Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. :D :-D :-D Już muszę iść spać, bo jutro mam sądny dzień. A ukoronowaniem sądnego dnia jest zabranie nam walizek(wracamy dohotelu o północy, a walizki oddajemy do 1 w nocy) i musimy wszystko zaplanować tak, żeby na podróż nie zostać bez np. czystych majtek :) . Walizki oddadzą nam na lotnisku i będziemy sie przepakowywać,żeby nie zostawić w bagażu podręcznym noża dezodorantu, itp., wzbudzając wśród Tubylców niemałą sensację.

Dobranoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

Mam kolejne spostrzezenie( ja chyba powinnam być naukowcem jakimś): jak Juggin nazre sie czeresni w pracy ( kilkanascie, kilkadziesiąt) to przytyje :D . No i podobnie jak z truskawkami, jak zeżre 30 deko to przytyje 2 kg :-D . Wlasnie sie zważylam, bo jakos mi tak ciasno w moich seksownych, obcislych spodenkach- no i masz babo placek.

Wniosek: żadnych, absolutnie żadnych owocków dla juggin :-D

Czy mowienie o sobie w 3 osobie to nie jest czasem objaw schizofrenii..hihihi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Śliweczko!!! Jak dawno się już do ciebie nie zwracałam. Mnie też zmyj głowę, za te czereśnie. Należy mi się, bo nie było ich kilka, niestety. Zobaczymy co na to waga.

Witaj Polu! Dawno Ciebie nie było na forum,nie miałyśmy okazji zwracać się do siebie  :-D A za te czereśnie to post-7037-1246902386_thumb.gif  Ale nie Tylko Tobie Polu należy się bura,ja zjadłam dzisiaj jogurt z truskawkami,prawdziwymi,pachnącymi truskawkami  :-D

Witam wieczorkiem.

Mam kolejne spostrzezenie( ja chyba powinnam być naukowcem jakimś): jak Juggin nazre sie czeresni w pracy ( kilkanascie, kilkadziesiąt) to przytyje :lol: . No i podobnie jak z truskawkami, jak zeżre 30 deko to przytyje 2 kg :) . Wlasnie sie zważylam, bo jakos mi tak ciasno w moich seksownych, obcislych spodenkach- no i masz babo placek.

Wniosek: żadnych, absolutnie żadnych owocków dla juggin :)

Czy mowienie o sobie w 3 osobie to nie jest czasem objaw schizofrenii..hihihi :)

Ehehehe,Juggin,uśmiałam się...może to nie schizofrenia,może to jakiś efekt uboczny diety,bo ja też czasem mówię o sobie w 3 osobie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czas sie w końcu ujawnic :-D Śliweczko- to wczorajsze zdjecie mojej osóbki na plaży nad jeziorem :-D

No tak,do tej pory nie wiedziałyśmy jak Juggin wygląda.Z większością dziewczyn znamy się z Naszej Klasy,a Ciebie z nami nie ma  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

Witajcie Drogie Panie!

Wlasnie czytam sobie o waszych sukcesach dietetycznych i mysle, ze to swietnie, ze sie tak wszystkie wspieracie. O diecie Dukana slyszalam juz kilka razy, zdobylam wiec ksiazke i wlasnie ja uwaznie studiuje. Nie jestem wielka zwolenniczka miesa, prawie wogole go nie jadam. Lubie warzywa, owoce i (niestety) makarony, kasze itp. Od slodyczy jestem wprost uzalezniona. I na tym polega moj problem. Probowalam juz roznych diet, niektorych z niezlym skutkiem, ale pozniej zawsze waga wracala.

Dziewczyny! Teraz wygladam okropnie. Musze schudnac jakies 30 kg, wiec czeka mnie ciezka praca. Mysle, ze dla dobra sprawy moge wprowadzic do diety mieso. Ryby, owoce morza i nabial lubie i jadam, wiec nie bedzie z tym problemu.

Chodzi jednak o to, ze nie mam rodziny, ktora by mnie wspierala i motywowala. Dlatego jestem na tym forum. Prosze przyjmijcie mnie do swojego grona, bo bardzo chcialabym zaczac walke o zdrowie i fajny wyglad, ale wiem, ze sama nie dam rady i po prostu znowu sie poddam.

