Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Iriss - fajnie że mnie wspierasz i we mnie wierzysz, rzeczywiście dopada mnie ostatnio jakaś deprecha i nie wierzę w żaden swój sukces, w żadnej dziedzinie życia.... ale to chyba skutek tej masy problemów, które ostatnio sie nawarstwiły i z którymi muszę sie sama zmierzyć. Dlatego też i względem diety spada mi motywacja... Ale masz racje, za moment zrzucimy te ciepłe, grube palta, kurtki i cienkie, wiosenne ubrania obnażą wszystkie niedostatki naszych figur... i to będzie dramat... Muszę sie wziąć w garść i wrócić na łono Dukana, szczególnie że tobie sie to doskonale udaje, za co ci szczerze gratuluję :) :) !!!

Bożenko, Marudko, Szyszuniu,Madziu, Jolciu - tak mało nas zostało na forum... i wy ostatnio tez jakoś mało sie pokazujecie........

Dajcie znac co u was z dietą i tak w ogóle ?

Buziaki dla wszystkich Protalek i Protali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Gratuluję wszystkim spadków wagi i oby tak dalej :)

Coś pusto na naszym forum :) ,gdzie się wszyscy podziali ?

U mnie bez zmian,na razie bez grzechów bo muszę zgubić to co

nadrobiłam :)

Za chwilę pędzę do przychodni do kontroli z synem bo kaszle

od tygodnia. W poniedziałek byliśmy,lekarka go zbadała ale nie miał

na szczęście zmian osłuchowo.Dostał leki ale nie bardzo mu przechodzi.

Zobaczymy co będzie dziś.

Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)

O widze że Jolcia mnie ubiegła, Witaj Kochana ! :)

Polepszenia zdrówka synowi życze a tobie wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ja się nie odzywam bo moja córcia miała w tym tygodniu urodzinki i piekłam torcik w jeden dzień

a później była impreza i też nie miałam czasu żeby was odwiedzić

potem córcia popsuła mi okulary i od dwóch dni siedzę u okulisty wczoraj miałam zakrapiane oczy i dopiero wieczorem odzyskałam wzrok ale jak mus to mus i czeka mnie jeszcze jedna wizyta

więc też nie było możliwości mimo szczerych chęci

a teraz jeszcze czeka mnie poszukiwanie nowych okularów

i to niestety wiąże się z dużym wydatkiem dzisiaj widziałam ceny okularów u optyka i mnie to przeraziło

a co do dietki to ja lepiej nic nie piszę

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

No nareszcie się pojawiłyście, bo już myślałam, że mój post będzie ostatni :)

Iriss zapomniałam Ci napisać, że jesienią moja orkiestra wybiera się do Anglii. Ja co prawda nie wiem czy na pewno pojadę, ale być może będziemy miały okazję się spotkać na obczyźnie :) Gratuluję wspaniałej wagi :)

Maragretko cieszę się, że u Ciebie trochę lepiej.

Szyszuniu ale pech z tymi okularami, mam nadzieję, że szybko Ci sie uda jakieś zdobyć i nie zbankrutujesz przy tym.

Witaj Dario serdecznie Ci gratuluję wspaniałego wyniku. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości w diecie i na naszym forum :)

Życzę Wszystkim wielu spadków i miłych chwil z wagą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no!!!!mam dzis na rano i po pierwsze nie moglam zasnac.......wrrrrrrrrrr wiec zarlam serki homogenizowane ogladajac film a teraz za wczesnie wstalam i mimo,mze juz wchlonelam prawie 0.5l kawy to ak i twygladam jak kret:(.......no a waga po serkowej uczcie kilogram do przodu;ech!!!

Margaretko - dasz rade;odrobine samozaparcia i ja widze po sobie,ze jak sa efekty to i motywacja rosnie wiec zbieraj sie w sobie malenka!!!!

Bozenko- juz sie ciesze na sama mysl o koncercie i spotkaniu z Toba!!!!koniecznie musisz przyjechac!!!do Japonii dalas rade to tutaj to ledwo rzut beretem:)

Daria- witam Cie serdeczeni!!

no i DZIEN DOBRY wszystkim tak wogole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wypowiedź

Pani Izunia2007 przyprawiła mnie o śmiech...

Opis diety jest niepełny ;> powinno się go uzupełnić "pić dziennie do 2l wody"

Dieta jest stworzona przez dr. dietetyki Dukana jest to dieta Białkowo- proteinowa potocznie zwana białkową.

Fakt jest niezdrowa w I fazie nie powinny stosować ją osoby z skłonnościami do zaparć... ale jest na to rada.

Trzeba stosować przepisy z dodatkiem błonnika w proszku i otrębów ;>

Ja obecnie robie sobie tydzień oczyszczenia organizmu a pote przechodzę na tą dietę .

Co robię? Pije jak normalnie 2l wody jem jogurty naturalne do których dosypuje błonnika a z diety białkowej wybieram jak na razie przepisy z błonnikiem i otrębami oraz jem dużo warzyw .... dlaczego wybieram przepisy ? To proste by powoli przyzwyczajać się do nich :)

Dieta jest serio skuteczna no i nie zapominamy pić 2l wody :)

Drogie użytkowniczki stranoce kg to nie woda tylko tkanka tłuszczowa... ponieważ nie spożywamy węglowodanów dlatego organizm jest zuszony spalać materiał zapasowy :)

Polecam najpierw oczyszczenie organizmu i przyzwyczajenie go do picia 2l wody - zalecana dzienna dawka- a znając życie pewnie wypijacie okolo 1l.

