Sprzęt AGD - Artykuły kulinarne

Jak kupić robot kuchenny
Wybór robota kuchennego jest często wyborem na wiele lat… Zakup robota kuchennego powinien być rozważany przez użytkownika jako swego rodzaju inwestycja, która zwróci się w postaci większej ilości czasu dla rodziny oraz wzbogacenia codziennego jadłospisu.
Śniadanie podano do stołu!
Już dawno przeszły w niepamięć czasy, kiedy to czajnik tylko gotował wodę, a toster przygotowywał tosty… Dzisiaj kuchnia, nie będąc już przestrzenią zamkniętą i zarezerwowaną tylko dla Pani Domu ma za zadanie przyciągać wzrok i wzbudzać zainteresowanie, a także nie ukrywajmy tego - wywoływać WOW na ustach odwiedzających nas gości.
Dzbankowe filtry do wody
Z jakością wody dostarczanej do mieszkań oraz czerpanych z własnych studni bywa różnie.
Materiały na ostrze noży kuchennych
Jednym z podstawowych narzędzi używanych w kuchni są noże. Praktycznie do przygotowania każdej potrawy potrzebny jest nóż.
Jaki nóż do krojenia chleba?
Najważniejsze, aby nóż do chleba był ostry. Tępy nóż nie tnie, a raczej zgniata chleb, który dodatkowo będzie się kruszył.
Silikonowe naczynia i akcesoria kuchenne
Silikon znalazł bardzo szerokie zastosowanie w różnych obszarach działalności człowieka, głównie w technice, ale również na przykład w medycynie, a stosunkowo od niedawna coraz częściej można znaleźć to tworzywo w kuchni.
Sposób na czysty piekarnik
Czy ktoś, kto korzysta z piekarnika lubi go czyścić? Chyba nie. Czynność ta zwykle wymaga użycia chemicznych środków czyszczących, a i tak nie ma gwarancji, że uzyska się zamierzony efekt.
Garnki - trudny wybór
Czy można wyobrazić sobie kuchnię bez garnków - chyba nie. W garnkach odbywa się gotowanie, pieczenie oraz duszenie potraw.
Jak kupić żelazko?
Mało kto lubi prasować, no ale tak się składa, że żelazko w domu musi być. A im lepsze, tym łatwiejsze prasowanie.
Lodówka - co warto o niej wiedzieć
Lodówka to newralgiczne miejsce w kuchni, a tym samym w całym domu. Nie sposób bez niej funkcjonować, gdyż przechowujemy w niej niezbędną do życia żywność.
Blaty kuchenne - wszystko na temat
Blat kuchenny to jedno z ważniejszych miejsc w kuchni. Tu przygotowuje się posiłki, często również je spożywa.
Kombiwar - uniwersalny piekarnik
To kolejne urządzenie w kuchni, w którym przygotowanie potraw nie wymaga stosowania tłuszczów, a proces obróbki termicznej odbywa się przy pomocy krążącego gorącego powietrza.
Ceramiczne płyty grzejne
Ostatnio coraz częściej w naszych domach pojawiają się elektryczne płyty ceramiczne zamiast tradycyjnych kuchenek gazowych.
Naczynia kuchenne powlekane teflonem
Każdy, kto kiedykolwiek smażył lub piekł potrawę wie, że warto do tego celu korzystać z dobrego sprzętu, który zagwarantuje, że przygotowana potrawa będzie świetnie smakować, na dnie nie zostaną "przyklejone" jej fragmenty, a oczyszczenie naczynia odbędzie się łatwo i szybko.
Newsletter

Szukasz kulinarnych inspiracji? Zapisz się na newsletter smaczny.pl aby co kilka dni otrzymać od nas porcję ciekawych przepisów i porad.

Newsletter jest i będzie bezpłatny. Nikomu nie przekazujemy Twojego adresu email. Będzie on użyty tylko i wyłącznie do wysyłki maili ze smaczny.pl.

Polecamy także
Nasz profil na FB
Przelicznik wag
Słownik kulinarny
Forum smaczny.pl
Na skróty
Wyszukaj na forum
Przepisy wg tagów
Polityka cookies
Regulamin serwisu
Reklama w serwisie
Kontakt z nami
Dimpart 2003 - 2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.