Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

czyli ryby w sosie pomidorowym można jeść w fazie białeczek, bo nie jestem pewna i omijam ten produkt. Trudno jest się cofać do wcześniejszych wypowiedzi, tak dużo już zapisałyście.

Dzisiaj idę na działkę na grilowanie - oczywiście dla mnie pierś z kurczaka a pozostali karkóweczkę i kukurydzę. Taka pierś nawet w następnych dniach dniach na zimno świtnie smakują (pachną dymem) także zrobię sobie więcej.

W Trójmieście słonecznie ale chłodnawo.

Szkoda tylko że waga wciąż stoi. Myślę, że wreszcze ruszy (oczywiście w dół)

Miłego dnia. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :grin:

Pracuję od 8 do 20 - 20.30. W weekendy też :grin: .

Toż to jakiś wyzysk :) :P

Pola dzięki już przeczytałam... Skutki błędów do dzisiaj nie mam oleju parafinowego w kuchni, gdzie go kupić.. w aptece?

Jeszcze jedno pytanie, chodzę trochę ćwiczyć ok. 0,5 godz. na orbitreku i 15 minut na innym urządzeniu ale Dukan nie zabrania lekkiego wysiłku więc OK. Potem idę na saunę. Czy sauna jest dozwolona?

Ja kupiłam w aptece. Pani podejrzliwie spytała czy to do picia :P Przytaknęłam, ale wszyscy mówią o obrzydliwym smaku, więc nie wiem jak mogło to zostać stworzone do picia :lol: w każdym razie jeszcze nie tknęłam, póki co podejrzliwie patrzę na tą parafinę, ale jakby co to czeka :grin:

Co do ćwiczeń to intensywny wysiłek jest zabroniony chyba tylko z tego względu, że białko rozbudowuje mięśnie, na czym nam nie zależy, bo ta energia na budowę mięśni u nas idzie na spalanie. Mięśniaki z siłowni też zajadają się białkiem :grin: Mi jednak starczy rozrastania się, wolałabym się już tylko kurczyć :D

Martusia, poszłam za Twoją radą, zamknęłam się w pokoju i nie zwracałam uwagi na drapanie kotów do drzwi. I naprawdę dziś wypoczęłam.

U mnie leje i pies, który budzi mnie zazwyczaj między 6-7 dziś przyczłapał po 8 i jak zobaczył że pada, nie chciał wyściubić nosa :D

Ponadto jak traktować makrelę w puszce w sosie pomidorowym (podaję parametry z opakowania: białko:13,4, węglowodany:3,6, tłuszcz: 3, :-D . W składzie jest :50% makreli, 50% sosu pomiodorowego (woda, ocet spirytusowy, cukier, olej roślinny, sól, mąka ziemniaczana, cebula, zagestniki: guma guar, mączka chleba świętojańskiego, przyprawy. Te podkreślona przeze mnie to zakazane dodatki, ale kuszą parametry BWT.

Druga rzecz to wyszperane ciasteczka owsiane dietetyczne - skład: otręby owsiane, owsianka, mąka pszenna, mleko w proszku, białko jaj w proszku, glukoza, fruktoza, sól, cynmon naturalny. Wypiekane cyt " bez tłuszczu,z najlepszych składników naturalnych. Utrwalane przez wypiek w wysokiej temp o niskiej zawartości wody. Zawiera 30% owsianki i otrąb owsianych (błonnik 12,3 g), który pozytywnie ...bla bla bla". Parametry: B:7,1, W:75,4, T:0,5, błonnik:12,3. Czy to moze być dozwolone ???

A co jest z tą makrelą nie tak, że wszyscy ją odradzają, żeby nie jeść za często? :grin: Chodzi mi o zwykłą wędzoną, nie taką z puszki.

Co do dietetycznych ciasteczek mysia21, to przepis jest w dziale z przepisami :-D 6-7 łyżek otrębów, jajko, mała łyżeczka słodzika i do mikrofalówki na 3-4 min. Bardziej dietetycznych chyba nie ma, zrobienie zajmuje 5 min, a są bardzo smaczne. Posmarowałam je serkiem homo waniliowym (niestety zwykłym, bo innego nigdzie nie mogę znaleźć) i było pyyycha :-D

Miłego dnia kobietki ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, dobrze, że się odezwałaś, bo tak dlugo nie dawałaś znzć, że się trochę niepokoiłam. A to "tylko" nawał pracy. :)

Jestem,jestem Bożenko...Trochę czasu mi brakuje na forum  :-D Ale czytam i jestem z Wami  :grin:

