Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Oj udana niedziela i nawet za bardzo. 

Dziewczynki byłam na basenie,popływałam sobie byłam na biczach wodnych. Pięknie. 

A teraz bijcie dziewczyny!!!! Bijcie mnie!!!! Zjadłąm tortille! :) . Zakazana!!!!

Przepraszam i obiecuje że to się nie powtórzy, mam nadzieje! 

Ale niedziela 99% udana, rewelacja, jeszcze rowerek i myślicie że to odpokutuje?!

Bijcie ,ale nie mocno,he he.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj przepis jak masz na forum może się przyda :)

Chętnie podam, ale trochę się boję, bo tu pały latają i nie wiem czy mi jakaś z laptopa nie wyskoczy :D

Mam prośbę, żeby niektóre Panie tego postu dalej nie czytały, zwłaszcza Śliwezka :-D

To może tak:

TO NIE JEST PRZEPIS PROTALOWY!!!

GOFRY

1,5 filiżanki mleka

3 jaja

7 łyżek stołowych oleju roślinnego

1,75 filiżanki mąki

1 stołowa łyżka cukru

2 łyżeczki proszku do pieczenia

1/2 łyżeczki soli

Przesyp suche składniki do miski średnich rozmiarów. Oddziel białka od żółtek, ubij białka na sztywno.

Do suchych składnikow dodaj olej, mleko i żółtka. Ubijaj tak długo aż ciasto będzie gładkie, bez grudek. dodaj delikatnie białka do reszty ciasta.

Zamiast białej mąki można użyć mąki pszennej razowej

Po wymieszaniu ciasto na gofry powinno odstać ok. 0,5godz.

Nie podaję jak opiekać gofry, bo każda gofrownica jest inna. Po wlaniu ciasta nie otwieram gofrownicy przez ok. 7 min.

Smacznego, ale tylko dla III i IV Fazowiczek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piękny niedzielny wieczór,

Wróciłam po wspaniałym weekendzie -od jutra planuję przejść na dietę ale nie wiem właściwie co mogę jeść poza tymi wskazówkami które wyczytałam na internecie.Będę bardzo wdzięczna za jakieś podpowiedzi z Waszej strony. Z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana produkty dozwolone w I fazie znajdziesz w pierwszych postach forum. Mozesz je dowolnie mieszac ze soba.

Podaje linka do przepisow gotowanych

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Znajdziesz tu mase pysznych dań na I fazę. Powodzenia i trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!! :-D

No niestety nikt mi się w domu za mój komputerek nie

zabrał żeby mi go odwirusować... :D Ale tata ma urlop

więc może dzisiaj tam zajrzy!

Dlatego odzywam się dopiero teraz.

Jusiu ja jestem na diecie tak po prawdzie 155 dni...

5,2 miesięcy!!! Ale miałam przerwę w dietowaniu jakieś

2, 3 tygodnie. Waga mi strasznie długo stała i po prostu

poczułam, że muszę sobie przerwę zrobić.. bo nie miałam

motywacji. ALE NIKOMU NIE POLECAM TAKICH 'ODPOCZYNKÓW'

BO POTEM CHOLERNIE TRUDNO JEST WRÓCIĆ. A na powrót

przytyłam 3 kg, gdyby nie to to powinnam już mieć na minusie

11kg :) Tyle, że jak w końcu mi się udało to idzie lepiej niż ostatnio

- mimo tego, że waga znowu stoi w tym samym miejscu co

ostatnio, to się nie poddaję.. Powiem Ci, że też kiedyś mnie

strasznie martwiło to, że wszystkie dziewczyny z którymi zaczynałam

i które przyszły tu później ode mnie są już w III fazie.. Ale co

zrobić.. Chudnę sobie wolno - ale dietę traktuję już bardziej jako

styl życia! Choć nie powiem, że czasami nie zjadłabym czegoś

innego niż tylko to co dozwolone. Mam nadzieje, że już nic więcej

mnie nie podłamie i dojdę do satysfakcjonującego mnie momentu!!!

Tobie też tego życzę!!!

Bożenko dziękuję za przepis na gofry. Kiedyś wypróbuję...

Dzisiaj w pracy jestem tylko do 11 - bo jadę załawiać życiową

sprawę!!! Trzymać kciuki proszę!!! Żeby się wszystko szczęśliwie

udało DZISIAJ załatwić!!!

