Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie chyba zalamie :)

przyszla znajoma i mowi "ty chyba przytylas?"

to ja sie tu staram, pilnuje a tu taka zaplata :D

no nic trzeba brnac dalej napewno nie rzuce diety zeby nie wiem co.............

No to chyba ślepa jakaś ta Twoja znajoma Balbinko. Tyle straconych kilosków musi przecież być widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuuuuuu!!!!!! Nareszcie mam neta!!!!!!

Witam wszystkich serdecznie!!!!! Jak ja się za Wami stęskniłam !!!!!! Nadajnik internetowy padł w mojej okolicy i nie miałam internetu od wczoraj.Ło matko jak źle kiedy nie mogę poczytać co u Was się dzieje  :-D

Nie pamiętam co która pisała,bo tyle stron zapisałyście...

Sago,puźno ale szczerze- wszystkiego najlepszego!!!!

Dziękuję wszystkim za miłe słowa,gratuluję spadków wszystkim którym waga spadła.

Balbinko,ta znajoma to napewno zazdrosna żmija  :)  

Ja dzisiaj usłyszałam że cieńsza jestem (komplement od 82 letniego mężczyzny  :D )

Pozdrawiam i miłej nocki życzę.Dobranoc,do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toteż stosuj rózne dodatki - kostki Knorra maja tyle smaków, cynamon, kakao, słodzik, korniszon, wedzony łosoś...a potem w fazie warzywnej to już hulaj dusza... :P

Maragrete Kobieto do czego ty doprowadzilas tym wpisem.

Ja dopiero po 2 godzinach szwendania sie po trzecim sklepie i dopytywania sie o kostki Knora o smaku cynamonu i wedzonego łososia i po powrocie do domu z nosem do ziemi przeczytalam jeszcze raz Twój post i zrozumialam...ze kostki Knora swoja droga a cynamon, wedzony losoś ..swoja droga i jedno z drugim ma niewiele wspólnego :grin: Boże a ja te biedne ekspedientki przekonywalam, ze to taka nowosc jest i że Szczecin to "zadupie" bo skoro nie ma kostek o smaku lososia to...SKANDALLLL! O Panie Ekspedientki ..przepraszam Was za swoja głupotę!!! i brak umiejetności czytania ze zrozumieniem :-D

Czesc Dziewczyny, melduje sie wieczorem!

Udalo mi sie tez kupic mleko w proszku. Zawartosc tluszczu niecale 1%, ale zawartosc weglowodanow az 30% (chodzi tu pewnie o laktoze, bo innego cukru jako takiego nie domieszali). Nie wiem tylko, czy nie za duzo. Ile weglowodanow ma chude mleko w proszku, ktorego uzywacie? Bo nie chce znowu jakis glupstw narobic.

Zrobilam dzis na probe troche nutelli, tak na rozkrecenie apetytu, ale jakos taka strasznie slodka wyszla i w sumie to chyba zjadlam tylko pol malutkiej lyzeczki. Ale z jedzeniem troche juz dzisiaj lepiej.

No, to znowu sie rozgadalam, nie ma co:-) :-D

Kochana gadaj ile chcesz- my zawsze wysłuchamy, jak trzeba to pocieszymy, jak trzeba to w d... damy pałą i innym sprzętem. Marsz do ludzi - zarowno tych realnych jak i tych z komputera.

Co do mleka w proszku to ja własnie czytam i Twoje to jest nie tylko odtłuszczone ale tez "odweglowodanione", bo z mojego wynika , ze B- 35,7 g, W- 51,2 g ( lactose - o zgrozo!!!), tłuszcz- 0,8 g. Tak wiec swoim zajadaj sie Kochana, byle nie czesto. Ja tego swego cuda z napisem "odtłuszcone granulowane" dodaje np. do serka homo i ciast i żyje i nie tyje. :-D

Ja cie krece, chyba napisze do samego dr. Pierre`a :-D

Jestem chyba pierwszym przypadkiem z takimi objawami. Prawie miesiac na diecie, faza czystych bialek, a ja w przeciwienstwie do tego, co podaje ksiazka, mam biegunke. I to nie byle jaka, ale szczegolow wam oszczedze.

