym,pyszne były,chociaż też nie przepadam za takim sposobem podania cukinii to jednak na Dukanie smaki się zmieniają  :) i mi zasmakowało ,napewno na moim stole zagości jeszcze nie raz.

Pozdrawiam wszystkich, miłego popołudnia i wieczoru życzę.

Kochana a jak modyfikowałaś, podpowiedz troszke, moze skorzystam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1249533871_thumb.gifWitam serdecznie!!! :-D

Rozpieszczanie codziennymi spadkami dzisiaj sobie zrobiło przerwę - ale jutro to już mur beton, napewno znowu coś ruszy. W końcu grzeczna jestem jak aniołek. Ale jakby tak miałoby to zamiar zepsuć mi humor, to patrzę sobie na moje dwa zdjecia - zrobione w rocznym odstępie..

I już nic nie jest w stanie mi popsuć humoru. Więc postanowiłam się odważyć i pokazaj je i Wam na forum.Ale jeśli kogoś będzie razić moje roznegliżowanie.. to ja chętnie usunę potem tego posta.. Bo to takie 'plażowe zdjecie'. Wstydzę się troszkę!!! Ale i u mnie widać różnicę.

Jeśli o mnie chodzi, to na obu zdjęciach wyglądasz baaaaaardzo dobrze!!!!!! zawsze podobały mi się krągłe kształty, ale kształty a nie nierówno rozłożony tłuszcz <u mnie brzuch, pyzata buzia>. Marudko, naprawdę nie masz się czego wstydzić!!!! Jedz białeczka bo one wpływają pozytywnie na skórę, a ponieważ jeszcze ciąża przed Tobą to nie będziesz musiała się później zamartwiać rozciągniętą skórą, rozstępami itp. Wagą się nie przejmuj, u mnie też stanęła nawet o 100g w górę i też jestem tydzień przed @. Pamiętarz jak długo wczesniej nam stała? nie poddamy się!post-12859-1249647594_thumb.gif

Miłego wczasowania dla Beni (ale pamiętaj nie za dużo tych lodów bo to sam cukier).

Pozdrawiam

Saga! dzięki, jutro z rana wyruszam. Z tymi lodami to tak trochę, no wiesz, jak pies spuszczony z łańcucha...post-12859-1249647880_thumb.gifhihihih dorwać i pożreć, ale bez obawy biore ze sobą łańcuch i jest on bardzo krótki. Zdjęcia dziewczyn sa taką motywacją, że oczy z zazdrości pękają. Nie dam się pokusom i koniec! <jeden lód nie jest wliczany do porażki, bo na jednego sie pewnie skuszę>

pozdrawiam! Pa!

Witam kochane !!!!!!

Ja w nie najlepszym humorze .............. waga +1kg wiec nie ma sie z czego cieszyc :D ale trwam, trwam kochane juz nic nie jest w stanie mnie zniechecic :-D ...Benek 11.08 ide do lekarza wiec mysle ze wyniki juz beda to sie pochwale :P

Milego dnia wszystkim protalowym chudzinkom :grin:

Kochana nie poddawaj się, lepiej niech to odchudzanie trwa dwa lata niż potem żałować, że się nic dla siebie nie zrobiło. dwa lata w takim towarzystwie minie jak z bicza strzelił....żartuję, ale nie przejmuj się, na pewno nie będą to dwa lata. czekam niecierpliwie na wyniki i cały czas myślę o Tobie w barwach nadziei. Powodzenia i usmiechu na twarzy!Pa!post-12859-1249648046_thumb.gif

Witajcie kochane koleżaneczki!!!

Pogoda na Podlasiu piękna......No,no,no...Marudko!!Pięknie wyglądasz!!!! Ciesz się że dają Ci mniej lat niż masz,bo ja zawsze byłam starsza (wszyscy dawali mi więcej lat niż mam)Ale od kiedy schudłam to odmłodniałam :-D razem z kilogramami ubyło mi lat :)

Benek ,udanego wypoczynku życzę!!!!

