Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM SERDZECZNIE:)

Chce Was wszystkie pozdrowić i gratulować sukcesów!!!

Ja obecnie sie nie ważę bo muszę odczekać (okres), ale jest u mnie to co tygryski lubią najbardziej (cyt. Gochna) moje dzinsy urosły hehehe :-) czyli lece i nie poddaje sie!!!!!!! w ogole ta dieta to super super super jest bo nie trzeba sie katowac ograniczeniam, czytam regularnie i nawet z serniczkiem protal zaszalalam - pycha ;)

Fanie jest i az chce sie zyc - powodzonka kochane

Super ogromne gratulacje bo ja szczerze powierdziawszy nic nie wiedze po ciuchach ;( ale takjak Ty uwazam ze dieta jest super super

mam nadzieje ze ta super super dieta nie przestanie dzialac bo w maju jadena weselicho i strasznie chciala bm jeszcze troche schudnac do tego czasu

zycze dalszch sukcesow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenki, Olinko, Agabyd2002 – wielkie gratulacje tak od poniedziałku spadki, świetnie

Gogi - mkniesz jak burza i bardzo dobrze, zaraz lepiej się poczujesz lżejsza i chudsza, wiem to po sobie. Trzymam kciuki za Ciebie oby tak dalej.

Olinko wyśij mi ten przepis Gochny, albo Ty Gochna. Ja od jakiegoś czasu to taki zbieracz przepisów jestem (mam to po mamie - ma setki przepisów, a i tak nie wiele z nich korzysta), ale może jakoś się zmobilizuje do zrobienia.

21 okien o kurczę to chyba fatycznie zamek, albo szkoła, hihihihi. To po co Ci dieta, wystarczy myć okna raz na dwa tygodnie i spadniesz na wadze i ramiona wzmocnisz (jak na siłowni).

mknę jak burza ale jak popatrzę na Twój suwaczek to ciągnie mnie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorowo!!

jakos cos spadkow nie ma..a dzis 4 dzien na P ;)

cos musze sie zaczac obserwowoac bardziej chyba i wogole ostatnio glodna jestem ciagle..ale nie jem wcale malo!

Im mniej do schudnięcia tym trudniej. Są pewne partie ciała, którym dieta nie pomoże tylko ćwiczenia, aerobik lub siłownia niestety. Jeżeli jesteścydowana na dietę to powodzenia może ona wystarczy, wrazie czego zawsze możesz się pogimnastykować.

i tu sie zgadzam!!

ja generalnie zle nie wygladam(tak ludzie mowia)ale troche tluszczyku na bokach ,brzusiu i udach..i tak wlasnie mysle,ze musze sie przeprosic z moja dawno zapomianana przyjaciolka skakanka i wtedy przyspiesze sobie spadki:)no i te pieronskie zatwardzenia!!..znowu pije slim tea..

pisalyscie o slubach...ja sie wlasnie przymiezam do rozwodu(zwlekam troche ale dlatego,ze ja nie chce orzekac o winie a moj malzonek ;ktory nawiasem mowiac zniknal i kontakt prawie zaden..;chyba chce przed sadem brudy wywlekac..nie wiem po co..nie ma dzieci,nieruchomosci...nic

generalnie jak ja pamietam w tym protokole slubnym pytali o choroby genetyczne w rodzinie, o problemy z plodnoscia w rodzinie,czy chcemy miec dzieci...kurde glupia bylam,ze powiedzialam,ze chcemy bo teraz wiem,ze z tamta osoba nie chcialam!!no ale jakbym wted miala ten rozum co teraz to byloby inaczej:)i Gochna ma racje..wszystkie te pytania sa w razie uniewaznienia;ja jak sadze nie mam szans na uniewaznienie..

a tak na marginesie...Bog jest jeden przeciez...a w wielu krajach,ujme to tak:)ze "pozwala" na rozne/inne rzeczy...a niby przed Bogiem wszyscy rowni...jakos tak ostatnio zastanawia mnie to wszystko bardzo i wiele rzeczy mnie razi!!

uciekam spac!!

dobrej nocki Wam zycze:)

aaaa!!!ii ja tez,jesli moge prosic o ksiazke z przpisami na maila!!BARDZO PROSZE!!

k.malczewska@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobno świetna dieta i macie racje, dla osób, które chcą dużo kilogramów spalić, a ja właśnie jestem w takiej potrzebie. Można jeść co się chce z listy produktów, spadać w dół z wagą, a przy tym nie głodując. Mojej znajomej mąż stosował tą dietę i w 2 miesiące schudł ok 13 kg! Od dzisiaj ją stosuje i mam nadzieje, że zadziała, trzymajcie kciuki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszystkie Nowinki Świeżynki i moje długo miesięczne

przyjaciółki!!!

