Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin,dzis ogladnelam Twoje zdjecia...... :) :D :-D kobieto wogole jestes nie dopoznania,zmienilas cala siebie ta figura i fryzura naprawde pelne uznanie i teraz wiem skad czerpac sile i natchnienie :-D :lol: :-D super...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Do przepis na placuszki jaki znalazlam jest z mąką kukurydzianą a w 1 fazie to ja chyba jeszcze nie mogę jeść produktów z mąką?

Saga, nie trzeba do nich dodawac maki.

Zalej otreby odrabina goracej wody niech "naciagna". Potem wbij jajko, dopraw do smaku, czym tam chcesz, wmieszaj lyzke twarozku. Smaz na teflonowej bardzo mocno rozgrzanej patelni (moje nigdy sie nie przypalaja, mimo, ze smaze bez oleju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam śiweczko że trzeciego dnia już nie zgrzeszysz.

No ja tez tak myślę Sago,od jutra bez grzechów!!!!

dzieki za podpowiedź. nie robilam jeszcze placuszkow a to moze byc dobry pomysl, choć słowo "otręby" jest mi całkowicie obce i w życiu ich nigdy nie jadłam. Serek to może też faktycznie dobra myśl choć po zjedzeniu jednego jakoś mnie odrzuca, chyba spróbuję dodać cynamon.

Czy na 1 fazie mogę jeść pieczarki bo wiem że troszkę cebuli tak ale o pieczarkach to nic nie wiem.

Ale teraz mam nadzieję że od początku diety jesz 3 łyżki otrębów?????

Pieczarki można tylko w fazie z warzywami.

Sliweczko -nieladnie,Ty nasze goru i taki przyklad dajesz?fee!! zartuje !!! kazdemu moze zdarzyc sie grzeszek u mnie tez nie raz sie zdarzyl i doszlam do celu czego i Tobie zycze .

Wiem Grazzia że nieładnie  :D Ale zawsze po fakcie się orientuję że źle zrobiłam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga, nie trzeba do nich dodawac maki.

Zalej otreby odrabina goracej wody niech "naciagna". Potem wbij jajko, dopraw do smaku, czym tam chcesz, wmieszaj lyzke twarozku. Smaz na teflonowej bardzo mocno rozgrzanej patelni (moje nigdy sie nie przypalaja, mimo, ze smaze bez oleju).

Ja swoich otrębów nie zalewam wodą,mieszam wszystko i na patelnię  :) Polecam placuszki z tuńczykiem,są pyszne!!!Przepis chyba jest w wątku z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoich otrębów nie zalewam wodą,mieszam wszystko i na patelnię :) Polecam placuszki z tuńczykiem,są pyszne!!!Przepis chyba jest w wątku z przepisami.

wlasnie tam jest przepis z mąką

Nie jem otrębów to wygląda...... malo apetycznie, nie dam rady, zreszta nie mam problemu z ..... wpróżnianiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tam jest przepis z mąką

Nie jem otrębów to wygląda...... malo apetycznie, nie dam rady, zreszta nie mam problemu z ..... wpróżnianiem

Dziewczynki,Wy mnie czasem załamujecie...Przepis na placuszki Dukanowe jest w książce.W książce również można wyczytać że otrębów nie jemy tylko wtedy kiedy mamy kłopoty w wc,ale jemy je obowiązkowo (2 łyżki owsianych i 1 łyżkę pszennych) od pierwszego dnia diety do końca życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Czas przeczytać książkę,bo bez tego raczej się nie da.Nie chce mi się zaglądać w przepisy,ale jest ich tam 11 stron i różne placuszki są tam wpisane,a podstawowy przepis składa się z otrębów,jaja i serka homo i nie ma w nim mąki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Protalki p urlopie niestety o 2 kg mam wiecej:( ale jak to na urlopie drinki:( grille wcale niee protalowe itp. ale od dzisiaj przykladnie wracam na łono DUKANA. Obiecuje nie grzeszyc. Przez cały urlop czytalam Wasze posty ale nie pisałam ciesze sie ze jest nas coraz wiecej i witam wszystkie nowe protalki.

Ktos pisał chyba Małgonek ze nasza dieta jest PROKONCEPCYJNA CZY TO ZNACZY ZE TABLETKI NIE DZIALAJA???? pozdrawiam wszystkich i zycze miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Polu, ja nie strasze Toba nikogo, myśle że się nie obraziłaś na mnie. Poprostu powiedziałaś odpowiednie słowa które dotarły do mnie i podniosły mnie. No bo przecież nie warto się załamywać, bo i tak jest lepiej niz 8 kg tamu,he he... Pozdrawiam Cię POLU!!!!!

Hej Jusia! :) Nie obraziłam się na Ciebie, coś Ty! Przecież rozumiem o co Ci chodziło i też tylko żartowałam. Ludzie na ogół mnie się boją na początku, ale potem sami mówią, że niepotrzebnie. Naprawdę mam poczucie humoru!