Ze swojej strony obiecuje, ze uczciwie podejde do tematu. Jutro rano sie zwaze i zaczynam!!! Co prawda boje sie stanac na wage, ale co tam raz kozie smierc!

Wiec jak? Moge liczyc na pomoc i ewentualnego "kopa na zachete" ? Please! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałyście rację, dopiero dziś na wadze zobaczyłam wynik piątkowego drinkowania, ha i to jeszcze jak, od razu mi się odechciało :-D Nie dość, ze głowa mnie bolała, to jeszcze waga poszła w górę...

Linijkę zostawiam, ciekawe ile czasu zajmie mi dojście znowu do tego wyniku, będę miała nauczkę i następnym razem pojadę na imprę samochodem i będę piła wodę :D A było już tak pięknie, 6 z przodu i miały być pyszne warzywka w tym tygodniu, ale trudno, nagrzeszyłam to muszę ponieść karę

Do-Do, pewnie że Cię kopniemy w razie potrzeby :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi jednak o to, ze nie mam rodziny, ktora by mnie wspierala i motywowala. Dlatego jestem na tym forum. Prosze przyjmijcie mnie do swojego grona, bo bardzo chcialabym zaczac walke o zdrowie i fajny wyglad, ale wiem, ze sama nie dam rady i po prostu znowu sie poddam.

Ze swojej strony obiecuje, ze uczciwie podejde do tematu. Jutro rano sie zwaze i zaczynam!!! Co prawda boje sie stanac na wage, ale co tam raz kozie smierc!

Wiec jak? Moge liczyc na pomoc i ewentualnego "kopa na zachete" ? Please! :D

Po pierwsze pragnę ogłosić, ze mozesz byc z siebie dumna, bo jawiekszym osiągnięciem jest przyznac się przed sama soboa, ze ma sie problem z jedzeniem i wagą. :-D

Po drugie jestesmy tu wszystkie taka "Dukanową" rodzinką, ktora z miłą checia przyjmie Cie pod swoje skrzydła :-D

Po trzecie to nie martw sie , bo kazda z nas boi sie wejśc na wagę :lol: .Ja osobiscie boję się tych cyferek z wagi niezalezenie od tego czy aktualnie waże 60 kg czy 100 kg :)

Trafilaś do Raju Dietetycznego, gdzie możesz jeśc do syta i spadac na wadze.

A co kopniaków: solennie obiecuję dac Ci kopniaczka na zachetę, ale tez za kazde GRZESZNE zachowanie podczas diety ( oczywiście za wyjatkiem grzehów urodzinowych :) ).

Witaj Kochana na Dukanie i chudnij do woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

Witajcie Drogie Panie!

Wlasnie czytam sobie o waszych sukcesach dietetycznych i mysle, ze to swietnie, ze sie tak wszystkie wspieracie. O diecie Dukana slyszalam juz kilka razy, zdobylam wiec ksiazke i wlasnie ja uwaznie studiuje. Nie jestem wielka zwolenniczka miesa, prawie wogole go nie jadam. Lubie warzywa, owoce i (niestety) makarony, kasze itp. Od slodyczy jestem wprost uzalezniona. I na tym polega moj problem. Probowalam juz roznych diet, niektorych z niezlym skutkiem, ale pozniej zawsze waga wracala.

Dziewczyny! Teraz wygladam okropnie. Musze schudnac jakies 30 kg, wiec czeka mnie ciezka praca. Mysle, ze dla dobra sprawy moge wprowadzic do diety mieso. Ryby, owoce morza i nabial lubie i jadam, wiec nie bedzie z tym problemu.

Chodzi jednak o to, ze nie mam rodziny, ktora by mnie wspierala i motywowala. Dlatego jestem na tym forum. Prosze przyjmijcie mnie do swojego grona, bo bardzo chcialabym zaczac walke o zdrowie i fajny wyglad, ale wiem, ze sama nie dam rady i po prostu znowu sie poddam.

