Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Gochna przez ten Twój avatar nie mogłam rozpoznać czy to Ty czy nie?!Długo mnie nie było i pamiętam tylko ten pierwszy. Co słychać U Śniezynki? Nie widze jej na forum.

:) :P :D

Dziewczyny mnie zmobilizowały, żeby coś wiosennego wstawić w avatar, no i masz :smile: zostałam nierozpoznawalna...

U Śnieżynki nie jest źle. Po wyjeździe do Anglii i małych grzeszkach z tym związanych postanowiła zrobić sobie uderzeniówkę. Zadziałało i dalej walczy o każde 100 gram, oczywiście od siebie... ;)

Ma cały czas jakieś problemy kompuretowe i niewiele czasu i mówi, że jak jest nie na bieżąco, to głupio jej jest się odzywać a na nadrabianie zaległości nie ma czasu i takie kółko zamknięte.

Zdopinguję ją, żeby w końcu coś skrobnęła.

Dla Ciebie też oczywiście buziaki :D :D :D

Dziś mam taki całuśny dzień, że rozdaję buzaiki na prawo i lewo - oczywiście witrtualne :D . Tak, że wszystkim Wam buziaki ode mnie na cały dzisiejszy dzień :-( :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witm południowo Wszystkich !!! U mnie tak jak myślałam po dwudniowych spadkach i wczorajszym 'nażarciu' waga z powrtoem suwaczkowa - ale mam nadzieję, że juz mi minęło to objadanie! !!!! i że waga znowu zacznie spadać!!

Gosiulek pewnie zapomniałam, tyle Waszych adresów mam że już nie pamietam bo sporo z nich jest nie podpisanych. Jak możesz to podaj mi adres. A tak wogóle to chciałam Ci powiedzieć że jestesmy rówieśniczkami. Ja też kończe 27lat w czerwcu.

Jusiu - gosia424@wp.pl :smile: ;) Ja 27 latek kończę we wrześniu :-(

Witaj Elusiu! Kolejna porcja ciepła na naszym forum się ujawniła :) . To jest chyba ta właśnie tajemnica - pozytywna energia, która emanuje nie tylko z piszących :) :P :D

Oj tak! Też niekiedy na początku mogłam na okrągło coś pochłaniać, co skwapliwie czyniłam :D Teraz raczej nie zdarza mi się to już.

A jeśli chodzi o pisanie ... chyba nie wiesz co mówisz? Jak złapiemy natchnienie, to nie ma przebacz :D . Chociaż mnie też prawdopodobnie nie będzie, bo zaczynam od soboty kurs, który będzie trwał do 23 maja i odbywał się będzie w weekendy ... chyba się wykończę ...

Gochna mam nadzieję, że to wczorajsze podjadanie to taki chwilowy wyskok.. Zobaczymy

Kurcze, czyli jak wrócę w środę, to zaraz potem zapuszczę korzenie przed biurkiem!!!! Ehh..

Elusiu i Sago - Super mieć takie wsparcie mamie :):):) Moja to z jednej strony się cieszy, ze chudnę, że zmieniam sposób odzywiania, a z drugiej tylko co chwile słyszę, "fajnie fajnie, tylko żeby Ci zaraz nei wróciło..." jakoś nie słucha juz tego, że po tej 2 fazie, jest faza 3, wktórejdodam już inne produkty, ale tez jescze nei będzie to opychanie się wszystkim co wpadnie w rękę.. Tym bardziej sago gratuluje podejścia Mamy :)

Marudko nie wiem co nam wypali , bo wyjeżzamy w sobote po południu (może nawet pod wieczór), a musimy wrócic juz w środę.. A my w sumie z Pomorza jesteśmy. No ale zawsze to coś.. Tylko tak się zastanawiam , czy aby na pewno w te tarty się pchać.. przeciez w niedzielę pogrzebw Krakowie, więc drogi to mogą tam być neiźle pozapychane:/ Ehh ale trzeba się chociaż na chwilę gdzies ruszyć...