8 kg kochana w tak krótkim czasie to jest nie lada wyczyn!!! No i tak trzymaj, a załamywanie się w momencie odnoszenia sukcesu byłoby bez sensu.

Ja także Cię pozdrawiam :D

Na razie po trochu wraca apetyt, na sen mam tabletki, a zreszta to wiesz, tak roznie bywa. No ale jakos musze dac rade. Przeciez nie moge sie wykonczyc nerwowo, bo przy mojej wadze nie wygladalabym atrakcyjnie jako nieboszczka.

Widzę Do-Do, że i humorek Ci wraca, to bardzo dobrze. Mój dziadzio mawiał, że sen jest najlepszym lekarstwem na wszystkie smutki. A przy okazji: jeszcze nie widzialam atrakcyjnej nieboszczki:).

wlasnie tam jest przepis z mąką

Nie jem otrębów to wygląda...... malo apetycznie, nie dam rady, zreszta nie mam problemu z ..... wpróżnianiem

Widzę, że Śliweczka już Ci wyjaśniła istotę jedzenia otrąb. Książka jest obowiązkowa, bez niej popełniamy wiele błędów. A więc Saga, weekend przed Tobą, książka w łapkę i przerabiać lekturkę!!! :-D

Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę Wam wspaniałego weekendu. :-D

A, Śliweczko, przez moją miejscowość przejeżdża pospieszny do Białegostoku. Ty uważaj z tymi goframi i naleśnikami, bo do niego wsiądę!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ŚLIWECZKO!!! A która z nas nie grzeszy? Napewno nie ma takiej protalki co trzymałaby się 100% zasad Dukana. Wierz mi. Jesli sie myle to niech się odezwie ta która jest idalna?!

Każda ma jakieś grzeszki, a mimo to i tak chudniemy!

Ja dzieweczki tez robiłąm dzis przetwory, jutro pewnie tez mnie czekaja kompociki.

Załanczajcie dziewuszki zdjęcia, jak macie się czym pochwalić to pewnie. Innym tez zrobicie przyjemność, bo dacie przykład że można wygladać jak laseczki z gazet i prawie normalnie jeść!

 Polu, ja nie strasze Toba nikogo, myśle że się nie obraziłaś na mnie. Poprostu powiedziałaś odpowiednie słowa które dotarły do mnie i podniosły mnie. No bo przecież nie warto się załamywać, bo i tak jest lepiej niz 8 kg tamu,he he... Pozdrawiam Cię POLU!!!!!

No coz, musze sie wychylic z tlumu + w czasie 1 i 2 fazy nie grzeszylam. Teraz tez bardzo sie staram. No niestety, 3 faza jest trudniejsza pod tym wzgledem.

Witam wszystkich w ten upalny wieczór!

Dziękuję za miłe i serdecznie przywitanie na forum.

Zrobiłam sobie dzisiaj na kolacje przepyszne bułeczki z przepisu który dostałam od kolezanki. Ona stosuje tą diete od lutego br i schudł juz 22 kg.

Bułeczki były przepyszne.

Pozdrawiam

Witaj wsrod protalek imienniczko :D

Polu, musze Ci sie szczerze przyznac, ze na poczatku podchodzil;am do Ciebie z duuuzym dystansem, jak to do belfra (jakis uraz mam czy co??)Ale to prawda, przy blizszym poznaniu bardzo Cie polubilam :-D

Juggin, lasencjo, normalnie kopara mi opadla jak cie zobaczylam. Teraz to za chiny ludowe nie umieszcze swojego zdjecia. 

Marudko kochana, ja tak duzo przytylam tylko dlatego, ze nie dalam rady jesc nic innego niz slodycze. na widok innych rzeczy dostawalam odruchu wymiotnego :) Cale szczescie kazda z nas inaczej znosi ciaze i Twoja pewnie bedzie lagodna i delikatna :-D

Dzis jestem w domu caly dzien, tzn mam wolne :lol: trzeba zrobic zakupki na tydzien, zrobic wielgachne pranko i sprzatanko :-D A przy okazji zajac sie dzieckiem :grin:

Pozdrawiam i zycze slonecznego, cieplutkiego i bezgrzesznego weekendu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze słonecznegpo Podlasia!

Moja waga odwdzięczyła mi się za moje łakomstwo,poszła w górę i znowu przez głupotę trzeba gubić na nowo juz wcześniej zgubione gramy  :D No cóż,mam za swoje.

