Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny. U mnie dziś kolejny dzień na diecie czyli 6. jak do tej pory schudłam 3 kg. Może nie dużo , ale mnie to cieszy. Czuję się świetnie ,a to najwazniejsze.Wczoraj troche zgrzeszyłam przyjechała do mnie kuzynka z daleka, która była u mnie parę lat temu .Jedzonko było protalowe tylko do tego wypiłam pół piwka. Niestety rano zobaczyłam że waga poszła do góry jednak w obwodach jest mniej. I to najważniejsze. Dziś sie dalej pilnuję i jutro już warzywka. Pozdrawiem i życzę miłego dnia. U mnie jak na razie świeci słoneczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie drogie Protalinki z nad 0,5 litrowej kawusi bezkofeinowej, zmienilam kubek na wiekszy zeby wiecej pic bo co mnie nereczka boli, i musze wmuszac w siebie wiecej plynow. Pogoda na slasku okropna, zimno, deszczowo i wietrznie...

Juggin to nie Twoja wina ze mi nie wyszlo, poprostu mnie prawie zawsze nie wychodzi, taka ze mnie antykucharka....

Martusia trafilas na swietna diete, a zarazem na super forum, ja dzieki tej diecie zaczelam chudnac chociaz moja tarczyca szaleje i powinnam wedlug wynikow tyc:(

aaaa i dzis znowu widze 7 z przodu wyniku wagowego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny.

Ale sie wczoraj usmialam z tej Dody-lafiryndy:-):mrgreen: A pozniej wysiadl mi internet i juz nie moglam do was zajrzec.

No ale wyglada na to, ze dzisiaj juz wszystko dziala ok.

Martusia witaj! Dziewczyny maja racje- dieta protal jest super i jak widac na zalaczonych suwaczkach przynosi efekty. To jest jedyna dieta , na ktorej nie chodze glodna i wkurzona. Oczywiscie kazdy chudnie w innym tempie, bo kazdy organizm inaczej reaguje. Ja tobie zycze szybkich spadkow i wytrwalosci.

Ja juz zdazylam pochlonac pyszne, bardzo pozne, WIELKIE, protalowe niedzielne sniadanko. To jest wlasnie moj ulubiony moment w niedziele i w calym tygodniu. Kiedy mozna sobie pospac, poczytac gazetki bez pospiechu i zjesc cos pysznego. Szkoda tylko, ze nie mam nikogo, kto moglby mi w tym milym snadanku towarzyszyc, bo w kompanii zawsze tak jakos lepiej smakuje. No ale przeciez mam was, wiec juz sie nie czuje tak bardzo samotna.

Milego dzionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce.

Polu po pierwsze gratuluje !! To od kiedy III faza??

A co do zwierzat po zabiegach. Kiedys mój Rokus mial operacje korekty powiek ( Shar-pei niestety to kochana rasa, ale kilka zabiegów chirurgicznych ma wpisane w genotyp) i po zabiegu dostał rondo , aby nie drapał szwow na oku. Dzielnie znosił noszenie tego cuda na głowie i zapytania dzieci po co pieskowi parasol kiedy nie pada. Po kilku dniach wybralam sie wieczorem do kina, seans na 23.00. Rocky był zawsze super grzeczny, gdy zostawał sam i nigdy nie przeszkadzał sasiadom..az do tego razu.

W kinie miałam wylaczona komórke, a po seansie zobaczylam 20 połaczeń od mojej przyjaciółki.Pędęm pojechałam do domu i okazalo sie, ze mój Rokus tak wył przez 3 godziny, ze cała klatka nie spała!!!No wiec, mój ukochany zwierzaczek wskoczył na łózko podczas mojej nieobecności i niestety nie umiał zeskovczyć z niego, bo rondo ograniczało mu pole widzenia i nie umiał ocenic odległości między łózkiem a ziemią :) . Bał sie skoczyc, a na lózku siedziec nie chciał. Biedaczek wył ile natura mu tlenu w płuca dała :D Przez tydzien sąsiedzi patrzyli na nie "bykiem" :mrgreen:

No to sie rozpisalam z rana. Buziaki dla wszystkich proteinek.

