Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudo pietruszkę,pietruszkę,każda mężatka Ci to powie. :D :-( :oops:

mysle ze jedno i drugie nie zaszkodzi :) juz i tak tyle zlopiemy ze jedno w ta czy ta strone................ ;)

Śliweczko UDAŁO MI SIĘ!!!! HURA - Ty już się domyśisz o co chodzi

- wystarczy popatrzeć wyżej - hura - wkleiłam dwie wiadomości..

No to kochane - doświadczenie macie - to będę się Was słuchać :grin:

Już mojego do zielonej przekonałam - i jak do mnie wieczorem dzwoni

to melduje, że zaparzył i pije - więc tą pietruszkową też przemycę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to ja zamiast pokrzywy wolę wywar z pietruszki,ma wiele zalet a oto trzy najważniejsze;

-silnie moczopędna

-zabija ,,smród"z buzi,co przy naszej diecie ważne

-zwiększa popęd płciowy. Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet i mężczyzn.

A resztę musicie przeczytać same,bo jest tego bardzo dużo.Pa.

Kochana same cudowne własciwości. Napisz prosze czy sama robisz to cudo czy gotowe kupujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko UDAŁO MI SIĘ!!!! HURA - Ty już się domyśisz o co chodzi

- wystarczy popatrzeć wyżej - hura - wkleiłam dwie wiadomości..

Cieszę się że mogłam pomóc  :grin: Ja doszłam do tego metodą prób i błędów,a ile przekleństw rzuciłam w stronę komputera... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNKI JAKA JA JESTEM NIEDOŚWIADCZONA,JEŚLI CHODZI O KOMPUTER.

Wczoraj dostałam wiadomość na pocztę,że mam komentarz w profilu,nie wiedziałam jak się do niego dobrać,dziś znowu odczytałam na jakimś komunikatorze jeszcze z kwietnia,

Naprawdę najmocniej przepraszam że nie odpisałam,ja jestem samoukiem i dlatego nie wiedziałam że jeszcze gdzieś mam szukać wiadomości,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko UDAŁO MI SIĘ!!!! HURA - Ty już się domyśisz o co chodzi

- wystarczy popatrzeć wyżej - hura - wkleiłam dwie wiadomości..

No to kochane - doświadczenie macie - to będę się Was słuchać :grin:

Już mojego do zielonej przekonałam - i jak do mnie wieczorem dzwoni

to melduje, że zaparzył i pije - więc tą pietruszkową też przemycę :D

Tylko pietruszką to swojego raczej nie częstuj,bo nie będziesz miała z niego pożytku. ;)

Chodzi mi o ten fragment;

Przyśpiesza osiągnięcie orgazmu u kobiet i mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, ale postów, przestaję już to wszystko ogarniać, jak ten kot z dowcipu ;).

Tyle dobrych rad: Pokrzywa, pietruszka... . Z tej ostatniej to chyba zrezygnuję, gdzie ja będę chłopa szukać? Za leniwa jestem!! :grin:

A tak na poważnie - byłam dziś u fryzjerki, męskiej, bo nienawidzę siedzieć godzinami i czekać, zresztą nie mam czasu. A na wejście pani zrobiła mi miłą niespodziankę: O rany, ale pani schudła!!

No, to teraz mam motywację do dalszego działania :D.

Pozdrawiam Was i uciekam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Marudo Ty wklejasz po dwie wiadomości, a ja nie potrafię fragmentu jednej wkleić, tylko albo całą, albo wogóle ;)

Podziel się kochana swoimi umiejętnościami z mniej doświadczonymi :D

Przy okazji!!! Spadł mi kolejny kilogram!!!! HURRRRRAAAA!!!!

Wiecie co? Jestem już o całe kilo lżejsza niż po drugiej ciąży. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Marudo Ty wklejasz po dwie wiadomości, a ja nie potrafię fragmentu jednej wkleić, tylko albo całą, albo wogóle ;)

Podziel się kochana swoimi umiejętnościami z mniej doświadczonymi :-(

Wtrące sie troszkę :grin: Aby usunąc to czego nie chcesz z cytatu innej osoby, to po kliknieciu odpowiedz (bezposrednio pod postem osoby, ktorej słowa chcesz cytować ) wyswietli Ci się cytat tej osoby i wtedy z tego cytatu wykasowujesz to co jest dla Ciebie zbędne. Ważne żeby na poczatku i końcu cytatu nie wykasowac słowa quote i nawiasów w którym to słowo sie znajduje.

Potem klikasz "dodaj odpowiedz" i gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczko ja tez mam okropne brzuszysko , wogole to mam dziwna budowe bo mi nic nie idzie (tluszcz) w biodra i d...pe tylko w brzuch,

w pasie mam 90 cm a w tylku 98 cm i mam wielki problem z kupowaniem np.spodni i powiem ci ze zaczelam robic brzuszki,

zaczelam od 20 i sukcesywnie dodawalam 10 teraz robie 150 co drugi dzien wieczorkiem i brzuch zrobil sie mniejszy i skora bardziej napieta do tego rozne kremy i mysle ze jak juz schudne to bedzie oki.

Kochana z tymi wynikami na pasku to nie jest tak rozowo bo te kilogramy to mi spadly przez dwa lata stosowania roznych diet a wstawilam zeby sobie poprawic humor bo kazdej zjezdza sowaczek tylko nie mi ;)

Kochana właśnie tak myślałam o tych brzuszkach tylko cięzko się zabrać za nie :grin: ale i tak imponujący wynik :-( a suwaczka to ja nie umie zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące sie troszkę ;) Aby usunąc to czego nie chcesz z cytatu innej osoby, to po kliknieciu odpowiedz (bezposrednio pod postem osoby, ktorej słowa chcesz cytować ) wyswietli Ci się cytat tej osoby i wtedy z tego cytatu wykasowujesz to co jest dla Ciebie zbędne. Ważne żeby na poczatku i końcu cytatu nie wykasowac słowa quote i nawiasów w którym to słowo sie znajduje.

Potem klikasz "dodaj odpowiedz" i gotowe :grin:

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka ja tez jestem bardzo, bardzo leniwa ale po rozmowie z faciem od fitness doszlismy do wniosku ze nie musze robic takich normalnych brzuszkow tylko to sie nazywa spiecia ...... kladziesz sie tak jak do brzuszkow i unosisz glowe z barkami na okolo 10-15 cm i tak powtarzasz okreslona liczbe razy a jeszcze lepiej gdy uniesiesz glowe i barki wytrzymac tak przez 3 sek. i powtorka te spiecia sa o tyle dobre ze teraz nie moge sie wykrecic bo juz nie mam wymowki : nie mam gdzie nog zaczepic albo nikt mi nie usiadzie na stopach abym mogla sie podciagnac i takie tam bzdety a te spiecia to nawet fajna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.