Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie bede sie wyłamywać,tez grzeszyłam :-D ,ale teraz zamierzam zostawić słodkie w spokoju :) , Na szczęście ze słodkiego najbardziej lubię śledzie ,ale na święta zjadłam mnóstwo ciasta.Dobrze,że przed świętami trochę schudłam,to pewnie nie jest aż tak żle,ale czekam i zważę sie dopiero za kilka dni.Witam nowe Protalinki.

Wszystkim życzę do siego roku,oby był lepszy od mijającego.Pomyślcie o mnie bo ja niestety w sylwestra pracuję.Buziaczki :grin:

Dziękujemy za zyczenia Malinko - i oczywiście przy noworocznym toaście pomyślimy o Tobie i o innych pracujących w tą noc przyjaciołach...

Tobie tez zycze aby 2010 przyniósł ci same miłe i radosne chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,

właśnie kończę dzień2 fazy uderzeniowej. Pierwsze wrażenie to-czuję się lepiej i lżej. Nie wiem, czy efekt diety czy raczej pozytywne nastawienie psychiczne :-D

Jedna rzecz, która mnie trochę zaniepokoiła to straszne swędzenie skóry na całym ciele. Czy ktoś też to zauważył? Poza tym jest ok, faktycznie nie jestem głodna- chociaż oczy i głowa mówią co innego- no bo jak naszykować dzieciakom pyszne kanapeczki z bułeczką, szyneczką i pomidorkiem, skoro ja wcinam biały ser na przemian z jogurtami?

Ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Chociaż te 10 kg...prawda, że człowiek od razu śmielej patrzy w życie a poziom optymizmu sięga bajecznych rozmiarów? Mam taką nadzieję, że sama tego doświadczę :)

Wszystkim Wam życzę w Nowym Roku spełnienia postanowień, radości z osiągnięcia upragnionych wag, ale przede wszystkim wiary, że każda z nas jest wyjątkowa,

pozdrawiam

agata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim,

właśnie kończę dzień2 fazy uderzeniowej. Pierwsze wrażenie to-czuję się lepiej i lżej. Nie wiem, czy efekt diety czy raczej pozytywne nastawienie psychiczne :-D

Jedna rzecz, która mnie trochę zaniepokoiła to straszne swędzenie skóry na całym ciele. Czy ktoś też to zauważył? Poza tym jest ok, faktycznie nie jestem głodna- chociaż oczy i głowa mówią co innego- no bo jak naszykować dzieciakom pyszne kanapeczki z bułeczką, szyneczką i pomidorkiem, skoro ja wcinam biały ser na przemian z jogurtami?

Ale mam nadzieję, że będzie dobrze. Chociaż te 10 kg...prawda, że człowiek od razu śmielej patrzy w życie a poziom optymizmu sięga bajecznych rozmiarów? Mam taką nadzieję, że sama tego doświadczę :)

Wszystkim Wam życzę w Nowym Roku spełnienia postanowień, radości z osiągnięcia upragnionych wag, ale przede wszystkim wiary, że każda z nas jest wyjątkowa,

pozdrawiam

agata

witaj

aby uwierzyc w moc tej diety wejdz sobie na blog Sliweczki, dzis wstawila fotki aktualne, a na nk w galerii klasowej sa z przed diety i terazniejsze to zobaczysz jak sie zmotywujesz, mnie kopara opadala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.. złapałam doła i nie mogę spac.. A jutro mam gości

i chyba z zapałkami w oczkach będę chodzic.. :-D

Ale maseczka żelowa chłodzi się z lodówce, żeby jakoś

zamaskowac niedociągnięcia mojej dzisiajeszej nocy..

Maragrete ja na lodowisko to piechotką, ale na takie odkryte.

I tu gdzie się przeprowadziłam to też mam.. Pierwszy raz tu jest.

Akurat jakby dla mnie specjalnie otworzyli.

Spokojnej nocy babeczki..

I dzień dobry tym które tu jutro zajrzą!!

Widziałam Sandrę na dole - więc Ty bidulko w pracy chyba.

To żeby szybko zleciało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :-D

Dzisiaj znowu za oknem pochmurno i ponuro.

Waga lekko w dół., ale jescze nie na tyle, żeby to zaznaczać. Może mi się uda w tym roku jeszcze przynajmniej 0,5kg zrzucić.

Ja też widzę Sandrę na dole, dzień dobry, masz chyb dyżur forumowy :)

Pozdrawim i życzę miłego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i ja Was witam.

Sandra i Bożenka na posterunku :-D Ja też niestety siedzę w pracy i jutro tez muszę przyjść. Waga jak to waga.....raz w dół ...raz w górę.....a do tego za kilka dni będzie @ to w duchu sobie myślę, że zlecę w dół. Jeszcze trochę pewnie nagrzeszę jutro a od nowego roku na nowo pójdę na białeczka żeby to wszystko uregulować i się trzymać. Pozdrawiam Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

Od Nowego Roku dołączam do Was :grin:

Bardzo się ciesze bo czytam Was od dłuższego czasu ... podziwiam wyniki, troche żyję Waszymi sukcesami...

Miałam niedawno załamkę...nic nie cieszyło...okropność!

Aż spotkalam dawno niewidzianą przyjaciółkę, podsunęła mi dietę Pierre Dukana ...

Wróciła chęć do walki o siebie :twisted:

Nie mam dużo do zrzucenia choć dla mnie te 10 kg to olbrzymie wyzwanie!

Licze na wsparcie i gorąco pozdrawiam...

Będę pod ręką jakby co :-D

Witam raz jeszcze

Olinka - Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :grin:

Od Nowego Roku dołączam do Was :twisted:

Bardzo się ciesze bo czytam Was od dłuższego czasu ... podziwiam wyniki, troche żyję Waszymi sukcesami...

Miałam niedawno załamkę...nic nie cieszyło...okropność!

Aż spotkalam dawno niewidzianą przyjaciółkę, podsunęła mi dietę Pierre Dukana ...

Wróciła chęć do walki o siebie :lol:

Nie mam dużo do zrzucenia choć dla mnie te 10 kg to olbrzymie wyzwanie!

Licze na wsparcie i gorąco pozdrawiam...

Będę pod ręką jakby co :-D

Witam raz jeszcze

Olinka - Ola

 Hej hej! Witamy w gronie:) Armia się powiększa;) To wsumie można powiedzieć że sama nie będziesz od Nowego Roku, jest tu kilka dziewczyn ktore też będą zaczynały, ale sporo też dziewczyn ze starszej gwardii przejdzie na białeczka czy uderzeniówkę, tak że wsparcie będziesz miala co nie miara :) Pozdrawiam i powodzonka :D 

Dziewuszki co z tą NK?? Bo pisałam ale się nie dowiedziałam, jak znależć Protalową klasę.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.