Witaj Juggin!!! :-D

Z ta trzecią fazą jeszcze poczekam jeden kilogram. :-D . Moja waga jest głupia - raz mi pokazuje 63,1 innym razem 62,8 przy tym samym ważeniu. Chcę mieć pewność, że faktycznie ważę te 63. Jak rano pokaże 62 tzn, że 63 jest jest możliwe do zatrzymania.

A jeśli chodzi o pieska, to moja bokserka w rondzie stała 3 godziny bez ruchu jak jej go założyliśmy. W końcu udało mi się ją wyciągnąć na dwór to poszła w krzaki i zahaczyła o gałązkę niszcząc wroga bezpowrotnie. Efekt był taki, że nie spałam 8 nocy stróżując. W dzień spałam ja a dzieci zajmowały się psem. Zresztą była taka cwana, że nie było kagańca, którego by sobie nie ściągnęła.

Życzę wszystkim miłej niedzieli :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny. U mnie dziś kolejny dzień na diecie czyli 6. jak do tej pory schudłam 3 kg. Może nie dużo , ale mnie to cieszy. Czuję się świetnie ,a to najwazniejsze.Wczoraj troche zgrzeszyłam przyjechała do mnie kuzynka z daleka, która była u mnie parę lat temu .Jedzonko było protalowe tylko do tego wypiłam pół piwka. Niestety rano zobaczyłam że waga poszła do góry jednak w obwodach jest mniej. I to najważniejsze. Dziś sie dalej pilnuję i jutro już warzywka. Pozdrawiem i życzę miłego dnia. U mnie jak na razie świeci słoneczko

Greta, to super, 3 kg w 6 dni to bardzo dobry wynik! Gratulacje i oby tak dalej!Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny

Zamast się przywitac to ja czytam Wasze posty i piszę sobie kolejno odpowiedzi!

Polu to jesteśmy obie jakieś dziwne bo ja też morszczynu mimo najlepszych chęci nie mogłam w siebie wpędzić tak żeby zaraz nie wyleciał nazad. A widziałam że niektóre osoby faktycznie chudły pijąc to świństwo.

Jugggin - świetnie że tak dobrze dieta działa na Toje zdrowie! Ja tez miałam mocno ograniczone prochy na nadciśnienie a te na cholesterol odstawiłam zupełnie chociaz lekarz wrzeszczy że ich nie wolno odstawić do końca życia. Ale skoro mam dobre wyniki to co? Zobaczymy przy nastepnej kontroli.

No a gdybym miała taki suwaczek jak ty, tez byłabym szczęśliwa! Nie chodzi mi o wzorek tylko o wskazania!

Balbinko kurki jak dla nas, to najlepiej z jajecznicą, smak rewelacyjny !

Zielona - ona- to chyba zależy od tego jak kto znosi brak warzyw, u mnie wcześniej sprawdzał się najlepiej system 5/5 ale teraz cholera nie sprawdza się żaden!!!

Bożenko a po ile są kapcie za darmo???????

Martusiu witaj u nas i uwierz , ta dieta pomogła już tak wielu osobom - wa większość z nas "zęby zjadła" na rożnych różnistych dietach które w sumie niewiele dawały. Dobrze ze do nas dotarłaś, będzie lepiej!

Benek, ja sobie nie życzę być koło dwudziestki. Te ciąże, porody, teściowe.... Uważam że najlepszy okres w życiu dla kobiety to ten, kiedy dzieci odchowane , praca w miarę ustabilizowana a nad grobem jeszcze nie stoimy. Czyli teraz.

Edytah - jaki to serek homo 0%? Chciałabym tez wiedzieć czy kupiłaś go w dużym sklepie - to w jakim?

Polu - nienawidzę Cię!!!! Bo u mnie waga stoi oczywiście. Dlatego przestałam czekać na cud który nie zamierza nastąpić i zaczęłam brać spalacz tłuszczu. Starannie dobrany zresztą. I zobaczymy.

A co się dzieje z Dorotą?! Pojawia się i znika? Co jest? Ktos wie o co chodzi?

