Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa jeszcze jedno - parę stron wcześniej widziałam jakąś nową osobe, która podała swój jadłospis z jednego dnia - serek wiejski, tunczyk, wędlinka, udko i chyba coś jeszcze - nie wiem co jej odpisałyście - ale ja bym umarła z głodu gdybym tak mało zjadła. Przepraszam, nie pamiętam Twojego nicku :? Na pewno dziewczyny już Ci wszystko wyjaśniły.

naprawdę uważacie, że to mało?

bo mój typowy dzień z białkami składa się z jogurtu z otrębami na śniadanie, serka wiejskiego light na lunch, kawałka wędzonej ryby [1/3 średniej wielkości rybki np] i twarożku z jogurtem [jakieś 100g] plus ewentualnie kolejnego jogurtu na kolację. i ja mam wrażenie, że się obżeram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomocy- KRYZYS mam chyba- powiedzcie mi co mam robić lub co gotować bo jaja i ser i piers z kurczaka już mnie się chyba przejadły :? a dopiero 2 dzien za mna

może pasta z wędzonej ryby z twarożkiem i jogurtem? plus przyprawy oczywiście

albo pseudoomlet pikantny? jajka rozbełtane z jogurtem, do tego czosnek, ostra papryczka i dużo świeżo zmielonego pieprzu?

albo jajka nadziewane doprawionym twarożkiem i zawinięte w plastry łososia wędzonego, skropione cytryną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IV fazie o czwartki są białkowe heehhe

Dobranoc, kochane

Widzę Anulkas, że humor Ci się poprawił, więc i ze zdrówkiem lepiej i w domku w miarę pewnie?

Cieszę się, że wracasz do pionu :?

Za to ja w łóżeczku. Jutro wybieram się do lekarza. Moja choroba się dziwnie rozwija, bo nie mem temperatury, wręcz przeciwnie rano 36 a teraz 36,3. Coś nienormalnego, bo zwykle jak jestem zdrowa mam ok. 37, taka norma, a teraz to dla mnie jakaś zagadka.

Dobrej nocki wszystkim. Pa!Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Już po pracy, dziś miałam taki jakiś zabiegany dzień, że nie miałam kiedy zjeść obiadu i dzisiaj żyję tylko na jajecznicy, w dodatku trochę ruchu było także jutro pewnie obudzę się o 2kg lżejsza hehehhe dobrze by było :)

Witam i ja srodowo.

Chyba mnie dopadla depresja :?, jestem, ale tak jakby mnie nie bylo...rycze po katach, wpomagam sie persenem, i dooopa blada, nic mi sie nie chce, tylko bym spala i spala :D

Wyśpij się porządnie, zrelaksuj, chyba że musisz to wypłacz. Mi jak się chce płakać to muszę i już. Jak nie mogę w danej chwili to znajdzie się jakiś powód później i będdę i tak beczeć i tak :)

Martusia napisz gdzie chodzisz na ten fitness.Przydałoby się trochę ćwiczeń a jakoś nie mogę się zebrać,może bym dołączyła?Fakt,że mieszkam daleko od centrum i dojazdy zajmują mi trochę czasu.Miłego wieczoru wszystkim życzę.

Ja dopiero zacznę... Na Zawadzkiego bo tam są karnety studenckie i mam blisko. A Ty z której części miasta jesteś?

Kochana jest gorzej niż do dupy!!!!!!!!!!!

tak nas zasypało,że mój brat jadąc do domu zakopał się niesamowicie i próbując wyjechać z tej zaspy coś mu chrupło w silniku i laweta go zabrała!!!

A ja z ledwą biedą doturlałam się do domu...jakaś apokalipsa z tą zimą...

Ciekawe czy jutro uda mi się zjechać autem z tej mojej górki....

matko kochana jak ja nienawidzę zimy!!!!!!!!!!!

Anuuulllko a miałam nadzieję, ze chociaż u was będzie spokojnie. Może przerzućcie się na jakiś autobus na jakiś czas jak zrobiła Maruda. Mniej wygodnie ale może mniejsze szkody. W każdym razie mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej. Powodzenia

Ja na szczęście mam do pracy 5 minut na pieszo także nie mam takich problemów, jedyny to nieodśnieżony chodnik :)

Idę już spać bo jutro córcia Śnieżynki kończy 2 latka i będzie tort..... i tylko na niego popatrzę :twisted:

Dobranoc moje skarby:*:*:*

P.S Bożenka, życzę Ci żeby twoja @ wróciła szybko bo nam się niepotrzebnie denerwujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W I T A J C I E !!!

