smaczny.pl przepisy kulinarne

Kefir (strona 3)

Dieta wątrobowa
Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów ludzkiego organizmu. Jako że nie jest organem unerwionym, długo nie manifestuje złego traktowania, a my szczególnie nie dbamy o jej dobrą kondycję.
Zdrowotne czosnkowe kuracje
Czosnek przez nasze babcie był uważany za niezastąpione lekarstwo na wiele schorzeń.
Zdrowie dziecka zimą
Zima w pełnej krasie. Dla dzieci to istny raj - kuligi, bitwy na śnieżki, sanki, narty, łyżwy.
Dlaczego warto jeść kiszonki?
Kiszenie jest jedną z najstarszych form utrwalania żywności. Polega na rozkładzie cukrów zawartych w produktach w kwas mlekowy, który ma właściwości konserwujące.
Jak wrócić do formy po świętach?
Święta, święta... i po świętach. Pozostały wspomnienia, a nierzadko także kilka dodatkowych kilogramów tu i ówdzie.
Czy grzyby to tylko walory smakowe?
Walory smakowe i aromatyczne grzybów są niekwestionowane. Różne opinie pojawiają się natomiast w sprawie ich wartości odżywczych.
Jak rozplanować posiłki w ciągu dnia, czyli co jeść i kiedy?
Ile razy dziennie należy jeść i w związku z tym jak najlepiej rozłożyć spożywanie posiłków w czasie doby? Wydaje się, że udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie jest nie możliwe, chociażby z powodu tego, że każdy organizm jest inny, a ponadto wiele zależy również od jego wieku.
Dokuczliwe i nieprzyjemne wzdęcia
Uczucie pełności, dokuczliwe skurcze jelit i inne kłopotliwe objawy, to znak że, w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego.
Newsletter

Szukasz kulinarnych inspiracji? Zapisz się na newsletter smaczny.pl aby co kilka dni otrzymać od nas porcję ciekawych przepisów i porad.

Newsletter jest i będzie bezpłatny. Nikomu nie przekazujemy Twojego adresu email. Będzie on użyty tylko i wyłącznie do wysyłki maili ze smaczny.pl.

Dimpart 2003 - 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.