Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo wszystkim z życzenia. Wiesz, Magda, czasami mam wrażenie, że z górki to już było :)

Przyłączam się do impreski z butelczyną wody żywiec. Super imprezka.

Myślę że masz rację - z górki to już było teraz to raczej pod górę.

WWWWiiiiitttaaaammm Maragrete - tęskniłyśmy za Tobą. Dobrze że wypoczęłaś i jesteś zadowolona z wyjazdu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

Dzisiaj mój radosny dzień. Schudłam 4 kg! Hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Ale przeżyłam szok. Do teraz nie mogę uwierzyć. I z tej radości ugotowałam sobie super protalowy serek z chudego twarożku. Jest przepyszny i co chwilę go podjadam.

Mam nadzieję, że tak będzie szło dalej i niedługo zobaczę na wadze mniej niż te przeklęte 70 kg. Ale powtarzam sobie- cierpliwości kobieto!. I będę czekać. A jak już schudnę i będę miała 58 kg, kupię sobie super sexi bieliznę i...

Ściskam. Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochane!

Bożenko!! - trochę spóźniona ale dołączam sie do połowinkowej zabawy!!! alez Ci gratuluję - 15 kg to maaaaaasa kg! post-16566-1258485365_thumb.gif oby druga połowa zleciała szybcie niż ta pierwsza!!! :)

Maragrete - URLOPOWICZKO WITAJ! :) Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę takich pzreróżncyh zabiegów, ja w zeszłym roku miałam okazję po raz pierwszy w życiu skorzystać w salonie spa z masazu orientalnego... niesmaowita sprawa, przez 90min było mi taaaaaaaak dobrze! słono mnie to kosztowało, ale było warte grzechu...

Cieszę się także bardzo, że mimo "grzeszków" waga nie wywinęła ci psikusa! Super... wracaj do pionu i mam nadzieję, że będą dalsze spadki ;). Za to trzymam kciuki!

MaLiNkA - głowa do góry, człowiek bezrobotny to tez wartościowy człowiek! :) Nie martw się, na pewno wszystko się ułoży... w Polsce trzymam kciuki, by udało się Wam szybko znaleźć pracę i uwierzyć w to, że tu TEŻ MOZNA ŻYC :). Póki co upajaj się faktycznie faktem powrotu na Święta do domu :). To cudowny czas... miło go spędzić z rodziną, szczególnie jeśli długo się było poza domem... :)

U mnie wtorek jak zwykły wtorek... tyle tylko, że przerobiłam dziś na komputerze zdjęcia naszej trójki milusińskich, których juz nie ma z nami i włozyłam w zdjęcia w śliczną potrójną ramkę, którą powiesiliśmy w kuchni... po remoncie mieszkania akurat mielismy tak kawałek wolnej ściany i teraz te wizerunki naszej suni, króliczka i Kici zdobią tą pzrestrzeń. To tak ku pamięci odejścia Kiciuni w zeszłym tygodniu... dziś mija tydzień...

Madi - brawo brawo!!! Kurczę, Tobie szybciej poszły niż mi! Nie narzekaj mi więc tylko popędź moją wage lepiej! :mrgreen: A tak się martwiłaś, że stoisz :). I coś Ci powiem - ja też sie czaję na tą bieliznę z okazji 58kg.... ;)

Moja waga bez zmian w zasadzie... tzn bez zmian w stosunku do suwaczka, choc w ostatncih 2 dniach odnotowuję wartości mneijsze niż przed 4 dniami (wtedy było jakieś 71,5, dziś rano było 70,8 kg). Zobaczymy co z tego wyjdzie.... może i ja KTÓREGOS DNIA zobaczę "6" na przodzie? ;)

Słuchajcie... poszukuję noclegu dla 2 osób w Wawie na najbliższy weekend... jakiegoś w "przystępnej cenie" ale i w dobrych warunkach - zdaje się, że koleżanka u której miałam się zatrzymać ja i jeszcze jedna osoba odpada z naszego żeglarskiego meetingu w ten weekend no i... i szukam jakiejś alternatywy :/.... Może ktoś coś wie, kiedyś korzystał? - będę wdzięczna za info :).

Tymczasem uciekam, życzę spokojnego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

Dzisiaj mój radosny dzień. Schudłam 4 kg! Hurrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Ale przeżyłam szok. Do teraz nie mogę uwierzyć. I z tej radości ugotowałam sobie super protalowy serek z chudego twarożku. Jest przepyszny i co chwilę go podjadam.