Miłego dnia laseczki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!! :P

No niestety nikt mi się w domu za mój komputerek nie

zabrał żeby mi go odwirusować... :) Ale tata ma urlop

więc może dzisiaj tam zajrzy!

Dlatego odzywam się dopiero teraz.

(...)

Dzisiaj w pracy jestem tylko do 11 - bo jadę załawiać życiową

sprawę!!! Trzymać kciuki proszę!!! Żeby się wszystko szczęśliwie

udało DZISIAJ załatwić!!!

Miłego dnia laseczki!!!

Witaj Marudko :D.

Biedactwo, współczuję Ci tego przymusowego odcięcia od świata. Bez komputera człowiek czuje się wyizolowany :-D Mam nadzieje, że tacie uda się znaleźć chwilkę, żeby Ci te wirusy pousuwać.

Kciuki trzymam u rąk i nóg :-D. Wiem, jakie to dla Ciebie ważne!!!! Daj znać zaraz potem.

Witam także wszystkie pozostałe proteinki :lol:.

Moja waga to 61,8 po wszystkich tych wczorajszych owocach, rosołu z makaronem, chlebku. Staram się jednak nie przesadzać i puki co idzie dobrze.

Życzę Wam udanego dnia i tygodnia :-D!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje kochane po 2 tygodniowej przerwie.

Wróciłam z urlopu....ale nie nadrobię już chyba tych zaległości - strasznie tego dużo a nie mam czasu bo jestem zawalona robotą.

W każdym bądź razie starałam się być na diecie - przez pierwszy tydzień się udało a w drugim trochę nagrzeszyłam i mam efekt przez tydzień 2 kg w górę....KATASTROFA......przyjdzie mi dietkować znów dłużej...waga na suwaku nie jest już aktualna.

Jeżeli są nowe Panie albo Panowie w naszej "wąskiej" grupie to pozdrawamaa i zapraszam do wspólnego dietkowania.

A tymczasem trzymajcie kciuki za moją dalszą dietkę od dziś wracam na dobrą ścieżkę i ....DO BOJU.

Pozdrawiam Was. Całuski Pa pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Witaj Marudko :).

Biedactwo, współczuję Ci tego przymusowego odcięcia od świata. Bez komputera człowiek czuje się wyizolowany :D Mam nadzieje, że tacie uda się znaleźć chwilkę, żeby Ci te wirusy pousuwać.

Kciuki trzymam u rąk i nóg :-D. Wiem, jakie to dla Ciebie ważne!!!! Daj znać zaraz potem.

Witam także wszystkie pozostałe proteinki :-D.

Moja waga to 61,8 po wszystkich tych wczorajszych owocach, rosołu z makaronem, chlebku. Staram się jednak nie przesadzać i puki co idzie dobrze.

Życzę Wam udanego dnia i tygodnia :lol:!!!!!!!!!!!!

Kochana Polu z dniem dzisiejszym jestem z Toba w III fazie. Wystraszona jak diabli a jednoczesnie szcześliwa. :-D :P Dziś jeszcze spokojniej, ale jutro mam zamiar dodac chlebek :grin: :-D Pewnie nikt nie jest zdziwiony, ze chleb to pierwszy przysmak ktory dokładam :-D Czuje sie znów jakby,m zaczynała diete i po omacku sie w niej poruszała.

Trzymajcie za mnie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam promykami porannego słonka,

juggin dzięki wielkie za informację .... włąsnie siedzę przy kawie i przeglądam co mnie od dziś czeka.

Moje pytanie się pojawiło z prostego powodu-czytałam jakie produkty są dozwolone w I fazie, ale potem w przepisach widziałam inne, których na tej liście nie zauważyłam.

Może ktoś ma już wypróbowane jakieś produkty i sklepy, w których można je kupić ?? Za takie informacje też będę wdzięczna.

Moja waga mimo duszonkowo-grillowego weekendu stoi w miejscu,a do tego dziś ruszam na fitnesik więc będę się wspomagała .

Życzę Wam miłego słonecznego dnia, będę zaglądała do Was co jakiś czas....

Pozdrawiam i przesyłam buziaczki

P.S. Jak balbinka będzie miała chwilkę to bardzo proszę o skan tej książki -dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kawką w poniedziałkowy poranek!!!

Dzisiaj w pracy jestem tylko do 11 - bo jadę załawiać życiową

sprawę!!! Trzymać kciuki proszę!!! Żeby się wszystko szczęśliwie

udało DZISIAJ załatwić!!!

