Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam dziewczęta! Chciałam Wam tylko życzyć wesołych, ciepłych świąt Bożego Narodzenia i wiele szczęścia na nowy rok (tak od razu dodam) - jak najmniej kilogramów i jak najwięcej wytrwałości :-D

Razem z mamą siedzimy cały dzień w kuchni i jakoś średnio z tym czwartkiem dzisiaj :/ ale damy radę, po świętach zrobię chyba cały tydzień białkowy hahahahaha

Pozdrawiam kochane Protalki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochaniutkie Protalinki!!!

Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,

Niech Was Aniołek ode mnie uściśnie....

Na stole święcony opłatek położy

I ode mnie życzenia Wam wszystkim złoży...

Zdrowych i Wesołych Świąt

post-12859-1261690035_thumb.jpg

Kochane, dzisiaj waga pokazała 63,1 ale jak Wszystkim wiadomo przez święta nie uda mi się tego wyniku utrzymać, więc będę walczyć dalej, ktoś musi w końcu wygrać i mam nadzieję że będę to JA !post-12859-1261690422_thumb.gif hi hi hi w rzeczywistości nie jestem taka złośliwa.....

Mam nadzieję, że w styczniu znajdę więcej czasu aby do Was zajrzeć.... tego sobie życzę :-D PA! Pa! post-12859-1261691240_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie panie w ten dzien swiateczny :-D .Wpadlam tylko zlozyc zyczenia urodzinowe.Aniu B.P

W DNIU URODZIN

W DNIU URODZIN

………………………._.;_'.-._

……………………….{`--.¦.-.'_,}

……………………{;..\,__...-'/}

....._.;_'.-._ …{..'-`.¦._;..-';

...{`--¦..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._

.{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--.¦.-.'_,}

.{..'-`.._;..-';.{`--..¦-.'_,}.{;..\,__...-'/}

....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`¦.._;..-}

........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..-

...... ....._.;_'.-._..... ||......//

..........{`--.¦.-.'_,}.,-"-.....//.,-"-..

........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\

………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---,

......../....-'.)\\......... /.,-"-....\

........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\

....................\\....//

................../_\\Y//_\

.................(_,-}={-,_)

...................\_//((\_/

.....................//))(\

....................(/..))

........................((

.........................\)

Takie to szczere, proste życzenia

składam w dniu Twego urodzenia:

Wiele uśmiechów, a mało żałości,

Długich lat życia w szczęśliwości,

Dobrego zdrowia i pomyślności,

Jak najmniej smutków, dużo radości,

Dużo przygód, morza wrażeń,

Moc słodyczy, nic goryczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HO HO HO !!! Jak tam obżartuchy :-D ? Święta udane ? Prezenty ładne ?

Ale Was dużo tam na dole :lol: Widzę, ze forum uzależnia :) Nutko - jak podróż ? U nas dziś deszczowo i lodowo, ledwo doszłam do kościoła... właściwie dojechałam na moich płaskich podeszwach niczym na nartach - takie lodowisko !!!

Dziewczyny, muszę się pochwalić ! Zrobiłam takie wigilijne placuszki z pieczarkami i cebulką, że piałam z zachwytu a dzieci, mówiły ciągle "daj placuszka - ale nie tego babci, tylko tego odchudzającego " hihii

Jak na razie jem tylko dozwolone produkty, mimo to dziś 500 g więcej na wadze... może dlatego, że co chwilę coś się je przy tym stole a wbrew pozorom to my dużo możemy. Ryba po grecku, karp w galarecie, barszczyk.... itp.

Życzę błogiego odpoczynku :twisted: BUZIAKI!!!!!

ps. razem z mężem mamy już 27kg mniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was w drugi dzien swiat, dla mnie skonczyly sie wczoraj wieczorem, bo pozwolilam sobie na slodycze i normalny obiad, a wieczorem i pol nocy zdychalam, bolala mnie chyba trzustka i ogolnie czulam sie fatalnie, a od dzis mam bialeczka wiec wracam do Dukana, mialam takie sensacje przed dieta, ale od pol roku czyli od zaczecia diety nie mialam tych bolesci ...moze to kamica zolciowa? :-D ja chyba w drugiej fazie zostane na zawsze, bo krolewskie posilki w 3 fazie tez moga dla mnie byc szkodliwe  :)...widze ze jestescie czasem wiec pozdrawiam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tino byłam w szoku jak przeczytałam co Tobie sie przytrafiło, nie dość że kg wróciły to jeszcze przybyło ich więcej!! Ciekawe czy to tylko dlatego że nie wytrzymałaś do końca III fazy ?! I czy teraz jak zaczniesz dietę to Twój organizm okaże się znowu łaskawy i uda Ci się zrzucić zbędne kg?!   Życzę Ci tego z calego serca!!! Obyś tym razem była wytrwała i dała nam dobry przykład ze szczęsliwym heppy endem!!!

