Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ;)

Wszystkim mamom skladam najserdeczniejsze zyczenia!

Chcialam tylko szybko wtracic na temat tych kawalow- dolaczam sie do tych ktorzy uwazaja ze bylo ich za duzo w ostatnim czasie. Zgadzam sie ze mozna wtracic jakis dowcip- ale jeden albo 2 dziennie, a nie 4 strony. Myslalam nawet przez chwile ze po prostu opuszcze to forum bo to juz nie bylo forum o protalu, a nie mowilam nic bo posty innych wskazywaly na to ze sie to wszystkim bardzo podoba.

Moim zdaniem najlepszy kompromis- nie wykluczajmy kawalow z forum calkowicie, ale ograniczmy je do 1-2 dziennie.

A jesli ktos jest bardzo dowcipow spragniony to niech podesle adres mailowy do margot, bogi, lenoxa i wtedy bedziecie mogli spamowac ile dusza zapragnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ;)

Wszystkim mamom skladam najserdeczniejsze zyczenia!

Chcialam tylko szybko wtracic na temat tych kawalow- dolaczam sie do tych ktorzy uwazaja ze bylo ich za duzo w ostatnim czasie. Zgadzam sie ze mozna wtracic jakis dowcip- ale jeden albo 2 dziennie, a nie 4 strony. Myslalam nawet przez chwile ze po prostu opuszcze to forum bo to juz nie bylo forum o protalu, a nie mowilam nic bo posty innych wskazywaly na to ze sie to wszystkim bardzo podoba.

Moim zdaniem najlepszy kompromis- nie wykluczajmy kawalow z forum calkowicie, ale ograniczmy je do 1-2 dziennie.

A jesli ktos jest bardzo dowcipow spragniony to niech podesle adres mailowy do margot, bogi, lenoxa i wtedy bedziecie mogli spamowac ile dusza zapragnie.

Pozdrawiam

:) :) :) :) :lol: :D :D :D :D :-D

ale masz talent. nie napisałaś kawału a rozśmieszyłaś mnie do łez

zostal Ci już tylko jeden na dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokój!!!!!!!!!!! Co się z Wami dzieje?????????????? Jeszcze z tego jakaś kłótnia powstanie!!!!!!!!!!! Owszem ja lubię dowcipy,lubię się śmiać,ale Dorotka ma rację...Ona założyła temat o diecie protal, a nie wątek z dowcipami.Jeśli ona uważa że kawałów jest za dużo to trzeba uszanować jej zdanie.Toż to dzięki niej tu jesteśmy prawda??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny spokój!!!!!!!!!!! Co się z Wami dzieje?????????????? Jeszcze z tego jakaś kłótnia powstanie!!!!!!!!!!! Owszem ja lubię dowcipy,lubię się śmiać,ale Dorotka ma rację...Ona założyła temat o diecie protal, a nie wątek z dowcipami.Jeśli ona uważa że kawałów jest za dużo to trzeba uszanować jej zdanie.Toż to dzięki niej tu jesteśmy prawda??????

Prawda!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE!!!!

Witam wszystkie nowe Protalki. Nie było mnie kilka dni i nie mogę nadążyć z czytaniem, ale powoli dam radę ;)

Wróciłam po weselu i wiecie co??? Chyba z sukcesem, bo waga stoi w miejscu!!!! Nic mi nie doszło HURRRRAAAA!!! Starałam się jeść potrawy bardzo zbliżone do protala, ale toastów nie odmawiałam :)

Czyli nic nie muszę nadrabiać tylko pędzę dalej do przodu z gubieniem wagi.

Jeśli chodzi o kawały to proponuję założyć osobny wątek podobnie jak do przepisów. Wtedy każdy spragniony wesołości mógłby sobie tam zajrzeć.

Pozdrawiam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek wszystkiego najlepszego kochanym Mamusim (w tym mnie) ;)

Dorotko, jestem Ci bardzo wdzieczna za pomoc, łykałam Lineę jakiś czas temu i co ciekawe to nie tylko nie ułatwiała mi wypróżnień, ale powodowała tak silne zaparcia, że ledwo żyłam, ledwo dałam radę oddychać z bólu :/

Co do dowcipów... wiem że jestem tu nowa, i mam guzik do powiedzenia, ale... no właśnie, osobom które nie mają zbyt wiele czasu, może sprawiać niemały kłopot przewinięcie wszystkich stron z dowcipami, a na czytanie wszystkich zwyczajnie brakuje czasu. Ja osobiście boję się że właśnie przewijając strony z dowcipami mogłam pominąć jakąś cenną radę :/

m_a_r_g_o_t nie obraź się, ale również uważam że ten wątek nie służy do przewijania kilku stron kawałów, a do wspólnej walki z kilogramami, a do tego trzeba czegoś więcej niż tylko zdrowy śmiech :)

Pozdrawiam was wszystkie i ide prać, bo mój 2,5 latek nie chce się nauczyć siusiu do nocnika :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ....

