Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Wam kochane za te wszystkie miłe słowa i ciepłe fluidy, które w moim kierunku wysłałyście :mrgreen:

Też cieszę się ogromnie ze swojego sukcesu! Teraz tylko utrwalić i utrzymać i będzie git!!!

A teraz spadam bo czasu mało... Jak zwykle:twisted:

Buziaki dla wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooojjjj jak tu cicho ostatnio. dziewczyny przestalyscie sie odzywac. nie ma co czytac.

u mnie narazie bez zmian. musze chyba znowu mocniej bialkowac bez eksperymentow. waga najlepiej u mnie spada jak jem jajka, wedliny, mieso i twarozek. bez zbednego wymyslnego gotowania. nawet protalowe nalesniki mi nie sluza. trudno.... bede musiala zacisnac zeby i jakos to przebolec. moze znowu pojawia sie efekty :mrgreen: dlatego mam do pracy ugotowane jajeczka i serek wiejski. do tego wedzonego lososia.

lece do pracy, trzymajcie sie chudzinki, milego dnia :mrgreen:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen:

Jestem...

spróbuje wkleic kilka zdjec z gór :mrgreen:

Urlop sie udał, odpoczynek zaliczony.

I sporo km za nami.

W kazdy dzień wedrowalismy z plecakami na "ciezko" ok 6-7 godzin.

Ale warto dla tych widoków.

Bozenka nie weszliszmy tylko na Tarnice, zabraklo czasu i pogopdy. Jest za to po co wracać :wink:

Trasa: Start z Cisnej-Dołżycy > czarny szlak> do Bacówki Jaworzec (1 dzień) > czarny szlak> Przełęcz Orlowicza>czerwony szlak> Polonina wetlińska> chatka puchatka (2 dzień) > czerwony szlak > Brzegi Górne> połonina caryńska> Ustrzyki Górne (3 dzień) > powrót do Cisnej po auto> Solna > (4 dzień) > powrót do domu! Meta!

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdy dzień wedrowalismy z plecakami na "ciezko" ok 6-7 godzin.

Ale warto dla tych widoków.

Bozenka nie weszliszmy tylko na Tarnice, zabraklo czasu i pogopdy. Jest za to po co wracać :)

Trasa: Start z Cisnej-Dołżycy > czarny szlak> do Bacówki Jaworzec (1 dzień) > czarny szlak> Przełęcz Orlowicza>czerwony szlak> Polonina wetlińska> chatka puchatka (2 dzień) > czerwony szlak > Brzegi Górne> połonina caryńska> Ustrzyki Górne (3 dzień) > powrót do Cisnej po auto> Solna > (4 dzień) > powrót do domu! Meta!

Olinko - to fajnie że jestes zadowolona z odpoczynku. Zazdroszczę ci tych Bieszczad i tych widoków, połoniny sa takie piękne, z daleka jak sie na nie patrzy to zawsze kojarzyły mi sie grzbiety Bieszczad pokryte połoninami z taka starą kanapą u mojej prababci, która była pokryta miękkim, zielonym pluszem i miała takie łagodnie opadające i podnoszące sie w górę kształty siedziska i oparcia... ha, ha, ha. Na pewno fotki masz super, czekamy.....

Iriss - poprawy samopoczucia i zdrówka ! Kuruj sie ale nie podjadaj, to nie pomoże....

Miłego dnia wszystkim czytającym mimo paskudnej pogody za oknem ! Uśmiechajmy sie do wszystkich na przekór pogodzie....( w Tatrach juz spadł śnieg.... brrrr...) :mrgreen: :mrgreen: :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana.Ja już po rozpoczęciu roku szkolnego heh.Pogoda nie taka tragiczna słońce świeci tylko dość zimno jest.Jeszcze po południu z synkiem do dentysty skoczyć muszę.Z wrażenia zapomniałam się dziś rano zwazyć.Dobrze przynajmiej że mam już wszystkie potrzebne rzeczy kupione to przynajmiej nie musze juz dziś biec po szkolne zakupy.Jutro kolejny białkowy czwartek.

A tu ja z synkiem.

post-19125-1283331821,0256_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko - to fajnie że jestes zadowolona z odpoczynku. Zazdroszczę ci tych Bieszczad i tych widoków, połoniny sa takie piękne, z daleka jak sie na nie patrzy to zawsze kojarzyły mi sie grzbiety Bieszczad pokryte połoninami z taka starą kanapą u mojej prababci, która była pokryta miękkim, zielonym pluszem i miała takie łagodnie opadające i podnoszące sie w górę kształty siedziska i oparcia... ha, ha, ha. Na pewno fotki masz super, czekamy.....

