Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJCIE KOCHANE

I26 , IRISS - ale z Was lachony - zazdroszczę!!!!

hehe nikt mi jeszcze nie powiedzial,ze lachon ze mnie:);-):):shock::):)fajnie!!ale daleko mi jeszcze do takiego lachona jak I26...tak naprawde nigdy taka nie bede:(buuu

ale za to wczoraj dostalam propozycje malzenstwa od mojego portugalskiego adoratora a taki jeden angol powiedzial mi,zejestem tak piekna,ze ma juz dwoch synow ale ze mna chcialby jeszcze corke:)usmiech mi z ryja caly dzien nie zlazil:):):):):)

ja mam dziewczynki tylko 164 wzrostu do tego te kaszalowate lydki ....jakbym byla wyzszajak I26, Gosliuek czy Mamba to juz bym dawno zakonczyla diete na tym co mam:)ale wczoraj mialam obcisle dzinsy takie 3/4 i nawet kolezanka w pracy co srednio mnie ympata dazy omal nie krzyknela jaka chuda sie zrobilam;a to chyba najlepszy dowod,ze dieta dziala jak chwala kolezanki co z reguly o wszystko sa tylko zazdrosne..

hej dziewczyny dzieki za wszystkie glosy jestescie kochane!!!!

Ale mialam dzis sen, ze zadzwonil do mnie ryanair(tania linia lotnicza) i proonowal wycieczke na Hawaje za jedyne 2 tys euro(haha) i to byla promocja dla socjali:)jeszcze lepsze...

a teraz trzeba spadac bo osrodek tylko przez godzine pracuje a trzeba dalsze zapomogi uskuteczniac...pppa

Sandra fajna schiza nie ma co:)a lecisz gdzies niedlugo rayanairem?

Ty mi Kobieto takich rzeczy nie mów bo ja bardzosiebie lubię i może być tak,że jak zacznę swoje zdjęcia wstawiać to końca nie będzie :)

Oj Mambo po awatarku wnosze,ze moglabys byc forumowa misska:)wiecja sie fotek domagam!!!!

Iriss - super opowieść, super weekend, super Amsterdam, super fotki, super laska na nich... ZAZDROSZCZĘ ! :) :) :grin:

Nie zazdraszczaj Margarete :) co z Ciebie tez niezly lachon jest:):):):):)

Bozenko zniklas gdzies od przedwczoraj chyba...pytanko mam do Ciebie o chlebek;zrobilam go juz drugi raz i znowu strasznie mokry wyszedl...nie mam termoobiegu ale i tak trzymalam go ponad h w piekarniku;uzylam drozszy instant,moze powinnamzwyklysz? a ile Ty dajesz tego serka homo tam?ja dalam serek guark 250 g moze za duzo jak na pol porcji skladnikow??ale mimo wszystko chlebek jest i tak pyszny:)

buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas pogodowo - deszcz za oknem, jak co dzień, jest nawet niezbyt zimno ale co do tegorocznej wiosny to naprawde z tym deszczem to juz przesada, zamiast cieszyc sie majem, wiosną, spacerować to wszyscy siedzimy pod dachem jak te zmokłe kury. W sobotę posadziłam kwiaty na tarasie w donicach i skrzynkach i jak juz skończyłam pozamiatałam to spadł deszcz ulewny i grad i tak waliło po roślinkach, że podziurawiło mi liście a kwiaty sa tak zsiekane ze zał patrzeć....

U mnie na wadze niestety bez zmian, ale miałam warzywa wiec jakby nie spodziewałam sie spadków znaczących....