Pozdrawiam wszystkie Proteinki!!!!!!!!!Miłego dnia życzę!!!!!!!!!!!

Dziękuję Śliweczko! Będę wypoczywać szybko, bo tylko tydzień mam na wypoczynek....hihihihih. Biorę ze sobą wędki (a mialam nie brać), więc spedzę kilka miłych chwil w samotnosci i wyciszeniu i tylko piwa bedzie mi brakować do wędkarskiego zestawu.....hihihih już mi nie smakuje.

Mi także zawsze dawali więcej, Jak mialam 30 lat dawali mi 40, jeszcze mam 39 i jakiś dziadek na placu zabaw powiedział do mojej córki "....z Babcią przyszłaś?" popatrzyłam, popatrzyłam na niego i jestem pełna nadziei, że na pewno miał chwilowe klopoty ze wzrokiem. We wrześniu wchodzę w prześladującą mnie 40 i jak mi ktoś powie, że mam 60 to go powieszę...... post-12859-1249647555_thumb.gif a tak poważnie to na twarzy jeszcze nie zeszczuplałam, ale zmarszczki i worki pod oczami naprawdę zmniejszyły się (może tylko ja to widzę?). jeszcze troszke i dołaczymy do Juggin i Marudy, czego Tobie, sobie i wszystkim protalkom życzę!

Czesc Dziewczynki,

Wpadlam sie przywitac. Wczorajsze spacery niestety nie pomogly i zaliczylam znowu bezsenna noc.

Jestem juz tak zmeczona, ze odczuwam wrecz fizyczny bol , a i tak nie moge spac.

Dobrze, ze dzis dostane wkoncu te tabletki.

Czuje sie dzisiaj bardzo, bardzo zle i nie mam na nic sily.

Milego dnia!

Witam wszystkie nowe panie i zycze powodzenia!

Do Da współczuje Ci i żałuję że nie możemy w żaden sposób Tobie pomóc....Zaglądaj do nas częściej a w nocy poczytaj sobie wszystkie posty od poczatku, może któryś z postów Cię natchnie....a może tak znudzi, że zaśniesz..? post-12859-1249648345_thumb.gif

Życzę Ci abys znalazła pracę, wtedy zycie nabierze odpowiednich barw.Pozdrawiam! Pa!

quote name='juggin'

Konserwowy to tylko ogorek moze sie w tej sałatce znalezc. Wykluczona fasola, kukurydza, groszek

Ło Jezu!!! Szkoda, nie pomyslałam że nie mozna. Ale niby czemu nie można?

Co one mają takiego? Przecież to warzywa?!

Kochana Jusiu! one mają skrobię!!!!! której nam kategorycznie zabrania pan Dukan!!!

Bardzo was przepraszam że zaniedbałam was, ale od kilku dni wstaję o 5.30, szykuję siebie do pracy a synka do babci i prackuję z mężem :-D Później po synusia do teściów, do domku i jesteśmy na miejscu około 17. wtedy jeszcze żarełko dla mnie i latorośli i już kładę małego bo bez drzemek w dzień i tak wczesnych pobudkach jest mocno wymęczony. Jak już mam chwilke dla siebie to odpoczywam od komputera, bo w pracy spędzam przy nim cały czas. Jak będę wolniejsza to bardziej się naprodukuję :-D

Buziaki i pozdrawiam, a teraz idę już spać :lol:

Jeszcze troszkę Edytah, już niedlugo dojdziesz do wprawy i bedziesz miala dla nas wiecej czasu.

Pozdrawiam!

