Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek :)

Tak, tak Maleństwo - dziękuję :) i póki co ciąże przechodzę z wszelkimi niedogodnościami.. Ale to dobry znak, bo dzidzia chyba się rozwija skoro tak źle się czuję.

Ivonko - dzięki za rady - na pewno wypróbuję. Dzisiaj ratowałam się skórką z chleba bo wyczytałam, że pomaga.. Czy ja wiem czy mi pomogła. Obiad wczoraj u teściowej zjadłam ze smakiem.. ale ogólnie jak pomyslę o jedzeniu.. icon_confused.gif W lodówce mam dwa ciacha z wczorajszych urodzin.. nie mogę nawet o nich myśleć.. bleee... Miałam nadzieje, że mnie to nie dopadnie, bo myslałam, że jak już to będzie tak od samego początku. A tu w czwartym tygodniu mnie dopadło.

Nie chce narzekać, przyjmę na siebie te wszystkie objawy, byleby dzidzia była zdrowa.

Gosiulku - no, to już będzie trzy miesiące jak jestem żoną icon_biggrin.gif Leci ten czas, leci.. I oby między nmi było zawsze tak jak jest teraz!!! :)

Mamuśka nr 2 chyba się ucieszyła z ciąży.. ale i zestresowała. W środę czeka to moją rodzinkę.

Życzę Wszystkim miłego dnia!!!

No Kochana tak już urok bycia w stanie błogosławionym...... Jednym nic nie doskwiera a innym,no cóż organizm a organizm...-ale z drugiej strony mdłości hm..... nie zazdroszczę - nie jest przyjemne ale miejmy nadzieje,tak jak SZYSZUNIA pisze iż po pierwszym trymestrze - miną ;) Zdrówka!!!!

tu zamieszczam moje zdjęcia przed tymi straconymi 3kg. to juz wtedy i tak duzo schudlam i tesciowa zżerało bo wcześniej miałam jekieś 8kg więcej. po tych 3 kg nie ma wielkiej różnicy ale jak tylko zrobię zdjęcie to wrzucę. i moje dzieci.

No proszę ,proszę ....cosik się porobiło iż ostatnimi czasy same lasencje do NAs dołaczają ;) I z czego tu się odchudzac? SYLWIA jak po 2 ciążach wyglądasz rewelacyjnie!!! ... a swoje "małe mankamenty" - oczywiście tu będząc i wspierając się z Nami nawzajem pogonisz w siną dal :P

GOSIULEK avatarek owszem NOWY ale to jeszcze nie to by móc się chwalić..... Na NK jest w większym rozmiarze :shock:

A właśnie a Ty to w końcu na 2 jesteś czy na 3???? Ale kombinujesz,no....:)

PROTANKA dobrze wręcz dosadnie ujęła "twoją fazę" heh.... - "z dwoma trzema dniami białkowymi...." :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzien w pracy po yrlopie...koszmar:/

Posluchalam Waszych rad i juz wczoraj zdjadlam wiecej niz zwykle i stala sie niemozliwosc waga dzis rano powrocila do normy(przed tym niespodziewanym wzrostem) i jeszcze dodatkowo -0,1 kg mnie czyli w sumie 0,5 kg w ciagu nocy hehe jestescie niezastapione/niezastapieni Wasze rady zawsze sa trafne Dziekuje Wam z calego serca bede sie teraz trzymala tego co pisaliscie do srody jeszcze jestem na proteinkach a od czwartku zaczynam 2 powtoreczke 5/5:D

Misiek juz czuje sie lepiej masz rade trzeba sie sluchac Dziewczynek no i oczywiscie Ciebie:)

Gosiulko wlasnie jest tak jak piszesz jem a raczej jadlam do wczoraj 2 razy dziennie bo nie mialam czasu ale po Waszych radach to sie zmienilo i od razu taki spadek cos w tym jest:)Od rana mam swietny humor:D

A z tym kuraczkiem to dobry pomysl:)