:mrgreen:

no własnie probuje coś zamieścić, ale mam jakies problemy!

no nic probuje dalej :mrgreen:

post-17920-1283331990,28_thumb.jpg

post-17920-1283332509,3203_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny:)Moja dietka mi sluzy:)Dzis waga ladnie pokazala 53!!!! Od pt zjechalam 2,5 kg.Jestem happy.Strasznie duzo dzis pokreconych snow mialam, w efekcie czego obudzilam sie jak kopnieta i dojsc do siebie nie moge.

Wczoraj kolejna chate opgladalismy i tez odpada.Chyba damy sobie spokoj bo tylko dol mnie taki przez to zlapal, ze poszlam zaplakana spac.Ech zycie...

witam!!

ja raczje krotko...pochorowalam sie;wszystko mnie boli mam okropny kaszel i juz czuje,ze i katar i ....grzesze;jem slodkie od niedzieli;kurde dziewczyny ja mam silna wole i pol roku nie jadlam nic niedozwlonego;zadnego cuksa(jak to Sandra fajnie nazwala)a teraz...nie wiem ,tak mnie ciagnie na slodkie....wczoraj to i lody i paczek i ciastka i bounty.....najgorsze,ze nie zezarlam wszystkiego no i to sie teraz na mnie patrzy a ja chodze jak nawiedzona...zjesc czy nie zjesc..oto jest pytanie?!pkalac mi sie chce...ze jestem taka slaba

Irysko kochana Ty nie wpadaj w moja pulapke...tzn widze, ze zaczynasz tak jak ja...utrwal do konca to co zgubilas bo bedziesz bardzo dlugo sie meczyc i bedziesz tak jak ja skakac z waga raz w ta raz wewta...wiem, latwo mi mowic ale wiem, co mnie spotkalo , gdybym w lutym ladnie przez 2 miesiace utrwalila moj spadek, mialabym dawno swiety spokoj, a ja zaczelam sobie popuszczac...i mam efekt, caly czas probuje dojsc do celu bo jak raz sie popusci to potem znowu bardzo ciezko sie zmobilizowac.

Hej

Dziękuje WAM Bardzo za ciepłe słowa i podtrzymywanie na duchu,z tym,że jestem (na daną chwilę) tak rozżalona że łzy same płyną a złość i bezradność odbierają jakąkolwiek chęć do życia............ :mrgreen:

Wiem,że ( powinno...) być dobrze bo zawsze jest tak iż po burzy świeci słonko, za ostatnimi drzwiami otwierają się następne ; ....- tylko najgorsze w tym wszystkim jest to..........- by to przetrawić, znieść, przeżyć , przecierpieć by ponownie uśmiechnął się do Nas los w co usilnie chce wierzyć.....

Malenstwo jestesmy z Toba.Strasznie mnie dotyka to co u Ciebie sie dzieje, po prostu nie moge zrozumiec dlaczego normalni ludzie nie moga sobie normalnie spokojnie zyc.Po prostu pracowac i cieszyc sie codziennoscia nawet ta najszarsza.Przeciez nie oczekujemy nie wiadomo jakich bogactw i zbytkow tylko normalnosci i bezstresowego zycia.Trzymam kciuki, wkrotce jakos to sie wszystko pozbiera do kupy.Badz silna kobietko, buziaki dla Ciebie.

Olinka super fotki, widze, ze lubisz czynny wypoczyek, ze mnie taka leniwa d..a, ze najchetniej wypoczywam smazac sie na plazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już wróciłam z Warszawy dokładniej z legionowa. Było super i nie chciało sie wracać:mrgreen: Bardzo mi sie tam spodobało mogłabym tam mieszkać gdyby nie to że mąż ma tu super pracę to pewnie bym go męćzyła zeby tam zamieszkac. On ma tam siostre i brata z rodzinka.

Bylismy z córcią u tego laryngologa i powiem wam ze jestem przeszczęśliwa bo on stwierdził ze narazie nie trzeba ciąć tych migdałow. A tutaj kazali od razu wycinać. Przepisał jakies krople na ich obkurczenie i postanowilismy ze jeszcze raz do niego pojedziemy tak ok. listopada zeby sprawdzic czy jest wszystko ok.Jak wtedy sie pogorszy to zdecydujemy sie tam to wyciąć a jak bedzie wszystko dobrze to bedziemy uspokojeni.

