Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No to też jest rozwiązanie, dziekuję bardzo Edytah proszę o potwierdzenie pozostałe protalki, no i czy wtedy jecie na co macie ochotę(na weselu czy imprezie oczywiście rozsądnie ) czy też bardzo sie pilnujecie? :)

pamietam ze jak mialybyc swieta wielkanocne to dziewczyny robily tak aby byla faza z warzywami i troszke grzeszyly a potem znowu same proteinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha!!! Bożena ma racje. Po weselu zrobisz sobie tak jakby dietę od nowa. Przecież co miesiąc nie ma się takich uroczystości a jak Tobie się już trafiła taka impreza, to se poszalej, nie tylko w tańcu ale i w jedzeniu. Ja tak bym zrobiła. Wesela są po to by się dobrze bawić a tylko patrząc na jedzenie zepsujesz sobie humorek

post-12859-1245439428_thumb.gif

post-12859-1245439445_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polu - trochę sobie odpoczniesz teraz w wakacje - to taki plusik bycia nauczycielem.

Choć mówisz, że jeszcze i tak jakieś dodatkowe zajęcia prowadzisz.. ale to i tak

już trochę mniej obowiązków. Powodzeniu w pichceniu - mam nadzieje, że potrawy

wychodzące spod Twoich 'skrzydeł' będą Ci lepiej smakować niż mi moje "cuda" :)??:

O, na pewno!! :). Jak koty pozwolą. A co do dogadzania sobie protalowego to zamówiłam dziś skrobie, kupiłam w Kauflandzie serek naturalny, activię i jeszcze indyka. Jutro troszkę sobie podogadzam.

Polu, kochana,jakże bym mogła Ciebie maczugą...za co? Za truskawki?Nie mogę!!!Nie mogę ponieważ wczoraj sama podjadłam truskawek  ;) To mi się należy maczugą w łeb!!! Kurde Was straszę pałką ,a sama podjadam truskawki  :) Ale ze mnie wstrętne babsko  :-D post-7037-1245392620_thumb.gif

Eee, tam. parę truskawek nikomu nie zaszkodzi :-D

Polu, dałaś mi do myślenia. Ja jestem niższa od Ciebie o 2 cm, mam 31 lat i do dzisiaj waga 65 kg mnie satysfakcjonowała, a 60 kg, to już dla mnie była waga idealna... Hmm... Edytah też z 60 kg czuła się źle... Wygląda na to, że nie jestem dla siebie zbyt surowa :)

No i nie powinnaś, schudnij tyle, abyś Ty się czuła dobrze. Jeśli Edytka chce być szczuplejsza to jej wola. Wszystko też zależy od budowy. Drobniutka budowa sprawia, że wydajemy się szczuplejsze.

Acha, ja się pilnuję jak nie wiem co, bo się boję i jest mi wstyd, że grzeszę. Najłatwiej mi zgrzeszyć w pieleszach domowych, niestety... :)??:

No i tu, niestety masz rację. Jak się ma lodówkę pod nosem, nie trzeba nigdzie latać, to i dietę utrzymać trudno. Cóż, nasza silna wola zostanie teraz wystawiona na próbę :-D.

pusto i cicho ...................to i ja zmykam dobranoc dziewczynki papa :lol:

No to ja zrobię to samo. Dobrej nocy dziewuszki, i niech koszmary trzymają się od Was z daleka :)

A jutro znów się spotkamy http://emoty.blox.pl/html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj wcale mi się nie chciało wstać,miałam jakiś długi fajny sen,ale niestety :) Chyba muszę zacząć wykopywać z łóżka męża,bo ja na tym urlopie ciągle wstaję przed 6 a czasem wcześniej(i pomyśleć co to będzie zimą ;) ).Ja wczoraj też zgrzeszyłam,zjadłam kilka kostek gorzkiej czekolady ,serniczek był protalkowy(ale wczesniej dużo truskawek),słaba wola.Tak sobie obliczyłam ,że już 4 miesiące jestem na diecie i jeszcze nigdy tak długo nie miałam żadnej diety.Zawsze szybciej wracałam do normalnego jedzenia i jojo murowane.Życzę miłego dnia wszystkim3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalomaniaczki ;)

dzis moje dziecię zrobiło pobudkę przed 6 rano. W ten sposób wyręczyło budzik mego męża :)

Wczoraj bylismy w auchanie i kupiliśmy 2 duże piersi indyka. Dziś jej poporcjuję i część przeznaczę na mielone, część na sznycle, a część na pieczeń. Zaopatrzyłam się też w większą ilosć piatnicowych serków lekkich - 12 kubeczków.

Tak sobie myślę juz od jakiegoś czasu, że bardzo mi pasuje nasza dietka, i myśle, że już po zakończeniu fazy utrwalającej (bez wzgledu na to kiedy ona nastąpi) nawyki zywieniowe nabyte na Protalu, utrwalą mi się w "cywilnym" jedzeniu :)

Pozdrawiam z pochmurnego Białegostoku i życzę wyśmienitych humorów i zwycieskich walk z pokusami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie weekendowo!

