Wyniki wyszukiwania "grill"

ABC zdrowego i smacznego grillowania
Od wielu sezonów trwa nieprzemijająca moda na grillowanie. To wieloletnie doświadczenie sprawia, że coraz chętniej eksperymentujemy.
Czy grillowanie jest szkodliwe dla zdrowia?
Na cieszące się wielką popularnością grillowanie spada coraz więcej słów krytyki.
Jak dobrze przygotować się do grillowania?
Sezon grillowy w pełni. Słoneczna pogoda, okres urlopowy, długie i ciepłe dni zachęcają, aby czas wolny spędzić z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu, oczywiście przy grillu.
Jaki grill wybrać do ogrodu?
W zależności od ilości miejsca w ogrodzie, które można przeznaczyć na ustawienie grilla, ilości czasu, który chcemy przeznaczyć na przygotowanie potraw i pracochłonności przy jego obsłudze, a w końcu kierując się upodobaniami kulinarnymi można wybierać wśród dostępnych na rynku różnych rodzajów urządzeń do grillowania.
Krewetki w kuchni
Krewetki, choć małe, dają szerokie pole do kulinarnego popisu. Ich delikatne mięso można przyrządzać na wiele sposobów i podawać w różnej formie - jako danie główne, składnik sałatek lub przystawek zarówno na zimno, jak i ciepło.
Newsletter

Szukasz kulinarnych inspiracji? Zapisz się na newsletter smaczny.pl aby co kilka dni otrzymać od nas porcję ciekawych przepisów i porad.

Newsletter jest i będzie bezpłatny. Nikomu nie przekazujemy Twojego adresu email. Będzie on użyty tylko i wyłącznie do wysyłki maili ze smaczny.pl.

Progmid 2003 - 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.