Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie protalowe koleżanki po niedługiej przerwie urlopowej. Niestety jak to na urlopie nie zawsze jadłam zgodnie z zasadami naszej dietki. I ze zgrozą zauważyłam że co prawda nieduzo ale troche mnie przybyło. Jutro zaczynam z powrotem od fazy uderzeniowej. Cieszę się już na sama myśl bo jest to dieta która w pełni mi odpowiada no i jest naprawdę skuteczna. Pozdrawiam i do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. dzisiaj byl moj pierwszy dzien, jestem zaskoczona ze tak malo zjadlam. Stwierdzam ze serek homo naturalny to swinstwo. Ale grzecznie zjadlam chociaz trwalo to 2 godziny. Czy mozna w 1 fazie jesc kurczaka wedzonego. bo takiego to bym chetnie zjadla (oczywiscie bez skory)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. dzisiaj byl moj pierwszy dzien, jestem zaskoczona ze tak malo zjadlam. Stwierdzam ze serek homo naturalny to swinstwo. Ale grzecznie zjadlam chociaz trwalo to 2 godziny. Czy mozna w 1 fazie jesc kurczaka wedzonego. bo takiego to bym chetnie zjadla (oczywiscie bez skory)

Pozdrawiam.

Do serka przywykniesz Saga, a kurczaka możesz, nogę lub pierś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Panią i Pannną Protalką!

Siedzę sobie przy jajkach w majonezie( oczywiście imitacja czyli jogurt naturalny z odrobina musztardy i cebulka) he he.. I zaliczam dzisiejszy dzień do bardzo szczęśliwych i udanych.

Waga dziś wskazała mniej a ja żeby to uczcić poszłam sobie do fryzjera zrobić nową fryzurke! No i jestem podwójnie zadowolona. 

ŚLIWECZKO moja kochana cos Ciebie tu ostatnio za mało,a nawet nie ma Cię wcale?! 

JUGGIN dzięki za pomoc w suwaczku.

POLU dziś nie musisz na mnie wrzeszczeć, mój nastrój jak widać wspaniały, tryskam radością i energią. Ale pamietam gdzie Cię szukać jak bede potrzebowała doprowadzenia mnie do porzadku i nawrzeszczenia,he he..

Reszte protalek również witam, mam nadzieje że jeszcze pogadamy pózniej. Teraz musze na rowerek i 10 km zrobić. Cium!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚLIWECZKO moja kochana cos Ciebie tu ostatnio za mało,a nawet nie ma Cię wcale?! 

Jestem tu cały czas Jusiu.Czytałam sobie o III fazie (link który wkleiła Dam Radę) i powiem Wam że chociaż III faza daleko przedemną to już się boję  :D Bo stracić to wszystko co osiągnęłam to byłby koszmar...

A pozatym kochana nie mam o czym pisać...Waga pomału spada,ale to pisałam już rano...Nie mam problemów,kłopotów z dietą ,wszystko jest ok,więc o czym mam pisać? Na forum cisza jakaś taka,pytań nie ma ,więc nie ma na co odpowiadać...Nudy jednym słowem  :)

Ale cały czas Was poczytuję i patrzę co u Was słychać.Gratuluję spadku wagi i dobrego humorku.Oby tak dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu cały czas Jusiu.Czytałam sobie o III fazie (link który wkleiła Dam Radę) i powiem Wam że chociaż III faza daleko przedemną to już się boję :-D Bo stracić to wszystko co osiągnęłam to byłby koszmar...

A pozatym kochana nie mam o czym pisać...Waga pomału spada,ale to pisałam już rano...Nie mam problemów,kłopotów z dietą ,wszystko jest ok,więc o czym mam pisać? Na forum cisza jakaś taka,pytań nie ma ,więc nie ma na co odpowiadać...Nudy jednym słowem :)

Ale cały czas Was poczytuję i patrzę co u Was słychać.Gratuluję spadku wagi i dobrego humorku.Oby tak dalej!!!

No wlasnie Sliweczko jakies takie nudy ................. to chyba wakacje, rozjechaly sie protalki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLU dziś nie musisz na mnie wrzeszczeć, mój nastrój jak widać wspaniały, tryskam radością i energią. Ale pamietam gdzie Cię szukać jak bede potrzebowała doprowadzenia mnie do porzadku i nawrzeszczenia,he he..

Bardzo się cieszę, że Ci humorek dopisuje i że masz ochotę na jazdę rowerkiem. Ale, proszę Cię, aż takim potworem nie jestem!!! Ja tylko tak wyglądam :). Ale jesli będziesz w wielkiej potrzebie, to dlaczego nie? Mogę nawrzeszczeć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Sliweczko jakies takie nudy ................. to chyba wakacje, rozjechaly sie protalki :)

Tak Balbinko...To chyba wakacje,urlopy...Zrobiło się ciepło więc każdy szuka okazji żeby pobyć na słoneczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkowo.

U mnie ok, głód cały czas zaspokajam, a to najwazniejsze.