Melduję się jak co rano na kawusi  :) Po kawusi ważenie...mam nadzieję że conieco ubyło,bo grzeszków żadnych nie było... :)

Niebo zachmurzone,ale mam nadzieję że padać nie będzie bo wieczorem i w nocy lało,to może już wystarczy tego deszczu?!

Ja też od 6 nie śpię,jakoś rok szkolny wyrobił we mnie nawyk wczesnego wstawania  :) Zresztą pospać za długo się nie da bo zwierzaczki głodne czekają...

Edytko,ja też już przywykłam do tego protalowego jedzenia,a szczególnie picia dużych ilości płynów :)  że nawet jak skończę dietę (co nie nastąpi tak szybko) to będę stosować niektóre przyzwyczajenia z protala.Ale mi to jedzonko odpowiada i nie będę miała z tym większych problemów.

Mallinko,ja kiedyś byłam na diecie pół roku,schudłam 12 kg,a efekt jojo zwrócił mi te kilogramy z nawiązką ,bo przytyłam 20 kg  :-D A teraz jestem na diecie już 171 dni i nawet nie myślę przestawać się dietować  :-D Kocham Protal!!!!!  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallinko,ja kiedyś byłam na diecie pół roku,schudłam 12 kg,a efekt jojo zwrócił mi te kilogramy z nawiązką ,bo przytyłam 20 kg :) A teraz jestem na diecie już 171 dni i nawet nie myślę przestawać się dietować :) Kocham Protal!!!!! ;)

Ja też kocham Protal :-D :-D :)

Dzisiaj 1 kg(jeden kilogram) mniej :) :) :)

Sama nie wierzę w to co piszę, zaraz sie wezmę za zmienianie suwaczka.

Pozdrawiam wszystkie Panie radośnie :-D :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham Protal :-D :) :)

Dzisiaj 1 kg(jeden kilogram) mniej ;) :) :)

Sama nie wierzę w to co piszę, zaraz sie wezmę za zmienianie suwaczka.

Pozdrawiam wszystkie Panie radośnie :-D :lol: :D

Kochane witam przy kawusi,

Bozenko super wynik !!!!!!!!

Sliweczko bedzie dobrze nie ma co za wczasu sie stresowac waga :)

Edytah no to zakupki na caly tydzien hehe bedziesz mila czym sie objadac :)

Malinko co to za grzeszki? w twojej fazie szybko to stracisz na bialkach :-D

JA TEZ KOCHAM PROTAL !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki

Żegnam się z Wami serdecznie ;) . Nie wiem kiedy zawitam na forum, bo nie wiem jak będzie z dostępem do internetu. Jak już wspominałam dzisiaj wyjeżdżam w podróż służbową do Japonii. Ciekawe z jakimi rezultatami wagowymi przyjadę :)

Pozdrawiam wszystkich, pa pa :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane!!!!!

Już się przyzwyczaiłam do deja vi mojej wagi, bo wczoraj znowu pokazała 68 kg (spadnie do 67 i idzie do góry)już prawie trzeci miesiąc. A dzisiaj 66,6 jakby Maho powiedziała szatańska liczba ;) ale mnie ucieszyła i zdziwiła, bo albo moja waga nawala, albo mój organizm zaczyna się poddawać. Jak już pisałam wcześniej, mam wyciętą tarczycę i naprawdę ciężko jest schudnąć będąc na sztucznych chormonach, no chyba że ma się dobrego lekarza czyt. mnie nie dotyczy :)

Milenka miala podobny do mojego zastój z wagą i na nowej diecie waga poszła jej szybko w dół i tak sobie myślę, czy gdyby została z nami to też by jej poleciała w dół tak jak mi?

Suwaczka nie poprawiam, bo jak znam życie odrobię zaległości!!! hehehehehe

post-12859-1245484104_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzisiaj wcale mi się nie chciało wstać,miałam jakiś długi fajny sen,ale niestety :-D

Witaj Mallinko! Witajcie wszystkie koleżanki-protalki :lol:

A ja pospałam dziś prawie do 9. Fakt, poszłam spać bardzo późno, bo obiecałam studentom, że sprawdzę zaliczenia i wyślę wyniki, żeby w razie czego mogli jeszcze raz podejść do niego w niedzielę. Ale spałam jak zabita i nic mnie nie ruszało. Zresztą koty chciały wyjść na noc bo nie padało i nie miał mnie kto budzić :-D Jest jednak jeden minus: trochę boli mnie głowa, nieprzyzwyczajona do tak długiego spania.

Faktycznie, nie daj się tak wykorzystywać, zrób dyżury przy zwierzaczkach: raz ty a raz mąż. Nie tylko głaskanie i pieszczotki. :)

Wczoraj bylismy w auchanie i kupiliśmy 2 duże piersi indyka.

