Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie daj się nabrać mojemu dziecku, jak ktoś jest głodny to mu chleb smakuje a nie gofry, ale jej musi być zawsze na wierzchu - mąż ją tak wychował, tylko nie wiem gdzie ja byłam w tym czasie :lol:

Ojej, to zupełnie jak z moimi Synami, też Ich Mąż wychował :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie.

Mam prośbę, napiszcie mi na priw, jeśli na forum nie można pisać marek, co i jakiej firmy najchętniej jecie.

Dziś obeszłam cały super market i kupiłam tylko tuńczyka w sosie własnym, rybę wędzoną oraz ser chudy P..y - lekki 0%. Boję się, że zgrzeszę i dlatego proszę Was - doświadczone dietowiczki o pomoc

Nie mam zbyt wiele czasu na gotowanie, długo pracuję, więc muszę zapychać się gotowymi produktami.

Jutro upiekę sobie większy kawałek piersi z indyka, pokroję w plasterki i będę podjadać w pracy.

Jak sobie radzicie z posiłkami w pracy?

W każdym sklepie znajdziesz produkty innej firmy. Jeśli chodzi o nabiał zasada jest prosta: białko>węglowodany+tłuszcze ewentualnie w najlepszych proporcjach , jakie znajdziesz. Musisz sie uzbroić w cierpliwość i poczytać etykietki. Poszperaj w naszych przepisach z jakich produktów są zrobione dania i będziesz wiedziała co kupowac. Pozdrawiam i dobranoc Do jutra :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete bidulko, jestem tego zdania co Śliweczka, podkuruj się, a później chyba najrozsądniejsze bedą białeczka... Buziaki i szybkiego powrotu do pełni zdrówka :*

zielona_ona to zależy w jakich sklepach robisz zakupy. Ja np najczęściej robię zakupy w biedronce i auchanie. W biedronce kupuję szynkę gotowaną odtłuszczoną, serek granulowany piatnicy, twaróg chudy i czasem jak mnie naprze to parówki drobiowe, tuńczyk w sosie własnym. No i czasami jogurt naturalny bakoma/Tola. Tola ma lepsze parametry :-D W auchanie kupuje rybki mrożone, twaróg mielony na sernik, otreby, elementy indyka+kuraka i mięso mielone z indyka na samoobsłudze.

Pozdrawiam dziewczyny, dziś mnie już chyba nie bedzie, a jutro to raczej napewno :lol: Chyba nareszcie zacznę się przysposabiać do nowej pracki - u męża w firmie :D A jutro będe pełnić role tłumacza - mam troche pietra bo z językiem tym miałam do czynienia na powazniej ostatni raz na maturze ('95), ale coś tam chyba zostało jeszcze w głowie :D

Aha, zapominam Wam napisać, że jak byłam jeszcze na uderzeniówce, to pochwaliłam sie tą dietą koleżance. Zaraziła się :) Jest zachwycona dietą i spadkami kilosów, a i szczęśliwa że w pracy koleżanki zauważają efekty :D W ślad za nią poszło już kilka dziewczyn z jej pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z poranna kawką.

Maragrete wracaj nam szybciutko do zdrowia, bo smutniarsko bez Ciebie. Kuruj sie dzielnie i bądz z nami, a potem wskakuj szybko w sam środek Sekty Czcicieli Twarogu i uzywaj go do woli :lol:

W Szczecinie pogoda całkiem ładna, mam nadzieję, ze utrzyma sie do wieczora, bo te wieczne chmury na niebie i ciemnosc za oknem nie nastraja optymistycznie.

Buziaki dla wszystkich spadajacych z wagi. A dla tyvh, ktorym waga stoi w miejscu- 2 buziaki. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ze slonecznego Augsburga!!!!!!!

na niebie ani jednej chmurki a ja mam jakas chandre.......brrrrrr moze sie z tego otrzasne przy pomocy kawki i waszej :lol:

nie chce zanudzac ale te z was co pamietaja ze mialam klopoty z @ (dostalam ja 4 razy w miesiacu) wiec przed wyjazdem

bylam u gina zrobil mi wstepne badania wyslal na mammografie i przepisal jakies ziolowe tabletki,

mammografie zrobilam wczoraj i pani doktor zrobila dla pewnosci usg jeszcze nie byla pewna zrobila tommografie i doszla do wniosku

ze trzeba zrobic biopsje :-D i w czwartek ide........ jejciu dziewczyny ale mam stracha i dola przy okazji :D

juz nie bede was zanudzac bo to nie jest temat o biopsjach tylko o diecie :D

powiem szczerze ze z tego wszystkiego to nawet sie nie wazylam ale zrobie to po porannej toalecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja melduję się na porannej kawusi.