MonikaP- ja tez patrzyłam na ten program gdzie pokazywali te pulpeciki z mielonego mięska z rosołem i też sobie to zanotowałam żeby zrobić, oni tam jeszcze w TV dodawali mnóstwo świeżych ziół do tych pulpetów. Wygladało mi na oko smacznie... jak zrobię to podzielę sie na forum doświadczeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko zniklas gdzies od przedwczoraj chyba...pytanko mam do Ciebie o chlebek;zrobilam go juz drugi raz i znowu strasznie mokry wyszedl...nie mam termoobiegu ale i tak trzymalam go ponad h w piekarniku;uzylam drozszy instant,moze powinnamzwyklysz? a ile Ty dajesz tego serka homo tam?ja dalam serek guark 250 g moze za duzo jak na pol porcji skladnikow??ale mimo wszystko chlebek jest i tak pyszny:)

buzki:*

witam serdecznie

ja robiłam ten chleb bożenki też z połowy składników i daje serek 150 g też nie mam termoobiegu ale dodaje zwykłe drożdże. jak robie chleb to nagrzewam piekarnik potem go wyłanczam iwstawiam chlebek na 15 min a potem piekę 30 min i jest pięknie wyrośnięty i smaczny także może tak spróbuj

bożenka jak wróci to ci na pewno podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malnowa Mambo - gratuluje spadków, nareszcie ruszyło... :)

Gosiulek- tobie sie baty na goła d...e należą za te grzeszki, nie dość ,że grzeszysz to jeszcze spada ciwaga.. no nie.. ty masz chyba jakies znajomości ..u najwyższego... i jeszcze planujesz następne grzeszki na weselu... no ładnie... ale skoro jestes "bezkarna" to grzesz .. ;-) :shock:

Mambo tez gratuluję spadeczku !!!! Ja też bym latała ze szczęścia gdybym już to 60 kg zobaczyła :)

Maragrete ja już od dawna wiedziałam, że te dwie imprezy bez grzeszków się nie obejdą, ale potem trzymać w ryzach trzeba się.. Tak więc dziękuję za baty, do soboty ani ani żadnego malutkiego grzeszku !!!! Potem od poniedziałku znowu na baczność z dietką !!

Waga spada dorobinkę, ale.. mi się wydaje, że ona już na zapas kskoczyła przed imprezką :) przecież było już 61.3, a w niedzielę rano (jescze be zgrzeszkow) było nagle 62, więc poniedziałek po grzeszkach tylko 62.2). waga po prostu rozłożyła to wcześniej, żebym szoku nie doznała :) Znając życie pewnie za to wszystko jescze cały czerwiec sie na "dwójce" pobujam.. Ale coś za coś.. Konsekwencje znam i nie rozpaczam :) Niech się dzieje co chce... :) A jak za dużo zjem to najwyżej jescze jakieś dopalacze w postaci długich spacerów, basenu, albo speedmingtona wkońcu dołoże.. :)

ale za to wczoraj dostalam propozycje malzenstwa od mojego portugalskiego adoratora a taki jeden angol powiedzial mi,zejestem tak piekna,ze ma juz dwoch synow ale ze mna chcialby jeszcze corke:)usmiech mi z ryja caly dzien nie zlazil:) :) :) :grin: :roll:

Iriss Ciebie to tam rozpieszczają Ci Panowienormalnie :D Tyle komplementów się nasluchac niexle, nieźle.. :D Tylko pozazdrościć.. A mój Karol.. się z neigo śmieje, że dać palec, to by całą rękę chciał.. i jak mówię, że już niedługo 3 faza, to mnie podkręca, zeby moze jescze trochę, żeby z tych nóżek sie ruszyło coś mocniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co mi dziś siostra powiedziała ,że ja to jak taka anorektyczka co same kości ma stoje przed lustrem,łapie się za te kości i wmawiam sobie że grubas jestem.TY MASZ KOBIETO TEN SAM SYNDROM.Ja tak korzystnie na tej fotce wyszłam ale tak naprawde to te 5 kilosków jeszcze musze zgubić ;-) .Myśle że może się uda na 3 faze wejść od 1 lipca ale to jeszcze nic pewnego.

a tak na marginesie to krzyczała na mnie za kiełbaskę z grilla a sama to co???takie grzechy to mi naet nie w głowie.OJ NIE ŁADNIE!