Protokół spisany - nie było tak strasznie.. Choć zaskoczyła mnie

trochę powaga :-) tego wszystkiego.. Bo trzeba było złożyć uroczystą

przysięgę mówienia prawdy. A pytania to raczej takie ogólne były typy

właśnie o choroby jakieś, czy się z kimś innym nie zaręczyłam, czy nie

jestem zmuszana do tego slubu..

iriss1 życie jest życiem, wszystko może się zdażyć i niestety popsuć.

Ale ja chciałabym żeby choć dziecko mi zostało.. Ma nadzieje, że nam

akurat się uda.. Choć pewno każda rozwiedziona w tym momencie mysli

sobie - tak, jasne myśmy tez miały taką nadzieje. No cóż, takie czasy..

Sandruś - ale mnie zaskoczyłaś. Jestem z Ciebie dumna, dumna i jeszcze

raz BARDZO DUMNA!!! Rewelacja, że udało się zrzucić już połowę zbędnie

nabytego balastu!!! A co do instynktów macieżyńskich - to nie wiem co

powiedzieć, ale jak napisała chyba Saguś.. to nic na siłę.. Żebyś się potem nie

męczyła jak Twoja ciocia - nie pamiętam czy dobrze zapamiętałam.

Ja dziecinkę chcę mieć już od bardzo długiego czasu. I szlak mnie trafi jeśli

się okaże potem coś nie tak.. Bo taką prawodłowość w życiu zauważyłam..

i w cale nie świadczy to o równowadze w przyrodzie.. Że ci co chcą to im

nie wychodzi, a ci co nie chcę - no to boomm.. baby boomm...

Kacza witaj i powodzenia.. Ale nie sugeruj się za bardzo tym cudzym mężem ;)

To chłop i w nienaturalny i niesprawiedliwy sposób :) - oni chudną szybciej, sprawniej

i łatwiej..

Kupiłam sobie wczoraj spodenki.. Nie jakieś mniejsze niestety.. ale przynajmniej się

udało.. i dupsko się zmieściło.. a kupiłam w ciucholandzie.. bo kurcze - tam to zawsze

jest mój rozmiar, a w sklepach.. To mierze i mierze.. i albo za duże, albo za ciasne.

Naprawdę nie rozumiem tego.. Nie wiem, jakieś chyba niewymiarowe muszą być te spodnie.. albo ja.. 8-)

Miłego dnia..

Hihihi ja powolutku to mam bliżej do weekendu.. bo jutro na delegację

mnie wypchali - mi tam nie zależy, ale mam nadzieje być szybciej

w domciu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protale ;)

Witaj Missdee i Kacza,, życzę Wam powodzenia i wytrwałości :-)

Zjadłam otrębiankę, wypiłam kawę i wybieram się do pracy. Mam nadzieję, że się pogoda poprawi, bo tak zapowiadali. Moja waga powoli wraca do suaczkowej po moich ostatnich wyskokach.

Marudko i Maliszko :) witam Was szczególnie, bo pojawiłyście się na dole strony, jedna już naskrobała, druga skrobie 8-)

Marudko cieszę się, że już za Tobą jeden malutki etapik na nowej drodze zycia, życzę Ci powodzenia :grin:

Pozdrawiam Wszystkich i życzę spadków :D :D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ponuro za oknem, ale życzę miłego dnia 8-)

hello.

kochano moje.. nie udzielałąm sie wcale niestety ale byłyscie dla mnie zawsze pomocne dzieki czytaniu..jutro z samegoranka przez zaskoczenie jade do wloch..mam zamiar dalej dietować protalowo mam nadzieje ze sie uda..

boje sie co ja bez was zrobie tak mnie od siebie uzaleznilyscie...

