Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie po dluzszej przerwie.Mialam troche zajec wiec nie zagladalam na forum musze nadrobic czytanie.Wczoraj bylam na zakladowym kuligu i niestety waga poszla do gory,a tak niewiele zjadlam .Skusilam sie na bigos i kielbaski przy ognisku ,no i kotlet z kurczaka ale obtaczany w panierce no i niestety waga dzisiaj pokazala kilo wiecej.

-Juggin i ode mnie przyjmij zyczenia i ten bukiet kwiatow══● ___####___#### .`-.´.+` ´°

_____{`--..-.'_,}

____{;..{,__...-'}

____{..'-`.._;..-';

_____`'--.._..-' ._.;_'.-.

_._.;_'.-.__¶_{`--..-.'_,}

{`--..-.'_,}_¶{;..{,__...-'}

{;..{,__...-'}{..'-`.._;..-';_¶

{..'-`.._;..-';¶_`'--.._..-' _¶¶

_`'--.._..-'__¶___¶____¶¶¶¶

_____¶_._.;_'.-._¶__¶¶¶¶¶¶__¶

______{`--..-.'_,}_¶¶¶¶¶¶¶__¶¶

_____{;..{,__...-'/}¶¶??????¶¶¶¶¶

_____{..'-`.._;..-';¶¶????¶¶¶¶¶¶¶¶

¶_____`'--.._..-' ¶_¶._.;_'.-.????¶¶

¶¶¶______¶_¶¶_¶_{`--..-.'_,}?¶¶¶

¶¶¶¶¶¶._.;_'.-.¶ ¶{;..{,__...-'}¶¶

¶¶¶?{`--..-.'_,}¶ {..'-`.._;..-';¶

¶¶¶{;..{,__...-'}¶¶ _`'--.._..-'

¶¶¶{..'-`.._;..-' ¶¶_.;_'.-.

__¶¶¶`'--.._..-' {`--..-.'_,}¶¶¶¶

______¶¶¶¶¶¶{;..{,__...-'}??¶¶¶¶

____¶¶¶¶¶????{..'-`.._;..-';???¶¶¶¶

___¶¶¶¶¶???¶¶¶`'--.._..-' ¶¶¶¶¶¶¶¶

___¶¶¶¶?¶¶¶¶¶_¶¶???¶¶___ ¶¶¶¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶????¶¶_____ ¶¶¶¶

¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶?¶¶¶

__________¶_¶¶¶¶¶¶¶

_________¶_¶¶_¶¶¶¶¶

________¶_¶¶_¶¶_¶¶¶¶

_______¶_¶_¶_¶¶_¶_¶

______¶_¶__¶_¶¶_ ¶_¶

_____¶_¶___¶_¶¶__¶_¶

____¶_¶____¶__¶__ ¶_¶

___¶________________¶

100 lat,samych slonecznych dni ,zawsze usmiechu i zadowolenia z dnia codziennego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :D chciałam się pochwalić - dziś rano moja waga odpuściła i pokazałam mi dokładnie co do zera moją wymarzoną wagę :) Tylko, ze jak miałam 77 kg to wydawało mi się, ze 64 nawet mnie zadowoli a teraz widzę że trochę mnie za dużo i tu i tam .. no i ten pierdzielony brzuch, ale go muszę chyba po prostu wyćwiczyć. Jakby nie było cel osiągnięty. Chodzę w spodniach w których chodziłam 6 lat temu i jestem przeszczęśliwa - dziś pierwszy dzień warzywek zdecydowaliśmy z mężem pociągnąć jeszcze jedno serie 5/5 i zobaczymy co dalej. Suwaczka nie zmieniam na niższą wagę gdyż nie chcę już czuć tej presji.

Żałuję, ze się dokładnie nie zmierzyłam wcześniej, przed dietą, zróbcie to dziewczyny - to super zabawa :grin:

ale bilans mniej więcej wygląda tak :

Ja Mąż

Waga wyjsciowa 77 (rok wcześniej 82 ) teraz 62 Waga wyjściowa 92 teraz 74

Wzrost - 168 - bez zmian :D Wzrost : 170 cm

Pas - około 108 teraz około 80 Pas około 110 teraz 90

Rozmiar ; 42 - teraz 38 Rozmiar : XL teraz na L/M

Dieta trwa 3 miesiące i 23 dni Jego dieta trwa o 21 dni krócej niż moja.

Zrzuciłam 15 kg Zrzucił 18 kg

a jednak można dotrzec do końca!!-gratuluję!!!zazdrazczam, ja wciąż walczę :D

Bądź z nami na III fazie i koniecznie melduj jak Ci idzie,abysmy nie straciły wiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno słówko do Sagi - sprawdzasz ogłoszenia na trójmieście.pl ? Wpisalam sobie haslo "księgowa" i sporo tam jest ogłoszeń, ale nie znam się na tej dziedzinie, więc nie wiem na ile one są dla Ciebie atrakcyjne. Powodzenia Tobie i pozostałym dziewczynom szukającym godziwego zarobku. Link do trojmiasta : http://ogloszenia.trojmiasto.pl/ogloszenia...&id_kat=151

Witam wszystkich serdecznie.

