Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, gratuluję zrzuconych kilogramów i życzę żeby nigdy nie wróciły. Jestem pierwszy raz na tym forum, więc jeszcze niebardzo się orientuję co i jak. O protalu dowiedziełam sie przypadkowo, przeglądajac nowości na Merlinie, mam do zrzucenia 10 kg. , wiec posperałam w internecie i zaczełam bez książki.

Zaczełam 9.07.2009 (czwartek) z dorobkiem 162 cm. i 63 kg., chcę warzyć 53 kg. (waga z przed synka).

Na razie jest super, lubię mięsko, nabiał, ryby, gorzej z czasem na ich przyżądzanie.

no i Pepsi max można do woli, więc jak i się słodkości zachce, to wieką szklane i wieczorem przy grilu zamiast piwka dla towarzystwa.

Chcę zrobić 7/7, wiem że w tych ostatnich dniach nie dużo schudnę, ale tak łatwiej zapamiętać co kiedy sie kończy a co zaczyna, co o tym myślicie?

zakupy robie najczęściej w Lidlu, Aldim i Biedronce co tatąd można, żebym przy półce nie stała i nie studiowała składu każdego serka i jogurtu? W tamtą środę zrobiłam duże zakupy w markecie, ale już mi sie zapasy kończą.

Czy jest ktoś jeszcze jak ja na początku?

Aaaa, jak wstawić miarkę, pomóżcie bo nigdy tego wceśniej nie robiłam.

no i tera najlepsze, po 4 dniach opychania się brzuszkami z łososia, wędzoną makreą, śledziami, szaszykami drobiowymi, poopijanymi maślanką z koperkiem, pietruszką i szczypiorkiem, 3 butelkami pepsi max warzę 60 kg.!! Mam na sumieniu :kawałeczek pizy(wielkości pudełka zapałek), piankę z ogniska sztuk 1, kawałek dusonej merchewki, ale wyplułam, wiec sie nie liczy :-D )

Witaj Zielona !!! :-D

Miarkęrobi się tak: Klikasz na suwaczek którejś z nas,który Ci się podoba,na tamtej stronce robisz swój suwak,kopiujesz link bbCode i wklejasz w oknie tekstowym w panelu sterowania w edytuj sygnaturę,zatwierdzasz i gotowe.

Możesz odchudzać się rytmem 7/7 będzie Ci łatwiej zapamiętać fazy.

Co do jogurtów i serków to Ci nie pomogę,nie mam ulubionych i nie kupuję ich raczej w żadnym z wymienionych przez Ciebie sklepów.

Gratuluję spadków i trzymam kciuki za dalsze chudnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno kebaba i już :-D I pizzy nie wolno. I hamburgerow nie wolno, i rolokebabów... Boże moglabym wymieniać bez końca czego nie wolno :-D a co tak bardzo mnie woła i ciagle mi do ucha szepce:"zjedz mnie, zjedz, a co tam nie wolno...".Ale dzielna jestem i Grazzia tez musi byc dzielna, bo Proteinki kebabom mówia zdecydowanie NIE!!

Ale ja w tamtym tygodniu troche kebaba zjadłam.... placek jest chyba w nim kukurydziany.....a mięso jagnięcina na wpół wymieszana z wołowiną ( bo to był taki prawdziwy od prawdziwego Turka..) no to może troche protalowy był taki kebabik ... co myslisz Juggin ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedzialkowo!Zuza to zdjecie jest o wiele lepsze niz dmuchawiec ,wygladacie pieknie

-u mnie niestety po wczorajszym kebabie (bo nie bylo w barze ulubionych kartaczy) waga pokazala 63,2kg oj,oj kilo do przodu,nawet konczaca sie@ a tu waga w gore

-pogoda u nas tak jak zapowiadali bez deszczu na wsch.ale nie za goraco bo 19st.C ale jutro ponoc bedzie cieplej

Dziękuję Graziu :-D To moje dwie córeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zielona77!

Witaj w klubie! Zaczelas diete dokladnie tego samego dnia co ja. Ja tez jestem tu nowa. Tylko jak widze ty masz juz powalajace rezultaty a ja takie sobie:-( tobie gratuluje serdecznie, a sama , no coz musze sie trzymac i jakos dotrwac do konca.

W kazdym razem trafilas swietnie, dziewczyny sa tu super, zagladaj tu czesto bo warto.