A, Śliweczko, przez moją miejscowość przejeżdża pospieszny do Białegostoku. Ty uważaj z tymi goframi i naleśnikami, bo do niego wsiądę!!! :-D

Poluniu kochana,wsiadaj do tego pociągu z wielką pałką w ręku,a ja zaczekam na Ciebie na dworcu żebyś  nie zabłądziła i żebyś napewno walnęła mnie tą pałką po moim durnym łbie  :P Tyle pracy jeszcze przedemną,a ja sobie pozwalam na naleśniczki i gofry,feeeeee!!! Obiecuję poprawę  :-D

Edytah,no Ty mnie zaskakujesz...Wogóle nie grzeszyłaś? Nic niedozwolonego nie zjadłaś? No jakoś ciężko w to uwierzyć.Ale być może masz silną wolę tak wielką że Ci się udało.Ja mam motywację i staram się bardzo,ale zdarza mi się podjeść ,szczególnie słodkie rzeczy mnie kuszą  :grin:

Co do ciąży,to byłam w tym stanie 4 razy  :-D W pierwszej przytyłam 26 kg,po porodzie nic nie schudłam.Potem druga ciąża,kolejne 30 kg.W trzeciej ciąży przytyłam 1 kg  :) dosłownie 1 kg,ale po porodzie schudłam strasznie,syn ściągnął ze mnie tłuszczyk,mimo że jadłam normalnie.Po porodzie tyłam spowrotem do wagi sprzed ciąży,a czwarta ciąża to już kolejne 25 kg i zostałam wielorybem  :lol: Ale jadłam za trzech,więc moje kilogramy nie wzięły się z nieba.Teraz żałuję,bo sporo pracy mnie kosztuje powrót do normalnych rozmiarów.

Bogi witaj po urlopie.Nie przejmuj się tymi dwoma kilogramami,wrócisz na łono Dukana i zgubisz pourlopowe nadwyżki.

Pozdrawiam i miłej soboty życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłe Panie po urlopie :D

Ja mam przyjemną informację zwłaszcza dla tych, którzy wybierają się na urlop. Moja waga się utrzymała, nie mam żadnych dodatkowych kilogramów :-D Do tego waga pokazuje procentowo mniej tłuszczu, a więcej mięśni niż przed wyjazdem. Niestety na wyjeździe grzeszyłam, bo trudno sobie pewnych rzeczy odmówić, a jeszcze trudniej utrzymywać dietę, jeśli sie samemu nie gotuje. Jednak mnie pomogło to, że codziennie bardzo dużo chodziłam i zamienialam swój tłuszczyk w mięśnie, więc nawet nadprogramowe lody nie zaszkodziły :)

Teraz jestem bardzo z motywowana do dalszej diety, bo bałam się co zobaczę na wadze i obiecałam sobie, że teraz będę bardzo grzeczna :grin:

Witam wszystkie nowe Proteinki, które dołączyły do nas ostatnio. Życzę Wam dużych spadków wagowych :-D . Pozdrawiam Malgonka i gratuluję wspaniałych wiesci :lol:

Gratuluję wszystkim Paniom, które zanotowały spadek, a tym, które nagrzeszyły mogę tylko powiedzieć, że dla mnie lato zawsze było najtrudniejsze w czasie odchudzania, bo jest tyle pokus, ze bardzo trudno sobie odmówić czegoś dobrego. Ale my się będziemy trzymać dzielnie i w razie czego użyjemy ciężkich narzędzi, jak któraś podpadnie za bardzo.

Juggin, zatkało mnie troszkę jak zobaczyłam, że szukałaś kostek knorra o smaku cynamonowym :-D , ale jesze bardziej zrobiły na mnie wrażenie Twoje zdjęcia. Gratulacje, naprawdę pięknie wyglądasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!

Jestem dziś w bardzo dobrym nastroju,choć powinnam być zdołowana. Miałam sytuacje która mnie zdołowała, ale zaraz pózniej rozśmieszyła. Przyszła moja znajoma i spytała jak długo bede jeszcze na diecie? Więc jej odpowiedziałąm że tak długo jak to bedzie trzeba. Po czym ona stwierdziła że i tak po diecie wróce do poczatkowej wagi! No i tu dół!!!! 

Ale mój młodszy brat stwierdziła iż to jest poprostu zazdrość, bo ona sama ma z czego się odchudzać a nigdy nie schudła więcej niż 5 kg na herbatkach odchudzających. No i oczywiście wróciła spowrotem do wagi. Sama bidula ma z czego się odchudzać ,ale powiedziała że nie na takich wyrzeczeniach. A cóż to za wyrzeczenia, co nie dziewczynki?!!!!

No i ja już się przekonałam że są takie "baby" co cholernie zazdroszczą. I teraz się z tego śmieje. 

I udowodnie jej że mozna osiągnąc wagę i ją utrzymać! Mam nadzieje że się nie skompromituje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny przy porannej kawce.

Moja waga znowu poszla w dol, zaraz zmienie suwaczek. I od teraz juz dziela mnie tylko gramy od 7 z przodu. Hurra.

witamprzy kawie i jajeczku na miekko - moja waga spadla tylko 1 kg i stanela

:D Moze dlatego ze mam okres - ale i tak mi przykro. urlop tylko 2 dniowy pod ścisla dietą i nic. dzisiaj 4 dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.