A ja nawet nie wiem o kim tak piszecie, zaraz poszukam i popatrze.

:lol: Saguś - ten chłoptaś to taka straszna chudzinka. Męczył się

z anoreksją.. Ale ja też chciałabym być taka 'szczupła'. Dążyłam do

tego niejedzeniem tego mięsa.. ale mi nie wyszło.. :) Poza tym

z bardziej znanych osób - był przez chwilę mężem Natalie Imbruglia

:twisted:

A o dziewczynkę sie staraliśmy przez pół roku, tylko w dni kiedy można począć potomka płci żeńskiej i nic z tego nie wyszło. Gdy zaczęliśmy również w dni zarezerwowane dla chłopców, od razu zaszłam w ciążę, więc uważam, że dziewczynka nam nie pisana. Pocieszam się tylko, że w domu to ja jestem królową :)

Bożenko Widzę, że nikt nie rozwinął tematu.. :? To jakie to są dni na chłopca, a jakie

na dziewczynkę.. Hihihi.. nie wiedziałam, że będę mogła sobie prawie wybrać :evil:

Na IV fazie o czwartki są białkowe heehhe

Dobranoc, kochane

Anulkas - tak się zastanawiam czy tylko u nas jest tradycja tłustego

czwartku, czy nie.. Bo jeśli tak - to Dukan trafił z tym dniem w 10!! :)??:

Spało u mnie dzisiaj 0,300 dkg :D Nie wiem za co taka nagroda, ale się

niezmiernie cieczę. Dzisiaj czwartek będzie na mus pięknie białkowy :-D

Tylko jakoś ostatnio mam problem z pierśmi kurczaka.. Trochę drogie

mi się wydają. Kiedyś w lidlu robiłyśmy z mamą niezłe zapasy, kupując

po 5 paczek.. Ale na pewno nie kosztowały tyle co teraz 14 zł..

U Was też po tyle jest kilogram, czy jeszcze gorzej macie. A w zwykłym

mięsnym to jeszcze drożej.. No ale trzeba będzie kupić, bo nie mam za

bardzo w domu nic białkowego poza jajkami..

Miłego dzionka.

Ps - dzisiaj z siostrą idę mierzyć sukienki - mam nadzieje, że nie wystawi mnie

do wiatru jak ostatnio. Bo kurcze, muszę w końcu coś kupić, bo pójdę w halce

do tego ślubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W I T A J C I E !!!

:evil: Saguś - ten chłoptaś to taka straszna chudzinka. Męczył się

z anoreksją.. Ale ja też chciałabym być taka 'szczupła'. Dążyłam do

tego niejedzeniem tego mięsa.. ale mi nie wyszło.. :) Poza tym

z bardziej znanych osób - był przez chwilę mężem Natalie Imbruglia

:)

Bożenko Widzę, że nikt nie rozwinął tematu.. :? To jakie to są dni na chłopca, a jakie

na dziewczynkę.. Hihihi.. nie wiedziałam, że będę mogła sobie prawie wybrać :twisted:

Anulkas - tak się zastanawiam czy tylko u nas jest tradycja tłustego

czwartku, czy nie.. Bo jeśli tak - to Dukan trafił z tym dniem w 10!! :)??:

Spało u mnie dzisiaj 0,300 dkg :D Nie wiem za co taka nagroda, ale się

niezmiernie cieczę. Dzisiaj czwartek będzie na mus pięknie białkowy :lol:

Tylko jakoś ostatnio mam problem z pierśmi kurczaka.. Trochę drogie

mi się wydają. Kiedyś w lidlu robiłyśmy z mamą niezłe zapasy, kupując

po 5 paczek.. Ale na pewno nie kosztowały tyle co teraz 14 zł..

U Was też po tyle jest kilogram, czy jeszcze gorzej macie. A w zwykłym

mięsnym to jeszcze drożej.. No ale trzeba będzie kupić, bo nie mam za

bardzo w domu nic białkowego poza jajkami..

Miłego dzionka.

Ps - dzisiaj z siostrą idę mierzyć sukienki - mam nadzieje, że nie wystawi mnie

do wiatru jak ostatnio. Bo kurcze, muszę w końcu coś kupić, bo pójdę w halce

do tego ślubu :)

U mnie piersi dochodzily czasem do 16zł, ale ostatnio sa po ok 12-13kg.