Mam nadzieję, że tak będzie szło dalej i niedługo zobaczę na wadze mniej niż te przeklęte 70 kg. Ale powtarzam sobie- cierpliwości kobieto!. I będę czekać. A jak już schudnę i będę miała 58 kg, kupię sobie super sexi bieliznę i...

Ściskam. Magda

Gratuluję Madi, to wspaniały wynik i żeby to było jedynie prelludium do dalszego chudnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalinki

Wykroiłam trochę czasu i postaram się po krótce 'odnieść' do postów skierowanych do mnie. Przejrzałam wszystko bardzo pobieżnie, więc jeśli kogoś pominęłam, z góry przepraszam.

No widzisz Grazzia, i po co było chlebek zmieniać? Możesz spróbować zmodyfikować mój. Ostatnio piekę go na maślance i też jest super. Nie zamieniłabym go na żadne ciasto. Buziaki :)

Polu tak jak pisalam wczesniej Twoj chlebek jest rewelacyjny mozna go jesc bez niczego,ale zawsze biore kanapke do pracy ,i chlebek czesto sie kruszyl i tylko z tego powodu zmienilam,ale dzisiaj pozmienialam troche skladniki w tym moim i wyszedl juz o wiele lepszy no i sie nie kruszy.

A tak wogole witam wszystkie Panie i nie obecnych Panow.Wpadlam na forum aby poczytac Wasze posty ale tutaj nie mozna sie nudzic.

a ja orkiesrtrę sprowadziłam... a co, potańczyć trzeba żeby kalorie spalić..post-12859-1258471141_thumb.gifpost-12859-1258471162_thumb.gif post-12859-1258471291_thumb.gif post-12859-1258471223_thumb.gifpost-12859-1258471312_thumb.gif

Benek Ty jestes rewelacyjna z tymi Swoimi emotikonkami na Ciebie zawsze mozna liczyc ze je wstawisz.

-Bozenko ja tez dolaczam sie do gratulacji i do polowinkowej protalowej uczty.Dopiero Saga teraz Ty super oby wiecej osob swietowalo.

-Witaj Maragrete po urlopie,ja tez tak chce,kurcze chociaz przez tydzien,A tak wogole zastanawia mnie jak cenowo wyglada taki pobyt nigdy nie bylam w zadnym sanatorium ani w SPA,choc wiem ze to drogie,a szkoda.

-Nutko zobacz u Ciebie juz tuz,tuz i bedzie ta 6 z przodu czego Ci bardzo zycze.Nutko moze Ty nam pomozesz ja i Saga mamy problem z suwaczkiem ucieka nam za kazdym razem chyba Ty juz komus radzilas co zrobic ale nie moge znalezc z gory dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Pojawiła się Maragrete, więc mogę wydać imprezkę z okazji połowinek :mrgreen:

Zapraszam na danie główne

12.gif13.gif14.gif

22.gif

i deserek......

26.gif27.gif28.gif29.gif

Jedzcie bez obaw, wszystko protalowe. Smacznego ;) ;) ;) :)

Witam wszystkich. Bardzo smacznie to wygląda. Jestem tutaj nowa i przymierzam się do rozpoczęcia tej diety, bo moja waga się "zepsuła i pokazuje dużo za dużo"

Potrzebuję wsparcia, bo ja kocham jesc i nie denerwujcie się, że będę zadawać 1000 pytań, ok? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nutko zobacz u Ciebie juz tuz,tuz i bedzie ta 6 z przodu czego Ci bardzo zycze.Nutko moze Ty nam pomozesz ja i Saga mamy problem z suwaczkiem ucieka nam za kazdym razem chyba Ty juz komus radzilas co zrobic ale nie moge znalezc z gory dziekuje:)

Oj Grazzia w moim tempie bliskim prędkości światła (tak szybkie, że aż go nie zauważam :) ) jest ryzyko, że jeszcze na szóstke poczekam :mrgreen:...

Te Wasze posty o znikającym suwaczku czytam w sumie od jakiegoś zcasu i właśnie zastanawiam się w czym leży problem... hm... tutaj jest link do moich tłumaczeń, który wklejam wszystkim dziewczynom jak mają twozryć suwaczek: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry88365

Może spróbujcie od zera zrobic suwaczek na jakiejś innej stronie niż poprzednio swoje suwaczki robiłyście (ja mam zrobiony na 'tickerfactory' i choc jest to po ang to wydaje mi się, że jest to dość proste by tam taki suwaczek wykonać - trzeba tylko podać hasło-pin na podstawie ktorego potem będzie się modyfikowało suwaczek.... ja tylko wchodze wpisuje nowa wage klikam ok czy cos w tym stylu i juz - nie musze odświeżónego suwaczka wklejać, on sie automatycznie sam przez siec odnawia.. wystarczy odswiezyc strone forum i juz widac nowe wartosci ;) ). Ważne by potem kod/link wpisany w oknie BBCode skopiowac i wkleić do sygnaturki, a nie jakiś inny (np html).