Witam Was serdecznie drogie koleżanki.Na Podlasiu ładnie,jest wiaterek,ale słoneczko pięknie świeci i jest ciepło.

Edytko,fajnie że naszą dietą ludzie się interesują,ja też wciągnęłam kilka osób,najpierw moja mama,teraz  pożycza książkę swoim znajomym,potem siostra.Dwie kuzynki też są na protalu,jedna z nich nawet czasem nas czyta ,prawda Ewcia????  :lol:

Pozdrawiam Was gorąco i miłego wtorku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ze slonecznego Augsburga!!!!!!!

na niebie ani jednej chmurki a ja mam jakas chandre.......brrrrrr moze sie z tego otrzasne przy pomocy kawki i waszej :lol:

nie chce zanudzac ale te z was co pamietaja ze mialam klopoty z @ (dostalam ja 4 razy w miesiacu) wiec przed wyjazdem

bylam u gina zrobil mi wstepne badania wyslal na mammografie i przepisal jakies ziolowe tabletki,

mammografie zrobilam wczoraj i pani doktor zrobila dla pewnosci usg jeszcze nie byla pewna zrobila tommografie i doszla do wniosku

ze trzeba zrobic biopsje :-D i w czwartek ide........ jejciu dziewczyny ale mam stracha i dola przy okazji :D

juz nie bede was zanudzac bo to nie jest temat o biopsjach tylko o diecie :D

powiem szczerze ze z tego wszystkiego to nawet sie nie wazylam ale zrobie to po porannej toalecie :D

Balbinko kochana,mam nadzieję że wynik biopsji będzie dobry,jejciu zmartwiłam się...Będę w czwartek trzymała kciuki za Ciebie i mam nadzieję że to pomoże.Jestem całym sercem przy Tobie.Nie martw się,trzeba myśleć pozytywnie.Buziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ze slonecznego Augsburga!!!!!!!

na niebie ani jednej chmurki a ja mam jakas chandre.......brrrrrr moze sie z tego otrzasne przy pomocy kawki i waszej :lol:

nie chce zanudzac ale te z was co pamietaja ze mialam klopoty z @ (dostalam ja 4 razy w miesiacu) wiec przed wyjazdem

bylam u gina zrobil mi wstepne badania wyslal na mammografie i przepisal jakies ziolowe tabletki,

mammografie zrobilam wczoraj i pani doktor zrobila dla pewnosci usg jeszcze nie byla pewna zrobila tommografie i doszla do wniosku

ze trzeba zrobic biopsje :-D i w czwartek ide........ jejciu dziewczyny ale mam stracha i dola przy okazji :D

juz nie bede was zanudzac bo to nie jest temat o biopsjach tylko o diecie :D

powiem szczerze ze z tego wszystkiego to nawet sie nie wazylam ale zrobie to po porannej toalecie :D

Kochana uszy do gory. Wszystko się wyjasni- napewno pozytywnie. Niestety zyjemy w takich zakreconych czasach, ze w naszych organizmach dzieją sie rózne anomalie ( u mnie w wieku 28 lat po raz pierwszy mówiono o "cukrzycy II- starczej!!"). Biopsja słuzy temu, aby sprawdzić wszystko na 100 %, nie oznacza wcale nic złego. Nie bede Ci tu wypisywac jakie "głupie" sprawy mogą zaniepokoić lekarza, a przy okazji wywolac w nas ogromną panikę, uwierz mi na słowo, ze to świetnie ze gin chce Cię zbadać jak tylko mozna najdokladniej. Wiem tez, ze najgorszy jest czas, to czekanie na badanie- wtedy kołacza się rózne mysli. Ale nie wolno sie temu poddawać i trzeba za wszelka cenę myslec pozytywnie. Pewnie wiesz ile w Polsce czeka sie na takie badanie?? To jest horror. W czwartek zaswieci sloneczko i badanie uspokoi Cie Kochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

tylko was zostawic na kilka dni i już znów "natrzaskane" 10 stron, gaduły-pisuły jedne... :lol:

Witam nowe Protalki i żtczę sukcesów w s[adkach wagi oraz dużo samozaparcia !

Tym koleżankom, którym sie udało zaliczyć spadki od ostatniwj mojej tu bytności, szczerze gratuluje a za pozostałe trzymam kciuki, wszyskie 4 (jak pisała Juggin)....

Ja wróciłam dzisiaj  do żywych. Moje dolegliwości żołądkowe okazały sie byc całkiem poważnym zatruciem, (...)

Skutkiem mojej krotkiej akcji schudłam 4 kilo w 4 dni ale najzdrowsze to chyba nie jest

Witaj Maragrete, cieszę się, że najgorsze już za Tobą. Żołądek strasznie wymęczy. Domyślam się, że już nie spojrzysz na kurczaka pakowanego próżniowo.

