Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy w ten mrozny dzien!!Wychodze do pracy,ale boje sie nawet nosa wystawic,bo u mnie temp.podobna do temp. u Sliweczki.

-Witaj AnetO w naszym wspanialym gronie jak juz zapewne wiesz zawsze mozna otrzymac porade,wsparcie,ale jak trzeba to i kijem za kare.Zycze Tobie i Twojemu mezowi powodzenia.Widze ze pojawia sie coraz wiecej PAR do chudniecia razem ,jakie to mile.U mnie dzisiaj 1 dzien bialek,waga niestety po weekendzie i kuligu troche wzrosla :D ,ale to przeciez tylko moje obzarstwo cywilne do tego sie przyczynilo,moja wina ,moja wina...Wczoraj robilam pizze rzeczywiscie pyszna polecam .Na razie sie zegnam ,uciekam do pracy,papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pozdrawiam, niestety, nadal z łóżka. Antybiotyki nadal nie pomagają, więc muszę jutro iść znów do lekarza.

A żeby nagrodzić się za postępy zamówiłam sobie buty! I po jednym ciuchu za każdy stracony kilogram :D

Zła, zła LolaWao - mówię do siebie.

PS. I mam coś w sygnaturze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Pozdrawiam, niestety, nadal z łóżka. Antybiotyki nadal nie pomagają, więc muszę jutro iść znów do lekarza.

A żeby nagrodzić się za postępy zamówiłam sobie buty! I po jednym ciuchu za każdy stracony kilogram :)

Zła, zła LolaWao - mówię do siebie.

PS. I mam coś w sygnaturze!

No Lolusiu Wao kuruj się dziewczynko bo Cię tu brak!

Oj chyba muszę zastosowac twoją metodę nagradzania na niedzielnych zakupach :D

A i suwaczek się pojawił ładny :grin:

Zdróweczka i dbajcie o siebie Wszystkie bo choroba czai się za rogiem ...brr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten super mroźny poranek!!!

Mam pytanko: strasznie chodzi za mną zupa pomidorowa....czego użyć do zabielenia, żeby było w zgodzie z dietą i żeby dobrze wyglądało? Myślałam o jogurcie, ale on wyższej temperatury nie przeżyje...a serek wiejski przeżyje?

Szperałam trochę w naszych protalowych przepisach, ale stron 20 i trochę zabrakło mi cierpliwości :D

Dziękuję za wszelkie sugestie!!!!

Witam wszystkich !

Młoda 77- ja zupkę zagęszczam łyżeczka maki albo skrobii kukurydzianej z chudym mlekiem albo z jogurtem. Jak do kubeczka z rozmieszana mąka wlejesz łyzke ciepłej zupy i że tak powiem ta zawiesine "zahartujesz" to potem jak wlejesz wszystko do zupy to sie nie zważy, nawet z jogurtem.. spoko..

Bożenko - masz racje, masz racje, masz racje i raz jeszcze masz racje..... dyscyplinuje sie juz natychmiast.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Młoda 77-</B> ja zupkę zagęszczam łyżeczka maki albo skrobii kukurydzianej z chudym mlekiem albo z jogurtem. Jak do kubeczka z rozmieszana mąka wlejesz łyzke ciepłej zupy i że tak powiem ta zawiesine "zahartujesz" to potem jak wlejesz wszystko do zupy to sie nie zważy, nawet z jogurtem.. spoko..

Bożenko - masz racje, masz racje, masz racje i raz jeszcze masz racje..... dyscyplinuje sie juz natychmiast.... :D

Dziękuję Maragrete!!!

Co ja bym bez Was zrobiła???? na pewno nie zupę :) :grin: :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Mloda77, jak w domku zrobiłam pomidorówkę, to sobie wszyscy indywidualnie na talerzach zabielali :D Jeszcze im dogadzać będę, nie dość że na diecie, to chora. Każdy sobie wrzucił śmietany i nie było marudzenia :)

Gochna wyemigrowałam chorować w rodzinne strony po prostu :grin:

Ale bym dzisiaj babola strzeliła, ojoj... Rano zamroczona zapomniałam, że dziś już same białka i hajda! wkrajać sobie pomidorka i rzodkiewkę w twaróg. Dopiero jak usiadłam jeść to się klepnęłam w czoło, że nie ma tak dobrze :D zaraz idę sobie strzelić omlecik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!