Fajnie, ja też tak tak chcę - od dwóch lat tylko planuję te Włochy a wychodzi wciąż coś innego :D

Maliszko i Maragrete, moje dwie Gwiazdeczki forumowe bardzo Wam dziękuję za wsparcie. Jest mi wstyd i już chciaam Wam obiecywać, że nigdy więcej :) , ale... nie wiem czy nie złamię swojego słowa, a tego bardzo nie lubię, a poza tym tak naprawdę to nigdzie mi się nie spieszy, bo gdzie ja znajdę takie fajne Dziewczyny jak na naszym forum, a jak jeszcze mi zostały kilogramy do zrzucenia mam dobry pretekst do zawracania Wam głowy.

Dziękuję Bożenko jesteś niezastapiona i jak zawsze masz racje. Nigdy nie miałam tylu wspaniałych babek na wyciągnięcie ręki :D

jak to przeczytałam to miałam łzy w oczach :grin: mi sie marzy zeby wejsc w 40 co dopiero 38. Gratuluje mam nadzieje ze mi sie tez uda byłoby cudownie. Ja od jutra zaczynam diete nakupiłam serki w carrefourze te z piątnicy light jogurty,kefiry itp. Tak się zastanawiam czy sobie od jutra nie przykleic na lodówke swojego zdjęcia. Na pewno wy dziewczyny będziecie mnie motywowac ale w przypadku gdyby mnie coś zaczęło korcić to wtwdy jeden rzut okiem na zdjecie i juz słodyczy sie odechciewa albo jakiegoś obiadku - mojej rodzince bede gotować normalnie wiec dodatkowa motywacja sie przyda. AAA nigdzie nie znalazłam otrab pszennych mam tylko owsiane . moze wystarcza

Świetny pomysł z tym zdjęciem, bo najgorzej jest w domu. W pracy tzrymamy się lepiej zasad diety :grin: , ale może powieś je dopiero wtedy, kiedy to już nie będzie Twoje zdjęcie tylko tej Bardziej Okrągłej Kobiety, Którą Już nie Jesteś :grin:

Ostatnio oglądlaismy z kolega, który jest też na Protalu nasze zdjęcia z imprezy z września ur. - bardzo było nam przyjemnie, jestesmy już kimś innym :grin:

WItam ze słonecznego i spokojnego CHORLEY <br><br>Wypoczywam i dietuje, aczkolwiek dietowanie Dukanie jest tutaj strasznie trudne. Bardzo malo tutaj takiego nabialu ktory by odpowiadal diecie :/ Wszedzie czaja sie pokusy, walcze z tym strasznie, Wszystko byleby sie nie poddac. Moze tak nie do konca twarogowo, ale tez nie tlusto i bez cukru 100% i bez wegli. Takze moze i nic nie bedzie... Oby .. Buziaczki kochane wracam do relaksu.. to cudowne tak wreszcie raz od 4 lat wypoczac od calego zmaieszania domowego, od obowiazkow i spraw... to cudowne.. Wracam do Relaksu Buziaki kochane :*<br><br>Mumusi gratuluje spadku i MAćkowi te- niech sie nie poddaje bo to najwiekszy blad jaki moze popelnic.<br><br>Papa Kochane Pozdrowienia z Chorley <br>

Pozdrowienia Śnieżynko, bardzo się ciesze, że tak dobrze wypoczywasz. Baw się dobrze.

HEJ KOBITKI!!!

Jeeju ale mam czytania a to tylko 1 dzień...

Póki co dziękuję wszystkim za "baty" melduję szybciutko, że już się poprawiłam i efekty - na warzywkach ubyło dziś 400 g Ale się cieszyłam rano

Ja też mam imprezę w ten weekend - Ukochanego urodziny i nie wiem wciąż co podać jako danie główne proszę pomóżcie!!!!

A ja biorę się za czytanie zaległości...

Bardzo ładnie, tak trzymać.

Główne danie u mnie ostatnio to była Wołowina Bourguignon. Brzmi może górnolotniwe, ale jest super i można ja przyrządzić bardzie protalowo na faze B+W. Przepis jest na każdej stronie o gotowaniu.

----------------------

:-) Witaj w klubie ;)

Mam podobny problem . Moj syn choruje na cukrzyce typu I 0d 2006r .

Nosi na przegubie dzien i noc srebrna bransoletke z odpowiednim napisem . Mozna je nabyc w szpitalu na oddziale diabetologicznym. Odkad ja ma jestem nieco spokojniejsza .