Trzymam kciuki Marudko,ciężko klikać na klawiaturze z zaciśniętymi kciukami  :P ale trzymam i będę trzymać dopuki nie napiszesz że wszystko się udało załatwić.

Witajcie moje kochane po 2 tygodniowej przerwie.

Wróciłam z urlopu....ale nie nadrobię już chyba tych zaległości - strasznie tego dużo a nie mam czasu bo jestem zawalona robotą.

W każdym bądź razie starałam się być na diecie - przez pierwszy tydzień się udało a w drugim trochę nagrzeszyłam i mam efekt przez tydzień 2 kg w górę....KATASTROFA......przyjdzie mi dietkować znów dłużej...waga na suwaku nie jest już aktualna.

A tymczasem trzymajcie kciuki za moją dalszą dietkę od dziś wracam na dobrą ścieżkę i ....DO BOJU.

Witaj Anulko!!! Za Ciebie też trzymam kciuki,wracaj na ścieżki Dukana i chudnij żeby szybciutko dołączyć do trzecio- fazowiczek.Te dwa kilogramy zgubisz szybciutko.

Kochana Polu z dniem dzisiejszym jestem z Toba w III fazie. Wystraszona jak diabli a jednoczesnie szcześliwa. :) :D Dziś jeszcze spokojniej, ale jutro mam zamiar dodac chlebek :-D :-D Pewnie nikt nie jest zdziwiony, ze chleb to pierwszy przysmak ktory dokładam :lol: Czuje sie znów jakby,m zaczynała diete i po omacku sie w niej poruszała.

Trzymajcie za mnie kciuki.

Gratulacje Juggin!!!! Następna dziewczyna w III fazie!!! I nareszcie będziesz mogła zjeść chlebek hihi  :-D I za Ciebie również trzymam kciuki.

Moja waga spada,jeszcze tylko odrobinka brakuje do wagi z suwaczka.Może jutro...

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,miłego poniedziałku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie serdecznie :)

Znów mnie dzisiaj Dukan rozpieszcza-0,3kg w dół, ale nie zmieniam suwaczka, czekam przynajmniej na pół kilo. Wczoraj dodałam sobie do omlecika jagody. robiłam dla Rodzinki i pozazdrościłam, że im smakuje. :-D Te jagody to był tylko dodatek do całego kubka jogurtu, więc nie jakaś oszałamiająca ilość. Mam nadzieję, że waga się nie zemśći. Polecam przy okazji bardzo smaczny jogurt naturalny grecki light. Jest bardzo gęsty i może z powodzeniem zastąpić śmietanę. Dodałam go do kurek i wyszły smakowicie, a wczoraj dodałam o omletu. Polecam :-D

Marudko-Martusiu, trzymam wzystkie kciuki tak mocno, że mnie aż bolą. Powodzenia, żeby Ci sie wreszcie udało to, o czy marzysz juz od dawna :lol:

Zamyslona, przepisy są pomieszane na I i II Fazę. W czasie I Fazy mozesz jeść tylko produkty z listy, która jest na początku forum, zamieszczona przez Dorotkę :D

Życzę Wam dzisiaj spadków i załatwienia pozytywnego wszystkich ważnych spraw, jakie dzisiaj macie w palanach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie się pojawiło z prostego powodu-czytałam jakie produkty są dozwolone w I fazie, ale potem w przepisach widziałam inne, których na tej liście nie zauważyłam.

Może ktoś ma już wypróbowane jakieś produkty i sklepy, w których można je kupić ?? Za takie informacje też będę wdzięczna.

Jakie konkretnie produkty Cię interesują?Każda z nas kupuje jedzonko w różnych sklepach.Ja najczęściej kupuję w biedronce (parówki podwędzane,podsuszane kabanoski,jogurt naturalny Tola,ser twarogowy chudy.W tesco kupuję serki homo naturalne firmy tesco  :) Dziewczyny robią zakupy w Lidlu,podobno jest tam duży wybór dietetycznych produktów.Pozatym rybki - makrela wędzona,świeże i mrożone,tuńczyk,makrela lub inne w puszce w sosie własnym i mięsko-indyk,kurczak,wołowinka.Ja często jem wątróbkę drobiową,przyżądzam ja na różne sposoby ,można poszaleć kiedy wprowadzi się warzywa,a w uderzeniówce np.z cebulką.Zresztą Bożenka już napisała,przepisy są w wątku z przepisami, te bez warzyw,mąki kukurydzianej i innych tolerowanych produktów np.kakao można jeść w uderzeniówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.