Ze swojej strony obiecuje, ze uczciwie podejde do tematu. Jutro rano sie zwaze i zaczynam!!! Co prawda boje sie stanac na wage, ale co tam raz kozie smierc!

Wiec jak? Moge liczyc na pomoc i ewentualnego "kopa na zachete" ? Please! :D

Witamy Cię Do-Do !!! Służymy pomocą,zawsze i wszędzie  :-D Nie będę się powtarzać,ale w razie potrzeby moja słoniowata jeszcze noga będzie na Twoim tyłeczku...kop odemnie murowany!!! Trzymam kciuki za start i Twoje dietowanie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

właśnie od dziś zaczęłam tę dietę.Dopiero pierwszy dzień wiec nie widze skutków bo pewnie ich jeszcze nie ma. Mam pytanie czy jest ktoś na forum kto już jest dużo przede mną??bo mam dużo pytań odnośnie stosowania tej diety. Czytając posty mam pewne niepewności mianowicie nie jestem pewna jak ma wyglądać konkretnie 2, 3 i 4 etap. Wiem że pierwszy to same białka, a 2 to warzywa ale same czy na przemian z białkiem??chciałabym żeby ktoś mi odp bo nie chce zawalić tej diety!Proszę o napisanie dokładnie jak wyglądają te etapy i co później jak mam sie odżywiać?? a i jeśli możecie to napiszcie też jakieś przykładowe przepisy na każdy etap. Z góry dziekuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

właśnie od dziś zaczęłam tę dietę.Dopiero pierwszy dzień wiec nie widze skutków bo pewnie ich jeszcze nie ma. Mam pytanie czy jest ktoś na forum kto już jest dużo przede mną??bo mam dużo pytań odnośnie stosowania tej diety. Czytając posty mam pewne niepewności mianowicie nie jestem pewna jak ma wyglądać konkretnie 2, 3 i 4 etap. Wiem że pierwszy to same białka, a 2 to warzywa ale same czy na przemian z białkiem??chciałabym żeby ktoś mi odp bo nie chce zawalić tej diety!Proszę o napisanie dokładnie jak wyglądają te etapy i co później jak mam sie odżywiać?? a i jeśli możecie to napiszcie też jakieś przykładowe przepisy na każdy etap. Z góry dziekuje!!

Kochana o wszystkich etapach przeczytasz na początkowych stronach forum.

Przepisy zaś znajdziesz tutaj:

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

właśnie od dziś zaczęłam tę dietę.Dopiero pierwszy dzień wiec nie widze skutków bo pewnie ich jeszcze nie ma. Mam pytanie czy jest ktoś na forum kto już jest dużo przede mną??bo mam dużo pytań odnośnie stosowania tej diety. Czytając posty mam pewne niepewności mianowicie nie jestem pewna jak ma wyglądać konkretnie 2, 3 i 4 etap. Wiem że pierwszy to same białka, a 2 to warzywa ale same czy na przemian z białkiem??chciałabym żeby ktoś mi odp bo nie chce zawalić tej diety!Proszę o napisanie dokładnie jak wyglądają te etapy i co później jak mam sie odżywiać?? a i jeśli możecie to napiszcie też jakieś przykładowe przepisy na każdy etap. Z góry dziekuje!!

Ja jestem...Śliweczka  :D Faza pierwsza to faza uderzeniowa i to są same białka.Faza 2 to białka i białka z warzywami na przemian.Kończysz uderzeniówkę i zaczynasz np.5 dni białek z warzywami ,następnie 5 dni samych białek ,potem 5 dni białka z warzywami itd aż do uzyskania wymarzonej wagi.Jest już ponad 400 stron tego wątku i na wcześniejszych stronach wszystko można znaleźć,a jeszcze lepiej jest mieć książkę Dukana ,z książką napewno dasz radę,i poznasz wszystkie fazy.Bez książki ,mimo tego forum ciężko jest poznać dietę.My,czyli dłuższe stażem protalki też wracamy do książki i czytamy ją co jakiś czas od nowa.Witam i życzę sukcesów wagowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.