Ps. a nie możesz tak jak niektóre z nas (ja też), oszukiwać pracodawcę(męża)i w pracy do

nas pisać? nie żebym namawiała do złego....post-12859-1249648441_thumb.gifa moze jakiś malutki strajk .....post-12859-1249648474_thumb.gif

Witam serdecznie po dłuuuugiej przerwie, wszystkie nowe i stare (sorry!) proteinki, jeśli ktoś mnie pamięta byłam na protalu od 7.02, razem z mężem, mąż tracił 12 kg , ja prawie 10, mąż jest już w czwartej fazie (bez jojo), ja natomiast w 21 tygodniu ciąży. :-D

Oczywiście najzczęśliwsza na świecie, ale musiałam przerwać ostrą dietę. OCzywiście zaczęło się małe jojo, teraz dołączyła się cukrzyca, wróciłam do zmodyfikowanego protalu, i przystopowałam z wagą......A po porodzie też już wiem, że sobie poradzę, wprawdzie częściej zaglądam teraz na fora dla ciężarnych ale nie chciałam, żeb ktoś pomyślał, że zrezygnowaliśmy z diety

pozdrawiam

Wybaczam Ci Malgonku tą ,starą, bo sie bardzo cieszę że do nas zajrzalaś. pamiętam Cię, ale nie pamiętałam że twój mąż też się odchudzał. Pozdrów go od nas i pogratuluj wyniku w gubieniu tłuszczyku no i potomka. Tobie takze zyczę wszystkiego dobrego, szczęśliwego rozwiązania i zdrowego protalinkowego dzidziusia!post-12859-1249647350_thumb.gif

Ps. dlaczego we Francji taki niski przyrost ......?post-12859-1249650016_thumb.gif

.....Dziewczyny macie moze jakies pozostalosci po tyciu typu roztepy? ja mam mnostwo i nie wiem jak to bedzie wygladac po zrzuceniu wagi :/, wybralam miedzy innymi te diete bo Dukan w ksiazce pisze ze skora nie bedzie wiotka. Strasznie wypadaja mi wlosy:( , a i tak nie mam ich wiele, ale widze ze kondycja paznokci sie poprawila...

Witaj Kasias! mi po trzech ciążach zostało bardzo dużo rozstepów, przede wszystkim na brzuchu. Żadne kremy ani dieta Dukana na razie mi nie pomogła. W innych częściach ciała widać, że stan skóry się poprawił, ale na zlikwidowanie rozstępów bym nie liczyła. Nie spodziewam się też że mój workowaty, wiszący brzuch się skórczy do rozmiarów które by mi odpowiadały, niestety ale o takie rzeczy trzeba było zadbać przed ciążą. Gdybym znała tajną broń Dukana (bialka)w wieku 20 lat pewnie dzisiaj nie mialabym takiego problemu, no ale coż o wielu rzeczach dowiedujemy się gdy jest juz po fakcie. Teraz to już tylko zbierać pieniądze na operację plastyczną ale jak tak sobie liczę i liczę to wychodzi mi że pieniądze uzbieram gdy stuknie mi 80 -tka ....no i mie wiem do czego mi się plaski brzuch w tym wieku przyda. Muszę jednak zaznaczyć, że nie wstydzę się tego mojego worka i chodzę na plażę w strojach dwuczęściowych, czasami założe bluzkę która troszkę odkrywa brzucho, wiem że nie wyglada to apetycznie ale taka jestem i nie mam możliwości (pieniedzy) żeby to zmienić. Dlatego uważam że jedna operacja plastyczna powinna być refundowana z NFZ -tu, w celu propagowania macieżyństwa. Amen!

Pozdrawiam! Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jadlam pierwszy raz jajka z protalowym majonezem. Udal sie wysmienicie, chociaz w smaku jakis taki specyficzny:-) a to tego pieczywko otrebowe...

...a teraz siedze blisko toalety i boje sie wyjsc z domu :) :D :-D

hehehehehe DoDa heheheh widzę humorek wraca! to dobrze wróży. Na niektóre dziewczyny nie działał przeczyszczająco, więc nie koniecznie musisz siedzieć blisko kibelka, ale z domu lepiej zeczywiście nie wychodź. hihihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana a jak modyfikowałaś, podpowiedz troszke, moze skorzystam :)

Niewielka modyfikacja  :D poprostu dodałam więcej warzyw- pieczarki i paprykę do mięska,oraz dużo zielonej natki pietruszki.Polałam to na koniec przed podaniem sosem z jogurtu i czosnku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowe protalki Johanne i Mokkae!post-12859-1249655473_thumb.gifi wszystkich których pominęłam

życzę Wam milej zabawy z dietą Dukana, szybkich spadków wagowych i uśmiechów na twarzy!

