Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie z rana.pogoda niestety bez zmian.

Dzięki kobietki za te wszystkie komplementy,aż mi się buzia śmiała jak to czytałam.Co do mojego brzucha to on jest poprostu w tym stroju zakamuflowany-ale naprawde tam jest -taka wystająca ze spodni fałdocha.

Gosiulku co do ćwiczeń to pisałam wcześniej że od kilku dni zaczęłam brzuszki robić.Ja to ogólnie leniwa jestem i poprostu mi się nie chce.Jeżeli chodzi o rozm.to ja tak naprawde nie wiem jaki nosze.myśle że 38.mieszczesię we wszystkie ubrania co kiedyś nosiłam a dużo mam też takich uniwersalnych.ostatnio nie robiłam żadnych zakupów jedynie co w lumpeksie a u nich z tymi rozmiarami też różnie.ostatnio też stwierdziłam że część ubrań jest już za luźna dla mnie i brzydo w nich wyglądam.ale jak narazie czekam ze zmianą garderoby do osiągnięcia określonej wagi.a jeszcze miałam napisać ile mam wzrostu-całe 167czy nawet chyba mniej.musze się zmierzyć dokładnie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki:)

ledwo sie dobudzilam.. w tym togodniu pracuje w trybie 8.30- 16.30 ale wczoraj robilam nadgodziny i padam..

Sliweczko-GRATULACJE!!!!ale to dziwne,ze egzaminy sa w roznych dniach..jak ja zdawalam ale to bylo kupe lat temu to wszystko bylo razem;wszedzie jakies zmiany...

Sandra-zaglosowane:)i poradzicie sobie jakos na pewno!!wazne,ze chociaz Ty dostaniesz tego socjala bo jurde bez kasy jakielkolwiek to sie nie da wyzyc..;-)

MalinowaMambo-dam sie pokroic,ze jak wstawisz swoje fotki to ochom i achom tez nie bedzie konca:)wiec czekamy!!!

Goslulek-ja nie bede karcic za grzeszki:)bylebys tylko sie potem opanowala:)co do kuraka no to moze i racja..ja ta skore na kostkach zostawilam;wkonu tego i tak nie jem:)

Misza-tutaj tez takie nagle zmiany pogody;oszalec mozna...wczoraj 30 stopni dzis moze 16..

I26 ja tez raz jeszcze powtorze,ze swietnie wygladasz:)i na tym zdeciu to jestes plaska jak deska w sensie brzucha:):shock::):):):niemozliwe,zebys miala jakakolwiek falde...a nogi..o mamo!!ZAZDROSZE:)

spadam bo sie nie wyrobie;postaram sie zajrzez z pracy

miloego dzionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przy porannej kawce, u mnie dzisiaj malutki spadeczek 200g,tj. na wadze 54,2kg ( a dzisiaj wg testu Dukana powinno być 52,5kg :shock: )

- nie udało się !!!

ZDAŁAM!!!

Dziękuję Wam za kciuki,bardzo pomogły :)

Teraz czas na egzamin praktyczny,mam go w piątek o 9.30 i mam nadzieję że znowu mi pomożecie swoimi kciukasami :) Choć nie za bardzo wierzę w zdanie egzaminu praktycznego za pierwszym razem,to jednak liczę na Was :)

G r a t u l a c j e !!!!!!!

Chciałam was spytać o najlepszy sposób na zaparcia. Jestem trzeci dzień na pierwszym etapie i przez ten czas strasznie mnie męczą. Jak się ich pozbyć. Jakiś Senes pić, czy herbatkę wspomagającą odchudzanie..... Polećcie coś, bo zazwyczaj załatwiałam się dwa razy dziennie, a jak na razie od rozpoczęcia diety ani razu:(

Ja jestem akurat na 2 fazie - ale mi na zaparcie pomogła konsumpcja 1/4 jabłka ;-) wiem zgrzeszyłam bo nie można owoców w 2 fazie, ale otręby nie pomagały.....

Ktoś pytał (przepraszam że nie pamiętam nicku)czy ćwicze.Niestety muszę przyznać się do tego że moje lenistwo jest silniejsze ode mnie.Chociaż od kilku dni robie brzuszki i daję rade.

Dziękuję za odpowiedź :) , jeszcze raz gratuluję odmiany!!!!