Tak czytam i czytam i muszę się wtrącić......bo trochę niesmacznie się zaczyna robić!

Po co te docinki Margot.....przecież można na spokojnie sobie wyjaśnić pewne kwestie..... a pomysł z osobnym wątkiem na dowcipy jest O.K. i też jestem za....zgadzam się ze Śliweczką i Dorotką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko, mamy demokrację;)

tylko dziwi mnie,ze po ekscesie z lenoxem wszyscy wyrażali chęć ich czytania.. a teraz wprost niechęć!!

w pełnej wierze, że sprawiam radość (pewnie bogi i lenox również) szukałam ich wprost żeby wam dogodzić

ale cóż, jestem w stanie pojąć, ze diety mogą powodowac także efekt pernamentnego niezadowolenia, ale nie wiem, czy warto je personalizować i powiem dosadnie- czepiać innych. moge podac tysiąc przykładów postów, gdy ci niezadowoleni pękali ze śmiechu, aż popuszczali

takie nagłe zmiany nastrojów działają na mnie i moją diete źle, nie odpowiada mi ta sytuacja, więc muszę się z tobą pozegnac, majac nadzieję, że w razie watpliwości będę mogła do Ciebie napisać list z nurtującym pytaniem. z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko, mamy demokrację :)

tylko dziwi mnie,ze po ekscesie z lenoxem wszyscy wyrażali chęć ich czytania.. a teraz wprost niechęć!!

w pełnej wierze, że sprawiam radość (pewnie bogi i lenox również) szukałam ich wprost żeby wam dogodzić

ale cóż, jestem w stanie pojąć, ze diety mogą powodowac także efekt pernamentnego niezadowolenia, ale nie wiem, czy warto je personalizować i powiem dosadnie- czepiać innych. moge podac tysiąc przykładów postów, gdy ci niezadowoleni pękali ze śmiechu, aż popuszczali

takie nagłe zmiany nastrojów działają na mnie i moją diete źle, nie odpowiada mi ta sytuacja, więc muszę się z tobą pozegnac, majac nadzieję, że w razie watpliwości będę mogła do Ciebie napisać list z nurtującym pytaniem. z góry dziekuję

Margot,nie wygłupiaj się!!! Zostań z nami !!! Nie możesz nas op[uścić z powodu głupich kawałów!!! 

Napisałam że jestem za dowcipami,ale widzisz nie ja jedna jestem na tym forum,innym to się może nie podobać.Skoro inni sobie tego nie życzą to nie trzeba brać tego jako osobistą wendetę,po prostu wielu ludzi nie ma tak rozwiniętego poczucia humoru jak Ty kochana.Nie gniewaj się na nikogo,napewno nikt nie chciał Ciebie urazić.Wiem że właśnie ci co się najbardziej śmiali mają najwięcej problemów,ale tak zawsze jest  :) Szkoda by było gdybyś odeszła,nasze forum wiele straci bez Ciebie...Nie rób mi tego <płacze> ;) Odeszła już wcześniej MamaKasia,którą bardzo polubiłam,a teraz Ty???Będę płakać!!! Mówię poważnie NIE ZOSTAWIAJ NAS!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MAMY ;)

Witam wszystkie forumowiczki. Dzien piekny,az sie w domu nie chce siedziec. U mnie z dietka coraz lepiej. Dzis rano bylo mnie 700g . W fazie warzyw nie widze spadku wagi i czasami mnie to drazni. Ale dni proteinowe wszystko wynagradzaja.Mam nadzieje,ze dalej waga tak bedzie spadac.