MonikoP nie chcę nic mówić, ale gdy dzisiaj zobaczyłqm ile głów innych Państw ma tam być, to mi ręcę opadły... Ok - miło z ich strony, ze wszyscy chcą na pogrzeb przyjechąc... ale... Tylu ich wszystkich w jednym miejscu?!?!?!? ja tam nic o Nostradamusie nieczytałam itp, ale miejmy nadzieję, że będzie spokój i wszystko będzie w porządku !!!!!

Dobra dziewczyny śmigam szybko na rowerek, co by wykorzystać jescze ponocne spalanie tluszczyku ;> No i zobaczymy co tam z moimi kolanami będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem Gosiulku czy ja bym sie teraz gdzies wybierała moze lepiej w przyszły weekend korki czasem sa okropne my czasem jak jedziemy do domu ze ślaska do małopolski i prawei cały czas autostrada to jest ok 200 km to nasz rekord 2 godz 20 minut a kiedys jechalismy 5 h własnie przez korki, remonty itp. masakra. A teraz jak bedzie ten pogrzeb to sobie tego nie wyobrażam. My jedziemy do małopolski na szczescie w czwartek za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Serojadki

Dzis w nocy nie moglam spac i wstalam dopiero godzinke temu, ale glupota ludzka czyli moja nie zna granic, nie wiem dlaczego zawsze po kapuscie kiszonej gotowanej mam wrazenie ze trzustka i zoladek mi rozsadzi, a pomalutku wprowadzam sie w 3 faze, bo znow mam klopot ze stopami i chyba dosc diety ma moj organizm...

Saga co za zmiana, wraz z kiloskami zniklo Ci dobre pare lat, moje gratulacje, pewnie maz i cory dumni i bladzi z Twoich osiagniec....

Jusia piekne Te Twoje wyroby... ja strasznie lubie ogladac rekodzielo wiec przeslij mi tez kaska27s@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie też buziaki Iriss! ;)

Dzięki Twojej pomocy mogę spokojniej przejść przez cierpienia mojego Maxia.

Teraz już chyba z górki, dziś w nocy już nie spał jak do tej pory w piwnicy na kaflach, tylko u Maćka w pokoju a nawet u niego na łóżku! Pobrudził mu napewno całą pościel, ale trudno...

Wet wczoraj powiedział, że chciałby zakończyć leczenie jutro. Wszystko wygląda już o niebo lepiej, więc mam nadzieję, że najgorsze na nami :smile: .

Jeszcze raz buziaki !!!

Gochna ja tez przeyslam buziaka:*

i ciesze sie,ze moglam pomoc,nawet jesli tylko duchowo!!ciesze sie bardzo,ze z Maxem lepiej;mowilam Ci,ze bedzie dobrze:)

w necie znalazlam o Nostaradumsie na ten rok....bardziej mnie ta wojna w listopadzie przerazila

Astrologowie, którzy zajmują się badaniem przepowiedni Nostradamusa, przyznają zgodnie - nadchodzący rok nie będzie należał do łatwych. W przepowiedniach francuskiego okultysty na przyszły rok, znajduje się ponoć wiele odwołań do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci pożąda "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca", który będzie rządził światem za pomocą "ognia i miecza".

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który zajmuje się m. in. badaniem przepowiedni Nostradamusa, interpretując francuskiego maga przyznał, że nadchodzący rok będzie łatwiejszy dla Rosji, ale Europa i USA mogą oczekiwać kolejnego kryzysu - nie tylko w wymiarze ekonomicznym.

Przepowiednie dotyczące roku 2010 poza "tajemniczą Dziewicą", której śmierci pragnie "żądny krwi i pozbawiony uczuć przywódca", wspomina się tam też o "łuku furii Szatana". Tłumacze i interpretatorzy sugerują, że może tutaj chodzić o pocisk balistyczny, który sprowokuje konflikt w wymiarze globalnym.