Pola- kupilam dzis nogi z indyka, jakie wielkie :) Nawet ja- najwiekszy głodny człowiek na tej diecie spokojnie najem sie 1 sztuką. I pieke je w rekawie własnie. W końcu będe mogła napisać, ze zjadlam w ciagu dnia 1 kawałek drobiu :D Co prawda ten kawalek wazny chyba 0,5 kg ale jeden :-D

Przy okazaji indyka upiekłam tez ciasto z przepisu na muffinki jogurtowe, ale w okragłej blaszce i z dodatkiem kakao. Pyszne jest, jeszcze cieple próbowałam, polecam.No i piekłam tez drożdzówke, ale niestety oba ciasta lekko zepsulam, drożdzówka pękła a ciasto malo urosło- kiedy ja sie oduczę otwierac piekarnik z rozpedu podczas pieczenia?? :-D Ale w smaczku i drożdzowka i ciacho super smaczne. jutro do pracy na drugie sniadanie ciasto kakaowe i koktajl z twarogu...juz mi slinka cieknie.

No tak, wszyscy o czym różnym pisza a ja wiecznie o jedzeniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowa pora,

Spacerowalam dzisiaj prawie przez caly dzien, moze to na sen pomoze, bo na apetyt nie pomoglo.

Doktorek byl bardzo mily. Na razie dostalam tabletki na spanie. Za tydzien mam isc na kontrole.

A tabletki bede miala dopiero jutro, bo apteki strajkuja.

Doktor powiedzial, ze z tego co widzi i co uslyszal, to raczej czeka mnie jeszcze wiele wizyt.

Szkoda gadac normalnie, ale moze jeszcze jest szansa , ze mi pomoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie dawne i nowy Narybek na naszym forum.Wrocilam z urlopu w niedziele ale tak jestem zapracowana ze narazie nie mam czasu przeczytac postow i byc na biezaco w temacie.Zauwazylam ze POLA doszla do III Fazy gratulacje Tobie Polu i innym u ktorych ubyly kiloski ,u mnie niestety plajta ,na urlopie przybylo 1,5 kg. obiadki mamusi daly rezultat pora wrocic na dietke goraco pozdrawiam ,a jutro bede nadrabiac zaleglosci w czytaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkowo.

U mnie ok, głód cały czas zaspokajam, a to najwazniejsze.

Pola- kupilam dzis nogi z indyka, jakie wielkie :-D Nawet ja- najwiekszy głodny człowiek na tej diecie spokojnie najem sie 1 sztuką. I pieke je w rekawie własnie. W końcu będe mogła napisać, ze zjadlam w ciagu dnia 1 kawałek drobiu :-D Co prawda ten kawalek wazny chyba 0,5 kg ale jeden :lol:

Przy okazaji indyka upiekłam tez ciasto z przepisu na muffinki jogurtowe, ale w okragłej blaszce i z dodatkiem kakao. Pyszne jest, jeszcze cieple próbowałam, polecam.No i piekłam tez drożdzówke, ale niestety oba ciasta lekko zepsulam, drożdzówka pękła a ciasto malo urosło- kiedy ja sie oduczę otwierac piekarnik z rozpedu podczas pieczenia?? :-D Ale w smaczku i drożdzowka i ciacho super smaczne. jutro do pracy na drugie sniadanie ciasto kakaowe i koktajl z twarogu...juz mi slinka cieknie.

No tak, wszyscy o czym różnym pisza a ja wiecznie o jedzeniu :P

Daj znać Juggin jak wyszły te nogi bo ja tylko gotowane jadam.

A o czym masz pisać na takim forum jak nie o jedzeniu :), w końcu to forum kulinarne!!

Witam wieczorowa pora,

Spacerowalam dzisiaj prawie przez caly dzien, moze to na sen pomoze, bo na apetyt nie pomoglo.

Doktorek byl bardzo mily. Na razie dostalam tabletki na spanie. Za tydzien mam isc na kontrole.

A tabletki bede miala dopiero jutro, bo apteki strajkuja.

Doktor powiedzial, ze z tego co widzi i co uslyszal, to raczej czeka mnie jeszcze wiele wizyt.

Szkoda gadac normalnie, ale moze jeszcze jest szansa , ze mi pomoga.

Dobrze, że poszłaś do lekarza. Ważne też, żebyś miała do tego pana zaufanie bo w przeciwnym razie nic z leczenia.

Witam wszystkie Panie dawne i nowy Narybek na naszym forum.Wrocilam z urlopu w niedziele ale tak jestem zapracowana ze narazie nie mam czasu przeczytac postow i byc na biezaco w temacie.Zauwazylam ze POLA doszla do III Fazy gratulacje Tobie Polu i innym u ktorych ubyly kiloski ,u mnie niestety plajta ,na urlopie przybylo 1,5 kg. obiadki mamusi daly rezultat pora wrocic na dietke goraco pozdrawiam ,a jutro bede nadrabiac zaleglosci w czytaniu :grin:

Dzięki Grazzia, ale nie wiem, czy jest się z czego cieszyć. Tak naprawdę to mam niezłego pietra!!! Ale pewnie jakoś sobie poradzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.