Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny,powiem wam ze mam bardzo fajne zajecie i od 2 dni studiuje od poczatku te forum naprawde warto bo sporo dziewczyn sie przetoczylo,wiele odeszlo ale pozostaly cenne wskazowki co dla nas szczegolnie nowo przybylych jest bardzo wazne teraz wiem,ze np.Benio,Dam rade itd.wiele innych rowniez borykalo sie z podobnymi problemami i nie wiedza co my.Ogolem rzecz biorac bardzo fajna i mila lektura protalowa warta przegladniecia,znalazlam duzo przepisow i ciekawych stron chociazby taka ktorej nieznalam www.dieta.pl Pozdrawiam serdecznie wszystkie kolezanki

www.dieta.pl/grupy wsparcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra znowu warzywka, ale co dziwne nie tesknie za nimi zbytnio.

No i walcze, walcze o 7 z przodu:-)

Milej niedzieli!

Walcz Do-do, walcz, ja bym tez juz chciała widziec 7 na przodzie ale dla mnie to jeszcze daaaaaleka droga ! Ale Tobie szczerze życze tej 7. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko, coś w tym jest! Mam dość srogi wyraz twarzy, no cóż, facjaty sobie nie zmienię. Ostatnio studenci po obronach zaprosili mnie do restauracji i wyznali, że nazywali mnie 'ciocią Polą' choć na początku strasznie się mnie bali. Naprawdę nie rozumiem dlaczego :D . Ale najzabawniejsze jest to, że faceci też się mnie bali. Nawet nie miałam po co iść na dyskotekę jako studentka, żaden do mnie nie podszedł :-D A ja jestem taki wesoły człowiek. :-D

Polu - nie jest tak żle z ta groźną mina, ja sie ciebie nie bałam... :)

Fajnie że w III fazie juz możesz jeść chlebek, nawet jesli tylko od czasu do czasu. Wiesz teraz juz jakby tego chleba mi tak nie brakuje jak na poczatku diety. Nie wiem czy to oże ze wzgledu na temperature, jak jest ciepło to sie generalnie mniej jej chleba... ale za to owoce sie do mnie usmiechaja, z wystaw sklepów, ze straganów, z dzrew na działce rodziców..wszędzie i nie wiem czy znów nie polegnę.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Sago, Maragrete i Jusiu spadków :-D Prawda, że to piękne odczucie, ja już zapomniałam, że az tak miłe :-D

Maragrete, Ty jedziesz w te same rejony co ja. Moim ostatnim przystankiem podczas urlopu była Bratysława. Niestety zamek w Bratysławie jest w remoncie, ale piękna starówka stoi i ma się bardzo dobrze. Polecam Ci wyprawę statkiem do Devina, gdzie są bardzo ładne, duże i malownicze ruiny zamku, a także miasto na Węgrzech, ale bardzo blisko granicy z Austrią Sopron. Bardzo mi sie podobało, własciwie można się było zatrzymywać przy każdej kamieniczce, bo jedna piękniejsza od drugiej i budowane w przeciągu kilku wieków. Niestety nie mieliśmy dużo czasu, bo byliśmy tylko przejazdem. A jesli chodzi o dietę na wyjeździe, to jedynym lekarstwem na grzeszki, których nie sposob się wyrzec jest duuuużo ruchu, mnie tylko to uratowało Moja waga pokazuje, że spadła mi ilość tłuszczu i wzrosła ilość mięśni i podobno wyglądam jakbym schudła :) , a ważę tylko 0,5kg mniej niz przed wyjazdem. Życzę Ci Maragrete pięknej pogody i wspaniałego wypoczynku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny

Przypomnialo mi się, że miałam niektórym z Was przesłać przepis na gofry. Jeśli któraś jest zainteresowana nadal, proszę o maila, bo za podanie przepisu na forum pewnie pała by mnie nie ominęła :D

To ja sie przypominam w kwestii gofrów :lol:

Bardzo, bardzo gratuluje i świetuje razem z Tobą Bożenko, bo u mnie też w dół !  :-D :-D :-D :-D

To o czym już pisałam, że  wczoraj rano mi sie chyba wydawało to dzis rano sie potwierdziło...to nie był sen .....i drugi dzien pod rząd odnotowałam spadek....HURRA !!! HURRA!!!  Kocham białeczka, kocham Dukana, kocham wszystkie Protlalki, po prostu kocham świat !!!!  :-D :-D :-D :-D :-D