Greto 3 kg w 6 dni to świetny wynik moim zdaniem i powinnaś się cieszyć. A przeciez to dopiero początek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny znalazłam takie bułeczki i myślę że można pominąć śmietanke i zastąpić ją chudym mlekiem! Cos dla nas!!! podaję tak jak było w oryginale ale zamierzam śmietanę zamienić na chude mleko. Dopisać do przepisów, jak myslicie?

Bułeczki bez mąki

2 żóltka

2 bialka -ubić na piane ale nie koniecznie!

10 dkg zmielonych orzechow

10 dkg bialka w proszku(neutralne w smaku albo waniliowe)

10 dkg slodkiej śmietanki 30 %

1 łyzeczka proszku do pieczenia

aromat waniliowy, może byc otarta skórka z cytryny

1 lyżka słodziku w plynie ( kto lubi slodkie!)

Szczypta soli - ważne!

Wszystkie skladniki wymieszać razem, następnie ubic pianę, dodać do masy i jeszcze raz wszystko dokladnie wymieszać.

Ciasto podzielic na równe części - ja dzielę je na 8 dużych bułeczek.

Blachę wykładamy pergaminem. Buleczki te nie wygladaja na typowe buleczki od piekarza, sa bardziej płaskie. Ciasto klaść lyżką małe stożki (jezeli dodalo sie ubitą pianę, buleczki będą lżejsze)

Nagrzewam piekarnik do 160 st- Termoobieg albo 190 st. normalnie. Mają piec się okolo 12 minut do zrumienienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurze piersi z piekarnika http://gotowanie.onet.pl/10953,druk.html

Pieczenie: 20 minut

• 1 podwójna pierś z kurczaka

• 5-6 pieczarek

• 1 cebulka

• majonez czyli protomajonez

• 15-20 dag sera żółtego czyli ten z naszych przepisów

• sól, pieprz

Etapy przygotowania

1. Piersi rozbić jak na kotlety i doprawić do smaku jak kto lubi. Na blaszce do pieczenia rozłożyć folię aluminiową i ułożyć na niej kotlety (surowe!).

2. Na patelni podsmażyć pokrojone w kostkę pieczarki i cebulkę, doprawić do smaku solą i pieprzem. Tak przygotowane wyłożyć na kotlety.

3. Teraz na każdy kotlet wykładamy majonez (ok. 1 łyżka na kotlet, zależy od wielkości piersi)i posypujemy grubą warstwą serka żółtego. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec ok. 20 min. w temp. 180-190 stopni.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny naprawde jestescie bardzo mile i juz mi latwiej zaczac pierwszy dzien diety z takim potencjalem wsparcia od was :) Chcialbym powrocic do starej wagi tzn,75 kg.wtedy czulam sie super,czy myslicie ze to mozliwe??? a propo dziewczyny skad sciagnac takie ladne wykresy wagowe,chcialabym tez w przyszlosci sie moc czym pochwalic,a jestem nowiciuszka w sprawach internetu.Mysle,ze wrescie znalazlam grupke ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspolnych problemach,poniewaz ja rowniez lubie gotowac i piec ciasta moim ulubionym(do wykonania haha)a dzieciakow do zjedzenia jest ciasto czekoladowe tak nazwane przez dzieci i co najfajniejsze, nie mozna go zepsuc zawsze sie udaje,wieczorkiem podam przepis-obiecuje, :) Fajne z was kobitki,pozdrawiam i zycze milego dzionka :mrgreen: :-D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny znalazłam takie bułeczki i myślę że można pominąć śmietanke i zastąpić ją chudym mlekiem! Cos dla nas!!! podaję tak jak było w oryginale ale zamierzam śmietanę zamienić na chude mleko. Dopisać do przepisów, jak myslicie?

Bułeczki bez mąki

2 żóltka

2 bialka -ubić na piane ale nie koniecznie!