Oto, co wg Nostradamusa spotka nas w roku 2010:

- w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna

- dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA

- dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją

- na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny

- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny

- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym,

Dziennikarze rosyjskiego portalu pravda.ru zapytali Pawła Globę o jego przewidywania dotyczące kryzysu finansowego. Zdaniem rosyjskiego astrologa, w przyszłym roku problemy, które wywołał kryzys finansowy, pogłębią się w znacznym stopniu. Dojdzie do bankructw wielu znanych firm. Astrolog przywiduje też wiele konfliktów na tle religijnym i etnicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój synuś jest z 2004 roku i w tym roku dokładnie za miesiąc kończy 6 lat.to nie jest tak ze ja mu dzieciństwo odbieram ponieważ to on bardzo chciał iść do szkoły więc jako 5 latka pusciliśmy go do zerówki bo tu gdzie ja mieszkam nie ma przedszkole(przynajmiej wtedy nie było).miałam zamiar zostawić go poprostu w tej zerówce dwa lata ale to raczej bez sensu.Poziom został tak obniżony że oni w tej zeróce mało co robią,a nauczycielka od poczatku była zszokowana że tak się wszystkim interesuje i tak ładnie wszystko robi co ona zadaje i mówi że on się nadaję zeby pójść do pierwszej klasy.Tym bardziej że w tej grupie jest kilkoro 5 latkow i wszystkie raczej pójdą.Ale to jest decyzja rodziców i ja myśle że kazdy jakoą decyzje podejmie to napewno ma racje w jakiś sposób.

Witam dziewczyny. Trochę się nie odzywałam ale czytam cały czas :smile:

Ja mam zastój wagowy co mnie denerwuje no ale cóz co zrobić trzeba przeczekac.

Saga ogromne gratulacje!!! Podziwiam Cię.

Widzicie to po prawej stronie kolorowe ptasie mleczko ja zrobiłam mojej rodzince bardzo podobne tylko te kawałeczki w środku galaretki mam ładniejsze ;) na góre jeszcze wylewam galaretke a pod spód robie biszkopt no ale mniejsza z tym jestem z siebie dumna bo nawet okrucha nie zjadłam - a do tej pory uwielbiałam tego placka.

I26 to z którego roku jest Twój synek więc konczy juz powoli zerówkę? to bardzo wczesnie go dałas do szkoły. Moja córcia konczy w czerwcu 5 lat od wrzesnia jeszcze przedszkole a za rok sie bedziemy zastanawiac. Dyrektorka powiedziała ze dzieci z jej rocznika 2005 moga skonczyc ten rok i jeszcze 2 lata chodzic do przedszkola zobaczymy jak to bedzie. Na pewno nie chcemy jej z mezem zabierac dziecinstwa a tym kim bedzie miała zostac to i tak zostanie czy pojdzie wczesniej czy pozniej. Trudno decyzja wiec pytam jak Wy z mężem tozrobiliscie.

Nutko zrób zdjecie z nowa fryzurką. Mnie tez strasznie nabiera na jakąś zmianę mam włosy prawie do ramion ciemne. I juz rok nie robiłam farby. a przewaznie na świeta sobie nakładałam jakiś odcien czekolady. Teraz mnie nabiera na blond pasemka. Tylko czy to jest wogóle teraz modne no i za jakis czas beda pojawiac sie odrosty wiec trzeba bedzie poprawiac. Ale potrzebna mi jakas duza zmiana. Moze loki ale to chyba wyszło juz z mody. Jest plus trwałej niewiele potem trzeba robić z włosami nie trzeba sie meczyc modelowaniem. Poradzcie coś.

Co do pochówku prezydenta to wstydze sie za Polaków ze robia jakies demonstracje pomyślcie jaka siara przed innymi państwami. I po co ludzie te ploty rozpowiadaja bo kto to wie jak naprawde było co kto powiedział? A prezydentowa mogła siedziec gdzie indziej bo moze sie przeszła do kolezanki porozmawiac, kto to wie. A co to za róznica król czy prezydent no bo u nas sie juz chyba era królów skonczyła. no ale chyba trzeba wrócic do tego nazewnictwa zeby nie było ą, ę......Szkoda gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek ja stanowczo odradzam Tatry !!! Dojazd do Krakowa ma być podobno "prawie" niemożliwy, z każdego miasta polski wyjedzie po kilkanaście autokarów na pogrzeb, więcej sie nadenerwujecie i nastoicie w korkach, bez sensu szczegolnie że nie macie za dużo tego wolnego..