Co do mojej diety to juz prawie widziałam 59 kg potem upiekłam serniczka i jakos tak sie zwiekszyło. Zajechałam tam do legionowa i strasznie zle sie czułam poprostu nie ustałam bo tak mi sie w głowie kreciło. Wszyscy namawiali i w końcu pękłam i przeszłam na 3 faze z wagą 62 kg. To i tak sukces schudłam przeciez 17 kg. Zaczęłam jeśc owoce chleb pełnoziarnisty i warzywa,ser zółty i poczułam sie o niebo lepiej. Zrobiłam sobie tez tam na miejscu wszystkie badania. Wszystko wyszłopięknie a troche miałam stracha jak to bedzie po tej diecie w końcu pół roku byłam na niej. Cholesterol ,cukier a żelazo to mam przepiękne tylko jedyne co mi wyszło nie tak to mam niedobór witaminy B12 ale o tym sie dowiedziałam dopiero wczoraj jak brat męża - lekarz zadzwonił. Mam sobie kupic tą witamine i brac 2 razy dziennie przez 7 dni a potem raz dziennie. To nawet dziwne bo jej zródlem sa np. jajka a ja mnóstwo ich jem.

I wszystko sie zgadzawłaśnie przeczytałam ze niedobór objawia sie męczliwością, osłabieniem bólem i zawrotami głowy - czyli niepotrzebnie przeszłam na 3 faze wystareczyło kupic tą witamine i można było ciąnąć dalej. No trudno najwyzej utrwale to a potem zaczne od nowa tą diete. Waga utzrymuje sie na tym poziomie po ucztach troche wiecej ale po białkowym w moim przpadku piątku wraca do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałam dodać zę ta 3 faza naprawde fajna bo na śniadanko mozna kromke chlebka z serkiem zółtym i warzywkami albo z wedlinka mozna wymyślac do woli. Potem można w ciągu dnia jak sie zgłodnieje owocka połknąc no poprostu super a na kolację znowu kromeczke. Na uczte zjadłam troche frytek i normalnie smażonego koltleta. Nie wprowadziłam jeszcze tych 2 rodzajów nowych mies ale to kwestia dni. I jeszcze nie jadłam makaronów ale zamierzam sobie ugotowac kasze manne z mlekiem bo tąkasze tez mozna .

Mam pytanie tylko do dziewczyn z 3 fazy odnośnie chleba. ja kupuje taki który ma takie dośc długie kromki jedna ma 90 g i ja takie zjadam dziennie 2. i nie wiem czy dobrze robie bo zauwazyłam ze niektóre te chleby maja mniejsze kromki. pomocy może powinnam jesc tylko jedna

Malęństwo nie martw sie tak wszystko bedzie ok. Ja tez sie tak martwiłam jak w poprzednim domku mieszkalismy i włascicielka chciała nam podniesc wynajem o 300 zł a dom był w stanie nienajlepszym. Martwiłam sie gdzie bedziemy mieszkac jak wszystko takie drogie i co znalazł sie domek piękniejszy, duzo tańszy prawie za darmo i blizej pracy i przedszkola. Takze mam nadzieje że u Ciebie tez tak bedzie .Ze mimo nerwów teraz pózniej bedziesz przeszczęśliwa- że zmiana bedzie na lepsze.

Miłego dzionka życze i pedze po córcie do przedszkola dzis pierwszy dzien po wakacjach ale zleciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiagnelam dno.......nawet nie bede pisac co i ile zjadlam....

ale dzis juz sie podnosze i walcze ze soba dalej....

margaretko- dzieki:)kuruje sie jakos ale kaszel mi nie przechodzi...jest okropny;powinnam sie wylezec w lozku kilka dni, n;o ale coz zrobic....a podjadanie;masz racje nie pomaga;a w moim wydaniu to bylo OBZARSTWO;jeden z grzechow glownych!!az mi wstyd..

Sanrda- dokladnie pomyslalam o tym samym;ze popadam w Twoja pulapke....no i chyba czas najwyzszy sie opamietac!!mam nadzieje,ze znajdziecie szybko jakis flat;taki w miare do mieszkania a nie jakas rudere ktorcy tu na wyspach masa pod wynajem...ech;mi sie fajnie trafilo,mam taki maly aneks - kuchnia,lazienka i pokoj,wszystko umeblowane...moze troche i stare ale jest i dobrze sie tu czuje a przede wszystkim jestem sama bo mieszkanie z kupa ludzi w jednym domu to juz nie dla mnie..

Olinko- super fotki!!

Malenstwo- buziaczek:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny

Melduję, że suwaczek znowu aktualny :mrgreen:.

Dokończę białka, potem warzywka i przejdę do utrwalania.

Iriss, Maliszko, Jolcia, dziękuję za wsparcie. psiaczek jest ogłoszony na dwóch psich forach i mam nadzieję, że znajdzie swojego 'ludzia'. Zatrzymałabym go, gdybym nie musiała tak wiele pracować bo jest niesamowicie miły.

Niestety, wakacje się skończyły i pora znowu zasuwać. Ale ja to lubię :mrgreen:. Mam nowe dzieciaczki z I klasy podstawówki, to takie słodziaki :wink:. Trzecie klasy już nie są takie 'niewinne' ale i tak fajne.

Pozdrawiam i życzę samych spadków :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.