Witam dziewczyny :) ,u mnie waga bez zmian a muszę do sierpnia zgubić 3kg.,trzeba się sprężyć.Sandro,głos oddany,masz talent kobieto :)

Kochana do sierpnia jeszcze dużo czasu....na pewno zgubisz te 3 kg

Miłego dnia, u mnie dziś za oknem pochmurnie i wietrznie a temperatura tylko 9 stopni!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEWCZYNY A WIEC TAK !!!!!

BARDZO WSZYSTKIE PROSZE O ODDAWANIE GLOSOW NA NASZ ZESPOL NA STRONIE:

http://www.risingstars.ie/2010/sunflower-seeds-bluznierstwo/

KLIKAMY W OSTATNIA GWIAZDKE , GWIAZDKI ZNAJDUJA SIE PONIEZ NAZWY NASZEGO ZESPOLU (SUNFLOWER SEEDS) I TYTULU KAWALKA (BLUZNIERSTWO).ZDAJE SIE , ZE WAZNE JEST TO ZEBY KLIKAC W OSTATNIA GWIAZDKE BO TO CHYBA SW3IADCZY O ILOSCI PRZYZNANYCH NAM PUNKTOW.

bEDE BAAAARDZO WDZIECZNA!!!!!

Głos oddany !!!!! Super piosenka z przyjemnością oddałam swój głos 5 gwiazdek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANE

Nie miałam ani czasu ani nastroju, żęby ostatnimi dniami pisać -WODA, WODA, WODA...

To straszny dramat, nie dotknął mnie na szczęście bezpośrednio, ale przez 3 dni byliśmy odcięci od świata, u moich rodziców woda zalała tylko piwnice ale już 3 domy dalej było 1,5 m wody... Zniszczenia są okropne, teraz kiedy woda schodzi, coraz więcej dróg jest przejezdnych widać ten ogrom zniszczeń...Znajome twarze ciągle widzę w telewizji...Ech...

Witam przy porannej kawce (dopiero). Dziś jestem w domu, bo nie miałam jak dojechać do pracy, drogi u nas jeszcze zalane. Jutro będziemy się próbowały z koleżankami przebijać objazdami, może się uda, bo szkoda urlopu.

Leila - skąś to znam... ;-)

ZDAŁAM!!!

GRATULUJĘ!!! ŚLIWECZKO PIĘKNIE WYGLĄDASZ!!!

Dziękuję Wam za kciuki,bardzo pomogły :shock:

Teraz czas na egzamin praktyczny,mam go w piątek o 9.30 i mam nadzieję że znowu mi pomożecie swoimi kciukasami :) Choć nie za bardzo wierzę w zdanie egzaminu praktycznego za pierwszym razem,to jednak liczę na Was :)

I26 , IRISS - ale z Was lachony - zazdroszczę!!!!

U mnie bez zmian, niby jem dukanowo a waga stoi...

Pozdrawiam serdecznie i życzę m iłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny dzieki za wszystkie glosy jestescie kochane!!!!

Ale mialam dzis sen, ze zadzwonil do mnie ryanair(tania linia lotnicza) i proonowal wycieczke na Hawaje za jedyne 2 tys euro(haha) i to byla promocja dla socjali:)jeszcze lepsze...

a teraz trzeba spadac bo osrodek tylko przez godzine pracuje a trzeba dalsze zapomogi uskuteczniac...pppa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE KOCHANE

Nie miałam ani czasu ani nastroju, żęby ostatnimi dniami pisać -WODA, WODA, WODA...

To straszny dramat, nie dotknął mnie na szczęście bezpośrednio, ale przez 3 dni byliśmy odcięci od świata, u moich rodziców woda zalała tylko piwnice ale już 3 domy dalej było 1,5 m wody... Zniszczenia są okropne, teraz kiedy woda schodzi, coraz więcej dróg jest przejezdnych widać ten ogrom zniszczeń...Znajome twarze ciągle widzę w telewizji...Ech...

Leila - skąś to znam... ;-)

Wiem coś na ten temat,przeżywałam to w 1997 roku,mieszkam kolo rzeki,nie spałam kilka nocy.Dodatkowo koło oczyszczalni ścieków i zalałyby mnie pierwze wiadomo co z oczyszczalni.Nie mogłam korzystać w domu z wody ,łazienki,toalety,super(ale i tak lepiej niż tych ,co zalało).Czekam teraz na wodę ,na raxie jet oky,ale jak tak będzie padać dalej ,to nie wiem.