To takie male uspokojenie -wazne kiedy nic wiecej nie mozemy zrobic.

Mój ma już 21 lat, choruje od 10 roku. Teraz to już inna bajka niż kiedyś.

Dawniej umierałam ze strachu, zaraz na początku choroby, ale potem uznałam, że musi żyć normalnie, a mój strach nie może mu w tym przeszkodzić i ... posłałam go na kolonię.

Dziś nikt by się nie domyślił, że jest na coś chory - uprawia sporty, nie ogranicza się w niczym, a głównie w swojej świadomości jest człowiekiem zdrowym, chociaz to brzmi dziwnie :grin:

Witam wszystkie odchudzające się Przyjmiecie mnie do siebie? Ja jestem na diecie już 16 dzień robię 5/5 z tym,ze pierwsza faza u mnie to było 7 dni bo się zagapiłam heheh. Nie chce się nawet przyznawać do mojej wagi bo pewnie mnie zaczniecie zniechęcać ale proszę nie róbcie tego. mam wagę wahającą się między 56-58 tak mam od urodzenia 2 dziecka 3lata temu. Strasznie mnie to irytuje bo jest oponka i boczki a to bardzo ciężko stracić, to ten zapas co został po ciąży :/ musze osiągnąć jakieś 50-52 żeby wyglądać dobrze, wrost 163. Zaznaczam nie jestem typem chudzielca, mam mocną sylwetkę, zaokrąglone kształty i sporą mase mięśniową. Nie jest mi jakoś szczególie cięzko ale szczerze jem bardzo mało, bo mi sięnie chce :/ Cięzko mi utracić na wadze bo jak wiecie im większa nadwaga tym ta utrata na początku jest większa a im mniejsza tym wolniej to idzie. Wierzcie mi męczę się z wystającym brzuchem i nie odchudzam się dla widzimisie.Trzymam kciuki za was i liczę na wsparcie

Witamy. Nikogo tu nie oceniamy wg wagi :grin: Bardzo tego nie lubimy w realu. Trzymam kciuki.

Nie wiem co może być nie tak, może rzeczywiście ta kropa na końcu. Spróbuj może jeszcze raz agabyd2002@wp.pl

Jak nie pójdzie to podam inny adres. Dzięki!!Jak masz coś ciekawego do wysłania oprócz przepisów to też mi wyślij! No to dzięki jeszcze raz:)

(...)

Choć pewnie ja tu sobie skomle a wszystkie protalki śnią.... No to snijcie kochane niech wam się śnią sery czekoladowe, kurczaki o smaku malin i jajka z toffi zamiast żóltka!

Oczywiście, że była nadmiarowa kropka skopiowana z tekstu :grin:

Uśmiałam się zwłaszcza z tych jajek. Nie poddawaj się. Niektórzy tak mają, że im wolno spada. Ja chudnę w tempie zółwiowym, ale po 6 miesiącach naprawdę uzbierało się troche kilosków.

Biegnę popracoważ , ale doczytam resztę, bo umieram z ciekawości co jest na ostatniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-----------------------

I tak trzymac !!! - dzieki Olinko -szczegolnie te szaszlyczki :D .

Zapomniałam dodać że to wersja na same P, bo z warzywkami to gama smakow i kolorów jest szersza :D

PODPOWIEDZCIE gdzie znajdę przepis na sernik Gochny!Dzięki!

Basiu już wskakuje na priva i wysyłam przepis 8-)

Witam wszystkie odchudzające się :grin: Przyjmiecie mnie do siebie? Ja jestem na diecie już 16 dzień robię 5/5 z tym,ze pierwsza faza u mnie to było 7 dni bo się zagapiłam heheh. Nie chce się nawet przyznawać do mojej wagi bo pewnie mnie zaczniecie zniechęcać ale proszę nie róbcie tego. mam wagę wahającą się między 56-58 tak mam od urodzenia 2 dziecka 3lata temu. Strasznie mnie to irytuje bo jest oponka i boczki a to bardzo ciężko stracić, to ten zapas co został po ciąży :/ musze osiągnąć jakieś 50-52 żeby wyglądać dobrze, wrost 163. Zaznaczam nie jestem typem chudzielca, mam mocną sylwetkę, zaokrąglone kształty i sporą mase mięśniową. Nie jest mi jakoś szczególie cięzko ale szczerze jem bardzo mało, bo mi sięnie chce :/ Cięzko mi utracić na wadze bo jak wiecie im większa nadwaga tym ta utrata na początku jest większa a im mniejsza tym wolniej to idzie. Wierzcie mi męczę się z wystającym brzuchem i nie odchudzam się dla widzimisie.Trzymam kciuki za was i liczę na wsparcie ;)

