Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :-D

Niby słoneczko świeci ale wiatr wieje i jest brrr.

Musze powiedziec że trochę mnie wkurza to że nowe protalki ciągle pytają o to samo :a dlaczego tak,bo to przeciez węglowodany,a dlaczego nie inaczej!!Jejku,skoro Dukan napisał że trzeba jeśc otręby to znaczy że trzeba i nie ma się co pytac dlaczego czy pisac ich składu,wkońcu to on napisał tą dietę,jest lekarzem i wie najlepiej,trzeba się stosowac i już!!

Mam nadzieję że mi wybaczycie,ale mjusiałam.

Co do zaparc to na mnie activia przestała działac ale po wypiciu jakieś 2 tyg.temu 3 łyżek stołowych parafiny wsio wróciło do normy i mam nadzieję że tak pozostanie :-D

Życzę miłego dzionka! :-D

 

Oj czemu się tak denerwujesz?! Złość piękności szkodzi,he he...Tak na poważnie to dziewczyny mają racje, no bo przecież każda z nas woli się doradzić osoby która ma jakieś osiagnięcia za sobą niżeli książki. Patrząc na zdjęcia dziewuszek to łątwiej nam jest w cokolwiek uwierzyć niż w słowa z ksiązki. Tu mamy przykład. No i każda doradzi. Nie złóść się, ja tez lubie się poradzić niż popełniać błedy. 

Miłego dnia wszystkim życze!

P.S.  Dziękuje za dorade!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalinki!

Codziennie od powrotu z wczasów, otwierając komputer mam nadzieję na dobre wieści od Balbinki, a tu ani dobrych ani złych wieści, bo chyba nawet złe są lepsze od żadnych. Mimo wewnętrznego zdenerwowania jestem w dalszym ciągu pełna wiary w pozytywne zakończenie i że przyczyny techniczne a nie zdrowotne są powodem milczenia Balbinki.

Błeeeee..... należę do ludzi których nic nie rusza.....ale chyba nawet mnie obrzydziłaś skutecznie, od dzisiaj sama robię mielone. Może byś tak Poluniu co niektórym dziewczynom ciasta obrzydziła jakąś opowieścią....? Oczywiście żartuję ale jak będę kupować czy robić mielone zawsze o tej opowieści sobie przypomnę hihihihi

No Beniu, JA TEŻ NIE MOGĘ SOBIE MIEJCA ZNALEŹĆ Z POWODU BALBINKI.

Jeśli chodzi o obrzydzanie ciasta to służę opowieścią z własnego, niestety, doświadczenia. Kiedyś bardzo lubiłam sernik-szachownicę, taki z ciastem kakaowym. Któregoś dnia, jedząc ze smakiem ten serniczek, natrafiłam na wyżutą gumę do żucia. Myślę, że nic mi w żołądku nie zostało po tym znalezisku. Od tej pory nie kupuję gotowych ciast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozwolilam sobie na cole zero, bo jst zero :-D cola diet mnie nie przekonala...po za tym naczytalam sie ze produkty light sa czasem bardziej szkodliwe niz te nie light wiec wogole z nich nie kozystam.A ze cola zero wogole nie ma smaku to wierze ze nic w niej nie ma :-D chociaz tak na prawde to staram sie wogole unikac takich napoi teraz, jedyne co pije to woda, herbata smakowa i znikome ilosci kawy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie denerwuję :-D ale to są najważniejsze sprawy w diecie więc uważam że trzeba się stosowac,bo grzeszki można nadrobic ale jak przestaniemy jeśc to co organizmowi potrzebne to może byc kiepsko,więc do dzieła i jemy otręby,jemy! :-D

Jeszcze raz sorki :-D

Macie rację złośc piękności szkodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie dzisiaj w pracy zrobialm jogurcik naturalny 0%z otrebami, kropeleczka aromatu waniliowego i pastylka slodzika...prawie jak jogurt waniliowy z musli :-D

moja waga stanela od niedzieli, ale wrocilam na 3 dni do proteinek wiec pewnie ruszy.

Rozczarowalam sie niesamowicie dzisiaj sledziami:( Kupilam sobie sledzie w zalewie korzennej (bez oleju), tak sie cieszylam ze znalazlam jakies nie w occie ktore mozna spalaszowac i ku mojemu zaskoczeniu okazaly sie tak slone ze ledwo przelknelam jednego fileta :/ coz...wracamy to koreczkow sledziowych z korniszonami :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dziewczyny czyli cola diet przechodzi na wlasnosc w inne rece :-D Jestem troche zla bo nie mam dostepu do kuchni i nie moge zjesc siadanka.Panowie fachowcy mieli dokleic pare plytek glazury na scianie ktora odpadla hehe,ale wilgoc a w zamian tego zryli mi cala kuchnie z plytek i zaczeli zabawe no niech to ... :-D Za chwile wejde taranem do kuchni.... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.