Izunia2007 nie masz prawa zarzucać założycielce tematu że to kłamstwo i że ona sprawi że dziewczyny wyniszczą swoje organizmy !!

dieta może wydawać się nie zdrowa w pierwszej fazie .... ale w drugiej jak zaczniesz jeść dużo warzyw nadrobisz! zresztą wszystko z głową ! :)

lepsza dieta białkowa niż anoreksja ....

ps. pozdrawiam i przechodze na dietę w poniedziałek po oczyszczeni organizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Daria 22 - miło nam że dołaczyłas do naszej twrogowej sekty - do Protalek :) Życze ci powodzenia i sukcesów w diecie, gratuluje juz utraconych kilogramów i polecam ci inne nasze pomocne w tej diecie watki na tym forum :

- produkty polecane na I i II faze wyszukane, opisane i sfotografowane przez nasza forumowiczki

- przepisy na faze I i II

- przykładowe dzienne menu na I, II i III faze

Chile - ciebie tez widzę chyba pierwszy raz w naszym gronie i witam serdecznie :) , Widze ,że poważnie podeszłaś do naszej diety, rzeczywiście jest skuteczna o czym świadczą nasze suwaczki i utracone kilogramy. Zycze ci powodzenia i wytrwałości. Zapraszam do zaglądania forum.

Iriss, Bożenko, Jolciu, Szyszuniu i pozostałym Protalkom życzę miłego weekendu!

Ja będę mieć pracowity weekend bo ze względu na plany mojego syna i jego narzeczonej wykończamy piętro/poddasze w naszym domu, robimy im tam przytulne mieszkanko więc do przeglądania jest mnóstwo tzw. "przydasiów" odłożonych w pomieszczeniu dotychczas wykorzystywanym jako strych-suszarnia-graciarnia a poza tym w górnej łazience już pracują glazurnicy więc kurzu mam wszędzie w całym domu....ale nic to potem będzie pięknie i wygodnie zarówno moim dzieciom jak i mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane,

pisałam do Was jakieś 20 stron temu, ale to było jeszcze w zeszłym roku. Niestety przez dłuższy okres czasu brak dostępu do internetu i w ogóle komputera, gdyż pewnego wieczoru podczas mojej nieobecności, mój kochający mnie nadal eks - mąż wyniósł cały sprzęt, a najśmieszniejsze jest to że policja ma to w poważaniu, bo przecież nie mamy sądowego podziału majątku, więc miał takie prawo. Ponadto cały czas żąda ode mnie pieniędzy, bo inaczej się nie wymelduje, koszmar.

Dziewczyny przetrwamy wszystko, chociaż każda z nas ma różne problemy, to damy radę.

Trochę się u Was działo przez te kilka tygodni, pamiętajcie że często o Was myślę i jestem z Wami Maragrete, Bożenko, Marudko, Magdzik, Grazzio, Mallinko, Jolciu, Szyszuniu, Irris i cała reszto.

Witam nowe dietowiczki i trzymam kciuki. Jak widzicie dieta działa, ale niestety już nigdy nie można sobie pofolgować, bo efekty widoczne są. Od wakacji

+ 5 kg i nie mogę się ogarnąć. Dzisiaj postanowiłam zacząć uderzeniówkę i nie wiem jak to przetrwam. Liczę na Wasze KOPNIAKI. Na dodatek awaria ogrzewania, ziąb jak diabli.

Pozdrawiam Was gorąco.

Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki

maragretko masz racje że przy remoncie jest dużo pracy a taki sprzątanie

wieloletnich zbiorów jest koszmarem ale za to jak wszystko będzie zrobione

to zobaczysz jak będzie cię to cieszyć

ivonko może nie uwierzysz ale zanim weszłam na stronkę to pomyślałam o tobie

i tu taka niespodzianka czemu ty nie wymieniłaś zamków w mieszkaniu

a jak tam rozwinęła się twoja nowa znajomość

oczywiście powodzenia w dietce

witam nowe dziewczynki napiszcie ile macie do zrzucenia i coś więcej o sobie

miłego wieczorku

magdzik a ty gdzie zniknęłaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczki i Forumowiczów!

Na diecie proteinowej jestem (z przerwami na swieta i inne okazje :) ) od pazdziernika.

Mniej wiecej tydzień temu znalazłam to forum i niebiosom dziękuję!!!! Wcześniej ciężko było mi się stosować rygorystycznie do wymogów diety, głównie dlatego, że nie miałam dostępu to zbyt wielu przepisów i jedzienie codziennie serka wiejskiego i ryby (nie jem mięsa) wykańczało mnie po jakimś czasie.

Odkąd znalazłam to forum moja dieta wzbogaciła się o ciasteczka, chlebek, ptasie mleczko i inne pyszności.

Dzis piekłam bułeczki serowe a jutro pora na pizze!!!!

Postaram się wkleić kilka własnych przepisów w odpowiednie temty, co by tez cos od siebie wnieść :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos może mi powiedzieć jak wkleić suwaczek???

Jak w ustawieniach klikam "dodaj kod HTML" i wklejam kod to suwaczek mi sie pokazuje w podgladzie. Jak tylko klikne "zapisz" to znika a pojawia sie kod....

Ma ktos pomysl co takiego robie zle???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.