Goń tą siostrę bo czasu coraz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Waga jak to na warzywkach, bez zmian, z tendencją do wzrostu :?

Słońca znowu nie ma, @ też nie ma :D

Może jutro będzie lepiej :)

Marudko, sama widzisz jak to można sobie wybierać, ja mam 2 chłopców :)

Wiadomości na temat dni związanych z płcią dziecka wzięłam z internetu i myślę, że coś wtym jest, pod warunkiem, że para w ogóle może mieć i chłopca i dziewczynkę.

Życzę Wam miłego dnia i przede wszystkim owocnego poszukiwania pracy, bo to jest na pewno najistotniejszy problem naszych Proteinek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Nadrobiłąm zaległości z wczoraj w czytaniu i śpieszę siępochwalić spadkiem kolejnym dziś pokazało się 91,0 kg!!! :? Chyba trzeba będzie zamieścić suwaczek, bo na początku byłomi wstyd trochę...

Ja również marzę o expresie ciśnieniowym, póki co trzeba spłacić kino domowe i komputer:( Ale na pociechę kupujętylko nescafe expresso - kawę rozpuszczalną o wspaniałym aromacie (nie potrafię pić już innej, polecam)

Dziś mam zamiar trochępopichcić kupiłam wczoraj udziec indyczy po raz pierwszy chcę go upiec w rękawie a skoro będę jużmiała włączony piekarnik myślę popełnić muffinki ducanowe. Ostatnio ze sprzętów domowych marzy mi się kombiwar halogenowy to chyba urządzenie bardzo pomocne w naszej diecie szybsze i zużywa mniej energi niż piekarnik elektryczny pewnie wątek kombiwaru był już na tym forum ale jeśli mogę Was prosić o opinie... czy warto???

Super, że dochodzą nowe osoby - DZIEWCZYNY JA FAZĘ UDERZENIOWĄ ZACZYNAŁAM JESZCZE NIECO SCEPTYCZNIE, A WOGÓLE O DUCANIE CZYTAŁAM JUŻ PÓŁ ROKU TEMU I SIĘ PRZYMIERZAŁAM ALE TAK NIEZDECYDOWANIE NATOMIAST TERAZ (A MINĘŁO ZALEDWIE 2,5 TYG) CODZIEŃ JESTEM CORAZ BARDZIEJ NA TAK, CORAZ LEPIEJ SIĘ CZUJĘ MAM ENERGIĘ, DOBRY HUMOR I NAPRAWDĘ SĄ EFEKTY!!!!!

AUSTALIA - HMMMM...:D My też marzymy o wyjeździe tam, w Adelajdzie mieszka mój szwagier z rodziną. Mój Ukochany był tam tylko raz teściowie też to co opowiadali...eh, pomarzyć...Ale tak realnie teraz też nie jest tam tak różowo jeśli chodzi o pracę, pozatym nawet gdybyśmy chcieli zaryzykować to nie umielibyśmy zostawić teściów samych tutaj , bo innych bliskich już nie mają a i ze zdrówkiem już u nich nie najlepiej, więc czujemy im się potrzebni i staramy się pomagać jak się da.

A z Australią mamy kontakt na skype w każdą niedzielę , my przy porannej kawie, szwagier z żoną przy wieczornym drinku wymieniamy się niusami z całego tygodnia

dobrze, że teraz są takie możliwości...

POZDRAWIAM WSZYSTKIE PROTALOWICZKI GRATULUJĘ SPADKÓW "NOWE" ZACHĘCAM GORĄCO DO TRWANIA W "SEKCIE WYZNAWCÓW BIAŁEGO SERA"

CHORYM ŻYCZĘPOWROTU DO ZDROWIA I UŚMIECHU

BEZROBOTNYM (w tym i mnie;)) RYCHŁEGO ZNALEZIENIA FAJNEJ POSADY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Maruda - też nie słyszałam o Twojej sympatii :? :D :) musiałam go sobie wygooglać...no i wszystko jasne...nie był nigdy w kręgu moich zainteresowań, bo jest ode mnie młodszy :) :) :)

Sandro33 - Giblartar to ciekawy przypadek..Wielka Brytania w Hiszpanii :twisted: :evil: :lol: fakt bardzo urokliwy...aczkolwiek to Andaluzja mnie bardziej pociąga...i jak miałabym wybierać inne miejsce do życia niż Polska to właśnie bym wybrała ten region....może będziemy w przyszłości sąsiadkami???? :-D :oops: :P czego nam życzę :lol: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.