Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Niech się każdy poklei przyzna ile stracił od początku dietowania i w samym październiku i zrobimy zestawienie ogólne i miesięczne... Jeśli jesteście za, to chwalcie się wynikami :grin:

Właśnie zajrzałam na forum po jakiś zapychający przepis a ty mi tu z serniczkiem wyskakujesz. Aż zaśliniłam klawiaturę :-D

no wiec start diety 1 pazdziernik, strata 5kg ogolem i w samym pazdzierniku.

Strasznie chce mi sie slodkiego, chyba zrobie ten sernik na zimno, serek+zelatyna, brzmi prosto ale co do ciast to nawet najprostsze srednio mi wychodza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę, ze zaczynamy temat "cieknaca slinka":grin: a więc i ja wlasnie przeglądam przepisy forumowe, i tez SERNIK mam w oczach! jeju jak bym zjadła..

wlasnie.. czy ja mogę taki sernik juz jesc?, :-D z przepisów dunkanowskich?

jutro zaczynam fazę II bialka warzywa, niestety w ciągu 5 dni spadł mi tylko 1 kg, ale nie poddaję się.

aa, widzę tam tez , ze mozna smażyć rózne rzeczy,ale czy dobrze zrozumialam - mogę smażyc wyłącznie na teflonie, czy tak?

uczę się powoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartofelko nie obejrzysz się i Ty będzie w połowie, jeszcze nie tak dawno ja tak mówiłam ja Ty teraz a tu już tuż tuż.

Kamyla śliweczki nie ma obraziła się na amen. Założyła swój blog i na forum się nie udziela. Zresztą kilka innych osób też zniknęło za to są nowe .

Biedna MAHO chyba ostro zakuwa bo nawet nie ma czasu się odezwać.

Anula ja nie piekę słodkości, piję ze słodzikiem kawę i herbatę, ale nie widzę żadnej różnicy niż wcześniej jak używałam cukier, nic mi się nie przypomina. Mamy w pracy taki ekspres ciśnieniowy i przed dietą kawki to piłam nawet 5 – teraz nie smakuje mi już tak jak wcześniej, najwyżej 2.

Maragrete ja tak ruszyłam bo Ty jakoś nie chętnie opuszczasz tą 9, więc sobie pomyślałam, że jak ja ją za sobą to może pójdziesz w moje ślady i też zamienisz na 8 jest zdecydowanie milsza. Mam nadzieję, że to Cię zmobilizuje a nie załamie.

Ja kupiłam sobie nie dawno patelnię tytanową jest bezcenna – myślę że trwalsza od teflonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę, ze zaczynamy temat "cieknaca slinka":grin: a więc i ja wlasnie przeglądam przepisy forumowe, i tez SERNIK mam w oczach! jeju jak bym zjadła..

wlasnie.. czy ja mogę taki sernik juz jesc?, :-D z przepisów dunkanowskich?

jutro zaczynam fazę II bialka warzywa, niestety w ciągu 5 dni spadł mi tylko 1 kg, ale nie poddaję się.

aa, widzę tam tez , ze mozna smażyć rózne rzeczy,ale czy dobrze zrozumialam - mogę smażyc wyłącznie na teflonie, czy tak?

uczę się powoli...

Wilijko nie trzeba smażyć na teflonie, byle by bez tłuszczu ja czasem podlewam cit wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dietkujacych :grin: Maragrete co do twoich flaczkow to miam musi byc pyszniutkie,a tak miedzy nami to mysle,ze nasza dietka to dobry kurs gotowania i do tego tez trzeba miec fantazje czasami wychodzi cos naprawde exstra ale jakby ktos zapytal to trodno rzetelnie odtworzyc sklad wczesniej dodanych ziol i przypraw.Generalnie jak zaczynam warzywka caly dzien spedzam w kuchni :-D Ja powiedzialabym,ze nasze mile panie po Dukanie podnosza swoje kwalfikacje w kuchni bo czyz nie tak ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owieczko schudles bardzo dobrze i zdrowo wiekszy spadek nie koniecznie bylby korzystny dla Twojej dalszej fazy chudniecia,a tak wszystko jest w normie.Druga sprawa to waga z ktora startujesz im wiecej tluszczyku tym szybciej chudniesz,mysle ze wszystko bedzie dobrze zycze ci dalszych sukcesow w chudnieciu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczyny, bo Owieczek rzadko wpada :-D

Prześlduje mnie dzisiaj okropny pech. Po pierwsze mam apetyt nie prosiaczka, a wielkiej, tłustej świnki, chyba mi się organizm zaczął przygotowywać do zimy :D A najgorsze właśnie mi się przytrafiło. Upiekłam serniczek, żeby mi inne bzdury po głowie, czyli w łapy i do buzi nie chodziły i właśnie taki świeży mi upadł na blat w kuchni :-D . Mój 7-letni Synek jak zobaczył już skrzętnie pozbierany do foremki, zapytał się, czy ciasto mi wybuchło. Niestety tak właśnie wygląda :D Oczywiście i tak go zjem, bo w innym przypadku zjem coś zakazanego i z wagą pogniewam się na dobre. MUszę jakoś przetrzymać ten wilczy apetyt, ale przecież już przechodziłam różne kryzysy i dawałam sobie radę, więc tym rzem nie może być inaczej ;)

Jeśli chodzi o smażenie ja polecam patelnię grillową, bardzo lubię ryby i mięso z takiej patelnii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no czytam dalej przepisy i znowu mam pytanie. placki- jest np. mąka kukurydziana + reszta, albo kluseczki, tosty i tam mamy otręby itd.. czytam wszystko z zachwytem ale czy to wszystko mozna jesc na II fazie? przeczytalam listę produktów które mam jesc w fazie I i II oraz zdanie ze nie wolno nic innego.. to jak to jest.. bo ja pragnę tych placuszków i serników.. :grin:(

wiecie.. ja dopiero odkrywam tę dietę..

dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.