Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Śliweczko za odpowiedź :-D . Chyba jeszcze nakruszę trochę serka, bo boję się, że będzie niejadalny. Byłabym nieszczęśliwa, bo bardzo lubię serek topiony. Mogłabym też część zrobić z jajkami, taki twardszy. Zaczymam marzyć :D

Bożenko eksperymentuj i koniecznie daj znac jaki wynik. Ja raz probowalam i chyba faktycznie dalam za duzo sodki, bo efekt po prostu byl przerażający w smaku :-D . Ale Śliweczka pisala kiedys ze często robi i jest pyszny, więc pewnie jest ale ja nie umiem powstrzymac sie, aby czegos nie ulepszć ( np. wiecej sodki) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może rzeczywiście kiedyś mogłybyśmy się spotkać? Takie spotkanie klasowe byśmy sobie zrobiły. Co Wy na to? :-D

Ja jestem za  :-D A co do klasy  :D to nowe dziewczynki informuję że mamy klasę proteinek na Naszej-Klasie.Chętne proszę się zapisywać ,żebyśmy mogły lepiej się poznać.

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Dziękuję Śliweczko za odpowiedź :D . Chyba jeszcze nakruszę trochę serka, bo boję się, że będzie niejadalny. Byłabym nieszczęśliwa, bo bardzo lubię serek topiony. Mogłabym też część zrobić z jajkami, taki twardszy. Zaczymam marzyć ;)

Ja często robię ten serek,zawsze daję jajka żeby był twardy i na chlebuś na kanapeczkę,ale prawie zawsze większość zjadam na ciepło  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często robię ten serek,zawsze daję jajka żeby był twardy i na chlebuś na kanapeczkę,ale prawie zawsze większość zjadam na ciepło ;)

Już mi ślinka cieknie, zwłaszcza jak widzę: "na ciepło" ;) . Przesadziłam z tą sodką, bo miałam kawałek serka 0,300g, czyli tylko troche więcej niz w przepisie, a sodki dałam dużo więcej. Ale już nakruszyłam więcej serka i mam nadzieję na ucztę :-D :D :D . Ale dopiero jutro :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam być nadaktywna na Forum, ale ja mam urlop :-D i muszę to napisać:

Juggin, mój Syn(10lat),widząc Twoje zdjęcie, powiedział(cytuję fonetycznie):

Jaka ta Pani Dżagin szczupła i młoda. Mam nadzieję, że docenisz komplement prawie nastolatka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam być nadaktywna na Forum, ale ja mam urlop ;) i muszę to napisać:

Juggin, mój Syn(10lat),widząc Twoje zdjęcie, powiedział(cytuję fonetycznie):

Jaka ta Pani Dżagin szczupła i młoda. Mam nadzieję, że docenisz komplement prawie nastolatka :D

Napewno Bożenko nie jesteś nadaktywna  :-D Ja zawsze mam wrażenie że to ja jestem tu za często  :-D ale ja nie pracuję,więc z doskoku mogę wejść na forum o każdej porze dnia  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam być nadaktywna na Forum, ale ja mam urlop :-D i muszę to napisać:

Juggin, mój Syn(10lat),widząc Twoje zdjęcie, powiedział(cytuję fonetycznie):

Jaka ta Pani Dżagin szczupła i młoda. Mam nadzieję, że docenisz komplement prawie nastolatka :grin:

O Dzięki Ci synu Bożenki- widac , ze chłopak ma dobry gust :-D :-D A juz myslalam, ze nie uslyszę nigdy komplementu od faceta , ktory ma mniej niż 30 lat :D Od razu cieplej mi na seruchu :D

Bożenko- miłego wypoczynku Kochana i myslę , ze majac takiego "dzentelmena" komplementy słyszysz codziennie ;) ;) . Zazdroszcze Ci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dzięki Ci synu Bożenki- widac , ze chłopak ma dobry gust :-D :D A juz myslalam, ze nie uslyszę nigdy komplementu od faceta , ktory ma mniej niż 30 lat :D Od razu cieplej mi na seruchu ;)

Bożenko- miłego wypoczynku Kochana i myslę , ze majac takiego "dzentelmena" komplementy słyszysz codziennie ;) :) . Zazdroszcze Ci :grin:

O Staś ma doskonały gust, ale ja niestety nie jestem w Jego typie :-D . Ale całe szczęście mam jeszcze mlodszego Ignasia, na którego zawsze mogę liczyć, że się przytuli i coś miłego mi powie. Moi Synowie są fanami naszego Forum i muszę się od Nich nieustannie odganiać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

u mnie też ciepło, słonko daje a w biurze nie ma klimatyzacji, poza tym bałagan urlopowy, duzo pracy i same awaryjne sytuacje- jakoś tak nerwowo sie zrobiło, moi klienci to Niemcy, Duńczycy, Austriacy - u nich ten kryzys daje o sobie znac, a my jako polska firma też na tym cierpimy....trudno, nikt nam nigdy nie obiecywał,że będzie nam łatwo w zyciu.......

