Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie w sobotę na imieninach u kuzynki jadłam mięsko z takiej patelni gilowej, i oglądałam ta patelnie. Wcześniej jak je widziałam w sklepach to nie miałam do nich zaufania, że da sie na nich smażyć bez tłuszczu i nie kupiłam. Ja mam takiego elektrycznego grila w domu gdzie mięsko wkłada sie między dwie prążkowane płyty i czasem robię sobie na nim piersi kurczaka albo bakłażany czy cukinie. Potem tylko jest mi to urządzenie trudno umyć, bo to trzeba całość myć, i ledwo z tą elektryczną podstawą wchodzi do zlewu. Bo ja mam jakis taki stary model sprzed 30 lat. Może i ja kupie sobie taka patelnie... w Ikei sa po 69 zł i wg mojej kuzynki sa dobre, bo często jej uzywa, boje sie trochę tych w super-niskich cenach z marketów, żeby nie okazały sie byle jakie po kilku użyciach. A ty Bożenko za ile i gdzie swoja kupiłaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o truskawki to się może wtrącę, oczywiście nie namawiam do niczego ale mi w dniach warzywnych zdarza się zjeść truskawki i to nie pojedyncze a jednak chudnę więc może nie są aż tak złe. Dodam że żadnych innych owoców nie ruszam :grin:

No to ja też się przyznaję bez bicia: zajadam się truskawkami, i to nie kilkoma :-D No i jeszcze jeden grzeszek, a właściwie grzeszki: lodziki Big Milki, ale pocieszam się że waga mimo to spada... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziewczyny już po obiedzie mięsko mielone robione jak sosik do spagethi no ale bez makaronu :grin:

Co do patelni to ja mam w domu dużo tych teflonowych są dobre :) cały czas na nich pichce :-D

Zaraz dodam przepisy wy tez ruszcie tamten wątek jakoś tam dawno nikt nie pisał, dodawajcie zdjęcia pomagają w wizualizacjiicon_lol.gif ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziewczyny już po obiedzie mięsko mielone robione jak sosik do spagethi no ale bez makaronu :grin:

Co do patelni to ja mam w domu dużo tych teflonowych są dobre :) cały czas na nich pichce :-D

Zaraz dodam przepisy wy tez ruszcie tamten wątek jakoś tam dawno nikt nie pisał, dodawajcie zdjęcia pomagają w wizualizacjiicon_lol.gif ...

Misiek - to nie chodzi o zwykłą płaska patelnie teflonową, tylko o patelnie gilową, która na spodzie ma takie wybrzuszone prążki i często jest w kształcie kwadratu czy prostokąta. Na niej smaży sie mięsko jak na grilu a więc zupełnie bez tłuszczu. Dziewczyny polecaja jakies niedrogie egzemplarze z marketów, w Ikei sa po 69 zł a tak normalnie to sa i droższe, nawet do 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobitki podajcie jakiegos linka czy namiara na te cwiczenia, tyle tu zachwalacie a ja nie wiem gdzie to mozna zbaczyc?

Ja tez poprosze o te cwiczenia, do sb musze zrzucic 2 kg chocby nie wiem co...wrocilam przed cgwila z silowni masakra, zero kondycji i czlowiek zmachany jak ostatnie nieszczescie...potruchtalam troszke na bierzni, na rowerku, na ''nartach'' i pocwiczylam brzuszki, chcialam codziennie taka prawie godzinna sesje z rana strzelic a tu ktos wyzej napisal, ze instruktorka mowila, ze nie wolno codziennie tych samych miesni...musze poczytac w necie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mambo, ćwiczę od tygodnia codziennie rano, nie cały porgram z Tamily, heh narazie nie nadążam za nią :grin: . Staram się wprowadzać takie ćwiczenia jak ona robi, te wymachy nóg w tył, brzuszki, takie opady w rozkroku.... Brzuszki robię przede wszystkim po to, żeby wzmocnić kręgosłup.... strasznie się garbię, mamuśka mówi że jestem powykręcana jak siódmy paragraf :-D . Wiem, że coraz trudniej mi się gubi kilosy, chciałabym iść na trzecią fazę w połowie lipca. Poza tym, zawsze miałam takie okrągłe nogi, jak spodnie pasowały w pasie to uda... jak w rajtuzach, obcisłe. Jak już chudnę, to jeszcze chciałabym wydobyć z nich jakiś kształt. Jeszcze jeden plus, to może przez te ćwiczenia skóra będzie bardziej jędrna.... czuje luzy.

Ja widzę, że na pewno mam jędrniejszą skórę po tych ćwiczeniach tylko, że ja się męczę i robię cały program. Tylko jak ktoś się nie rusza za dużo na co dzień to lepiej zacząć od tego pierwszego programu a dopiero po kilku dniach robić oba :-D

Mambo a może to dlatego są byłe dziewczyny Twojego chłopaka, bo są kościotrupami, a on do kości nie lubi się przytulaćicon_wink.gif

Zdecydowanie wstępuję do klubu wielbicieli patelni grillowych. Ja swoją też uwielbiamicon_biggrin.gif

O kurczę..w ten sposób o tym nie pomyślałam...może być problem :) tylko, że mi daleko do kościotrupa..żebra mi wystają ale cała reszta jest jeszcze obrośnięta tłuszczykiem.