Witajcie wtorkowo.

Iriss opanuje się, opanuje.. nie zamierzam jeszcze skończyć tej walki o kiloski... a raczej o ich pozbycie się..

Zdjęcie Izy (I26) bardzo motywuje :) Ja nie wiem generalnie.. Iza jest niższa waży więcej ode mnie, a wygląda jak mega laska !!!! Ehh mam wrażenie, że mi do takiego wyglądu to jeszcze brakuje, a brakuje...

Dziś już waga odrobinę w dól (61.9), wiec naprawdę nie jest źle.. bałam się, że na długo stanę w jednym miejscu.. ale może są jakieś szanse na ruch..

Dziś już nic nie kusi w lodówce, więc będą ścisłe białeczka :)

Na śniadanko np zjadłam jajecznicę z wędlinka i gyrosem ;P

Tak poza tym postaram się dziś jeść co około te 3 godziny.. a nie zagryzać co chwilę coś.. zobaczymy co z tego wyjdzie...

pozdrawiam i biorę się do roboty :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie!!

Wpadłam się przywitać ... u mnie nic nie nowego nie dzieje, pilnuje tylko wagi, bo w weekendy troche szaleje a niestety to nie jest bez znaczenia dla kg.

Całusy zatem dla wszystkich spadających ... dla stojących cierpliwości.

Witam nowe dietkowiczki, trzymajcie się dzielnie i bez wybryków a efekty będą zaskakujące :shock:

W czwartek przyjezdza moja siostra z UK, ciekawa jestem jej reakcji?!

A druga siostra już po terminie porodu więc trzymajcie kciuki bo lada moment może się zacząć akcja :)

Aha i jeszcze jedna nowość ... chce obciąć włosy. Zainspirowala mnie Nutka ... ciekawe tylko czy się odważę???!??!? I może jakaś farba?? Nie wiem czy to możliwe w moim wieku ale znalazł mi Łukasz pierwszy siwy włos <shock> ;-) no cóż ...

Marzeniu trzymam kciuki za szybkie odbudowywanie strat powodziowych ...

Żywioły jednak nie są do okiełznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a co sadzicie o ponizszym twarozku? moze byc traktowany jako produkt tolerowany czy jest zupelnie zabroniony? Wynalazlam go w Lidlu. Niestety jest z orzechami. Byl jeszcze z ananasem i jeszcze jakis, ale z orzechami ma najmniej wegli. Oto jego parametry:

białko 10,2

weglowodany az 14

tłuszcz 5

wiem, ze orzechy to owoce, ale moze jednak bedzie tolerowany? ;-)

post-20116-1274794611_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

ja robiłam ten chleb bożenki też z połowy składników i daje serek 150 g też nie mam termoobiegu ale dodaje zwykłe drożdże. jak robie chleb to nagrzewam piekarnik potem go wyłanczam iwstawiam chlebek na 15 min a potem piekę 30 min i jest pięknie wyrośnięty i smaczny także może tak spróbuj

bożenka jak wróci to ci na pewno podpowie

dziekuje Kochana:)skorzystam z rad:)

Wiesz co mi dziś siostra powiedziała ,że ja to jak taka anorektyczka co same kości ma stoje przed lustrem,łapie się za te kości i wmawiam sobie że grubas jestem.TY MASZ KOBIETO TEN SAM SYNDROM.Ja tak korzystnie na tej fotce wyszłam ale tak naprawde to te 5 kilosków jeszcze musze zgubić ;-) .Myśle że może się uda na 3 faze wejść od 1 lipca ale to jeszcze nic pewnego.

a tak na marginesie to krzyczała na mnie za kiełbaskę z grilla a sama to co???takie grzechy to mi naet nie w głowie.OJ NIE ŁADNIE!