Spróbujcie, może się uda :)...

Ivonko - witaj w protalowym gronie! :) Jesteśmy tu bardzo tolerancyjne, bo same miewamy lepsze i gorsze nie, zadajemy sobie na wzajem mnóstwo pytań ale... po to jets to forum by zaspokoic potrzeby każdej z nas razem i z osobna ;). Jeśłi pzreczytałaś książkę Dukana to bierz się szybko za dietę! naparwdę nie jest ciężka w praktyce, a potrafi dawać spektakularne efekty! (po mnie tego może jeszcze nie widać, ale liczę na to... że za jakiś czas i ja będę SPEKTAKULARNIE odchudzona ;) )

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Grazzia w moim tempie bliskim prędkości światła (tak szybkie, że aż go nie zauważam :) ) jest ryzyko, że jeszcze na szóstke poczekam :mrgreen: ...

Te Wasze posty o znikającym suwaczku czytam w sumie od jakiegoś zcasu i właśnie zastanawiam się w czym leży problem... hm... tutaj jest link do moich tłumaczeń, który wklejam wszystkim dziewczynom jak mają twozryć suwaczek: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry88365

Może spróbujcie od zera zrobic suwaczek na jakiejś innej stronie niż poprzednio swoje suwaczki robiłyście (ja mam zrobiony na 'tickerfactory' i choc jest to po ang to wydaje mi się, że jest to dość proste by tam taki suwaczek wykonać - trzeba tylko podać hasło-pin na podstawie ktorego potem będzie się modyfikowało suwaczek.... ja tylko wchodze wpisuje nowa wage klikam ok czy cos w tym stylu i juz - nie musze odświeżónego suwaczka wklejać, on sie automatycznie sam przez siec odnawia.. wystarczy odswiezyc strone forum i juz widac nowe wartosci ;) ). Ważne by potem kod/link wpisany w oknie BBCode skopiowac i wkleić do sygnaturki, a nie jakiś inny (np html).

Spróbujcie, może się uda :) ...

Ivonko - witaj w protalowym gronie! :) Jesteśmy tu bardzo tolerancyjne, bo same miewamy lepsze i gorsze nie, zadajemy sobie na wzajem mnóstwo pytań ale... po to jets to forum by zaspokoic potrzeby każdej z nas razem i z osobna ;) . Jeśłi pzreczytałaś książkę Dukana to bierz się szybko za dietę! naparwdę nie jest ciężka w praktyce, a potrafi dawać spektakularne efekty! (po mnie tego może jeszcze nie widać, ale liczę na to... że za jakiś czas i ja będę SPEKTAKULARNIE odchudzona ;) )

Buziaki!

No dzięki, przekonałaś mnie od jutra zaczynam, tylko czy ćwiczenia 3 razy w tygodniu nie wykończą mnie przy tej diecie? czytałam że jest się bardzo osłabionym? Zwariowałam chyba, ale raz kozie śmierć, widok dżinsów o 3 rozmiary mniejszych daje motywację.

Trzymajcie kciuki, żebym sie do jutra nie rozmyśliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka35 witaj! Kolejna duszyczka dołącza do protalowego grona. Śmiało pytaj o wszystko, co mądrzejsza Osóbka Ci odpowie, ja też jestem poczatkująca więc póki co władam teorią :)  Ponoć w fazie uderzeniowej lepiej sobie odpuścić treningi. A w dalszych to zależy od organizmu,jak i na ile się będziesz czula. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka35 witaj! Kolejna duszyczka dołącza do protalowego grona. Śmiało pytaj o wszystko, co mądrzejsza Osóbka Ci odpowie, ja też jestem poczatkująca więc póki co władam teorią :) Ponoć w fazie uderzeniowej lepiej sobie odpuścić treningi. A w dalszych to zależy od organizmu,jak i na ile się będziesz czula.