Starałam sie od tygodnia bardzo rygorystycznie trzymac zasad i naprawde pic dużo zielonek herbaty .....i efekty są......to działa.....Marudko tak jak u ciebie..... jednak warto nie robic odstępstw.... :-D :-D :D

 

Gdy byłam w 2 fazie często to przypominałam gdy niektóre z protalek narzekały na zastoje wspominając o grzeszkach, pewnie niektóre z was mnie za to znienawidziły :D

Dzięń dobry w słoneczna niedziele!!!

Niedziela piękna, humorki Panią dopisują, niedziela powinna byc udana!

U mnie też spadek wagi, ale nie zmieniam suwaczka bo od jutra warzywka, no i waga może mi spłatać figla.

No chyba ,że jutro rano tez bedzie mniej to suwaczek pójdzie o krok dalej. 

Ja tez kocham Dukana. Człowiek miał głowe żeby wymyslić taką diete. Jeść do syta i chudnąć, świetne!!!!!

Kochana, on za to powinien dostac Nobla :-D Tyle zadowolonych kobiet - dzięki jego diecie i szczuplejszej figurze można się bardzo ładnie dowartościować :P

Juggin, rozumiem Twoje racje, ale przy twoich fotkach to wstyd się teraz pokazć :) A już napewno nie w stroju kapielowym :-D ciągle mam odstający pociążowy brzuszek :-D

Buziaki i do następnego razu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielne przedpołudnie z kawałkiem nieprotalowej drożdżówki,ale pogrzeszyć czasem trzeba(żeby potem odpokutować :) ).

Gratuluję Wszystkim spadków wagi,wielka radość chyba dla każdej z nas :D .

Życzę miłej niedzieli i braku zwyżek i zastojów.

Polu,ja przez te kilka miesięcy nie tęskniłam za niczym tak bardzo ,tylko za chlebem,teraz już go mam :-D

Muszę się przyznać, że bardzo mi brakuje chrupiąch bułeczek, albo chlebka z orzechami .... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu - nie jest tak żle z ta groźną mina, ja sie ciebie nie bałam... :)

Fajnie że w III fazie juz możesz jeść chlebek, nawet jesli tylko od czasu do czasu. Wiesz teraz juz jakby tego chleba mi tak nie brakuje jak na poczatku diety. Nie wiem czy to oże ze wzgledu na temperature, jak jest ciepło to sie generalnie mniej jej chleba... ale za to owoce sie do mnie usmiechaja, z wystaw sklepów, ze straganów, z dzrew na działce rodziców..wszędzie i nie wiem czy znów nie polegnę.... :D

Zyczę udanego urlopu, ja też myślę że najlepszym lekarstwem na grzeszki jest ruch dużo spacerów, zwiedzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu,ja przez te kilka miesięcy nie tęskniłam za niczym tak bardzo ,tylko za chlebem,teraz już go mam :lol:

Fakt, czasem go brakowało, Mallinko. Teraz czasem możemy sobie już na niego pozwolić. Ale żeby mieć pewność, że to razowy, piekę sama :D.

Polu - nie jest tak żle z ta groźną mina, ja sie ciebie nie bałam... :)

Fajnie że w III fazie juz możesz jeść chlebek, nawet jesli tylko od czasu do czasu. Wiesz teraz juz jakby tego chleba mi tak nie brakuje jak na poczatku diety. Nie wiem czy to oże ze wzgledu na temperature, jak jest ciepło to sie generalnie mniej jej chleba... ale za to owoce sie do mnie usmiechaja, z wystaw sklepów, ze straganów, z dzrew na działce rodziców..wszędzie i nie wiem czy znów nie polegnę.... :-D

No to bardzo się cieszę Maragrete, że jest ktoś, kto się mnie nie boi :-D.

Jeszcze troszkę i też będziesz mogła jeść chlebek. Ale do tej pory musisz się trzymać, kobietko. Choć jeśli grzeszyłam w drugiej fazie to owocami: truskawki i wiśnie. Ale nie przytyłam po nich.

Do-Do, gratuluję kolejnego spadku i cieszę się, że jesteś w lepszym nastroju :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.