I26 , IRISS - ale z Was lachony - zazdroszczę!!!!

U mnie bez zmian, niby jem dukanowo a waga stoi...

Pozdrawiam serdecznie i życzę m iłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wtorkowo.

Iriss opanuje się, opanuje.. nie zamierzam jeszcze skończyć tej walki o kiloski... a raczej o ich pozbycie się..

Zdjęcie Izy (I26) bardzo motywuje :) Ja nie wiem generalnie.. Iza jest niższa waży więcej ode mnie, a wygląda jak mega laska !!!! Ehh mam wrażenie, że mi do takiego wyglądu to jeszcze brakuje, a brakuje...

Dziś już waga odrobinę w dól (61.9), wiec naprawdę nie jest źle.. bałam się, że na długo stanę w jednym miejscu.. ale może są jakieś szanse na ruch..

Dziś już nic nie kusi w lodówce, więc będą ścisłe białeczka :shock:

Na śniadanko np zjadłam jajecznicę z wędlinka i gyrosem ;P

Tak poza tym postaram się dziś jeść co około te 3 godziny.. a nie zagryzać co chwilę coś.. zobaczymy co z tego wyjdzie...

pozdrawiam i biorę się do roboty ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kobietki!!!

Ja tylko na chwilę wpadłam...pochwalić się!!! :roll: Wreszcie ruszyło ;-) Jest nie wiel ponad 60kg, w sumie to zalezy od tegojak stanę :shock: 5 razy stawałam bo niemogłamuwierzyć i parę razy pokazywało 60kg ale chyba ze dwa razy ta cholerna wskazówka pokazywała ciut więcej..Generalnie chodzę, tańcze, śpiewam i umiechmi z buźki nie znika :) :) :)

Witajcie z rana.pogoda niestety bez zmian.

Dzięki kobietki za te wszystkie komplementy,aż mi się buzia śmiała jak to czytałam.Co do mojego brzucha to on jest poprostu w tym stroju zakamuflowany-ale naprawde tam jest -taka wystająca ze spodni fałdocha.

Gosiulku co do ćwiczeń to pisałam wcześniej że od kilku dni zaczęłam brzuszki robić.Ja to ogólnie leniwa jestem i poprostu mi się nie chce.Jeżeli chodzi o rozm.to ja tak naprawde nie wiem jaki nosze.myśle że 38.mieszczesię we wszystkie ubrania co kiedyś nosiłam a dużo mam też takich uniwersalnych.ostatnio nie robiłam żadnych zakupów jedynie co w lumpeksie a u nich z tymi rozmiarami też różnie.ostatnio też stwierdziłam że część ubrań jest już za luźna dla mnie i brzydo w nich wyglądam.ale jak narazie czekam ze zmianą garderoby do osiągnięcia określonej wagi.a jeszcze miałam napisać ile mam wzrostu-całe 167czy nawet chyba mniej.musze się zmierzyć dokładnie. :)

A ja była pewna,że zCiebie wysoka laska a Ty taki kurdupelek jak ja jesteś :) U mnie jest 166cm z jakimiś tam milimetrami dlatego zawsze jak ktoś zapyta to mówię, że mam 167cm wzrostu :) Ratuje mnie to, że uwielbiam buty na wysokim obcasie i generalnie nie wiele osób zdaje sobie sprawę z mojego mikrusiego wzrostu :grin:

Jeszcze raz I26 muszę powiedzieć że świetnie wyglądasz...tak się wczoraj wpatrywałam w te Twoje zdjęcia i może datego w końcu mi waga ruszyła :)

MalinowaMambo-dam sie pokroic,ze jak wstawisz swoje fotki to ochom i achom tez nie bedzie konca:)wiec czekamy!

Ty mi Kobieto takich rzeczy nie mów bo ja bardzosiebie lubię i może być tak,że jak zacznę swoje zdjęcia wstawiać to końca nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kobiałki Protalkowe !

Nie było mnie przez kilka dni i znów najpierw musiałam "odrabiać" zaległości w czytaniu...