Maragrete! W tej chwili zdjęcia zamieszczaj! słyszysz, mamusia mówi! ....Protalowa mamusia oczywiście. Cierpliwie czekaj na spadek wagowy, ja się poddałam i żałuję tego ale już jestem na dobrej drodze. Nie zapomnij zdjęć dodać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem na tym forum pierwszy raz. Zaczęłam te dietę w poniedziałek 03.08. Jak na razie to idzie nieźle schudłam prawie 3 kg. Od jutra zaczynam kuracje naprzemienną. Mam nadzieje że dam radę.

Czytałam wasze osiągnięcia i jestem pełna nadziei. :-D

Pozdrawiam

Witaj Edytko30, to już druga Edytka w naszym gronie. Z forum na pewno Ci się uda, tylko musisz się stosować do zasad diety.

Do Do fajne motto!!!

Witam nowicjuszki w śród nas. Z nami napewno osiągniecie cel. Można pytać,dopowiadać i nakrzyczeć też. 

Forum ful wypas! He he he.... Wiem coś o tym, Pola też,he he...

Potrafi doprowadzić człowieka do porzadku, dzięki Pola. 

POLUŚ powiedz czy twoja waga w III fazie jest ruchoma? Tzn. czy idzie w góre czy nie? Myślisz ze mozna w tej fazie jeszcze chudnać?

Witaj Jusia, nie strasz mną ludzi :). Aż taka straszna nie jestem!!!

No cóż, przez pierwsze 3 dni przybyło mnie 30 dkg ale po białkowym czwartku wróciło wszystko do normy, a nawet 20 dkg mniej :D Tak, że wszystko jest na najlepszej drodze :-D. Trzeba się tylko trochę pilnować, żeby nie przedobrzyć. Śpiesz się śpiesz do III fazy, owocki czekają!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe gratulacje tylko :) Oj poczekaj dojdziesz Ty do mnie w końcu na tortillę, zmęczona drogą głodna i spragniona- a ja wtedy dam Ci pyszniastej, cudownie ciepłej, świetnie nadzianej pysznym mieskiem tortilli- ale tylko mały kawałeczek :D :-D :-D

Nie wiem czy bać sie czy cieszyć.... :lol: :-D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny

ostatnio przeglądałam sobie przepisy które tu na forum mają swój osobny temat i pomyslałam sobie , ze jest to juz bardzo duży zbiór i wielka pomoc dla tych , co zaczynają. Było tego dużo mniej w styczniu, kiedy ja zaczynałam zabawę z Dukanem. Teraz jest o wiele łatwiej , i bardzo dobrze.

A u mnie jedyna zmiana to jest taka, że konia z kopytami mogłabym zjeść. Na wadze różnicy nie widac. Ale to tez nie jest źle. W każdym razie pociszam się tym, że być może jest tak, że ja w zimie łatwiej chudnę?

Myślałam, że latem będzie mi łatwiej bo nie będzie mnie tak zimno trzęsło, i to jest prawda. Tylko ze spadkami nie jest tak dobrze jak było zimą. Ale mam czas.

Szłam dzisiaj przez targ - jaki tam wybór owoców, warzyw, zapachy moreli ścigały mnie po prostu. Ile kwiatów! Astry juz są, i mieczyki - czyli to juz koniec lata.

Jakie koniec lata ..? Jakie koniec lata..? - Samanta ja dopiero w poniedziałek urlop rozpoczynam......i ma byc pieknie, cieplutko, słonecznie, letnio,.....i nie wiem jak jeszcze , byle by było fajnie .... :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja waga Jusiu spadła dzisiaj o 100 g :-D ,a ja jak zwykle skakałam pod sufit ze szczęścia :P Jutro napewno nie spadnie bo skusiłam się dzisiaj na naleśnika z dżemem malinowym :lol: No cóż,jakiś grzech od czasu do czasu trzeba popełnić :-D Juggin i Polu czekam na karę :D