Pytasz jak wstawic tu miarke, ja tez nie bardzo wiedzialam na poczatku, ale dziewczyny mi wszystko wyjasnily, wiec teraz ja tobie wyjasnie, najlepiej jak potrafie.

Musisz najpierw wejsc na strone z suwaczkami np www. tickerfactory.com i tam sobie wybrac wzor, ktory sie podoba.

Dobrze jest otworzyc te strone w drugim oknie, tak, zeby miec dostep do strony z forum, bedzie ci latwiej to szybko skopiowac.

Kurcze, nie wiem czy znasz angielski, bo strona z suwakami jest po angielsku. Ale chyba sie nie obrazisz jak ci to wszystko wyjasnie dokladniej, prawda?

Ale po kolei:

1)masz otwarte dwie strony jedna z forum druga z suwakami www.tickerfactory.com

2)zaczynasz od tej z suwakami, kliknij tam na pasek weight loss

3)pokaze sie "select your ticker ruler" i tam sobie wybierz pasek, ktory ci sie podoba, sa sliczne:-) zazbacz ulubiony i kliknij next

4)pokaze sie "select your ticker slider", robisz podobnie-wybierasz najpiekniejszy i zatwierdzasz klikajac w "next"

5) teraz najwazniejsze, przejdziesz na stone, na ktorej wpiszesz swoje dane, wybierz najpierw PIN, to pozwoli ci pozniej wprowadzac zmiany na suwaku jak juz schudniesz,

6) w privacy- zaznacz ktoras z opcji, ja zaznaczylam "public data"

7) Track- zaznacz "weight change"

:-D weight measurement (wymiary)- zaznacz opcje w kg

9) teraz musisz wpisac wage- target weight (docelowa), starting (poczatkowa), current (obecna)

10) jest tez rubryka obliczajaca BMI jesli chcesz te dane zamiescic na suwaku

11)kliknij w next i juz gotowe, pokaze ci sie twoj suwak zapisany w formie cyfrowej, ty bedziesz musiala skopiowac HTML, ale to za chwile ,na razie zostaw te strone, nie zamykaj!!

12) teraz idz do strony z forum, ktora masz otwarta w drugim oknie

13) wejdz w "panel kontrolny"

14) po lewej stronie masz "dane osobiste", kliknij w "edytuj sygnature"

15) wyskoczy ci duze biale oknienko

16) skopiuj swoj suwak w wersji HTML i wklej w to okienko

17) na koncu kliknij "save HTML"

!:D koniec :-D

Wiem , wiem, duzo tego wyszlo, prosciej jest to zrobic, niz opisac:-)

Mam nadzieje, ze niczego nie pominelam

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Do-Do

Żeby przytyć 0,5kg w ciągu dnia to nie trzeba jeść krowy, a na pewno nie z kopytami. :-D Wiem z doświadczenia, że nawet cielaczek to by było za dużo. Wystarczy tylko trochę zejść z drogi cnoty. Przypomnij sobie, że Śliweczce wystarczył 1 kielonek i zobaczyła kg do przodu(a raczej do tyłu, jeśli chodzi o nasz kierunek :-D )

Tak na poważnie to na pewno jest @. Nasz organizm wtedy nieźle wariuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w tamtym tygodniu troche kebaba zjadłam.... placek jest chyba w nim kukurydziany.....a mięso jagnięcina na wpół wymieszana z wołowiną ( bo to był taki prawdziwy od prawdziwego Turka..) no to może troche protalowy był taki kebabik ... co myslisz Juggin ?

hehehe musiałabym spróbowac, zeby ocenić czy nie jest za mdły :-D :-D . Tortilla powinna byc faktycznie z maki kukurydzianej, ale żeby byla taka jak powinna trzeba dodac łyzke smalcu albo masła- a wtedy niestety protalowa przestaje być. Co do mięska-musialoby byc robione bez tłuszczu, a na to bym raczej nie liczyła Kochana :D :D- patrzyłaś jak sie ładnie wysmażało, jak kapał tłuszczyk???