Zycze wszystkim miłego dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a czy mozna jesc wiecej niz 3 lyzki otrebow dziennie? Czy to juz jest przestepstwo?

Bo ja mam straszny problem z tym, zeby pojsc do toalety i czuje sie jak balon. Ja wiem, ze przy diecie bialkowej to jest normalne i ze przy warzywach troche sie polepszy, ale na razie czuje ogromny dyskomfort i chcialam sobie tymi otrebami pomoc, tylko nie wiem czy mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a czy mozna jesc wiecej niz 3 lyzki otrebow dziennie? Czy to juz jest przestepstwo?

Bo ja mam straszny problem z tym, zeby pojsc do toalety i czuje sie jak balon. Ja wiem, ze przy diecie bialkowej to jest normalne i ze przy warzywach troche sie polepszy, ale na razie czuje ogromny dyskomfort i chcialam sobie tymi otrebami pomoc, tylko nie wiem czy mozna.

Nie można więcej jak 3 łyżki,to nie przestępstwo,tylko mały grzeszek.Ale otręby to węgle więc nie radzę przesadzać.Pomóż sobie z wizytami w toalecie jakimś środkiem ziołowym z apteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można więcej jak 3 łyżki,to nie przestępstwo,tylko mały grzeszek.Ale otręby to węgle więc nie radzę przesadzać.Pomóż sobie z wizytami w toalecie jakimś środkiem ziołowym z apteki.

Ja jednak chyba jestem z tych"niepełnosprytnych" jednak. Od tygodnia racze sie ciastkami z otrebami w ilosciach hurtowych, mufinkami, chlebkiem z otrebami i owsianka i dopiero teraz , po tym co Śliwczka napisala skojarzyłam ten fakt z przyrostem wagi o +1kg. Juz mialam ten kilosek zwalić na zeberkę niedzielną, ale przecież w niedziele zeżarłam łapczywie chyba 12 ciastek( i wcale nie chcę Wam wmówić, ze mi tyle wychodzi z 3 łyżek otrebów :-D ). Stara...a rozum młody jak u niemowlaka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki!

Na Pomorzu piekna pogoda,upał i leciutki wiaterek,wsam raz na urlop! :D

Od dłuższego czasu sie nie ważyłam,nigdy nie ważę się na warzywkach,więc nie wiem co tam na tej wadze się dzieje,ale napewno jest mniej bo spodnie mi spadają!! :-D

O matko nie pomyślałam wcale!!! Czeremcho Kochana Ty kwitnij nam dalej pięknie na żółto :D ;) ;)

Poszukam jakąś fotkę i wstawię.

Pozdrawiam

Zuza nie przejmuj się,ja cały czas kwitnę i nie mam zamiaru jeszcze usychac i więdnąc :-D a zreszta z Wami to niemożliwe!!Czasami jak Was czytam po nieobecności na forum to sama do siebie się śmieję :)

Dziewczynki jestescie super!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny witam serdecznie

ja bylam wczoraj u lekarki endokrynolog z moja tarczyca ktora od paru lat szaleje i daje mi popalic niezle. Mam skoki hormonalne ze hej, raz niedoczynnosc potem nadczynnosc teraz znowu zaczyna sie niedoczynnosc, juz nie mowiac o skaczacym cisnieniu i pulsowi temu towarzyszacemu, ale nie miejsce na narzekania ;o), bo widzac mnie pani doktor stwiedzila ze chudne w oczach i dziwila sie ze dieta skutkuje bo wyniki mowia ze powinnam tyc (szok) ale teraz stoje w miejscu od tygodnia a nawet czasami skacze mi cos ponad wrr....wiec biore sie za porzadki moze cos wypoce, rzucilam pyszne placuszki i inne dobroci i bede czekac cierpliwie az zobacze 7 z przodu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.