I26 tylko nie zniknij:)ja tezmam ten syndrom;niby jest ok a ciagle widze siebie jakoko grubasa....czasem mysle,ze oszaleje!!

ale dzis postanowilam,ze od 5 lipca wchodze na 3 faze nawet jak juz nic nie zjade na wadze....nie mam juz sily na zycie bez owocow a ze 5 lipca sa moje imieniny wiec postanowilam to uczcic protalowymi nalesnikami z balym serem i... TRUSKAWKAMI:)juz sie nie moge doczekac:))ale do tego czasu powalcze jeszcze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a co sadzicie o ponizszym twarozku? moze byc traktowany jako produkt tolerowany czy jest zupelnie zabroniony? Wynalazlam go w Lidlu. Niestety jest z orzechami. Byl jeszcze z ananasem i jeszcze jakis, ale z orzechami ma najmniej wegli. Oto jego parametry:

białko 10,2

weglowodany az 14

tłuszcz 5

wiem, ze orzechy to owoce, ale moze jednak bedzie tolerowany? ;-)

no ja osobiscie bym nie zjadla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie!!

Wpadłam się przywitać ... u mnie nic nie nowego nie dzieje, pilnuje tylko wagi, bo w weekendy troche szaleje a niestety to nie jest bez znaczenia dla kg.

Całusy zatem dla wszystkich spadających ... dla stojących cierpliwości.

Witam nowe dietkowiczki, trzymajcie się dzielnie i bez wybryków a efekty będą zaskakujące :)

W czwartek przyjezdza moja siostra z UK, ciekawa jestem jej reakcji?!

A druga siostra już po terminie porodu więc trzymajcie kciuki bo lada moment może się zacząć akcja :)

Aha i jeszcze jedna nowość ... chce obciąć włosy. Zainspirowala mnie Nutka ... ciekawe tylko czy się odważę???!??!? I może jakaś farba?? Nie wiem czy to możliwe w moim wieku ale znalazł mi Łukasz pierwszy siwy włos <shock> ;-) no cóż ...

Marzeniu trzymam kciuki za szybkie odbudowywanie strat powodziowych ...

Żywioły jednak nie są do okiełznania...

Ja ostatnio u swojego Marcina (23l.) wynalazłam 3 grubaśne, gługie siwe włosy..aż się deczko przeraziłam więc jednak chyba możliwe :shock: chociaż jak miałam przerwę w farbowaniu włosów to też jakieś sie pojawiały pojedyńcze...mogłam mieć wtedy z 19 góra 20 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-)

Trochę mnie nie było, ale jakoś nie mogę się teraz pozbierać. Przyjechał do nas dyrygent, nasz ulubiony, taki starszy Pan. Od poniedziałku jeździ nam na naszych emocjach, ale w takim pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zawsze twierdziłam, że moja praca jest trochę fizyczna, trochę psychiczna i trochę emocjonalna i głównie od dyrygenta zależy co będzie przeważało, w tym tygodniu to zdecydowanie są emocje i trudno mi się będzie pozbierać przez jakiś czas.

Weszłam na forum, żeby trochę nadrobić zaległości

I26 wyglądasz rewelacyjnie, serdeczne gratulacje, jesteś przykładem chudnięcia bardzo proporcjonalnego. Dieta Ci służy, piękniejesz z każdym dniem :)

Sandro zagłosowałam,super piosenka. Nie wiesz czy można głosować wielokrotnie??? Powtarzaj ten link co jakiś czas, bo dziewczyny czasami zaglądają rzadziej na forum i będzie łatwiej gdy będzie na bieżąco

Iriss 250g sera na połowę porcji to zdecydowanie za dużo. Ja biorę na całą porcję serek 180g albo 2 po100g. Używam świeżych drożdży, nigdy nie używałam innych więc nie mam takich doświadczeń.

Pozdrawiam was serdecznie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.