Dzięki tego linku nie sprawdzalam - dziękuję.

Najserdeczniejsze żczenia urodzinowe dla JUGGIN spełnienia marzeń. I żdnych wzrostów wagi.

Winkachce super wynik wielkie gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

ja wpadłam tylko na chwilke, zaległosci w czytaniu nie odrobiłam wiec nie jestem na bieżąco ale złozyc chce przede wszystkim życzenia naszej kochanej JUGGUIN : zdrowia i pomyslnosci jak każdemu ale tobie szczególni życzę żeby nie opuszczał cie ten dobry humor, optymistyczny nastrój i ciepło które od ciebie bije .... Buziaki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie protalinki!

Ja dzisiaj tak na szybko, bo miałam szkołę a na 22 idę do pracy. Pomyślcie czasem o mnie :D w tę mroźną noc.

Juggin sto lat i spełnienia marzeń! A przede wszystkim abyś utrzymała swoją wagę!!!!!

Winkachce bardzo się cieszę Twoim ( i męża) sukcesem. Oby tak dalej. Skoro wytrzymaliście tyle, to trzecia faza to pikuś.

P.S Macie pozdrowienia od Benka. Ma dzisiaj kolędę i nie ma czasu nic napisać ale prosiła Was pozdrowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin i ja dolaczam sie do zyczen samej szczesliwosci,wspanialosci, pomyslnosci, radosci i w ogole wszelkich ''osci'':D

Winkachce kurcze jak Ci dobrze, jak Ty to dziewczyno zrobilas? ja juz prawie 4 m-c i polowe mniej zrzucilam:(Tylko w 2 miesiacu grzeszylam podjadaniem np sera zoltego...ale ogolnie nie grzesze cywilnym jedzeniem. Mam wrazenie , ze moj organizm po prostu sie zbuntowal na diety bo juz tyle lat mam jojo i kiedys jak sie bralam za diete chudlam w tepie expresowym, ok 1,5-2 kg na tydz....a teraz 1 kg na miesiac.Szczescie, ze jestem juz przy koncu drogi...uff, 4 miesiace wytrzymalam to i wytrzymam jeszcze ze 2...czym sa 2 miesiace wobec calego zycia:)

No nic spadam, mam zaraz gosci, przygotowalam papryki faszerowane, pierwszy raz to robilam, mam nadzieje,ze bedzie dobre...farsz mi bardzo smakowal-warzywa+grillowany kurczaczek...jak bedzie smakowalo to wrzuce przepis bo ogolnie do wrzucania przepisow to jestem niesmiala bo kucharzenie wprowadzilam w zycie niecaly rok temu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kobitki!!!sadu ostatecznego nie było, ponieważ mój szef dziś się nie stawił...ale zostawił grafik, w którym jestem ujętą do końca miesiąca!!!

Tak,że mam cichutka nadzieję,że to dobry znak...

Zobaczymy...

:D :) :grin:

 Bo to jest dobry znak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lachonki :D :D :D

Ale u Nas dzisiaj zimno brr.. ale jak obiecałam swojej niusi iść do kina na Noddy`ego to poszliśmy, choć prawie mi nos odleciał z zimna, ale obiecane to dotrzymane!!!

Waga dziś strajkuje i się zatrzymała.. kurczaki pieczone chyba za bardzo się przyzwyczaiłam to tych spadków codziennych :D hihi ale przeczekamy...

Ogólnie rzecz biorąc to humor dzisiaj z dupy bo w poniedziałek egzamin z Psychologii Klinicznej .. no i we wtorek nastepny i w srodę nastepny... ehh Przemęczą człowieka :D już mam dośc tego wkuwania... aż mi mózg paruje... :)

DObrze, że mąż się zabral z dzieckiem do babci prababci to spokojnie w domku jest :-D

Ehh... dzisiaj z tej całej chandry i zmęczenia mam MEGA ochotę na słodkie a nie mam jajec w domu a sklepy już zamknięte koło mnie a dalej za zimno iść... brr :grin: zrobiła bym sobie koktajl ale nie mam blendera :-D los jest okrutny!!!! Muszę się zadowolić kefirem ze słodzikiem.. a mi się chce CZEKOLADY!!!!!!!!!!!!!! :D RATUJCIE!!!! DAJCIE MI PAŁĄ NA OTRZĄŚNIĘCIE SIĘ!!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, napisałam Juggin przez jedno g - przepraszam :D

a jednak można dotrzec do końca!!-gratuluję!!!zazdrazczam, ja wciąż walczę :D

Bądź z nami na III fazie i koniecznie melduj jak Ci idzie,abysmy nie straciły wiary

Obiecuję wam meldować co i jak, ale jeszcze 10 dni i tak zrobie II faze, zobaczę co potem.

Witam wszystkich serdecznie.

Dzięki tego linku nie sprawdzalam - dziękuję.

Najserdeczniejsze żczenia urodzinowe dla JUGGIN spełnienia marzeń. I żdnych wzrostów wagi.

