Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, nie kupujcie ciuszków w trakcie chudnięcia!!! To są wyrzucone pieniądze!! Ja tak zrobiłam i teraz się okazało, że i te nowe, mniejsze rzeczy są za duże. Moja córcia, która też już zrzuciła tyle ile chciała, kupiła sobie śliczne jeansy, za małe, żeby mieć motywację. I tak się rozpędziła, że wiszą na niej. Jeśli już koniecznie chcecie sobie coś kupić, to obcisłe bluzeczki, bo one nie wyglądają tak źle kiedy są troszkę większe. No chyba, że macie kupę kasy!! Ale jak znam życie, to niewielu jest takich ludzi. Ja niby dobrze zarabiam, ale ponieważ utrzymuję dom zupełnie sama więc nigdy jej nie mam za wiele.

No to ja zrobilam tak jak Twoja corka i baaardzo bym chciala, zeby na mnie wisialy. Zawsze mozna komus podarowac. A to zrobie z radoscia jak juz beda na mnie za duze!! A zarobki... Pieniedzmi nie moge na lewo i prawo szastac, ale narzekac nie wolno, bo sa ludzie na tym swiecie, ktorzy maja mniej niz my, prawda?

Milego wieczoru wszystkim zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak i tak cos kupie bo nie wytrzymam chocby jedna rzecz :grin:

Mam troche lepiej bo pare razy do roku sa wysprzedaze nawet do -70%

Ostatnio kupilam w Ikei dresy,zwykle szare ale na zlotowki 4zl.uwierzycie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie fajnie - ciuchlandie, wyprzedaże,... U mnie nie ma takich sklepów, a nie mam czasu biegać po sklepach w jakimś większym mieście. Pracuję od 8 do 20 - 20.30. W weekendy też :grin:. Zwykle kupuję przez internet lub przechodząc koło sklepu, jeśli coś 'rzuci' mi się w oczy. A z dużymi rzeczami zrobiłam to co wy, oddałam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie fajnie - ciuchlandie, wyprzedaże,... U mnie nie ma takich sklepów, a nie mam czasu biegać po sklepach w jakimś większym mieście. Pracuję od 8 do 20 - 20.30. W weekendy też :grin: . Zwykle kupuję przez internet lub przechodząc koło sklepu, jeśli coś 'rzuci' mi się w oczy. A z dużymi rzeczami zrobiłam to co wy, oddałam!!!

Ja nie umiem kupowac przez internet bo w wiekszosci jestem potem rozczarowana :grin:

Ale tak co do sklepow jest super spodnicy za 8zl, w polsce nawet na ryneczku nie kupie,a tu zatrzesienie i popyt na duze rozmiary ze hoho.W kazdym badz razie osoba z nadwaga nie ma problemu zadnego z ubraniem sie i to szykownym nie tak jak u nas w polsce gdzie serwuje sie nam same worki po ziemniakach jak juz masz troche wiecej cialka to jestes skazany na bezguscie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza i nie ma nikogo.... wszyscy imprezuja pewnie :grin:, a jutro albo poniedzialek beda lamenty ze pare deko wiecej na wadze hihihi, oj ja nie moge sie doczekac jutra bo beda warzywka, a jutro pizza na obiad mmmmm.... a waga sobie stoi i stoi ..... ale co tam wkoncu ruszy....byle w dol :grin:....pozdrawiam serdecznie i zycze udanego weekendu no i imprezek...(taki luzny wpis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cisza i nie ma nikogo.... wszyscy imprezuja pewnie :grin: , a jutro albo poniedzialek beda lamenty ze pare deko wiecej na wadze hihihi, oj ja nie moge sie doczekac jutra bo beda warzywka, a jutro pizza na obiad mmmmm.... a waga sobie stoi i stoi ..... ale co tam wkoncu ruszy....byle w dol :grin: ....pozdrawiam serdecznie i zycze udanego weekendu no i imprezek...(taki luzny wpis)

Ja jestem i nie imprezuje :grin: u mnie tez jutro warzywka to dobrze i zle dobrze bo juz mam dosc proteinek,a zle bo jak sa wazywka to mam wiekszy apetyt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluniu kobieto przeciez ty sie zameczysz :grin: a gdzie czas na odpoczynek ?

Po śmierci Martusiu, po śmierci :grin:.

A co do imprezowania, to ja też nie imprezuję :grin:. Jestem tak padnięta po całym dniu, że zasypiam nad klawiaturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak wam minela sobota? bo ja zawalilam ten dzien a wlasciwie wieczor.Caly dzien przechodzilam do 18 na jednym jajku i ogorku korrniszonym bo bylam zajeta,a po 18 zaczelo sie 2 kawalki wolowiny z grilla,watrobka z grilla bo oczywiscie nadal czulam sie glodna,z chrzanem i ogorkiem no a dalej juz potoczylo sie 5-6 ciastek moich ulubionych ale zabronionych.paczka chrupek i 2 lyzki cytrynowej marmolady,nastepnie pobieglam do skladziku ze slodyczami (zaluje ze go mam to dzieci) ale tam juz wrescie zasapane dogonilo mnie sumienie i chwycilam cole diet.

Teraz siedze narescie pelna ale niezadowolona :grin: wybor nalezal oczywiscie do mnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po śmierci Martusiu, po śmierci :grin: .

A co do imprezowania, to ja też nie imprezuję :grin: . Jestem tak padnięta po całym dniu, że zasypiam nad klawiaturą

O nie kochana po smierci to i schudniesz ale nie czekasz na to.

Sadze,ze nie myslisz o sobie.... :grin:

Prosze wez ciepla kapiel i wskocz do lozeczka :grin:

Zycze dobrej nocki i wypoczywaj kobieto,wypoczywaj.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak myslicie gdyby tak przyrzadzic watrobke drobiowa z grilla po grecku tzn.z cebulka,marchewka i koncetratem pomidrowym ? :grin: :grin: :grin:

Uruchomijcie wyobraznie,czy bedzie jadalna ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, co wy jeszcze śpicie???? :grin:

Zajrzałam w nadziei na przeczytanie kolku fajnych postów, a tu nic, cicho :grin: . A te, które są tu z tego samego powodu co ja nie ujawniają się :grin:.

Dzień zapowiada się piękny, może poproszę syna o zrobienie kilku zdjęć. Jesli nie będę z nich straszyć to Wam się pokażę po dietce. Wczoraj zjadłam duuużo śliwek i zostałam ukarana. Nie wagowo, ale myslałam że umrę, tak mnie wzdęło. Zresztą zawsze kiedy zjem czegoś za dużo albo nie to co powinnam to mam za swoje, albo woreczek żółciowy mnie boli albo brzuch. Najwidoczniej pan Dukan zadbał, abym nie grzeszyła :grin:. Ale to dobrze, mnie to odpowiada, mam taką naturalną barierę 'antygrzechową' :).

Pięknej niedzieli, dziewczyny (i chłopaki, jesli takowi są) :grin:!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.