Kobitki podajcie jakiegos linka czy namiara na te cwiczenia, tyle tu zachwalacie a ja nie wiem gdzie to mozna zbaczyc?

Ja ściągałam z chomika: chomikuj.pl/KrisDe/FILMY/F+I+L+M+Y/Tamilee+Webb+-+Ja+chc*c4*99+mie*c4*87+takie+cia*c5*82o tylko trzeba się zarejestrować na stronie i zapłacić za transfer danych ale moim zdaniem się opłaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandruś w poprzednim swoim "wejściu" Ci nie pogratulowałam, bo to super, że będziecie w tym telewizyjnym programieicon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Maragretko kupiłam swoją patelnie w Auchan, nie pamiętam ceny, ok.50 zł, jest kwadratowa i była w tekturowym pudełku. Z patelniami to jest różnie, ja też kupowałam firmowe Tefala i zawsze mi sie szybko ciachały. Ostatnio kupiłam za 20 zł w Auchan w wyprzedaży patelnię firmy krzak i takiej dobrej, poręcznej i trwałej jeszcze nigdy nie miałam. Ale patelnię grillowa polecam z czystym sumieniem, jest bardzo fajna i rzeczywiście mięso bez odrobiny tłuszczu robi się znakomicieicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia no mi jeszcze 4.5 kg zostalo do 8 :grin: troche jeszcze musze poczekac, ale wierze ze sie doczekam :)

trzeba byc dobrej mysli.

Magdzik to tak samo jak mi ja bym chciał tak za 2 tygonie wejść na wage i już mieć to upragnione 8 na początku ah.... nie wiem czy to mi sie uda ale teraz ostro ćwicze więc mam cichą nadzieję

Myślałem, że wam chodzi o taką zwykłom teflonowom, alee jak wychwalacie taka grilową sam muszę sie rozejrzeć :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o te cwiczenia, do sb musze zrzucic 2 kg chocby nie wiem co...wrocilam przed cgwila z silowni masakra, zero kondycji  i czlowiek zmachany jak ostatnie nieszczescie...potruchtalam troszke na bierzni, na rowerku, na ''nartach'' i pocwiczylam brzuszki, chcialam codziennie taka prawie godzinna sesje z rana strzelic a tu ktos wyzej napisal, ze instruktorka mowila, ze nie wolno codziennie tych samych miesni...musze poczytac w necie na ten temat

  No nie zalecane jest cordzienne intensywne ćwiczenie, wręcz większość instruktorów zakazuje. Mówię większość, bo są pewnie tacy coi preferują, ale nie mam pojęcia dlaczego :grin: 

 Ja się dzisiaj tak na moją wagę pogniewałam, że zamówiłam na alledrogo elektroniczną, oby przyszła jak najszybciej, bo chcę sprawdzić stan faktyczny moich kilosków...  

  ...chyba że za dużo będzie pokazywała to odeśle :-D

  Tak piszecie o tym jedzonku i piszecie, to i ja się pochwalę... Zrobiłam dzisiaj mielone (z udek kurczaka) w sosie pomidorowo jogurtowym, coś na smak gołąbków.... i tutaj pojawia się moje pytanie, jak radzicie sobie z zagęszczaniem sosów??  Bo mój to raczej zupa pomidorowa   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o te cwiczenia, do sb musze zrzucic 2 kg chocby nie wiem co...wrocilam przed cgwila z silowni masakra, zero kondycji i czlowiek zmachany jak ostatnie nieszczescie...potruchtalam troszke na bierzni, na rowerku, na ''nartach'' i pocwiczylam brzuszki, chcialam codziennie taka prawie godzinna sesje z rana strzelic a tu ktos wyzej napisal, ze instruktorka mowila, ze nie wolno codziennie tych samych miesni...musze poczytac w necie na ten temat

Sandro mnie trenerka tak powiedziała, ale to nie znaczy, że nie możesz codziennie ćwiczyć. Tylko trzeba robić przerwy w ćwiczeniu poszczególnych partii mięśni. Zastanów się co będziesz ćwiczyć każdego dnia i do roboty. Jednego dnia możesz np. ćwiczyć górne partie ciała, a następnego dolne i tak co drugi dzień. A jeśli wyszłaś zmachana to tylko znaczy, że się nie oszczędzałaś i wykorzystałaś tę godzinę tak jak trzebaicon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak piszecie o tym jedzonku i piszecie, to i ja się pochwalę... Zrobiłam dzisiaj mielone (z udek kurczaka) w sosie pomidorowo jogurtowym, coś na smak gołąbków.... i tutaj pojawia się moje pytanie, jak radzicie sobie z zagęszczaniem sosów?? Bo mój to raczej zupa pomidorowa :)

Ja robię z mąką kukurydzianą. Nie jest on ekstra gesty, ale lepsze to niż woda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.