Winkachce super wynik wielkie gratulacje

Dziekuję, mam nadzieję, że coś może tam znajdziesz ciekawego, zawsze warto wysyłać CV gdzie się da.

Witajcie protalinki!

Ja dzisiaj tak na szybko, bo miałam szkołę a na 22 idę do pracy. Pomyślcie czasem o mnie :-D w tę mroźną noc.

Juggin sto lat i spełnienia marzeń! A przede wszystkim abyś utrzymała swoją wagę!!!!!

Winkachce bardzo się cieszę Twoim ( i męża) sukcesem. Oby tak dalej. Skoro wytrzymaliście tyle, to trzecia faza to pikuś.

P.S Macie pozdrowienia od Benka. Ma dzisiaj kolędę i nie ma czasu nic napisać ale prosiła Was pozdrowić.

Dziekujemy :D

Juggin i ja dolaczam sie do zyczen samej szczesliwosci,wspanialosci, pomyslnosci, radosci i w ogole wszelkich ''osci'':D

Winkachce kurcze jak Ci dobrze, jak Ty to dziewczyno zrobilas? ja juz prawie 4 m-c i polowe mniej zrzucilam:(Tylko w 2 miesiacu grzeszylam podjadaniem np sera zoltego...ale ogolnie nie grzesze cywilnym jedzeniem. Mam wrazenie , ze moj organizm po prostu sie zbuntowal na diety bo juz tyle lat mam jojo i kiedys jak sie bralam za diete chudlam w tepie expresowym, ok 1,5-2 kg na tydz....a teraz 1 kg na miesiac.Szczescie, ze jestem juz przy koncu drogi...uff, 4 miesiace wytrzymalam to i wytrzymam jeszcze ze 2...czym sa 2 miesiace wobec calego zycia:)

No nic spadam, mam zaraz gosci, przygotowalam papryki faszerowane, pierwszy raz to robilam, mam nadzieje,ze bedzie dobre...farsz mi bardzo smakowal-warzywa+grillowany kurczaczek...jak bedzie smakowalo to wrzuce przepis bo ogolnie do wrzucania przepisow to jestem niesmiala bo kucharzenie wprowadziłam w zycie niecaly rok temu:)

Powiem Tobie szczerze, że sama się kurcze dziwie, byłam przekonana, że będzie gorzej ponieważ od kiedy urodziło się moje dziecko moja waga kręciła się pomiędzy 58 a 80 i nawet więcej. Diet stosowałam ... hm nie wiem ile, kiedyś próbowałam policzyć i pogubiłam się przy piątej - ale jak już tak na prawdę przytyłam to potem nigdy nie mogłam zjechać poniżej 70 - zawsze było 70 i znów w góre... i tak w koło, nawet w kwietniu 2009 przeszłam ostra dietę 4 tygodnie na samych warzywach zeszłam do 70 i do września znów 77kg więc powiem Ci jak u mnie to tak ladnie poszło to u Wasz wszystkich też musi ! No nie ma bata. To jest dopiero dieta CUD

No kobitki!!!sadu ostatecznego nie było, ponieważ mój szef dziś się nie stawił...ale zostawił grafik, w którym jestem ujętą do końca miesiąca!!!

Tak,że mam cichutka nadzieję,że to dobry znak...

Zobaczymy...

:D :) :grin:

No pewnie, ze dobry :D czuj się przyjęta. teraz tylko muszą zobaczyć jaka jesteś fajna babka i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Lachonki :-D :-D :-D

Ale u Nas dzisiaj zimno brr.. ale jak obiecałam swojej niusi iść do kina na Noddy`ego to poszliśmy, choć prawie mi nos odleciał z zimna, ale obiecane to dotrzymane!!!

Waga dziś strajkuje i się zatrzymała.. kurczaki pieczone chyba za bardzo się przyzwyczaiłam to tych spadków codziennych :D hihi ale przeczekamy...

Ogólnie rzecz biorąc to humor dzisiaj z dupy bo w poniedziałek egzamin z Psychologii Klinicznej .. no i we wtorek nastepny i w srodę nastepny... ehh Przemęczą człowieka :D już mam dośc tego wkuwania... aż mi mózg paruje... :)

DObrze, że mąż się zabral z dzieckiem do babci prababci to spokojnie w domku jest :-D

Ehh... dzisiaj z tej całej chandry i zmęczenia mam MEGA ochotę na słodkie a nie mam jajec w domu a sklepy już zamknięte koło mnie a dalej za zimno iść... brr :grin: zrobiła bym sobie koktajl ale nie mam blendera :-D los jest okrutny!!!! Muszę się zadowolić kefirem ze słodzikiem.. a mi się chce CZEKOLADY!!!!!!!!!!!!!! :D RATUJCIE!!!! DAJCIE MI PAŁĄ NA OTRZĄŚNIĘCIE SIĘ!!! :-D

Otrząśnij się kobieto !! :D Jak już mgr przed Tobą, to masz i tak większość z głowy :D Życzę Ci również powodzenia. :D

Zrob sobie słodką otrebianke i się uspokój :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.