10 dkg zmielonych orzechow

10 dkg bialka w proszku(neutralne w smaku albo waniliowe)

10 dkg slodkiej śmietanki 30 %

1 łyzeczka proszku do pieczenia

aromat waniliowy, może byc otarta skórka z cytryny

1 lyżka słodziku w plynie ( kto lubi slodkie!)

Szczypta soli - ważne!

Wszystkie skladniki wymieszać razem, następnie ubic pianę, dodać do masy i jeszcze raz wszystko dokladnie wymieszać.

Ciasto podzielic na równe części - ja dzielę je na 8 dużych bułeczek.

Blachę wykładamy pergaminem. Buleczki te nie wygladaja na typowe buleczki od piekarza, sa bardziej płaskie. Ciasto klaść lyżką małe stożki (jezeli dodalo sie ubitą pianę, buleczki będą lżejsze)

Nagrzewam piekarnik do 160 st- Termoobieg albo 190 st. normalnie. Mają piec się okolo 12 minut do zrumienienia

Niestety orzechy w naszej diecie nie są dozwolone,wręcz zabronione!!!Mają one strasznie dużo kalorii ,w 100g aż 645 kcal i od 45 do 70 % tłuszczu!!!!!

Kurze piersi z piekarnika http://gotowanie.onet.pl/10953,druk.html

Pieczenie: 20 minut

• 1 podwójna pierś z kurczaka

• 5-6 pieczarek

• 1 cebulka

• majonez czyli protomajonez

• 15-20 dag sera żółtego czyli ten z naszych przepisów

• sól, pieprz

Etapy przygotowania

1. Piersi rozbić jak na kotlety i doprawić do smaku jak kto lubi. Na blaszce do pieczenia rozłożyć folię aluminiową i ułożyć na niej kotlety (surowe!).

2. Na patelni podsmażyć pokrojone w kostkę pieczarki i cebulkę, doprawić do smaku solą i pieprzem. Tak przygotowane wyłożyć na kotlety.

3. Teraz na każdy kotlet wykładamy majonez (ok. 1 łyżka na kotlet, zależy od wielkości piersi)i posypujemy grubą warstwą serka żółtego. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec ok. 20 min. w temp. 180-190 stopni.

Co Wy na to?

A to już lepsze...wszystko dozwolone.

Martuska,niedawno tłumaczyłam dziewczynom jak zrobić suwaczek,może cofnij się kilka stron wstecz i poszukaj.Mogę tak ogólnikowo napisać,może sobie poradzisz  :mrgreen: Klikasz na suwak którejś z nas,otworzy Ci się stronka ,tam robisz swój suwaczek,kopiujesz link bbCode i wklejasz go w panelu sterowania (u góry strony) w edytuj sygnaturę (z lewej) i zatwierdzasz.Jak będą jakieś problemy to pytaj.Postaram się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skleroza robi swoje - zamierzałam orzechy w bułeczkach zastąpić otrębami tylko o tym nie napisałam!

Ehehe,w takim razie ok! Wypróbuj kochana,dasz znać czy Ci wyszły  :mrgreen:  

Martuska,tu masz wytłumaczenie jak zrobić suwaczek na stronce na której ja robiłam swój:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...151&st=8220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehe,w takim razie ok! Wypróbuj kochana,dasz znać czy Ci wyszły :mrgreen:

Martuska,tu masz wytłumaczenie jak zrobić suwaczek na stronce na której ja robiłam swój:

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...151&st=8220

Dziekuje bardzo Sliweczko,potem poszperam w tym,teraz wybieram sie na rower bo od 2 tygodni staram sie dzien w dzien jezdzic rowerem,oj bylo ciezko z jednej strony dopiero nauczylam sie jezdzic to zasluga mego mezczyzny ktory naklonil mnie i nauczyl pomimo moich silnych oporow,ale warto bol kregoslupa omija mnie szerokim lukiem od czasu gdy jezdze rowerem,a i wrescie poczulam ze mam miesnie brzucha :-D lepiej sie czuje i oddycham wrescie,dziewczyny ja mam pluca :) to 2 miesiac od kiedy rzucilam smierdzace papierosy,jest dobrze teraz tylko odparowac zbedny tluszcz,pozdrawiam :) :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.