Chciałam Waszystkim podratulowac, oczywiście spadków!

Jsteście wytrwałe i pełne nadzieji i tak trzymac. Ja niestety nadzieje juz straciłam. Ale trudno się mówi.

Chciałam Wam przez to powiedzieć że przerywam diete, może nie do końca ale przerywam. Nie wiem na jak długo ale musze zrobić przerwe moze wtedy mój organizm sie znów wezmie za siebie i zacznie chudnąć. Dlatego mówie ze nie wiem na jak długo przerywam bo jak Was czytam to tak bardzo chce być na diecie z Wami. Ale nie mam wyjścia. Moze to mi pomoze?! 

Jesli pozwolicie to bede nadal Was czytała, bo jak juz mówiłam zamierzam znów spróbować. Jak narazie jem protalowo, choć nie do końca i tak pozostanie na jakiś czas. A potem spróbuje znów sam protal. 

Miło było z wasmi, życze Wam duzych spadków!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!

Chciałam Waszystkim podratulowac, oczywiście spadków!

Jsteście wytrwałe i pełne nadzieji i tak trzymac. Ja niestety nadzieje juz straciłam. Ale trudno się mówi.

Chciałam Wam przez to powiedzieć że przerywam diete, może nie do końca ale przerywam. Nie wiem na jak długo ale musze zrobić przerwe moze wtedy mój organizm sie znów wezmie za siebie i zacznie chudnąć. Dlatego mówie ze nie wiem na jak długo przerywam bo jak Was czytam to tak bardzo chce być na diecie z Wami. Ale nie mam wyjścia. Moze to mi pomoze?! 

Jesli pozwolicie to bede nadal Was czytała, bo jak juz mówiłam zamierzam znów spróbować. Jak narazie jem protalowo, choć nie do końca i tak pozostanie na jakiś czas. A potem spróbuje znów sam protal. 

Miło było z wasmi, życze Wam duzych spadków!!!!

Bardzo żałuje Jusiu- ale szanuje twoja decyzje.... Tylko pamietaj żeby wejść teraz w III faze i utrwalic [/b]koniecznie to co straciłaś, inaczej twoje dotychczasowe wyrzeczenia i starania nie miałyby sensu... Pamietaj!

Odpocznij sobie od diety, nabierz na nowo ochoty na odchudzanie....moze wiosną....i wracaj do nas na diete, a do forum zaglądaj cały czas, buiziaczki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!

Chciałam Waszystkim podratulowac, oczywiście spadków!

Jsteście wytrwałe i pełne nadzieji i tak trzymac. Ja niestety nadzieje juz straciłam. Ale trudno się mówi.

Chciałam Wam przez to powiedzieć że przerywam diete, może nie do końca ale przerywam. Nie wiem na jak długo ale musze zrobić przerwe moze wtedy mój organizm sie znów wezmie za siebie i zacznie chudnąć. Dlatego mówie ze nie wiem na jak długo przerywam bo jak Was czytam to tak bardzo chce być na diecie z Wami. Ale nie mam wyjścia. Moze to mi pomoze?!

Jesli pozwolicie to bede nadal Was czytała, bo jak juz mówiłam zamierzam znów spróbować. Jak narazie jem protalowo, choć nie do końca i tak pozostanie na jakiś czas. A potem spróbuje znów sam protal.

Miło było z wasmi, życze Wam duzych spadków!!!!

Szkoda Jusiu... Ale mądra z Ciebie kobita, na pewno wiesz co dobre. Tylko pamiętaj, że każde nastepne podejście jest już trochę trudniejsze. Nie żegnam się, bo wierzę, że zostaniesz z nami, choćby tylko pokibicować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten super mroźny poranek!!!

