Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc sloneczka :grin: witam was bardzo radosnie i serdecznie po 5 tygodniach nieobecnosci :D spedzilam bardzo milo czas w polsce :D ale juz jestem z wami! witam nowe forumowiczki jesli takie sa i "stare" kolezanki. naprodukowalyscie tych stron ze hej,do nadrobienie mam ponad 250... :-D matko i corko tydzien bede czytala :-D no a moja waga ktora szalala przed wyjazdem juz sie opamnietala i spadla. jem co chce i nie tyje,i juz nie przesadzam ze slodyczami. no i fast foody mniej mnie kreca :-D buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc sloneczka :D witam was bardzo radosnie i serdecznie po 5 tygodniach nieobecnosci :D spedzilam bardzo milo czas w polsce :grin: ale juz jestem z wami! witam nowe forumowiczki jesli takie sa i "stare" kolezanki. naprodukowalyscie tych stron ze hej,do nadrobienie mam ponad 250... :-D matko i corko tydzien bede czytala :D no a moja waga ktora szalala przed wyjazdem juz sie opamnietala i spadla. jem co chce i nie tyje,i juz nie przesadzam ze slodyczami. no i fast foody mniej mnie kreca :-D buziaki

Witaj Asienko!!!! Ale długo Cię u nas nie było!!! Mamy duuużo nowych Proteinek.Cieszę się że Twoja waga nie wariuje  :-D i że 4 faza Ci służy  :grin: Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc sloneczka :D witam was bardzo radosnie i serdecznie po 5 tygodniach nieobecnosci :D spedzilam bardzo milo czas w polsce :D ale juz jestem z wami! witam nowe forumowiczki jesli takie sa i "stare" kolezanki. naprodukowalyscie tych stron ze hej,do nadrobienie mam ponad 250... :-D matko i corko tydzien bede czytala :grin: no a moja waga ktora szalala przed wyjazdem juz sie opamnietala i spadla. jem co chce i nie tyje,i juz nie przesadzam ze slodyczami. no i fast foody mniej mnie kreca :-D buziaki

Witaj Asieńko. miło, że sie do nas odezwałaś :-D , super, że waga poszła po rozum do głowy i odpuściła.

Dziewczyny, przy okazji przeglądnia przepisów, zauważyłam, że Asia zmieściła jakiś czas temu przepis na pizze. Trochę to wtedy przeoczyłyśmy, chyba się za mało Dziewczyna zareklamowała, poza tym napisała tam, że żółty ser to grzeszek, a my już umiemy robić żółty serek protalowy. Już mogłyśmy się objadać pizzą kilka miesięcy temu. Ale co się odwlecze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatki owsiane to nie to samo co otręby.Płatki to ziarno owsa rozdrobnione,a otręby to odpadki z owsa (te resztki pozostałe z przerobu )i tylko otręby możemy jeść,o płatkach zapomnijcie!!!!!

Sliweczko ale co ja moge na to poradzic??? nie mam wyboru,jade na kompromisach chyba ze sama zaloze hurtownie...ale juz niebawem zawitam na nasza ojczysta ziemie i wtedy zrobie zaopatrzenie...poki co musze sie tym obejsc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny 4 tydz.na dietce hehe :-D jest dobrze i 11 tydz.bez papieroskow hehe :-D ale smak mi sie zaostrzyl chyba temu ze nie pale ??? ciasta pieke codziennie ale tylko dla rodzinki sama zadawalam sie zapachem :-D to moj wspanialy okres w zyciu wbrew pozorom o wiele lepszy niz gdyby sie mialo nascie....lat :grin: narescie wiem czego od zycia chcem,co moze mi dac i jak to cos calymi garsciami brac :D pozdrawiam wszystkie mile protalinki... :D :D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to nasza Pola, Marudka i Juggin ? zawsze od rana były a dzisnie, pewnie świetuja całą gębą ( dosłownie i w przenośni bo niektóre juz w III fazie...)

No i ta Balbinka mnie martwi...

Jestem, jestem, czytam Was czasem, ale tak już mam, że jak mnie coś martwi, to nie mam ochoty się odzywać. Sprawdzam kilka razy dziennie, czy Balbinka się pojawiła. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesiącu nieobecności   :-D :-D  

Dobrze wrócić do domu i Was poczytać. Mam nadzieję, że któraś mnie pamięta  :-D

Dobra wiadomość, że po urlopie wrociłam 3kg lżejsza i mam już 21 kg za sobą od 17 stycznia (107-21=86)

Nie wiem dlaczego wszyscy boją się urlopu, ja zawsze chudnę na wyjeździe nad ciepłe morze: mało jem w ciągu dnia (na obiadokolację duuuuuża porcja mięsa z grila z warzywkami), duzo pływam, duuuuużo spaceruję, nie piję piwa, nie jem lodów (na upały najlepsza cola lub pepsi bez cukru).

Pozdrawiam serdecznie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miesiącu nieobecności :-D :-D

Dobrze wrócić do domu i Was poczytać. Mam nadzieję, że któraś mnie pamięta :-D

Dobra wiadomość, że po urlopie wrociłam 3kg lżejsza i mam już 21 kg za sobą od 17 stycznia (107-21=86)

Nie wiem dlaczego wszyscy boją się urlopu, ja zawsze chudnę na wyjeździe nad ciepłe morze: mało jem w ciągu dnia (na obiadokolację duuuuuża porcja mięsa z grila z warzywkami), duzo pływam, duuuuużo spaceruję, nie piję piwa, nie jem lodów (na upały najlepsza cola lub pepsi bez cukru).

Pozdrawiam serdecznie :grin:

Witam ostatnia szanso,gratulacje determinacji w wyznaczonym celu. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki po długim czasie :-D

zdjęcia dziewczyn widziałam i jestem zszokowana! Cudownie wyglądacie i jak schudłyście!

Na mnie też ostatnio per 'chudzinka' mówią haha aż się miło robi :-D

taka prawda - bardzo mało mi już zostało. Obawiam się tylko 3 fazy i że przytyję mimo wskazówek Dukana :-D

Wybaczcie moją długą nieobecność. Chyba potrzebowałam przerwy, już i tak siedzę ciągle prtzy komputerze a poświęcanie dodatkowo czasu na forum ma znaczenie... ale mama wszystko czytała i mi relacjonowała, stąd też wiem o zdjęciach i o tym że wiele z was przeszło już na 3 fazę! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów wszystkim.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Cie Poluniu martwi ? moze ktos z nas bedzie pomocny :-D

Balbinka Martusiu, Balbinka. Pisałam do niej poza forum ale też się nie odzywa. Nie wiem jak jeszcze mogłabym się z nią skontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, to dzisiaj may dzien powrotu nałono naszego forum "starych" Protalek. Witajcie Asięńko, Maho i Ostatnia Szanso fajnie że waga wam sprzyja, to znaczy spada albo utrzymuje sie bez zmian. To bardzo dla nas motywujące, że jeszcze jedna, druga, trzecia osoba jest której sie na tej diecie udało. Pozdrawiam was i życzę dalszych sukcesów w tej naszej wspólnej walce z kilogramami. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.