Zaczyna mnie juz to wszytko bawic. Co jeszcze mnie spotka?

Czy dowiemy sie w kolejnym odcinku??? :lol::-):-D

Też tak miałam, no moze nie caly miesiac, ale tak z 2 tygodnie na bank. A teraz- moje stekania slyszy cała klatka schodowa chyba :-D i jesli poród ma z tym cos wspólnego to głośno mówię" dziekuję" :-D Przepraszam za ta obrazowośc, ale na sama myśl bola mnie mięśnie brzucha i inne takie :-D

Ja sie chyba zalamie :)

przyszla znajoma i mowi "ty chyba przytylas?"

to ja sie tu staram, pilnuje a tu taka zaplata :D

no nic trzeba brnac dalej napewno nie rzuce diety zeby nie wiem co.............

Hehehe.. a znajoma pewnie niczego sobie co??? Niestey Balbinko my kobiety to juz chyba tak mamy. W oczka to gadamy: Chyba przytyłaś??? A potem do domku i 7 dni postu , bo ta Balbina to pewnie nic nie je- taka chuda. I w ogole taką buzia pomarszczona od tej diety..hehehehe...znamy te numery!! I Kochana wiesz gdzie to trzeba mieć.... tam gdzie sa kłopoty z ...patrz powyższa wypowiedz!! :-D Ot Baba!!

Bo Kochana trzeba miec obiektywna kolezanke, ja mam swoją Hele i ona zawsze mi powie prawde- jak jestem gruba to mowi, ze przytyłam. Jak sie odchudzam to albo mówi, ze ładnie albo że dosyć, bo jak wieszak wygladam- i ja jej wierzę, bo wiem ze ona dla mnie chce dobrze :-D Musisz mieś taka swoją "Helenę" bo to pomaga obiektywnie na pewne rzeczy spojrzeć.

Ja juz ugotowałam na jutro gulasz zołądkow- pychotka :-D A teraz szukam przepisu na koktajl, chyba Benek kiedys o nim pisala, a chce mi sie na rano coś słodkiego i gestego. Benek Kochana jeśli jestes to wstaw przepisik :-D dla głodnej Juggin..pliss..

Aha i wyczytalam, ze chłiodne prysznice pomagaja na spadki. ja juz kilka dni stosuje i faktycznie po wyjściu z zimnego prysznica waga mniejsza..ale może to brud sie zmywa?? :-D Ja wiecznie eksperymentuje, mam nadzieje, ze nikt mnie nie podpuszcza, bo ja naiwna na maxa- jak napisza ze tzreba sie pieprzem smarować, albo spac z nogami w pionie- to pewnie tez sporóbuję :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki to wy nie wiedzialyscie że baby za przeproszeniem są wredne w kwestii odchudzania i tym podobne? Jeśli jesteś ładniejsza, chudsza albo kupilas fajny ciuch a twojej sąsiadce sie podoba to jest od razu zazdrość!!!! A jak wiadomo sa takie dziewczyny co potrafiły by oczy wydrapać w tych kwestiach. Byle by one nie były gorsze,he he.. Znam takie.he he...... Ale Balbinko nie przejmuj sie to z pewnością była zazdrość! Trzeba było jej odpowiedzieć "ty też masz co nieco za duzo" he he... Poszło by jej w pięty. Miłej nocki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu nie slepa tylko moze zazdrosna?

Na pewno tak jak mowisz Balbinko! Dobrej nocki Ci życzę :)

Maragrete Kobieto do czego ty doprowadzilas tym wpisem.

