Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No tak mi poprzewracały w ogródku że cebula jest w górze a szczypiorek rośnie pod spodem :-? Oczywiście z tego szczypiorku już nic nie będzie...

A w lesie można robić różne rzeczy,wiem Balbinko...naprzykład mieszkać...ja mieszkam w lesie dlatego nie muszę daleko od domu odchodzić żeby pobiegać i pojeździć rowerem :shock:

acha to oto chodzilo a ja nie zalapalam hehe ale mam zaplon :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane chudzinki!

Waga spadła hurraa,może niedużo ale cieszę się z każdego spadku jak małe dziecko! :-?

U mnie pogoda taka sobie ale po południu chyba spadnie deszcz.

Jeśli chodzi o rower to ja bardzo lubię jeździc i zawsze jadę do lasu bo wtedy można fajnie się zrelaksowac :shock: co po pracy bardzo wskazane :shock: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tez chcialam sobie szczeniaczka sprawic ale wlascicielka domu sie nie zgodzila............koszmar u mnie dzieci i zwierzeta sa nie mile widziane (wredna malpa) :shock:

Nie ,no muszę przyznac że to prawdziwy małpiszon,taki pawian normalnie :shock:

A ja jako dziecko chodowałam w słoiku ślimaki :-) ale z tego to mama była bardzo niezadowolona :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Leże jeszcze w łózeczku i własnie z tego łóżeczka do Was piszę. Gardło mnie boli okrutnie, a na dodatek z wlasnej głupoty. Wczoraj zamroziłam sobie serek homo waniliowy z lidla- chciałam lody mieć. I miałam owszem , i zjadlam 3/4 po północy, a rano ledwo mówię i huczy mi w płucach. Poszalałam. Ale głód zmusza mnie do wstania, więc sie podnoszę. :-?

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Leże jeszcze w łózeczku i własnie z tego łóżeczka do Was piszę. Gardło mnie boli okrutnie, a na dodatek z wlasnej głupoty. Wczoraj zamroziłam sobie serek homo waniliowy z lidla- chciałam lody mieć. I miałam owszem , i zjadlam 3/4 po północy, a rano ledwo mówię i huczy mi w płucach. Poszalałam. Ale głód zmusza mnie do wstania, więc sie podnoszę. :-?

Pozdrowionka.

No to poszalałaś kochana! Zdrowiej szybko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to naprawdę wredna małpa  :shock: Szczeniaczki są takie słodkie  :-P Dzieci też oczywiście  :D

Hehe, oczywiście że dzieci są słodkie, głównie wtedy gdy śpią :shock:

Witam kochane chudzinki!

Waga spadła hurraa,może niedużo ale cieszę się z każdego spadku jak małe dziecko! :-?

GRATULACJE !!!!

Dzien dobry.

Leże jeszcze w łózeczku i własnie z tego łóżeczka do Was piszę. Gardło mnie boli okrutnie, a na dodatek z wlasnej głupoty. Wczoraj zamroziłam sobie serek homo waniliowy z lidla- chciałam lody mieć. I miałam owszem , i zjadlam 3/4 po północy, a rano ledwo mówię i huczy mi w płucach. Poszalałam. Ale głód zmusza mnie do wstania, więc sie podnoszę. :lol:

Pozdrowionka.

No kochana, to przydadzą ci sie życzenia duuuużo dużo zdrówka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,no muszę przyznac że to prawdziwy małpiszon,taki pawian normalnie :shock:

A ja jako dziecko chodowałam w słoiku ślimaki :-P ale z tego to mama była bardzo niezadowolona :-? .

Gratulacje  Czeremcho,niech dalej waga spada w takim tempie!!!

Hehe,ślimaki...A moja Julka łapie i hoduje jaszczurki  :-) A starsza Klaudia kiedyś myszkę polną złapała i też ją hodowała,dopóki jej myszka w palec nie dziabnęła ząbkami  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dorotaxx!! jestem pierwszy raz na forum, i mam pierwszy dzien diety protal, mam nadzieje, ze mi pomoze bo tez juz przeszlam wszystkie diety swiata, i ciagle jestem taka sama. wierze w ta diete bo moja siostra na niej jest i schudla 7 kg. przeczytalam wszystkie twoje rady, napewno sie przydadza:-) pozdrawiam, i bede informowac o moich wynikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Czeremcho,niech dalej waga spada w takim tempie!!!

Hehe,ślimaki...A moja Julka łapie i hoduje jaszczurki :shock: A starsza Klaudia kiedyś myszkę polną złapała i też ją hodowała,dopóki jej myszka w palec nie dziabnęła ząbkami :-?

ehehe no tak z Julki to pewnie bedzie weterynarz! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry.

Leże jeszcze w łózeczku i własnie z tego łóżeczka do Was piszę. Gardło mnie boli okrutnie, a na dodatek z wlasnej głupoty. Wczoraj zamroziłam sobie serek homo waniliowy z lidla- chciałam lody mieć. I miałam owszem , i zjadlam 3/4 po północy, a rano ledwo mówię i huczy mi w płucach. Poszalałam. Ale głód zmusza mnie do wstania, więc sie podnoszę. :shock:

Pozdrowionka.

Przykro mi Juggin, że gardło Cię boli. Rozumiem Cię doskonale,że musiałaś zjeść te lody, ja też jadam o dziwnych porach.

Połowę mojego protalowego ciacha zeżarł mi kot :-? . Zwlaszcza tam, gdzie był serek. Już próbował się dorwać do surowego ciasta, ale odpędziłam. Chociaż mam dowód, że rzeczywiście dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.