Narazie nie mam czasu eksperymentować w kuchni bo czas przetworów w pełni,ale jak tylko uporam się z owocami i warzywami z ogródka to zabieram się za eksperymenty :-D

Ja robię majonez bardzo często,bo nie wyobrażam sobie sałatki i jajka bez majonezu.W smaku zjadliwy,nie czuć smaku oleju parafinowego,dodaję do niego ziół prowansalskich,albo świeżego koperku lub pietruszki.Ja nie mam oporów przed jedzeniem oleju parafinowego,ponieważ przez 7 miesięcy dietowania musiałam czymś zastąpić majonez,a jogurt to nie to samo (jajko z jogurtem <feee> to dopiero odrzuca!!!! )

Gratulacje Śliweczko ! Kazde 100 gram w dół sie liczy- wiem cos o tym.... :)

Ja tez z pracy pędzę do domu i rzucam sie na słoiki i robie przetwory, wczoraj przyniosłam od rodziców z działki wielgachną torbe ogórków i dzisiaj bede je kroic do zalewy z miodem i musztarda - są pyszne zimą....

Majonezu nie robiłam, olej parafinowy kupiłam na początku diety ale nie miałam odwagi go napocząć, moze kiedys sie zbiorę, na razie mieszam jogurt z musztardą i jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin- dla mnie bomba,............. :) super zmiana i ta nowa fryzura tez chyba lepsza, .............ale jestes teraz laska...no,no, :D :-D

Bardzo fajne zdjęcia i jak widze humor cie nigdy nie opuszcza bo na tych "starych" fotach tez masz pysie usmiechniętai oczki takie " z diabełkami" śmiejące sie....

Zapytam : ile globalnie czasu trwało az z tych 90 ilogramów doszłaś do dzisiejszej wagi ?Wiem, że to nie tylko Protal... ale ile tak w miesiacach, latach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po dłuuuugiej przerwie, wszystkie nowe i stare (sorry!) proteinki, jeśli ktoś mnie pamięta byłam na protalu od 7.02, razem z mężem, mąż tracił 12 kg , ja prawie 10, mąż jest już w czwartej fazie (bez jojo), ja natomiast w 21 tygodniu ciąży. :D

Oczywiście najzczęśliwsza na świecie, ale musiałam przerwać ostrą dietę. OCzywiście zaczęło się małe jojo, teraz dołączyła się cukrzyca, wróciłam do zmodyfikowanego protalu, i przystopowałam z wagą.

Z mocnym przymróżeniem oka OSTRZEGAM więc Was wszystkie, protal ma działanie prokoncepcyjne!!!!!!!!!!!!

Już słyszałam o drugiej szczęśliwej dziewczynie.

Dla mnie to dowód, że nasza dieta jest zdrowa i to bardzo.

A po porodzie też już wiem, że sobie poradzę, wprawdzie częściej zaglądam teraz na fora dla ciężarnych ale nie chciałam, żeb ktoś pomyślał, że zrezygnowaliśmy z diety

pozdrawiam

Serdeczne gratulacje Maglonek, ja cie pamiętam z okresu kiedy sama jeszcze nie zaczęłam ( kwiecien) ale juz przeglądałam wasze forum.

Bardzo, bardzo serdecznie gratuluje ci dzidziusia i życzę szczzęsliwego urodzenia i wszystkiego dobrego tobie, maleństwu i tatusiowi oczywiście tez... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem na tym forum pierwszy raz. Zaczęłam te dietę w poniedziałek 03.08. Jak na razie to idzie nieźle schudłam prawie 3 kg. Od jutra zaczynam kuracje naprzemienną. Mam nadzieje że dam radę.

Czytałam wasze osiągnięcia i jestem pełna nadziei. :D

Pozdrawiam

Witaj Edyta30 z nami Protalkami !

Witajcie i pozostałe niowe Protalki : Johana i Mokan ! ( nie wiem czy nie pomyliłam niców ale sie naucze, w miare zwiekaszania waszej obecnosci na forum.. :) )

Wytrwałości życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.