Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane protalki !!!!!!

Wrocilam i biore sie porzadnie za diete bo jak narazie za mna same grzechy :-D

musicie mnie pilnowac kochane bo czarno to widze :-D nie moge sie zebrac i wrocic do diety

bedzie ciezko ale z wami dam rade :D

dziewczynki ale sie za wami stesknilam ufff ale juz jestem i jak narazie nigdzie sie nie wybieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki !!!!!!

Wrocilam i biore sie porzadnie za diete bo jak narazie za mna same grzechy :-D

musicie mnie pilnowac kochane bo czarno to widze :D nie moge sie zebrac i wrocic do diety

bedzie ciezko ale z wami dam rade :)

dziewczynki ale sie za wami stesknilam ufff ale juz jestem i jak narazie nigdzie sie nie wybieram :grin:

Kochana Balbinko, :-D

Już widziałam Twój nick od jakiegoś czasu, ale pewnie czytałaś. Witamy serdecznie na naszym wspaniałym Forum. Jak ciężko wrócic po wyjeźdie do diety to doświadczyłam na własnej skórze. Mogę Ci tylko napisać, że mozna, bo mnie sie udało. Mam co prawda miesiąc do tyłu i pewnie moja waga byłaby niższa, ale musimy czasami wyjeżdżać i nie ma na to rady. Nie poddawaj się, ja trzymam za Ciebie kciuki :D ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Balbinko!!!

Ja też się za Tobą stęskniłam  :-D No musisz wziąść się za siebie i chudnąć razem z nami.Ja tez miałam ciężki powrót po komunii córci,ale udało mi się  i Tobie też się uda.Trzymam kciuki.

Fajnie że już jesteś...A jak urlopik się udał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki !!!!!!

Wrocilam i biore sie porzadnie za diete bo jak narazie za mna same grzechy :-D

musicie mnie pilnowac kochane bo czarno to widze :D nie moge sie zebrac i wrocic do diety

bedzie ciezko ale z wami dam rade :D

dziewczynki ale sie za wami stesknilam ufff ale juz jestem i jak narazie nigdzie sie nie wybieram ;)

wow patrzac na date rozpoczecia i suwaczek to jestem w szoku ze w niecale 2 miesiace schudlas 16 kilo? no to bije poklony, bo ja od 9 czerwca nie moge zrzucic 7, ciagle 6,5 i waga stoi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Balbinko, :grin:

Już widziałam Twój nick od jakiegoś czasu, ale pewnie czytałaś. Witamy serdecznie na naszym wspaniałym Forum. Jak ciężko wrócic po wyjeźdie do diety to doświadczyłam na własnej skórze. Mogę Ci tylko napisać, że mozna, bo mnie sie udało. Mam co prawda miesiąc do tyłu i pewnie moja waga byłaby niższa, ale musimy czasami wyjeżdżać i nie ma na to rady. Nie poddawaj się, ja trzymam za Ciebie kciuki :-D :lol: :lol:

Kochana Bozenko probowalam czytac ale bylo tego tak duzo ze odezwalabym sie dopiero pewnie za tydzien :lol:

musze wziasc sie w garsc i od jutra uderzeniowka juz nakupowalam jogurtow mam juz chlebek protalowy zobaczymy moze jakos rusze z miejsca :D

Witaj Balbinko!!!

Ja też się za Tobą stęskniłam :-D No musisz wziąść się za siebie i chudnąć razem z nami.Ja tez miałam ciężki powrót po komunii córci,ale udało mi się i Tobie też się uda.Trzymam kciuki.

Fajnie że już jesteś...A jak urlopik się udał???

Moja kochana Sliweczko jak patrze na twoj suwaczek to juz jestem zmotywowana do dzialania tylko ze u mnie nie idzie to tak szybko niestety :-D

Urlop byl super!!!! tylko nie liczyc objadania sie na maxa :-D suwaka narazie nie zmieniam bo mam nadzieje na szybki powrot do mojej wagi z przed wyjazdu :D

jak wrzuce zdjecia na kompa to wstawie pare zdjec bo okolica naprawde przepiekna ;)

widze tez nowe protalki ktore pozdrawiam i zycze szybkich spadkow wagowych ;)

kochane moje protalki ciesze sie z waszych spadkow tak naprawde z calego serca i oby bylo ich jak najwiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow patrzac na date rozpoczecia i suwaczek to jestem w szoku ze w niecale 2 miesiace schudlas 16 kilo? no to bije poklony, bo ja od 9 czerwca nie moge zrzucic 7, ciagle 6,5 i waga stoi :-D

kasias fajnie by bylo zeby waga tak szybko leciala ale niestety tak dobrze to nie ma :D

juz wczesniej pisalam ze jest to moj spadek ktory odnotowalam przez dwa lata :-D

tylko bylo mi przykro ze dziewczyny przesuwaly suwaczki a ja stalam w miejscu i to byl moj taki trik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kochana Sliweczko jak patrze na twoj suwaczek to juz jestem zmotywowana do dzialania tylko ze u mnie nie idzie to tak szybko niestety :-D