Tak sobie myślę juz od jakiegoś czasu, że bardzo mi pasuje nasza dietka, i myśle, że już po zakończeniu fazy utrwalającej (bez wzgledu na to kiedy ona nastąpi) nawyki zywieniowe nabyte na Protalu, utrwalą mi się w "cywilnym" jedzeniu :)

Dzień dobry Edytko!! :-D

I ja wczoraj zakupiłam sobie indyka, mieszankę chińską na patelnie i dziś upichcę sobie coś dobrego.

A protal faktycznie jest super. Wcale już nie myślę, że jestem na diecie, tylko na zakupach schodzi mi dłużej bo jestem slepawa, niestety a czytać muszę wszystko. :lol::)

Witajcie weekendowo!

Melduję się jak co rano na kawusi  :-D Po kawusi ważenie...mam nadzieję że conieco ubyło,bo grzeszków żadnych nie było... :)

Niebo zachmurzone,ale mam nadzieję że padać nie będzie bo wieczorem i w nocy lało,to może już wystarczy tego deszczu?!

Mallinko,ja kiedyś byłam na diecie pół roku,schudłam 12 kg,a efekt jojo zwrócił mi te kilogramy z nawiązką ,bo przytyłam 20 kg  :razz: A teraz jestem na diecie już 171 dni i nawet nie myślę przestawać się dietować  :-D Kocham Protal!!!!!  ;)

Hej, Śliweczko, dobry duszku!!! :D Ja też już po kawce i owsiance.

Myślę, że ten efekt wszystkim nam jest bardzo dobrze znany. Demotywujący, przytłaczający, sprawiający, że czułyśmy się gorsze. Wczoraj zdałam sobie sprawę, że chodzenie na szpilce nie sprawia mi żadnego kłopotu. Chodzę dużo lżej i może wreszcie przestanę tak strasznie zdzierać fleczki. :D.

Ja też kocham Protal :-D :-D :-D

Dzisiaj 1 kg(jeden kilogram) mniej :) :) :)

Sama nie wierzę w to co piszę, zaraz sie wezmę za zmienianie suwaczka.

Pozdrawiam wszystkie Panie radośnie :-P :-P :-P

Brawo Bożenko, u mnie dziś 300 gram mniej mimo, że zjadłam wcale nie mało truskawek. Chyba je po prostu wysiusiałam. :oops: I też za żadne skarby nie zmienię diety, no chyba, żeby (odpukać) nerki odmówiły posłuszeństwa.

Kochane witam przy kawusi,

Bozenko super wynik !!!!!!!!

Sliweczko bedzie dobrze nie ma co za wczasu sie stresowac waga :D

Edytah no to zakupki na caly tydzien hehe bedziesz mila czym sie objadac :D

Malinko co to za grzeszki? w twojej fazie szybko to stracisz na bialkach :grin:

JA TEZ KOCHAM PROTAL !!!!

Hej, Balbinko, a właściwie Kasiu, jak wolisz, żeby się do Ciebie zwracać?

Jaką kawkę lubisz najbardziej? U was te kawy są duuuużo lepszej jakości. Ja pijam Lavazzę. Tak do niej przywykłam, że żadna inna mi nie smakuje. Nie piję, nie palę, nie jem słodyczy, nie uprawiam seksu, i to jest jedyny grzech, który nie pozwala mi w zdobyciu aureoli świętej :lol:

Wszystkim miłego dnia życzę. Buziaki od starszej pani :lol: . Zęby już myłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki

Żegnam się z Wami serdecznie ;) . Nie wiem kiedy zawitam na forum, bo nie wiem jak będzie z dostępem do internetu. Jak już wspominałam dzisiaj wyjeżdżam w podróż służbową do Japonii. Ciekawe z jakimi rezultatami wagowymi przyjadę :)

Pozdrawiam wszystkich, pa pa :) :) :)

No to Sayonara Bożenko! Baw się dobrze, bo przecież nie samą pracą się żyje. Mój zięć leci jutro do Korei. Tam nie ma szans przytyć: pałeczki temu skutecznie zapobiegają. Wiem coś o tym, bo dostałam od niego takie piękne satynowe 'sztucce': pałeczki i łyżkę.

Trzymaj się ciepło i wyślij nam pocztówkę. Papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki

Żegnam się z Wami serdecznie ;) . Nie wiem kiedy zawitam na forum, bo nie wiem jak będzie z dostępem do internetu. Jak już wspominałam dzisiaj wyjeżdżam w podróż służbową do Japonii. Ciekawe z jakimi rezultatami wagowymi przyjadę :)

Pozdrawiam wszystkich, pa pa :) :) :)

Wracaj do nas najszybciej jak będziesz mogła!!!! wypoczywaj w przerwach między pracą, nie zaglądaj zbyt często do japońskiej lodóweczki :-D i będzie ok!

post-12859-1245484856_thumb.gif

post-12859-1245485012_thumb.gif

post-12859-1245485148_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.