Milego dzionka buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej!!

znowu obudzilam sie z bolem glowy...ale przypisuje to skutkom ubocznym przy braniu progesteronu;dzis wzielam ostatnia tabletke i jak teraz @ sie nie pojawi tzn,ze naprawde jest cos bardzo nie tak

poza tym pogoda przygnebiajaca i nic sie nie chce; nie wspomne juz o wc..znowu nic od 4 dni;chyba sie musze poratowac miskowym deserkiem no ale to rozwiazanie nie jest..

nie moge sie doczekac jedynie jak moja rodzinka tu przyjedzie:)jeszcze tylko 11 dni!!:)ale sie czesze;nie widzialam ich od Bozego Narodzenia

magdzik- no to strasznie szkoda,ze nie uda Ci sie wyrwac na spotkanko z nami;moze nastepnym razem:)

bozenko- udanego urlopu!!!!!!

sylwia super kobitka z Ciebie!!i mam nieodparte wrazenie,ze znam Cie skads..albo gdzies Cie widzialam:)skad jestes??

MonikoP- sernik tym razem robilam z przepisu muezin tylko,ze z polowy porcji i ja zawsze robie tak,ze najpierw ubijam zoltka ze slodzikiem(on tutaj tak nie robi)dobry wyszedl(choc jak dla mnie to one wszystkie w smaku podobne:))powtykalam w to brzoskiwnie a potem na wierzch dalam tryskawki i galaretke angielska:)

Iris pewnie, że się będziemy wspierać. Na chwilę obecną przeraża mnie samotność i to, że sobie nikogo nie znajdę. Ale co tam lepiej być samemu niż z kimś takim, jak mój mąż, a dzięki Waszym pochlebnym opiniom na temat mojego wyglądu, może uwierzę, że jeszcze komuś się spodobam.

ivonka na samym poczatku to kazdego targaja takie uczucia...ale naprawde lepiej byc sama niz kims na sile tylko dlatego zeby nie byc samemu;jestes moloda,piekna i na pewno bedziesz jeszcze bardzo szczesliwa!!

milego dzionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Iris to mnie zaskoczyłaś, ja też mieszkam w Radomiu. A rozprawę będziesz miała tutaj?

Wiecie do której spałam? Do 10.30! Widocznie potrzeba mi tyle snu.

Sylwia super zdjęcia.

Naskrobię coś później, tymczasem lecę kupić kostium kąpielowy, bo ten z zeszłego roku troszkę przy duży.

Pozdrawiam Wszystkich icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Dziewczyny:)

Zadko zaglądam ale to usprawiedliwione brakiem czasu:/...ale jak mam chwilkę to przeglądam Wasze posty i widze ze duzo sie dzieje u Was.....dziewczyny gratuluje spadków wyglądacie niesamowicie rany ja tez bym tak chciala hee ale moja droga n aII fazie bladzi bo z malymi grzeszkami,ktore sie zdaja ubylo niewiele niecale pol kilo:(od jutra 5 bialek i musze jakos wytrwac bo inaczej spedze na II fazie hohohoho i bez efektów a jeszcze teraz zjawiły sie cudne dniicon_eek.gif wiec pewnie z ta waga i woda bedzie roznie...........Iwonka nieprzejmuj sie glowa do gory bedzie odbrze a wrecz musi byc MOge ci powiedziec jesli powzowlisz ze nie takiego kwiatu jest pol swiatu wiec bedzie bardzoo dobrze a jestes laska wiec glowa do gory:)Trzymam kciuki za dziewczyny walczace w I fazie i II i III:)a wy trzymaj cie za mnie zebym chociaz 5 dni bialek przetrwala a pote,m 5 z warzywami bo inaczej mnie te grzechy doprowadza......dziekowa narazie ze waga nierosnie ino stoi i waha sie raz wte raz wte no zobaczymy.....To zycze milego dnia ,wiczorka i dozobaczyska niebawem buziakiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.