Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w niedzielny poranek :)

U mnie z wagą wszystko w porządku. Trzymam się na poziomie 61,7 - 62, w takich wahnięciach. Myślę, że to dobrze. A popróbowałam chlebka razowego 'wlasnomaszynowo' upieczonego. Pychotka!

Życzę miej niedzieli!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie

Johanna, jogurty owocowe odtłuszczone są dozwolone do 2 dziennie, ale nie zalecane w I Fazie i trzeba z nimi uważac, bo mogą powodować zastoje w wadze.

Ja dzisiaj jestem w świetnym humorze, bo po 1,5 miesiąca przestoju spowodowanego głównie wyjazdami waga mi ruszyła w dobrym kierunku. Hura!!!

Będę świętowac po południu, bo teraz biegnę do pracy :) :D :-D

NO TO SUPER BOZENKO GRATULACJE JEST CO SWIETOWAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piękną ,słoneczną niedzielę!

Śliweczko ????

NO, no prosze jaka samokrytyka....ale to nie wystarczy, ściągaj majty i dostaniesz ze trzy klapy na gołą d.... No wiesz ty nasza Bogini Protalu, i żeby to było jakies wykwintne jedzenie, ale dałaś sie pokonać zwykłym gofrom....nie wierzę. Zeby mi to było ostatni raz, pamietaj.....gofrom, naleśnikom (cywilnym!) mówimy stanowczo NIE !

Ehehehe,Maragrete,każdy może na chwilkę stracić głowę dla gofra naprzykład :-D  Wiem że źle zrobiłam i już obiecuję że  już nie będę.A karę przyjmuję  :) bo wiem że zasłużyłam.Gofrom i naleśnikom mówię NIE!!!!

bo jakby grzeszyc i nie pokutować, to już my ci pokutę zadamy......na pewno a i pała

Sliweczki cię dosięgnie....

Pała Śliweczki najpierw ją samą po łbie,a potem inne Protalowiczki  :lol: Także proszę się pilnować.

Jak przeczytałam Śliweczko  skład twojego "inwentarza" z tym mnęzem na końcu to sie usmiałam....i tak jestes godna podziwu, że to wszystko "obrabiasz" i na kompa masz czas...

No  staram się jak mogę,nie zawsze mam czas,ale muszę zaglądać na nasze forum bo bez tego pewnie nie dałabym rady  :P

Ja dzisiaj jestem w świetnym humorze, bo po 1,5 miesiąca przestoju spowodowanego głównie wyjazdami waga mi ruszyła w dobrym kierunku. Hura!!!

Będę świętowac po południu, bo teraz biegnę do pracy :D :-D :-D

Bożenko gratuluję spadku!!!! Teraz już będzie z górki!

Miłej niedzieli życzę,bez najmniejszych grzeszków !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich. Moja waga ruszyła się dzisiaj pokazała 2 kg mniej czyli 5 dni 2 kg - bardzo się cieszę i to mnie bardzo mobilizuje.

Śliweczko masz co robić i przy tym jeszcze przestrzegać diety jesteś dzielną kobitką.

Zresztą dla mnie to jesteś GURU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga - kup w Biedronce paluszki drobiowe obsuszane, pakowane po 5 sztuk, sa to takie małe wąskie jak kabanoski albo jakies inne kabanosy drobiowe, poza tym placki otrebowe i jogurty zwykłe i owocowe, tak od razu jak sa zamkniete to sie nie popsuja..

dzięki za pomoc jogurty z owocami to chyba nie bardzo mogę te kabanoski z pewnością kupię bo Biedronkę mam bardzo blisko. Dzisiaj kupię otręby i spróbuję zrobić placuszki.

Widzę że startuję z podobnej wagi. Z pewnością już widać po Tobie zmianę. Trzymam kciuki jak Ty wytrwasz to ja nie mogę być gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Panie

Johanna, jogurty owocowe odtłuszczone są dozwolone do 2 dziennie, ale nie zalecane w I Fazie i trzeba z nimi uważac, bo mogą powodować zastoje w wadze.

Ja dzisiaj jestem w świetnym humorze, bo po 1,5 miesiąca przestoju spowodowanego głównie wyjazdami waga mi ruszyła w dobrym kierunku. Hura!!!

Będę świętowac po południu, bo teraz biegnę do pracy :) :D :-D

Bardzo, bardzo gratuluje i świetuje razem z Tobą Bożenko, bo u mnie też w dół !  :-D :lol: :-D :P

To o czym już pisałam, że  wczoraj rano mi sie chyba wydawało to dzis rano sie potwierdziło...to nie był sen .....i drugi dzien pod rząd odnotowałam spadek....HURRA !!! HURRA!!!  Kocham białeczka, kocham Dukana, kocham wszystkie Protlalki, po prostu kocham świat !!!!  :grin: :-D :-D :-D :-D

Starałam sie od tygodnia bardzo rygorystycznie trzymac zasad i naprawde pic dużo zielonek herbaty .....i efekty są......to działa.....Marudko tak jak u ciebie..... jednak warto nie robic odstępstw.... :-D :-D :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszyskich. Moja waga ruszyła się dzisiaj pokazała 2 kg mniej czyli 5 dni 2 kg - bardzo się cieszę i to mnie bardzo mobilizuje.