No witam, wykupiłam karnet i spróbuję chodzić, najwyżej przerwę jak będzie bardzo źle. a czy ja mogę wypić kawę, którą uwielbiam ze słodzikiem?Czy w ogóle nic słodkiego nie wolno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonko po pytaniu o kawę ze słodzikiem wnioskuję, że jednak chyba nie miałaś ksiązki Dukana w ręce... hm... Kochana, radzę Ci jednak ją pzreczytać, dietowanie bez kompletnej wiedzy w niej zawartej naparwdę jest bardziej zawiłe :). Stara wersja ksiażki (tyt. "Nie potrafię schudnąć") zawiera te same informacje co nowe wydanie ("Metoda dr Dukana"), a jest mneijsza i tansza... więć pomyśl i może faktycznie kup. Albo poczytaj w necie na jakiś skanach... będziesz spokojniesza bo pewne rzeczy Dukan podaje tam jak na dłoni (kwestie słodkosci, kaw, coca-coli itp itd...)

Powodzenia, zaczyanj!

PS. Z treningami w uderzeniówce bym się wstrzymała.. to zaledwie tydzień (max). Potem zacznij cwiczyć jesli chcesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ! Witam wszystkich Protalowych pasjonatów i tych "nowych" i "starych" odchudzaczy !

Wróciłam do domciu po moich wojażach, było super, jestem wymasowana, zrelaksowana ( m.in. masaż goracymi kamieniami), wychłodzona ( co dzien kriokomora do minus 160 stopni), wygimnastykowana (4 różne gimnastyki w ciągu dnia), wybiczowana (bicze szkockie i jacuzi) i w ogóle wypoczęta.

Z nowymi siłami patrze w przyszłośc. Jeszcze dzis mam urlop ale jutro juz do pracy....niestety... ale rzeczywiście odpoczęłam i nabrałam zdrowia do dalszej walki, o wagę też..... :)

Troche nagrzeszyłam , bo przy zbiorowym żywieniu trudno mi było jeść tylko i wyłącznie protalowo, były też i miłe wieczorki z czerwonym winem w roli głównej ... jak to na urlopie... ale mimo tego wszystkiego i przy udziale zwiększonej aktywności fizycznej udało mi sie pozostac przy wadze z suwaczka - HURRA! :

:) :mrgreen: ;)

Poza tym ten cały tydzien byłam na białkach + warzywa więc spadków sie nie spodziewałam. Teraz tydzien samych protein i powinien znów byc spadek... oby !

Zaległości w czytaniu nie odrobiłam, może do jutra, pojutrza nadrobię... :)

Pozdrawiam wszystkich, gratuluje tym którym spadło a tym którym stanęło na wadze albo co nie daj Boże wzrosło - rzyczę wytrwałości i optymizmu. Biegne do moich zjęc , odezwe sie wieczorkiem. Miłego dnia ! ;)

Super ! Gratuluję utrzymania wagi, szkoda, że nie spadła, ale lepsze to niż wzrost :) Ja bym pewno nie miała sił tak ze soba walczyć przy okazji takiego cudownego wypoczynku :) zazdroszcze musiało być super :)

Winkachce poważnie brzmi ta rekonstrukcja... Miałaś jakiś wypadek?

Wydaje mi się, że dam sobie spokój z bieganiem i poszukam czegoś innego, jeśli znajdę czas i zapał mi nie minie. Generalnie nienawidzę biegać, ale czasami mam ochotę sprawić sobie tę torturę :) takie już mam skłonności masohistyczne :grin:

Ja sobie na te zerwane więzadła zapracowałam przez kilka lat. Najpierw ostro przytyłam, potem kupiłam samochód, pracę zmieniłam na siedzącą, zero ruchu! I masz babo placek :roll: Trochę się powyginałam przy okazji jakiejś imprezy i trzasło :P Tydzień wcześniej uczyłam się jeździć na nartach i nic się nie stało. A tu taka niewinna imprezka i bum :) Też się zmagałam ze złymi opiniami na temat mojego kolana, dopiero chyba 4 lekarz w końcu doszedł do tego, co tak na prawdę trzeba zrobić. Nutka ma racje, z kolanami nie ma żartów

Madi - gratulacje, bardzo szybko Ci to idzie! wiedziałam, że się wkręcisz w tą dietę od samego początku :)

Witam wszystkich. Bardzo smacznie to wygląda. Jestem tutaj nowa i przymierzam się do rozpoczęcia tej diety, bo moja waga się "zepsuła i pokazuje dużo za dużo"

Potrzebuję wsparcia, bo ja kocham jesc i nie denerwujcie się, że będę zadawać 1000 pytań, ok? Pozdrawiam

A zadawaj nawet i milion :) Witam, przymierzać to Ty będziesz mniejsze ciuchy za kilka miesięcy ;)

Bożenko w takim razie i ja gratuluję połowinek skoro już można

:)

post-16881-1258491377_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.