Wiem że dziś to już drugi Dzień Świąt,i całe obrzarstwo dobiega końca ale chcę złożyć Wam takie spóżnione życzenia...eh jakoś szybciej nie miałam kiedy tu zajrzeć

Dużo spokoju, zdrowia i wszystkiego co najlepsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej wszystkie forumowiczki:)I jak swieta?U mnie w wieczor wigilijny bylo mnostwo grzechow, kolacja w restauracji, w domku slodycze, ciasto, mandarynki, grzane winko:)bylam wniebowzieta szczegolnie pozerajac czekoladki, tego uczucia sie nie da opisac, smaku po 3 miesiacach diety...no ale juz spowrotem dieta:( ktorej mam dosc bo jak pisalam wczesniej doszedl mi jeszcze przed wigilia i to na bialkach kilogram wiecej...nie wiem o co chodzi i jak tak dalej bedzie to przejde na inna diete bo nie chce kilku kilogramow zrzucac przez pol roku.Piszcie jak tam u Was:)))pozdrawiam

Jak teraz na nastepnych bialkach waga nie wroci do suwaczkowej bede musiala na suwaczku dodac kilogram:((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdcznie

Ja wciąż świętuję jestem u mamy i dobrze mi tak. Boję się czy moja waga się nie obrazila bo od czwartku się nie widziałyśmy. Jadłam zupkę grzybową, ryby w galarecie, no w sumie 3 kotleciki z karkówki i w sumie nic więcej niedozwolonego żadnych pierogów i ciasta ani innych kusicieli.

Sprawdzę dopiero w poniedzialek bo jeszcze juto jestem u mamusi a moja waga w domu.

Do napisania jutro.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny!!

Ja nie będę mówić co zjadłam, ale oponka urosła niezła.. a to niby

zaledwie tylko kilka dni.. No nic.. byle do nowego roku.. :)

No i dostałam od Dzieciątka ( :-D bo u mnie takowy przychodzi)

nową książkę Dukana.. Efekt wizualny robi ona piorunujący. A zdjęcia

przepisów w niej zawartych - normalnie ślinka cieknie.. Choć jak

większość mówi.. nie mamy szans na zdobycie co poniektórych składników..

Więc sobie tak nie podogadzamy jak ci francuzi.. Choć miałabym smaka

na pistacjowy podwieczorek..

Najważniejsze, że przede mną jeszcze TYDZIEŃ LABY!!

Miłego wieczorku!

Ja sobie teraz popatrzę na wycikacz łez - 'zaklinacza koni'..

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poświątecznie :)

Ja też nie będę opowiadać co zjadłam, tyle tylko, że moja słabością niestety była sałatka jarzynowa, o zgrozo z majonezem. Mam 1kg więcej niż na suwaczku, ale teraz zrobię sobie białka i mam nadzieję, że łatwo przyszło i łatwo pójdzie.

Jak minęły Wam święta? Ja miałam 2 tygodnie wolnego, nawet trochę tęsknię za pracą. Za to pracuję w sylwestra wieczorem :-D

Życzę Paniom miłego dnia, u mnie zpowiada się wspaniale, bo piękne słońce świeci od rana. Łatwo oderwać się od jedzenia i iść na spacer :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bożenko, witajcie dziewczyny!!

Ja się póki co zajmuję moim zwierzyńcem :)

Jak jestem w domu - to sobie szczurki samopas

biegają po mieszkaniu.. Jedna nie schodzi z materaca,

a druga to z dnia na dzień zapuszcza się coraz dalej..

I ją trzeba pilnować. Ale przynajamniej wybiegają się

za wsze czasy :-D No i niestety ta wszędobylska

spryciula nauczyła się włazić na stół. Ostatnio to

ciacho porwała..

A teraz po przedpokoju urzęduję.. A czarna siedzi ze mną

przy laptopie.. Ech - idę małą poszukać. Bo się strasznie

rozbrykała..

Miłego dnia! Ja dzisiaj też w planach mam trochę ruchu.

Oczywiście lodowisko :grin:

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:) Tak piszesz Marudko o swoich szczurkach i przypomina mi sie moja ostatnia szczurzyczka.Nim zostalam kocia mama mialam wpierw w domu rodzicow obok psiny dziewczynki-szczurki, potem na swoim tez mialam szara przekochana szczurzyczke.I tez ja puszczalam, zeby mogla sobie pobiegac co w efekcie dalo( potem to odkrylismy)mnostwo zapasow wszystkiego za szafkami, po prostu ''myszka'' urzadzala sobie gospodarstwo za szafkami.Byly nawet sztuczne kwiaty:)

Na wage nie wchodze, wczoraj bylo kilogram wiecej a jak inaczej na niej ustane, np z wiekszym naciskiem na tyl wagi to jest jeszcze wiecej.Mam dosc tego uzaleznienia od wagi i wazenia sie na 1000 roznych sposobow.To chore:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Widzę, że nie tylko ja nagrzeszyłam w święta?? :) No cóż, bywa... Ale jutro białeczka , wtorek P+W i środa białeczka, no a sylwester i Nowy Rok znowu grzeszki, a od 2.01 ostro ścisła dietka :grin: i dążymy do celu...

Sandra z tą wagą to wiem coś na ten temat... Też muszę tańcować żeby zważyć się jak należy, jeżeli 3 razy pokaze taka sama wagę, to taka trzeba zaakceptować. Ja narazie się boję ważyć :-D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dziewczęta !!!!!!

Ja muszę sie przyznać tylko do jednego małego grzeszku... którym była lampeczka pysznego, domowego, wineczka, winiusia ... hm hm pycha :)

Moja waga dziś pokazuje 100 g mniej niż na suwaczku więc nie drgnęła ani w tą ani w tamtą a jadłam strasznie dużo, wczoraj to sie ruszczać nie mogłam :grin: oczywiście protalowo.

Pozdrawiam Was pięknie, życzę miłej Niedzieli.

WINKA nadal CHCE :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.