Hej Missdee

Wszystko ok z twoim odchudzaniem. Tak się wydaje że 6 czy 8 kg to mało...ale kiedy zawsze wazyłaś 50 kg to już odczuwasz rożnicę, uwazam że dobrze robisz, wiesz z 8 kg zaraz może się zrobić 12 ...a to tylko chwila nieuwagi i można dorobić się ładnych fałdek tłuszczyku. Co osobiscie mnie dopadło.

Także mówimy zbędnym kg nie i stąd tu jesteśmy :grin:

Im mniej do schudnięcia tym trudniej. Są pewne partie ciała, którym dieta nie pomoże tylko ćwiczenia, aerobik lub siłownia niestety. Jeżeli jesteścydowana na dietę to powodzenia może ona wystarczy, wrazie czego zawsze możesz się pogimnastykować.

Saga uświadomiłaś mi że moja największa zmora - brzuch- sam się nie wylaszczy :-)

Ale czekam na pogodę, bo mam już szczwany plan: jazda na rowerku, siłownia -lae wiecie jaką mam w mieście? taka na świerzym powietrzu!! Za darmo !

No ale niech się zrobi cieplo.

A tak ogólnie to witam wszystkich, po kawce, śniadanku a przed przekąską,

dziś chce zrobić scisły P bo coś mi się blokuje mebabolizm i trzeba dolać paliwka bo nie pojade :) jak

mawia SAGA :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam laseczki z samego rana :-)

Znów nic pocieszającego na wadze :D albo ta franca się zepsuła, albo złośliwość organizmu :grin: Tak bardzo mi zależy aby Maciek się bardziej zmotywował, a tu nic ... ostatni dzień uderzeniówki i 1,5 kg mniej :grin: . Przy jego wadze i biorąc pod uwagę, że jest facetem powinno być lepiej. Gotów mi się rozmyślić ... Może jednak te jego ćwiczenia wpływają na mały spadek, bo pakuje codziennie? Sama nie wiem ... zobaczymy na warzywkach, może on tak jak ja będzie spadał na warzywkach, bo mi na białkach znów przybyło :grin: ... szkoda gadać :grin:

Pozdrawiam obecne od ranka Marudę, Bożenkę, Agabyd i Maliszkę oraz wszystkie dziewczyny, które jeszcze się pojawią. Obyście miały lepsze rezultaty niż my!!!

To podobno świetna dieta i macie racje, dla osób, które chcą dużo kilogramów spalić, a ja właśnie jestem w takiej potrzebie. Można jeść co się chce z listy produktów, spadać w dół z wagą, a przy tym nie głodując. Mojej znajomej mąż stosował tą dietę i w 2 miesiące schudł ok 13 kg! Od dzisiaj ją stosuje i mam nadzieje, że zadziała, trzymajcie kciuki! ;)

Witaj Kacza! Zadziała na pewno i życzę Ci abyś nie należała do grupy wolnospadających!!! Raczej jak moja córcia - Śnieżynka - idących jak burza :) 8-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie porannie,po sniadanku i kawce,ale jestem strasznie opuchnięta przed @.

Gochna przepisy przesłałam wczoraj,mam nadzieję że doszło.

Dzięki ;) :-) :) Dotarły, właśnie odebrałam 8-)

Witam również Olinkę i Ciebie Ankow, bo w międzyczasie się ukazałyście :D :D :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również Olinkę i Ciebie Ankow, bo w międzyczasie się ukazałyście 8-) :D :D

Witam moją Gochnę :-)

Moi rodzice też stoją na P+W ;)

Też troszeczkę się martwię, ale co zrobic? Jak ma ruszyć to ruszy!! Zobaczysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moją Gochnę :-)

Moi rodzice też stoją na P+W ;)

Też troszeczkę się martwię, ale co zrobic? Jak ma ruszyć to ruszy!! Zobaczysz :)

Dzięki, dzięki Olinko! Musimy im dodawać otuchy, najgorsze to przetrwać te zastoje, bo ruszyć musi 8-) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.