Ja dopiero po 2 godzinach szwendania sie po trzecim sklepie i dopytywania sie o kostki Knora o smaku cynamonu i wedzonego łososia i po powrocie do domu z nosem do ziemi przeczytalam jeszcze raz Twój post i zrozumialam...ze kostki Knora swoja droga a cynamon, wedzony losoś ..swoja droga i jedno z drugim ma niewiele wspólnego :lol: Boże a ja te biedne ekspedientki przekonywalam, ze to taka nowosc jest i że Szczecin to "zadupie" bo skoro nie ma kostek o smaku lososia to...SKANDALLLL! O Panie Ekspedientki ..przepraszam Was za swoja głupotę!!! i brak umiejetności czytania ze zrozumieniem :-D

(...)

Aha i wyczytalam, ze chłiodne prysznice pomagaja na spadki. ja juz kilka dni stosuje i faktycznie po wyjściu z zimnego prysznica waga mniejsza..ale może to brud sie zmywa?? :P Ja wiecznie eksperymentuje, mam nadzieje, ze nikt mnie nie podpuszcza, bo ja naiwna na maxa- jak napisza ze tzreba sie pieprzem smarować, albo spac z nogami w pionie- to pewnie tez sporóbuję :grin:

Ubawiłam się po pachy Juggin!!! :D. Kostki Knorra o smaku cynamonu, dobre.

A jeśli chodzi o zimny prysznic to Dukan też o tym pisał, nikt Cię nie nabiera. :-D

Śpij dobrze i 'szybko', bo Ty wcześnie wstajesz!

No, dziewczyny, to i ja będę się zbierać do spanka. Buziaczki, śpijcie spokojnie :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak jak mowisz Balbinko! Dobrej nocki Ci życzę :)

Ubawiłam się po pachy Juggin!!! :D. Kostki Knorra o smaku cynamonu, dobre.

A jeśli chodzi o zimny prysznic to Dukan też o tym pisał, nikt Cię nie nabiera. :-D

Śpij dobrze i 'szybko', bo Ty wcześnie wstajesz!

No, dziewczyny, to i ja będę się zbierać do spanka. Buziaczki, śpijcie spokojnie :-D.

Musialabys Polunia zobaczyc mnie w akcji, ja tak tłumaczylam o tych kostkach w sklepie, ze na bank mi uwierzyli , że takowe istnieją :lol: Pewnie po moim wyjsciu wszystkie hurtownie obdzwonili za nimi. Dobrze, ze to byly hipermarkety, bo gdybym tak narozrabiala w osiedlowym sklepiku, to pewnie po jajka bym jeździła ze wstydu na koniec miasta :-D

A co do spanka, to własnie jest cud- Dukana- ja, wieczny spioch cukrzycowy zaspokajam sie 5-6 godzinami i wstaje pełna zycia :P

Dobranoc Chudzinki- super spadków w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja jak zwykle wieczorkiem bo rano nie musze wstawac i pozno chodze spac.Poluniu niestety nie tylko Juggin,ale ja tez mam ten problem rowniez sadzilam ze knorr cos nowego puscil na rynek,a ja w tej dziurze nic nie wiem :) Takze Juggunia nie martw sie...nie jestes sama...Dzis jezdzilam na rowerze i mam pierwsze sukcesy na gorke wjezdzam na 6 chodzi o przerzutke przypomne ze ok.miesiaca wczesniej pod gorki,rowerek wprowadzalam dyszac jak parowoz :D Bardzo polubilam rower i jazde na nim bo okolice mam piekna sciezki rowerowe spokojne wokol jeziora,zero zgielku zero samochodow,poprostu przepieknie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja normalnie mam problem z tymi waszymi imionkami wszystko mi sie myli,jak juz przeczytam wszystkie posty to zapominam kto to taki pisal najlepiej utkwila mi w pamieci POLA bo to chyba prawdziwe imie nawiasem mowiac raczej rzadko spotykane ale bardzo ladne,podoba mi sie. :) :D BALBINKO( no chyba ze znowu pomylilam),nie zwracaj uwagi na wredne kolezanki zapewne zauwazyla jak dobrze wygladasz wiec musiala przygadac wiesz jak to jest,moja rada nie mow ze stosujesz jakakolwiek diete a na najbardziej wredne stosuj metode herbatki przeczyszczajacej nie szybko cie znowu odwiedzi :-D :-D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.