Śliweczko masz co robić i przy tym jeszcze przestrzegać diety jesteś dzielną kobitką.

Zresztą dla mnie to jesteś GURU.

Gratulacje Sago !

Zmieiniłaś juz swój suwaczek ? bo ja juz zaraz swój zmieniam, szybciutko...oh jakie to fajne no nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięń dobry w słoneczna niedziele!!!

Niedziela piękna, humorki Panią dopisują, niedziela powinna byc udana!

U mnie też spadek wagi, ale nie zmieniam suwaczka bo od jutra warzywka, no i waga może mi spłatać figla.

No chyba ,że jutro rano tez bedzie mniej to suwaczek pójdzie o krok dalej. 

Ja tez kocham Dukana. Człowiek miał głowe żeby wymyslić taką diete. Jeść do syta i chudnąć, świetne!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłam suwaczek...jak to ładnie teraz wygląda, no, no,no   :) !

A gdzie to sie podziewają inne koleżanki ani wczoraj ani dziś nie zaglądała do nas Balbinka ani Juggin, ani Zuza a Czeremcha też dawno nbie pisała.....

Pewnie piekna letnia pogoda je wygania na dwór, i dobrzee, ja też zaraz ide do ogrodu z kawką....a od poniedziałku ma urlop, najpierw kilka dni w domciu żeby pozałatwiac kilka spraw urzędowych i odrobić domowe zaległości a potem wyjeżdżam na Słowacje, w okolice Bratysławy i stamtąd robimy kilkudniowe zwiedzanie Wiednia i samej Słowacji. Do Wiednia mam duży sentyment bo tam kiedys byłam na stypendium w Wirtschaftuniversitat i spędziłam wiele miłych chwil, ale nie byłam tam od 18 lat, ciekawe czy teraz też mnie zauroczy... ale to jeszcze troche czasu do wyjazdu.

Na razie życze wszystkim Protalkom i nie-Protalkom miłej leniwej niedzieli !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Piekne Panie,

Popijam sobie kawke rozkoszujac sie niedzielnym lenistwem.

Udalo mi sie wczorajsze spotkania towarzyskie spedzic bezgrzesznie, ale na cole light to nie spojrze chyba przez najblizszy miesiac :) :D

Nie chce mi sie dzisiaj wcale gotowac, ale na szczescie mam w lodowce pelno wedzonej makreli i jajek , wiec jakos przezyje.

Od jutra znowu warzywka, ale co dziwne nie tesknie za nimi zbytnio.

No i walcze, walcze o 7 z przodu:-)

Milej niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielne przedpołudnie z kawałkiem nieprotalowej drożdżówki,ale pogrzeszyć czasem trzeba(żeby potem odpokutować :) ).

Gratuluję Wszystkim spadków wagi,wielka radość chyba dla każdej z nas :D .

Życzę miłej niedzieli i braku zwyżek i zastojów.

Polu,ja przez te kilka miesięcy nie tęskniłam za niczym tak bardzo ,tylko za chlebem,teraz już go mam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haloo halloo, jestem jestem juz :P

Juggin- dla mnie bomba,............. :grin: super zmiana i ta nowa fryzura tez chyba lepsza, .............ale jestes teraz laska...no,no, :-D :-D

Bardzo fajne zdjęcia i jak widze humor cie nigdy nie opuszcza bo na tych "starych" fotach tez masz pysie usmiechniętai oczki takie " z diabełkami" śmiejące sie....

Zapytam : ile globalnie czasu trwało az z tych 90 ilogramów doszłaś do dzisiejszej wagi ?Wiem, że to nie tylko Protal... ale ile tak w miesiacach, latach ?

Kochana no wiec zdjecia cudownej mej pulchnosci sa chyba z 2003 -2004 roku. Wtedy doszlam do wagi 94-96 kg i wydawalam sie sobie fajna :-D Zreszta ja cale zycie byłam "duza'. Moze nie tłusta tylko taka ubita i po prostu duza. Coż, przy 176 wzrostu człwoiek zawsze wydaje sie większy niz inni. :-D

I tak trwalam z ta waga do 2004-2005 do lata. Potem w lecie schudłam strasznie ( ot problemy osobiste), nie stosowalam żadnej diety, samo tak wyszlo i wazyłam we wrzesniu 70 kg.Przez rok raczej trzymalam wagę, choc troszke nabierałam, potem w 2007 osiagnełam 79 kg i zaczełam brac meridię, a przed meridią chińskie leki po ktorych watrobe mialam tak nadeta jak 5 miesiac ciąży, dobrze ze dalam sobie spokój z chińszczyzną, bo podejrzewam, ze byłabym juz do tej pory w krainie wiecznego snu. Bralam meridię 3-4 miesiace i spadlam do 68 kg. Tak wiec w kwietniu 2007 wazyłam 68, a potem znow nabieralam masy, ale delikatnie, wiadomo pozwalalam sobie na pizze, kebaby itd. I tak od kwietnia 2007 do maja 2009 przybrałam do wagi 75,8- czyli w 2 lata 8 kg. I poznalam Was.