Kasiatomka, Angi, Nynka- witajcie w nszym protalowym gronie. Życze wam wytrwałości w diecie i jak najmniej pokus do grzeszków... ;-) :shock:

Angi - no widzisz juz sie ładnie zaczęły poważne spadki - może tym razem uda ci sie być konsekwentna... oby !

Grazzia - szkoda że nie dotarłaś na mosty w Stanczykach, byłam tam kiedys i cała ta budowla jest super !!

Iriss - super opowieść, super weekend, super Amsterdam, super fotki, super laska na nich... ZAZDROSZCZĘ ! :) :) :)

AZ1809, Monika P, Misza - gratki za spadki !

Śliweczko - wiedziałam od poczatku że egzamin pójdzie ci wyśmienicie - i nie zawiodłam sie. GRATRULACJE ! Teraz ten praktyczny to troche więcej narwów ale na pewno tez bedzie OK... bede trzymac kcikasy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I26 - świetnie wyglądasz, naprawdę nie ta sama dziewczyna, i jeszcze ta fryzura - dużo korzystniej w kręconych włoskach, odsuniętych nieco od twarzy do tyłu. SUPER FIGURA !

Ja cos wiem o tym prostowaniu, sama tez namietnie wyciągałam swoje włosy na szczotce i prostowałam prostownica wiele, wiele lat a od 5 lat odpuściłam i nosze kręcone i wszyscy mówia że lepiej... ale zawsze marzy mi sie fryzurka z prostych... eh!

Śnieżynka, Anula 1978 - miło że zaglądacie do nas mimo braku czasu chociaz od czasu do czasu. Buziaki dla "starych" Protalek !

Angi - zdrówka dla synka ! Niech ta ospa pójdzie precz...

Alienka - urzędnicy w Polsce są niereformowalni, szkoda nerwów, dobrze że im powiedziałaś tak żeby im w piety poszło, ale ... muszą minąć jeszcze pokolenia zanim w polskim urzędzie będzie można cos normalnie załatwić....ja juz chyba tego nie doczekam, moze moje wnuki... jak je bede mieć.. :shock:

Masłosia - fajne hasełko ci wyszło, do rymu : ZERO COLI ZERO ! ;-)

A tak poważnie to ja tez sie troche obawiam aspartamu czy cyklaminianu sodu, czy innych badziewi słodzących i staram sie je ograniczać. Na szczęście kawy i herbaty nie słodzę od lat, jedynie co do portalowych deserków używam, a cole pije sporadycznie, choć gdyby nie to że sie obawiam to pewnie piłabym litrami. W zeszłym tygodniu widziałam w sklepie Społem Xylolit, słodzik brzozowy, który dziewczyny na forum tez używają, ale zmroziła mnie cena - 28 czy 29 zł za nieduże pudełeczko, więc nie kupiłam...

Sandra - piosenka śliczna, głos oddałam, powodzenia w walce o socjal i o szkołę. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malnowa Mambo - gratuluje spadków, nareszcie ruszyło... :)

Gosiulek- tobie sie baty na goła d...e należą za te grzeszki, nie dość ,że grzeszysz to jeszcze spada ciwaga.. no nie.. ty masz chyba jakies znajomości ..u najwyższego... i jeszcze planujesz następne grzeszki na weselu... no ładnie... ale skoro jestes "bezkarna" to grzesz .. ;-) :shock:

MarzeniuW- współczuje, współczuje... sama jak patrze na relacje w TV to mnie mrozi jaka perspektywę maja ci zalani ludzie, ile walki muszą jeszcze stoczyć z żywiołem i jego skutkami, domy do zburzenia, pola i uprawy zniszczone, zwierzęta potopione, samochody, maszyny, jakieś małe własne firmy, warsztaty, magazyny - wszystko nie do użytku... a jeszcze jak ktoś nieubezpieczony był... nie wyobrażam sobie... do tego człowiek każdy w domu ma takie rzeczy pamiątkowe które sa dla niego ważne, jakieś zdjęcia, papiery, dokumenty, filmy, nagrania, książki i inne drobiazgi, które maja niewymierna materialnie wartość... ale które nadają sens naszemu życiu, a ci ludzie wyszli z domu jak stali... bez niczego... koszmar ... i te podtopione cmentarze.... coś strasznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.