Sliweczko,skarbie powiedz mi gdzie my tam mamy tesco ? bo za tydzien bede i musze cos jesc bo na mamci kuchnie nie mam co liczyc :grin: typowo tradycyjna.......... :-D

Kochana Martusiu...A o jakie miejce na Podlasiu Ci chodzi,bo ja na zadupiu mieszkam i zaopatruję się w jedynym markecie jaki jest w Sokółce  :grin: Do Białegostoku daleko,a tu u mnie kicha...nawet biedronkę nam zamknęli  :grin: a otworzyli stokrotkę,gdzie ni cholerki nie ma  :grin:

czyli ryby w sosie pomidorowym można jeść w fazie białeczek, bo nie jestem pewna i omijam ten produkt. Trudno jest się cofać do wcześniejszych wypowiedzi, tak dużo już zapisałyście.

Dzisiaj idę na działkę na grilowanie - oczywiście dla mnie pierś z kurczaka a pozostali karkóweczkę i kukurydzę. Taka pierś nawet w następnych dniach dniach na zimno świtnie smakują (pachną dymem) także zrobię sobie więcej.

W Trójmieście słonecznie ale chłodnawo.

Szkoda tylko że waga wciąż stoi. Myślę, że wreszcze ruszy (oczywiście w dół)

Miłego dnia. :grin:

Sago!!! Ryby w puszce w sosie pomidorowym tylko w fazie z warzywami!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest z tą makrelą nie tak, że wszyscy ją odradzają, żeby nie jeść za często? :grin: : Chodzi mi o zwykłą wędzoną, nie taką z puszki.

Z makrelą nic nie jest...Ja nie słyszałam żadnych przeciwskazań,bo mimo że makrela jest tłusta to ryby są jak najbardziej polecane na Dukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam pytanko .. jest jakiś limit jeśli chodzi o otręby? bo te ciasteczka mi bardzo smakowały i zastanawiam się ile razy w tygodniu mogę jeść po ok 8 łyżek dziennie, domyślam się że przesadzać nie można :grin:

codziennie 3 lyzki oterbow, 2 owsianych i 1 pszennych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc babeczki :)

Znalazłam u mnie w biedronce żółty ser o zawartości

tłuszczu 6%!!! Bo z naszego przepisu mi nie wyszedł :grin:

Za dużo na I, II fazę [Choć jakby co

zawsze można przymknąć oko...] - ale na kolejne jak

znalazł :grin: , węgli też miał mniej niż białek..Dokładnie nie wiem, bo

jeszcze nie kupiłam - pakowany po 0,500 kg :grin:

To trochę za dużo.. a mrozić się chyba nie da.. :grin:

Serek homo kupuję w aldiku, parametry super: białka 13,

węgle 4, tłuszcz 0,2. Ale nie jem go samego.. tylko używam

do pieczenia chlebka i do lodzików <mniam>.

Pstro - oj nie radzę 8 łyżek otrębów dziennie.. niestety za

dużo węglowodanów.. :grin: Ale rozumiem Twój ból. Ja na

początku diety to miałam problem jak jeść otręby - a teraz

ciasta, ciasteczka, koktajle, chlebek, owsianka.. Mogłabym je

wcinać na okrągło - ale niestety trzeba się pilnować i ograniczyć

spożycie do 3 łyżek dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie 3 lyzki oterbow, 2 owsianych i 1 pszennych....

witam wszystkie odchudzaczki

mam chęć się do was przyłączyć można?

chciałabym schudnąć jeszcze ok.10 kg

Dietę zaczęłam 5 sierpnia i zleciało mi przeszło 4 kg.

Teraz stosuję 3/3 i jakoś po trochu tak gdzieś średnio 20 dkg dziennie 'zlatuje'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To zazdroszczę Ci takich wyprzedaży bo mam diwe nastolatki - ciągną ze mnie ile wlezie aż boję się z nimi chodzić po sklepach. Najgorsze to zawsze jest przy kasie!

Wiesz Saga masz racje problem z tymi nastolatkami.Jak moje dwie panny mialy po 15,16 lat to mialam problem z kasa zeby ich wszystkich wyposazyc,teraz znowus pracuja i ucza sie nawet odzielnie mieszkaja ale znowus nic im sie nie podoba z ciuchow tutaj wola w polsce cos kupic no i wez czlowieku badz madry.Powiem ci jeszcze jedno co jest dobre tu nikt nie zwraca uwagi na marke i to w czym chodzisz,czesto spotykam wieczorem gdy robie zakupy kobiety z walkami na glowie nakreconymi chyba na nastepny dzien,a moja sasiadka w pizamie i szlafroku myje samochod najfajniejsze jest to ze nikt sie nawet nie obejzy :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.