Wiem, ze jesli wroce do normalnego tryby kebebowo-pizzowego, jedzenia wieczorami itd to nie utrzymam wagi. Ale dam rade, bo nigdy nie mialam takich mozliwosci kulinarnych jak na potalu. W swojej historii pominaełm wczesniejsze lata, gdy jako młoda "dupeczka" stosowałam dietę Majo, kopenhaska itd, bo nigdy na nich nie schudlam wiecej niz 2 kg a jojo mialam 200 %.

Hmm...Sago,ja myślę że możesz usmażyć placuszki otrębowe,one się pewnie nie zepsują,albo upiecz chlebek i kanapki z chudą wędlinką zrób,piersi z kurczaka można upiec np.w rękawie do pieczenia i w plasterki pokroić żeby podjadać w razie głodu,albo ciasteczka upiecz,no nie wiem co jeszcze Ci doradzić,wiem że w pociągu wszystko może się zepsuć kiedy na dworze upał.

A ja dzisiaj sobie podjadłam...Bynajmniej nie protalowo  :D Wczoraj naleśniki z dżemem mnie zgubiły,a dzisiaj gofry  :-D I masakra!!! Waga pewnie jutro pokaże więcej...Czekałam na karę za naleśniki...Ale nikt nawet nie zauważył że je zjadłam  :) oprócz mojej wagi oczywiście,bo ta to wszystko zauważy...A dzisiaj zachęcona ciszą i brakiem kary zjadłam sobie 2 gofry i oooooooooooo!!!!!!!! Mam za swoje  :-D  post-7037-1249668436_thumb.gif

I prosze , tylko spuscic z oka na 2 dni i już szaleją :-D

Ślwieczko , Moja Kochana weteranko i towarzyszko niedoli :-D Ty zjadlas gofry???Oj ten swiat poprzewracal sie do góry nogami w te 2 dni :-D

Ja Ci dam!!No, dobrze, nie bedę juz biadolic, bo pewnie waga i tak dala Ci po uszach nastepnego dnia :-D Ale.. sama wiesz , ze takie "przystanki' w naszej diecie sa nieuniknione. Teraz zbieraj sily do walki o powroct do suwaczka i wspominaj ten pyszny smak goferków :-D

Juggin, lasencjo, normalnie kopara mi opadla jak cie zobaczylam. Teraz to za chiny ludowe nie umieszcze swojego zdjecia. 

Pozdrawiam i zycze slonecznego, cieplutkiego i bezgrzesznego weekendu :-D

OOOOooo, w d..dam i umiescisz :lol: Kochana ja tez nie bylam taka szybka w umieszczaniu zdjęć, ale mi przede wszystkim wstyd było, ze kiedys wygladałam tak jak wygladałam i ze chyba calkiem młoda laska - 25-26 letnia moze tak wygladac. Wtyd mi było i tyle. Ale przekonal mnie fakt, ze gdybym byla na poczatku tej diety i zobaczyłabym, ze ktos umiescil zdjęcia z ktorych jasno wynika ze da sie schudnąc, to miałabym wieksza motywacje i przekonanie do tej diety.

Penie, ze zrobilam to tez dlatego, ze chciałam sie pochwalić.prózna jestem i tyle :-D Ale wiem, ze mam prawo byc prózna i chwalipieta, bo postawiłam sobie cel, ktory osiagnelam i mam kontrole nad swoim cialkiem.

Edytko pokaz wszystkim , ze efekty sa i że warto w siebie inwestowac. :-D

Dawaj te zdjęcia natychmiast :D :D :-D

W piatek dla ukoronowania mojej zmiany bylam u fryzjera i obcielam włoski :-D A co.. jak nowa jakosc to na całego. :-D

Miłej niedzieli Kochane Proteinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny,powiem wam ze mam bardzo fajne zajecie i od 2 dni studiuje od poczatku te forum naprawde warto bo sporo dziewczyn sie przetoczylo,wiele odeszlo ale pozostaly cenne wskazowki co dla nas szczegolnie nowo przybylych jest bardzo wazne teraz wiem,ze np.Benio,Dam rade itd.wiele innych rowniez borykalo sie z podobnymi problemami i nie wiedza co my.Ogolem rzecz biorac bardzo fajna i mila lektura protalowa warta przegladniecia,znalazlam duzo przepisow i ciekawych stron chociazby taka ktorej nieznalam www.dieta.pl Pozdrawiam serdecznie wszystkie kolezanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.