Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

AZ A gdzie sukienkę kupiłaś.. ja jutro z rana do 3miasta lecę... Planuję trochę tego odwiedzić... A nóż widelec coś się znajdzie.. trzymajcie kciuki !!

Guga to ja czekam z niecierpliwością na dalsze wyniki - relacjonuj na bieżąco.. Bo u mnei już coś stanęło.. a co najśmieszniejsze właśnie po weekendowych grzeszkach (Komunia i Wesele) waga mi się rozkręciła potem... a teraz jak zakleta powyzej 60 trochę.. Może jest to i jakiś sposób.. W sumei to chyba organizm wtedy tak jakby za każdym razem na uderzeniówkę ;> No nic.. Czekam na info i lecę spac, bo za max 6 godzin pobódka !!

Trzymajcie sie - buziaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry!!!

dzisiaj waga rano mnie rozpiescila i pokazala 0.5kg mniej, ale sprowadzila mnie na ziemie i po chwili bylo juz tylko -0.3, no ale to i tak dobre. wszystko w dobra strone idzie. pozdrawiam i milego dnia, lece do pracy. buziaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się cieszę, ze mi pokazała -o.2  :grin: zauwazylam, ze jak nie jem tak na 3h przed snem to mam lekki spadek, ale tez nie zawsze niestety. czasem jest zaskakujacy (i wkurzajacy) wzrost

Nowym dziewczynom chcialabym polecic przepis na otrebianke. Jest w naszych protalowych przepisach i tak bardzo przypadl mi do gustu, ze nie moge doczekac sie kolejnych porankow  :wink: ja lubie wersje na slodko. Gotuje szklanke mleka, dodaje otreby, chwile gotuje a potem wylaczam gaz i pod przykryciem one pecznieja. Wraz z otrebami dodaje 2 krople aromatu do ciastu i lyzke slodzika. Pod tym przykryciem te otreby tak pecznieja, ze mozna je lyzka kroic. Prawie jak batonik  :oops: swietne sniadanko na slodko- nie pamietam, kto jest autorem tego przepisu, w kazdym razie - ten ktos (lub predzej ktosiowa) mial super pomysl  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam siostry Dukanowe! Od jakiegoś czasu dokładnie od 30 kwietnia, też się dietuję. Uwielbiam gotować i chyba to było moją główną motywacją, żeby zacząć tą dietę. Bo gotuję co lubię, nie jestem głodna a full power!! A piszę, żeby powiedzieć po pierwsze:

Witajcie!

A po drugie, żeby powiedzieć:

Fajnie, że jesteście. Razem lepiej prawda?

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik i Gosiulek , oraz wszystkie nasze forumowiczki - nadaje newsa : eksperyment działa i sprawdza się ku mojemu ogromnemu zdziwieniu !!!

Pamiętacie jak w weekend najadałam się i od poniedziałku tylko białka , oto wyniki : przed weekendem 65kg. potem było dużo dobrego w tym frytki , normala cola , tłuste jedzenie , ciasta itp. , w poniedziałek rano było 65.kg. a dzisiaj po białkach ( 4 dni ) 62.9 kg.. Myślę że działa , ale poobserwuje dalej bo właśnie w sobotę mam wesele i nie będę się oszczędzać . Wiecie co , tak sobie myślę że może nam brakować witamin i po jakieś tabletki można sięgnąć . I jeszcze jedno , w tym tygodniu wcale nie jadłam mięsa, a ryby w dużych ilościach , zacznę świecić od fosforu .

Jest taka dieta , zapewne większości znana " odchudzanie na zawołanie " czytałam i wyczytałam że można sobie robić takie "odpoczynki " bez wpływu na wagę , to może i to tutaj dzała ? Zobaczymy , dam znać o rezultatach . ściskam was wszystkie icon_lol.gif

Guga co do witaminek to ja stosuje to Vita-Miner dieta, jest specjalnie dla osób które dietą pozbawiają się witamin itp więc powinno być ok :wink: a co do Twojego eksperymentu to brzmi zachęcająco, ja w przyszłym tygodniu zamierzałam przejść na 3 fazę bo waga mi stoi a nie zamierzam tracić wakacyjnych imprez, spotkań itp nie mogąc się bawić więc miałam zamiar przejść na taką zmodyfikowaną 3 fazę gdzie dość restrykcyjnie trzymam się zasad jedzeniowych, ale jem sporo owoców, no i na spotkaniach z ludźmi pije winko czy coś bez wyrzutów sumienia + uprawiam dużo sportu (no bo w wakacje gram w tenisa, biegam, ćwiczę i tak bo jest dużo czasu). Mam nadzieję że waga i tak powolutku będzie spadać ze względu na sport itp, a ja nie będę się męczyła tak bardzo na komuniach, ślubach i imprezach które się szykują :oops: Ale gdyby Twoja wersja była skuteczna to nawet lepiej więc czekam na dalsze relacje ;)

post-20019-12762399040064_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!