Margot:) synek jest super. A to zdjecie na nk:) Normalnie przystojniacha jakich malo:) Co do kawalow to mysle,ze od czasu do czasu nie zaszkodzi cos wkleic. Ale jak ich jest bardzo duzo,to zaczynaja sie przjadac:) Ja sie niezle przy nich bawie. Nie wszystkie czytam bo jest ich bardzo duzo.Dlatego rozumiem DOROTKE,POLE , SLIWECZKE i inne dziewczyny.. Ale nie warto sie denerwowac z wymiany zdan. ZOSTAN Z NAMI :)

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny i chlopaki :)

widze ze znow sie goraco na forum zrobilo..... ;) to naprawde nie przyjemne czytac takie posty jak przed chwila...nie obrazajcie sie na siebie ! Margot zostan z nami,co to znaczy ze musisz sie pozegnac? juz nie bedziesz z nami pisala?! :) mysle ze to dobry pomysl zalozyc nowy watek z kawalami,tam mozna by bylo wstawiac jakies dobre dowcipy,niektore byly naprawde wypasione! :) i moze by sie nie powtarzaly..poniewaz czasem np. ktos powtarzal kawal ktory czytalam juz kilka stron wczesniej...

Balbinko ja tez kupuje Weizen und Hafer kleie,w realu je tyko widzialam i tam je kupuje,w innych nie wypatrzylam...a z nazwa geschrotet tym bardziej nie widzialam...czasem siie gubie jeszcze jak czegos szukam tu.

post-6578-1243335283_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w ten piękny, słoneczny poranek :) aż chciało się wstawać, szkoda tylko że do pracy ;)

Chyba spadł mi kolejny kg. Chyba, bo mam wskazówkową wagę, koniecznie muszę kuppić elektroniczną. Jak się utrwali, to zmienię na linijce. A i w pasie ubyło 1 cm, czyli w sumie -3 :lol:

Dzisiaj 3 dzien protein z warzywami, a od piątku znowu 5 dni samych protein.

Dzisiaj w pracy mam sałatkę: pieczony filet kurczaka w przyprawie gyros, liść sałaty lodowej, pomidor, kawałek ogórka i szczypiorek; skropiłam wszystko octem balsamicznym i posypałam świeżą bazylią. Brakuje mi tu oliwki jednak :) Jak będzie niedobre, to najwyżej zaleję jogurtem :)

Nie wiem, może jednak się przekonam do tego oleju parafinowego :)

gratuluję Mari spadku wagi i powiem Ci szczerze,że oleju parafinowego używam do sosów winegret do sałatek i surówek.Nie ma on smaku a zastępuje oliwę.Kupuję np.sosy do sałatek o różnych smakach w biedronce i tam dodaje się 3 łyżki wody i 3 łyżki oleju,powiem szczerze ,że to jest super i nie mam rzadnych sensacji po tym.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, dziewczyny..(chyba za wcześnie wstajecie i to lewą nogą) jaki problem ominąć kawały? wystarczy jeden ruch palca wskazujacego prawej lub lewej rączki;) chyba nie odkryję Ameryki mówiąc, że dobry humor i samopoczucie jest rownie ważny jak dobre rady

dziękuję dziewczyny za miłe komentarze dotyczace mojego synusia

wszystkim mamuniom-wszystkiego najlepszego ;)

moze znajdziecie czas na odsłuchanie (ja często ryczę)

w wersji, którą lubię sluchać

http://www.youtube.com/watch?v=Lp36fR0gK5g...feature=related

w wersji wizualnej, wykonanie troszkę gorszej jakości

http://www.youtube.com/watch?v=H8H_er8IF3s

Wielkie dzięki za tę piosenki,poryczałam się .Moja mama mieszka daleko i tylko mogłam dzisiaj zadzwonić.3-MALLINA-FAZA-III-7205.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliweczko, mamy demokrację ;)

tylko dziwi mnie,ze po ekscesie z lenoxem wszyscy wyrażali chęć ich czytania.. a teraz wprost niechęć!!

w pełnej wierze, że sprawiam radość (pewnie bogi i lenox również) szukałam ich wprost żeby wam dogodzić

ale cóż, jestem w stanie pojąć, ze diety mogą powodowac także efekt pernamentnego niezadowolenia, ale nie wiem, czy warto je personalizować i powiem dosadnie- czepiać innych. moge podac tysiąc przykładów postów, gdy ci niezadowoleni pękali ze śmiechu, aż popuszczali

takie nagłe zmiany nastrojów działają na mnie i moją diete źle, nie odpowiada mi ta sytuacja, więc muszę się z tobą pozegnac, majac nadzieję, że w razie watpliwości będę mogła do Ciebie napisać list z nurtującym pytaniem. z góry dziekuję

Twoich postów komentować nie bede...

Nikt Cie nie wygania. Zostan z nami tylko uszanuj to ,ze nie kazdy ma ochote i (przede wszystkim) czas czytac kawały . Mozna oczywiscie od czasu do czasu wstawic kilka ale nie takie ilosci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.