Mam pytanko: strasznie chodzi za mną zupa pomidorowa....czego użyć do zabielenia, żeby było w zgodzie z dietą i żeby dobrze wyglądało? Myślałam o jogurcie, ale on wyższej temperatury nie przeżyje...a serek wiejski przeżyje?

Szperałam trochę w naszych protalowych przepisach, ale stron 20 i trochę zabrakło mi cierpliwości :D

Dziękuję za wszelkie sugestie!!!!

weight.png

ja bym dodala chudego mleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie:)

dzieki za mile przyjecie, juz myslalam ze sobie podaruje ta diete:) bo tak sie cieszylam na warzywa a tu raptem zaden sos mi nie wychodzil:( jeden mial nieprzyjemny zapach a drugi wcale nie wyszedl:( ale sprobuje Waszych sposobów...

a jeszcze mam pytanie, czy pijecie herbate z cytryna?bo niby jako przyprawe mozna cytryne, ale soku z cytryny nie, wiec tak sie zastanawiam...

a tak wogole to patrze na Wasze suwaczki i mysle sobie ile ja bede musiala chudnac....

moja wyjściowa to 70, dzis rano po 5 dniach uderzeniowej waze 66,7, , moje marzenie to chociaz 60, nie mowiac o 55 (ale to nierealne) mąż zas wyjsciowa 103, dzis 99,2.a chcialby kolo 80. niezla walka bedzie:)

Ja teraz innej cherbaty nie piję tylko z cytryną i to kilka dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! :D

Dziękuję Saguś :) Ten czerwony przynajmniej wygodny w każdym calu.

Do narciarskiego jeszcze kilka kilosków mniej by się przydało. Bo w końcu

mi kiedyś pęknie przy jakimś upadku ;-P

Ale Marudo II ? do Ciebie nie pasuje ten NIK ;-P

MIŁEGO DNIA MOJE ULUBIONE DZIEWCZYNY!!!

Wiesz pracuję nad sobą, wiele lat byłam Marudą wiecznie niezadowoloną, postanowiłam się zmienić bo tak cyba lżej żyć, w końcu życie jest tylko jedno. Ten niebieski też super poprostu laska z Ciebie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Anula przecież razem mieliśmy skończyć trzecia fazę. I w pełni świadome rozkoszować się dopiero "cywilką" W IV Fazie. proszę mi się zdyscyplinować i koniec nie dukanowego jedzenia . :) :grin: :D Rozumiemy się??????

Jusia szkoda że rezygnjesz :D Ale napewno wiesz co robisz. Życzę Ci powodzenia i żebyś wróciła kiedys na nasze łono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki!!!

Chciałam Waszystkim podratulowac, oczywiście spadków!

Jsteście wytrwałe i pełne nadzieji i tak trzymac. Ja niestety nadzieje juz straciłam. Ale trudno się mówi.

Chciałam Wam przez to powiedzieć że przerywam diete, może nie do końca ale przerywam. Nie wiem na jak długo ale musze zrobić przerwe moze wtedy mój organizm sie znów wezmie za siebie i zacznie chudnąć. Dlatego mówie ze nie wiem na jak długo przerywam bo jak Was czytam to tak bardzo chce być na diecie z Wami. Ale nie mam wyjścia. Moze to mi pomoze?! 

Jesli pozwolicie to bede nadal Was czytała, bo jak juz mówiłam zamierzam znów spróbować. Jak narazie jem protalowo, choć nie do końca i tak pozostanie na jakiś czas. A potem spróbuje znów sam protal. 

Miło było z wasmi, życze Wam duzych spadków!!!!

Mi terz bardzo przykro, że musisz podjąć taką decyzję.To nie ważne czy dietujesz czy nie zaglądaj do nas i pisz. Jesteś Protalką i tyle. Myślę jak Maragrete że powinnaś zrobić 3 i 4 fazę żeby waga nie wrócił. Czasem tak trzeba, może faktycznie jak utrwalisz to za jakiś czas zaczniesz z nowymi siłami i może wtedy się uda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.