Hehehe..ale ja sie nie zniechęcam i jak siebie znam, to w końcu dojdę do metody smażenia tortilli bez tłuszczu a wtedy wstawie taki przepis na rolokebab, ze Dukan sam zblednie:) A ja bedę objadac sie kebabem protalowym a sos czosnkowy z jogurtu będzie mi spływał po brodzie... :grin: :-D I Was wszystkie na takiego kebaba zaproszę ;) :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wezmę Grazzię w obronę. W końcu III Faza ma jakieś plusy, nieosiągalne dla I i II. Np. uczta 2x w tygodniu. :D Tylko, że fast foody są zakałą dla każdej fazy, nawet IV i chyba m.in. tego musimy się nauczyć podczas diety :-D

Dziekuje Bozenko!!! ja tez tak myslalam jak Ty no ale waga mi dzisiaj pokazala skutki mojego grzeszku

Nie wolno kebaba i już :D I pizzy nie wolno. I hamburgerow nie wolno, i rolokebabów... Boże moglabym wymieniać bez końca czego nie wolno :-D a co tak bardzo mnie woła i ciagle mi do ucha szepce:"zjedz mnie, zjedz, a co tam nie wolno...".Ale dzielna jestem i Grazzia tez musi byc dzielna, bo Proteinki kebabom mówia zdecydowanie NIE!!

Juggin masz racje!ja juz bede sluchala i nigdy wiecej zadnych kebaboe, hamburgerow. pizzy(chyba ze protalowej)itp

post-7037-1247479823_thumb.gifHmmm.......I co ja mam z nią zrobić...Grazzia,III faza pozwala na wiele,ale nie na fast  foody.Oj nie ładnie,nie ładnie...Teraz Ci podaruję,ale następnym razem czeka Cię pała!!!!

Sliweczko wiem ze nie ladnie ale przyznalam sie bez bicia wiec podaruj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe musiałabym spróbowac, zeby ocenić czy nie jest za mdły :D ;) . Tortilla powinna byc faktycznie z maki kukurydzianej, ale żeby byla taka jak powinna trzeba dodac łyzke smalcu albo masła- a wtedy niestety protalowa przestaje być. Co do mięska-musialoby byc robione bez tłuszczu, a na to bym raczej nie liczyła Kochana ;) :) - patrzyłaś jak sie ładnie wysmażało, jak kapał tłuszczyk???

Hehehe..ale ja sie nie zniechęcam i jak siebie znam, to w końcu dojdę do metody smażenia tortilli bez tłuszczu a wtedy wstawie taki przepis na rolokebab, ze Dukan sam zblednie:) A ja bedę objadac sie kebabem protalowym a sos czosnkowy z jogurtu będzie mi spływał po brodzie... :lol: :lol: I Was wszystkie na takiego kebaba zaproszę :grin: :-D :-D

Ale sie uśmiałam jak przeczytałam że Dukan zblednie.... :-D

Normalnie Juggin juz czuje sie zaproszona..... :-D nieważne ile ma km do ciebie.... zachodniopomorskie czy tak ? Ty Juggin idź eksperymentowac do kuchni a juz ruszam dzisiaj z Łodzi, pieszo nawet ale na taki kebab bym doszła.... :lol:

Tez lubie fast-food ... moze nie wszystko (np. bez hamburgerów mogłabym żyć) ale kebab, tortille, panierowane kurczaczki z McDonalda i takie tam....niezdrowe jedzenie...eh,a tu nie wolno ...... cięzki jest los łakomczucha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie uśmiałam jak przeczytałam że Dukan zblednie.... :-D

Normalnie Juggin juz czuje sie zaproszona..... :-D nieważne ile ma km do ciebie.... zachodniopomorskie czy tak ? Ty Juggin idź eksperymentowac do kuchni a juz ruszam dzisiaj z Łodzi, pieszo nawet ale na taki kebab bym doszła.... ;)

Tez lubie fast-food ... moze nie wszystko (np. bez hamburgerów mogłabym żyć) ale kebab, tortille, panierowane kurczaczki z McDonalda i takie tam....niezdrowe jedzenie...eh,a tu nie wolno ...... cięzki jest los łakomczucha :D

Jak tylko znajdę przepis, ktory w pelni zadowoli moje kubeczki smakowe to Maragrete jestes zaproszona do Szczecina na cudownie ociekajacy zdrowiem Kebab Dukana. Pewnie troszke mi to czasu zajmnie, ale myslę, ze zanim pieszo dojdziesz z Łodzi do mnie Kebab bedzie już dla Ciebie gotowy :D . I wtedy bedziemy pisać, ze w fazie II zalecane są : bialka, warzywa i KEBAB, a wtedy nikt , dosłownie nikt tej diecie sie nie oprze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.