Urlop byl super!!!! tylko nie liczyc objadania sie na maxa :-D suwaka narazie nie zmieniam bo mam nadzieje na szybki powrot do mojej wagi z przed wyjazdu :D

jak wrzuce zdjecia na kompa to wstawie pare zdjec bo okolica naprawde przepiekna :D

widze tez nowe protalki ktore pozdrawiam i zycze szybkich spadkow wagowych ;)

kochane moje protalki ciesze sie z waszych spadkow tak naprawde z calego serca i oby bylo ich jak najwiecej ;)

No to cieszę się że urlop się udał i że wypoczęłaś.A teraz czas wziąść się za siebie  :) Tobie też duuuuużych spadków życzę!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczyny!

Co porabiacie, jak mija wieczor?

Ja mam wieczor pokus, bo kolezanka poprosila mnie o kilka moich wyprobowanych przepisow na zapiekanki i takie tam;-) i musze sie przyznac, ze az mi slinka pociekla na wspomnienie baklazanow zapiekanych z serem. Ale cicho, nie lkaj duszo ma, kiedys jeszcze znow sobie taka zapiekanke zrobie.

W ramach obrony przed wrogimi weglowodanami pojadlam sobie wedzonej makreli i wypilam litry zielonej herbaty. Mam nadzieje, ze mi sie od tego zaby w brzuchu nie zalegna.

Makrela byla co prawda slona jak diabli, ale mam nadzieje, ze herbata cala te sol ze mnie wyplucze.

No i moze w koncu jutro usmiechne sie szeroko po porannym wazeniu.

Witam serdecznie nowe dziewczyny. Ale fajnie, ze nas coraz wiecej. Zycze powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koleżanki.

W ramach obrony przed wrogimi weglowodanami pojadlam sobie wedzonej makreli i wypilam litry zielonej herbaty. Mam nadzieje, ze mi sie od tego zaby w brzuchu nie zalegna.

Makrela byla co prawda slona jak diabli, ale mam nadzieje, ze herbata cala te sol ze mnie wyplucze.

No i moze w koncu jutro usmiechne sie szeroko po porannym wazeniu.

Postanowilam sprawdzic trik z makrela i własnie ja pozarłam, az mi niedobrze. Faktycznie albo ona jest słona na maxa, albo naprawde na Dukanie smak sie zmienia, bo skręcało mnie z nadmiaru soli.A może na tym to polega, najpierw jak smok połyka sie makrele, a potem ( rowniez ) jak smok pije sie wode??Byle by efekt nie był jak u tego smoka Wawelskiego :-D Jutro zamelduje jak waga po makreli.

No ciiisza jak makiem zasiał :-D

Wieczorami faktycznie malo jestesmy aktywne, ale co sie dziwić, po calym dniu biegania i cudowania co by tu połknąć padamy w odretwienie :D

Balbinko- jejku jak długo Cie nie było.Zdązylam upiec 2xbułki, mufinki, 6xciasteczka owsiane, duzo kurczaka, ryby , 2x zeberke i wszystkiego innego ( ja teraz odmierzam uplywajacy czas w skali jedzeniowej) i jeszcze zdazylam to wszystko spozyc :D , Faktycznie nie było Cię cale wieki ;) Ale teraz jestes i jest Twój lek na grzech- ja i pałka Śliweczki, więc sie nie martw razem wszystko przejdziemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie cichutenko cos tu dzisiaj.A juz mialam nadzieje , ze troszke poplotkuje z wami.

Juggin ciekawa jestem twoim wynikow "makrelowych". Zamelduj jutro koniecznie, ja tez wam jutro napisze jak sie u mnie skonczyl ten eksperyment .

A tak w ogole to mam stracha, bo jutro mnie czeka caly dzien poza domem, bede biegac i zalatwiac rozne sprawy od rana wieczora i z jedzeniem bedzie kiepsko. Moze po prostu zjem porzadne sniadanie a w ciagu dnia bede popijac wode i kawe, zeby nie czuc glodu az do kolacji.

Kurcze nie lubie takich dni, bo wtedy istnieje ryzyko ze sie zlamie i zjem jakies swinstwo. A szkoda by bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.