Może zamiast tego cos bardziej na zachodzie?

Żywiec, Zieleniec albo Szklarska Poręba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście kiedyś przepowiednia Nostradamusa na jednym z forum ktoś tak sie wypowiedział:

JEŚLI PRZEPOWIEDNIA NASTRADAMUSA SIĘ SPEŁNI TO FINAŁ BĘDZIE TAKI , ŻE NIEDZIELA W KRAKOWIE BĘDZIĘ TRAGICZNA.

W JEDNYM MIEJSCU , O TEJ SAMEJ PORZE ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDĄ NAJWAŻNIEJSZE GŁOWY TEGO ŚWIATA.

NIE MYLIŁ BYM SIE GDYBY TYLKO BIN-LADENA TAM BRAKOWAŁO.

A KATASTROFA TO NIC INNEGO JAK ŚCIĄGNIĘCIE GŁÓW PAŃSTW W JEDNO MIEJSCE.....

APOKALIPSA SIĘ ZACZYNA I CZARA GORYCZY POWOLI SIĘ PRZELEWA.

Co o tym myslicie?

Gochna ja tez przeyslam buziaka:*

i ciesze sie,ze moglam pomoc,nawet jesli tylko duchowo!!ciesze sie bardzo,ze z Maxem lepiej;mowilam Ci,ze bedzie dobrze:)

w necie znalazlam o Nostaradumsie na ten rok....bardziej mnie ta wojna w listopadzie przerazila

Astrologowie, którzy zajmują się badaniem przepowiedni Nostradamusa, przyznają zgodnie - nadchodzący rok nie będzie należał do łatwych. W przepowiedniach francuskiego okultysty na przyszły rok, znajduje się ponoć wiele odwołań do "tajemniczej Dziewicy", której śmierci pożąda "pozbawiony uczuć i żądny krwi przywódca", który będzie rządził światem za pomocą "ognia i miecza".

Znany rosyjski astrolog Paweł Globa, który zajmuje się m. in. badaniem przepowiedni Nostradamusa, interpretując francuskiego maga przyznał, że nadchodzący rok będzie łatwiejszy dla Rosji, ale Europa i USA mogą oczekiwać kolejnego kryzysu - nie tylko w wymiarze ekonomicznym.

Przepowiednie dotyczące roku 2010 poza "tajemniczą Dziewicą", której śmierci pragnie "żądny krwi i pozbawiony uczuć przywódca", wspomina się tam też o "łuku furii Szatana". Tłumacze i interpretatorzy sugerują, że może tutaj chodzić o pocisk balistyczny, który sprowokuje konflikt w wymiarze globalnym.

Oto, co wg Nostradamusa spotka nas w roku 2010:

- w listopadzie rozpocznie się III wojna światowa, podczas której na szeroką skalę będzie użyta broń biologiczna i chemiczna

- dojdzie do konfliktu pomiędzy Zachodnią Europą i USA

- dojdzie do konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją

- na Krymie będzie miał miejsce konflikt militarny

- w Europie będzie miał miejsce wielki kryzys ekonomiczny

- dojdzie do olbrzymiej katastrofy ekologicznej na Morzu Czarnym,

Dziennikarze rosyjskiego portalu pravda.ru zapytali Pawła Globę o jego przewidywania dotyczące kryzysu finansowego. Zdaniem rosyjskiego astrologa, w przyszłym roku problemy, które wywołał kryzys finansowy, pogłębią się w znacznym stopniu. Dojdzie do bankructw wielu znanych firm. Astrolog przywiduje też wiele konfliktów na tle religijnym i etnicznym.

dziewczyny nie straszcie!!!!!

jak tak ma być to po co my się tu katujemy dietami????

bez sensu to zaczyna być!!!

a co do niedzieli to nawet nie chcę myśleć co może się wydarzyć...oby wszystko poszło dobrze...

BOJĘ SIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.