Witam siostry Dukanowe! Od jakiegoś czasu dokładnie od 30 kwietnia, też się dietuję. Uwielbiam gotować i chyba to było moją główną motywacją, żeby zacząć tą dietę. Bo gotuję co lubię, nie jestem głodna a full power!! A piszę, żeby powiedzieć po pierwsze:

Witajcie!

A po drugie, żeby powiedzieć:

Fajnie, że jesteście. Razem lepiej prawda?

Pozdrawiam :oops:

Witaj!!! Fajnie że jesteś ;) To jakie wyniki??

A u mnie załamka... :wink:  Waga po 2 dniu 62,5 albo ważyłam więcej niż na suwaczku, albo tak słabo mi schodzi... :/ Nie wiem jak mama bo się z nią wczoraj nie widziałam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam siostry Dukanowe! Od jakiegoś czasu dokładnie od 30 kwietnia, też się dietuję. Uwielbiam gotować i chyba to było moją główną motywacją, żeby zacząć tą dietę. Bo gotuję co lubię, nie jestem głodna a full power!! A piszę, żeby powiedzieć po pierwsze:

Witajcie!

A po drugie, żeby powiedzieć:

Fajnie, że jesteście. Razem lepiej prawda?

Pozdrawiam :wink:

Witam wszystkich serdecznie.

A Ciebie szczególnie, fajnie gdy pojawiają się nowe osoby, pewnie że w grupie raźniej, sama zobaczysz jak tu fajnie i przyjacielsko. Skoro lubisz gotować to dieta daje naprawdę wielkie możliwości, wstawiaj przepisy jak coś wymyślisz, bo takie lenie i beztalencia jak ja bardzo chętnie skorzystają.

Dzisiaj na zakupy, kiepsko trafiłaś bo skraw wielki, ja chyba do południa będę w domu siedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:smile:witam w upalne przedpołudnie!

Ależ Wy Jesteście kochane:grin:!!!!!!

nie myślałam że tak będzie mnie ciągnęło do Was dziewczyny!!!! powtarzam się ale to forum to zbawienie dla wszystkich niedowiarków we własne siły, dla zrezygnowanych , smutasków.... :wink::grin: samo czytanie postów poprawia humor!!!!

dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gosiulkowi, Olince, Maragrete i wszystkim innym za ciepłe słowa!!!!!

ps. -Gosiulek - tak to ja na zdjęciu z zeszłego roku:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny pozdrawiam z rana:) waga 53 po 2 bialkowych, troszku spadla:) napisalam do tej mojej zamowionej diety, zeby przyslali mi ja wczesniej ale cos nie odpisuja...nie wiem czy dam rade pociagnac jeszcze jutro bialka chyba nie:( bo same proteiny to dla mnie katorga.

A czy Marudka wita tu wszystkicjh jeszcze o 5??? bo cos jej nie widac a przed wstapieniem w zwiazek malzenski byla tu codziennie jako pierwsza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khalidek zrób suwaczek, dodatkowa mobilizacja. I do boju :oops: . Chociaż sama udzielam się rzadko, lubię was czytać... taki nałóg.

Saguś aż Ci zazdroszczę że normalne jedzenie już Ci tak nie smakuje. Ja wczoraj skusiłam się na trzy truskawki, prosto z krzaczka, takie słodziutkie z słońca, mniaaaaaaaaaam. Grzeszek, ale i tak się cieszę, że moja ręka nie sięgnęła po więcej. Opanowałam się :wink: .

ewuskaka podziel się z nami jakie masz efekty diety, skoro dobrze czujesz się w kuchni, może podsuniesz nam jakiś ciekawy przepis ???

Miłego dzionka dziewuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.