Schudłaś, ale to pewnie efekt odwodnienia. A może się jednak utrzyma :D?

Dobrze, że już czujesz się lepiej. Uważaj na siebie teraz i odpoczywaj na zwolnieniu.

Pozdrowionka

Nie daj się nabrać mojemu dziecku, jak ktoś jest głodny to mu chleb smakuje a nie gofry, ale jej musi być zawsze na wierzchu - mąż ją tak wychował, tylko nie wiem gdzie ja byłam w tym czasie :-D

Czasem tak wyjdzie Beniu, ale musisz trochę ją 'naginać' bo inaczej wejdzie Ci na głowę, albo co gorsza, będziesz zawsze tą złą a tatuś będzie kochany. Ja rozpuściłam swoje najmłodsze dziecię, głównie w kwestii porządku, bo chorowite było bardzo i efekt tego taki, że chodzę i zbieram jego rzeczy po całym domu. Nie wiem tylko jak to jest bo jak jadę do niego na stancję to ma względny porządek. On to zawsze tłumaczy, że w domu chce mieć luz. Z kolei moja córka, która zawsze zmuszana była do utrzymywania porządku ma teraz fioła na jego punkcie. Sprząta nawet jak nie ma co sprzątać. Nie ma więc złotego środka, a szkoda.

Aha, zapominam Wam napisać, że jak byłam jeszcze na uderzeniówce, to pochwaliłam sie tą dietą koleżance. Zaraziła się :) Jest zachwycona dietą i spadkami kilosów, a i szczęśliwa że w pracy koleżanki zauważają efekty :D W ślad za nią poszło już kilka dziewczyn z jej pracy :D

Ja też widuję teraz moje koleżanki szczuplejsze. Niektóre się nie przyznały, że chcą przejść na Protala, ale widać już efekty.

No, dziewczyny, tak jak podejrzewałam, po niedzielnym kawałku torcika, 300 gramów w górę dzisiaj, tak, że o przejściu do III fazy w tym tygodniu nie mam co marzyć. Może po białeczkach.

Jestem padnięta, zrobiłam wczoraj ze 20 litrów soku z czerwonej porzeczki i agrestu. Dziś muszę jeszcze zerwać resztę.

Zjadłam otrębiankę, wypiłam kawkę, pogawędziłam z Wami, pora do pracy!!! :D

Życzę Wam miłego, słonecznego dnia!!! :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was troszkę późniejszą porą. Dziewczyny normalnie nie mogę się wyrobić z niczym to zalega wszystko a chcę od poniedziałku na urlop iść 2 tyg i co to będzie po powrocie....???

Balbinko kochana trzymaj się - my będziemy z Tobą myślą i protalową mocą. Trzymamy kciuki żeby wszystko było ok....i stres odszedł w niepamięć.

Margaret wracaj szybko do zdrówka i do nas.

Pozdrawiam ciepło wszystkie protalki../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko kochana,mam nadzieję że wynik biopsji będzie dobry,jejciu zmartwiłam się...Będę w czwartek trzymała kciuki za Ciebie i mam nadzieję że to pomoże.Jestem całym sercem przy Tobie.Nie martw się,trzeba myśleć pozytywnie.Buziaki.

Dziekuje Sliweczko moja kochana za dobre slowo :D

Kochana uszy do gory. Wszystko się wyjasni- napewno pozytywnie. Niestety zyjemy w takich zakreconych czasach, ze w naszych organizmach dzieją sie rózne anomalie ( u mnie w wieku 28 lat po raz pierwszy mówiono o "cukrzycy II- starczej!!"). Biopsja słuzy temu, aby sprawdzić wszystko na 100 %, nie oznacza wcale nic złego. Nie bede Ci tu wypisywac jakie "głupie" sprawy mogą zaniepokoić lekarza, a przy okazji wywolac w nas ogromną panikę, uwierz mi na słowo, ze to świetnie ze gin chce Cię zbadać jak tylko mozna najdokladniej. Wiem tez, ze najgorszy jest czas, to czekanie na badanie- wtedy kołacza się rózne mysli. Ale nie wolno sie temu poddawać i trzeba za wszelka cenę myslec pozytywnie. Pewnie wiesz ile w Polsce czeka sie na takie badanie?? To jest horror. W czwartek zaswieci sloneczko i badanie uspokoi Cie Kochana.

i Tobie tez kochana Juggin wielkie dzieki ale wiesz ta lekarz chciala mi od razu zrobic biopsje tylko ze ja taki cykor jestem ze sie nie zgodzilam :-D musze sie do tego nastroic psychicznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.